Çilek Kuvars

104+ Ürün
OSMANLI DOĞAL TAŞ Sertifikalı Mai Bileklik-Barok İnci, Sitrin, Pembe Kuvars, ...
Bugün Kargoda

OSMANLI DOĞAL TAŞ Sertifikalı Mai Bileklik-Barok İnci, Sitrin, Pembe Kuvars, Çilek Kuvars Gümüş Charm ve Aparatlı Doğal Taş Bileklik (SK:074)

Kargo Bedava
50 TL Kupon
Kargo Bedava
5.519,06 TL
Trendyol Plus ile5.243,11 TL
OSMANLI DEĞERLİ TAŞ Sertifikalı Geniş Kesim Bileklik ( Aytaşı, Pembe Kuvars, ...
Süper Fırsat Ürünü
Hızlı Teslimat

OSMANLI DEĞERLİ TAŞ Sertifikalı Geniş Kesim Bileklik ( Aytaşı, Pembe Kuvars, Çilek Kuvars, Aventurin, Ametist, Florit, Güneş Taşı )

3.0
(2)
Sepet ikonuSepette %30 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %30 İndirim
Sepette1.568 TL2.240 TL
OSMANLI DEĞERLİ TAŞ Sertifikalı Çilek Kuvars Doğal Taş Fasetli Bileklik ODT055
Süper Fırsat Ürünü
Bugün Kargoda

OSMANLI DEĞERLİ TAŞ Sertifikalı Çilek Kuvars Doğal Taş Fasetli Bileklik ODT055

4.0
(3)
Sepet ikonuSepette %30 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %30 İndirim
Sepette1.347,50 TL1.925 TL
Trendyol Plus ile1.280,12 TL
Zokak Sertifikalı Gerçek Inci bileklik Ve Gül Kuvars Doğal Taş Bileklik, Çile...

Zokak Sertifikalı Gerçek Inci bileklik Ve Gül Kuvars Doğal Taş Bileklik, Çilek kuvars bileklik

4.0
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
2 Adede %5
Kargo Bedava
799 TL
Trendyol Plus ile719,10 TL
TARZ-I TAKI ( 2 Kolye ) Doğal Taş Pembe Bordo Çilek Kuvars Çelik Zincir Kuvar...
Başarılı Satıcı

TARZ-I TAKI ( 2 Kolye ) Doğal Taş Pembe Bordo Çilek Kuvars Çelik Zincir Kuvars Taş Uç Kadın Kolye Özel Hediye

5.0
(20)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
895 TL
ÇAKRA DOĞAL TAŞ Fasetli Çilekli Kuvars Bileklik
Bugün Kargoda

ÇAKRA DOĞAL TAŞ Fasetli Çilekli Kuvars Bileklik

4.0
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %35 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %35 İndirim
Sepette1.365 TL2.100 TL
Trendyol Plus ile1.228,50 TL
Mucize Taş Çilek Kuvars Taşı Ince Doğaltaş Kolye 2mm
Hızlı Teslimat

Mucize Taş Çilek Kuvars Taşı Ince Doğaltaş Kolye 2mm

3.0
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
5 Al 4 Öde
Kupon Fırsatı
340 TL
OSMANLI DEĞERLİ TAŞ SERTİFİKALI Çilek Kuvars-Amazonit-Akuamarin Doğal Taş Tes...
Süper Fırsat Ürünü
Bugün Kargoda

OSMANLI DEĞERLİ TAŞ SERTİFİKALI Çilek Kuvars-Amazonit-Akuamarin Doğal Taş Tesbih Kolye ODT228

Sepet ikonuSepette %30 İndirim
Kargo Bedava
250 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %30 İndirim
Sepette6.649,30 TL9.499 TL
Trendyol Plus ile6.316,83 TL
Elifsu Jewelry Lumina Mermaid Glass Renkli Yarı Saydam Doğal Taş Kolye Gökkuş...
Bugün Kargoda

Elifsu Jewelry Lumina Mermaid Glass Renkli Yarı Saydam Doğal Taş Kolye Gökkuşağı Termal Kuvars, Selenit Renklendirilmiş, Çilek Kuvars,

Kargo Bedava
30 TL Kupon
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
469 TL
Trendyol Plus ile422,10 TL
Mudita Tasarım 3 mm faset kesim gerçek doğal çilek kuvars kolye
Hızlı Teslimat

Mudita Tasarım 3 mm faset kesim gerçek doğal çilek kuvars kolye

3.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
300 TL
NBS Beautiful Naturel Stones Çilek Kuvars Doğal Taş Bakır Yüzük Ayarlanabilir...
Başarılı Satıcı

NBS Beautiful Naturel StonesResmi satıcı rozeti Çilek Kuvars Doğal Taş Bakır Yüzük Ayarlanabilir Çok Kaliteli

5.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
2 Adede %5
Kupon Fırsatı
308,54 TL
Trendyol Plus ile293,11 TL
Elifsu Jewelry Çilek Kuvars Taşı Kalp Uçlu Kırıktaş Doğal Taş Kolye
Bugün Kargoda

Elifsu Jewelry Çilek Kuvars Taşı Kalp Uçlu Kırıktaş Doğal Taş Kolye

4.6
(17)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
30 TL Kupon
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
459 TL
Trendyol Plus ile413,10 TL
OSMANLI DOĞAL TAŞ Sertifikalı Mai Bileklik-Barok İnci, Sitrin, Pembe Kuvars, ...
Bugün Kargoda

OSMANLI DOĞAL TAŞ Sertifikalı Mai Bileklik-Barok İnci, Sitrin, Pembe Kuvars, Çilek Kuvars Gümüş Charm ve Aparatlı Doğal Taş Bileklik (SK:074)

Kargo Bedava
50 TL Kupon
Kargo Bedava
7.277 TL
Trendyol Plus ile6.913,15 TL
Zokak Sertifikalı Gerçek Inci bileklik Ve Gül Kuvars Doğal Taş Bileklik, Çile...

Zokak Sertifikalı Gerçek Inci bileklik Ve Gül Kuvars Doğal Taş Bileklik, Çilek kuvars bileklik

4.7
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
2 Adede %5
Kargo Bedava
599 TL
Trendyol Plus ile539,10 TL
Elifsu Jewelry Çilek Kuvars Taşı Tamburlanmış Doğal Taş / Yıldızlı Ürün
Bugün Kargoda

Elifsu Jewelry Çilek Kuvars Taşı Tamburlanmış Doğal Taş / Yıldızlı Ürün

4.5
(49)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kupon Fırsatı
199 TL
Trendyol Plus ile179,10 TL
Orenda Design Aşk ve Uyum Doğal Taş Anahtarlık / Pembe Kuvars – Çilek Kuvars ...

Orenda DesignResmi satıcı rozeti Aşk ve Uyum Doğal Taş Anahtarlık / Pembe Kuvars – Çilek Kuvars – Akik - Ay Taşı

4.8
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonu500 TL'ye 50 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu500 TL'ye 50 TL İndirim
Sepette549 TL599 TL
Trendyol Plus ile521,55 TL
İNCİORA JEWELRY GERÇEK DOĞAL PEMBE-MOR İNCİ, PEMBE KUVARS, AMETİST, GÜNEŞ TAŞ...

İNCİORA JEWELRY GERÇEK DOĞAL PEMBE-MOR İNCİ, PEMBE KUVARS, AMETİST, GÜNEŞ TAŞI, ÇİLEK KUVARS, 50 Cm Altınkaplama

Kargo Bedava
50 TL Kupon
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
1.950 TL
NBS Beautiful Naturel Stones Kadın Minimal Çilek kuvars Taşlı Yüzük Gold Renk
Başarılı Satıcı

NBS Beautiful Naturel StonesResmi satıcı rozeti Kadın Minimal Çilek kuvars Taşlı Yüzük Gold Renk

Kupon Fırsatı
2 Adede %5
Kupon Fırsatı
168,56 TL
Trendyol Plus ile160,13 TL
OSMANLI DOĞAL TAŞ SERTİFİKALI ÇİLEK KUVARS - KRİSTAL KUVARS GENİŞ KESİM ROLEK...
Hızlı Teslimat

OSMANLI DOĞAL TAŞ SERTİFİKALI ÇİLEK KUVARS - KRİSTAL KUVARS GENİŞ KESİM ROLEKS BİLEKLİK

Kargo Bedava
50 TL Kupon
Kargo Bedava
1.450 TL
NBS Beautiful Naturel Stones Çilek Kuvars Küpe El İşçiliği Doğal Taş Kaliteli...
Başarılı Satıcı

NBS Beautiful Naturel StonesResmi satıcı rozeti Çilek Kuvars Küpe El İşçiliği Doğal Taş Kaliteli Antik Küpe

4.3
(9)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
20 TL Kupon
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
432,97 TL
Trendyol Plus ile411,32 TL
Deniz Doğaltaş Roller Sertifikalı Çilek Kuvars ( Taşlar) Doğaltaş Parça
Süper Fırsat Ürünü
Bugün Kargoda

Deniz Doğaltaş Roller Sertifikalı Çilek Kuvars ( Taşlar) Doğaltaş Parça

Sepet ikonuSepette %30 İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %30 İndirim
Sepette240,10 TL343 TL
OSMANLI DOĞAL TAŞ Sertifikalı Çilek Kuvars Elmas Kesim Fasetli Doğal Taş Tesb...
Hızlı Teslimat

OSMANLI DOĞAL TAŞ Sertifikalı Çilek Kuvars Elmas Kesim Fasetli Doğal Taş Tesbih Kolye 99luk - 8mm (SK:403)

Kargo Bedava
50 TL Kupon
Kargo Bedava
8.250 TL
Trendyol Plus ile7.837,50 TL
Mavera Çilek Kuvars Kolye
Hızlı Teslimat

Mavera Çilek Kuvars Kolye

Kargo Bedava
2.250 TL
THEIA GemWorks Eden - Ametist, Akik ve Çilek Kuvars Taşlı El Yapımı Kolye
Süper Fırsat Ürünü

THEIA GemWorks Eden - Ametist, Akik ve Çilek Kuvars Taşlı El Yapımı Kolye

Sepet ikonu2000 TL'ye %15 İndirim
Kargo Bedava
200 TL Kupon
Sepet ikonu2000 TL'ye %15 İndirim
Sepette6.009,50 TL7.070 TL
Elifsu Jewelry Çilek Kuvars Doğal Taşlı İncili Nazar Boncuklu Telefon Charmı
Bugün Kargoda

Elifsu Jewelry Çilek Kuvars Doğal Taşlı İncili Nazar Boncuklu Telefon Charmı

5.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kupon Fırsatı
299 TL
Trendyol Plus ile269,10 TL
Orenda Design Çilek Kuvars Doğal Taş Kolye | Sevgi ve Neşe Enerjisi | PURE Ko...

Orenda DesignResmi satıcı rozeti Çilek Kuvars Doğal Taş Kolye | Sevgi ve Neşe Enerjisi | PURE Koleksiyonu |

Kargo Bedava
2 Adede %5
Kargo Bedava
1.420 TL
Trendyol Plus ile1.349 TL
Elifsu Jewelry Lumina Mermaid Glass Renkli Yarı Saydam Doğal Taş Kolye Gökkuş...
Hızlı Teslimat

Elifsu Jewelry Lumina Mermaid Glass Renkli Yarı Saydam Doğal Taş Kolye Gökkuşağı Termal Kuvars, Selenit Renklendirilmiş, Çilek Kuvars,

Kargo Bedava
30 TL Kupon
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
469 TL
Trendyol Plus ile422,10 TL
Elifsu Jewelry Çilek Kuvars Taşı Doğal Taş Bileklik
Bugün Kargoda

Elifsu Jewelry Çilek Kuvars Taşı Doğal Taş Bileklik

4.7
(39)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
30 TL Kupon
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
499 TL
Trendyol Plus ile449,10 TL
Elifsu Jewelry Çilek Kuvars Doğal Taş Kırıktaş Bileklik
Bugün Kargoda

Elifsu Jewelry Çilek Kuvars Doğal Taş Kırıktaş Bileklik

5.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kupon Fırsatı
150 TL
Trendyol Plus ile135 TL
VURAL BİJUTERİ 3'lü çilek kuvars, opal, aventurin Doğal Taş Bileklik
Bugün Kargoda

VURAL BİJUTERİ 3'lü çilek kuvars, opal, aventurin Doğal Taş Bileklik

5.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
250 TL
astro stone Çilek Kuvars Doğal Taş Roleks Bileklik - Sertifikalı - Oval Kuvar...
Yetkili Satıcı

astro stone Çilek Kuvars Doğal Taş Roleks Bileklik - Sertifikalı - Oval Kuvars Taşı

Sepet ikonuSepette %9 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %9 İndirim
Sepette773,50 TL850 TL
Taş Sandığı Çilek Kuvars Taşı Damla Kolye - Küçük Boy
Hızlı Teslimat

Taş Sandığı Çilek Kuvars Taşı Damla Kolye - Küçük Boy

4.5
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
246,10 TL
By Song Aksesuar Aventurin,güneş taşı,kaplangözü,perinayt,çilek kuvars doğalt...
Hızlı Teslimat

By Song Aksesuar Aventurin,güneş taşı,kaplangözü,perinayt,çilek kuvars doğaltaş kolye

5.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
50 TL Kupon
3 Al 2 Öde
Kargo Bedava
1.085 TL
OSMANLI DOĞAL TAŞ Güçlü Irade 4'lü Kadın Bileklik Seti (güneş Taşı, Çilek Kuv...
Hızlı Teslimat

OSMANLI DOĞAL TAŞ Güçlü Irade 4'lü Kadın Bileklik Seti (güneş Taşı, Çilek Kuvars, Altın Rutilli Kuvars)

Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Kargo Bedava
50 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Sepette3.087,50 TL3.250 TL
Trendyol Plus ile2.933,12 TL
ÇAKRA DOĞAL TAŞ Fasetli Çilekli Kuvars Makrome Bileklik
Bugün Kargoda

ÇAKRA DOĞAL TAŞ Fasetli Çilekli Kuvars Makrome Bileklik

Sepet ikonuSepette %35 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %35 İndirim
Sepette1.625 TL2.500 TL
Trendyol Plus ile1.462,50 TL
Elifsu Jewelry Çilek Kuvars Taşı Doğal Taş Küpe [gümüş rengi ]
Bugün Kargoda

Elifsu Jewelry Çilek Kuvars Taşı Doğal Taş Küpe [gümüş rengi ]

5.0
(2)
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kupon Fırsatı
220 TL
Trendyol Plus ile198 TL

Cinsiyet

Kuponlu Ürünler

Fiyat

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Çilek Kuvars

Çilek Kuvars, doğanın en etkileyici taşlarından biridir. Bu özel taş, pembe ve kırmızı tonlarındaki benzersiz rengi ile dikkat çeker. Modern takı tasarımından şifa uygulamalarına kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir.

  • Çilek Kuvarsın özellikleri ve faydaları
  • Doğal güzellik ve enerji
  • Takı tasarımında kullanımı
  • Şifa ve meditasyon uygulamaları
  • Seçim ve bakım önerileri
  • Burçlarla uyumu

Çilek Kuvars Özellikleri ve Etkileri

Çilek Kuvars, mineralojik açıdan kuvars ailesinin özel bir üyesidir. Pembe ve kırmızı tonlarındaki rengi, içerisindeki demir oksit bileşenlerinden kaynaklanır. Bu doğal taş, şeffaf yapısı ve karakteristik rengiyle kolayca tanınır.

Taşın en dikkat çekici özelliği, içindeki kırmızımsı pembe kristal oluşumlarıdır. Bu oluşumlar taşa adını veren çilek görünümünü verir. Mohs sertlik ölçeğinde 7 değerine sahip olan Çilek Kuvars, dayanıklı yapısıyla günlük kullanıma uygundur.

Enerji çalışmalarında önemli bir yere sahip olan bu taş, pozitif enerjiyi çekme ve negatif enerjiyi dönüştürme özelliğiyle bilinir. Kalp çakrasıyla güçlü bir bağlantı kurduğuna inanılır ve duygusal dengeyi desteklediği düşünülür.

Çilek Kuvarsın Doğal Güzelliği

Çilek Kuvarsın doğal güzelliği, içindeki mineral oluşumlarından kaynaklanır. Her bir taş benzersiz bir desene sahiptir ve bu özellik onu özel kılar. Işığı yansıtma özelliği sayesinde farklı açılardan bakıldığında değişik tonlar sergiler.

Doğal parlaklığı ve şeffaflığı, taşı takı tasarımında tercih edilen bir malzeme haline getirir. Özellikle güneş ışığında sergilediği renk oyunları, onu diğer kuvars türlerinden ayırır.

Taşın yüzey dokusu genellikle pürüzsüzdür ve profesyonel cilalama işlemleriyle daha da parlak bir görünüm kazanır. Bu özellik, taşın hem estetik değerini artırır hem de bakımını kolaylaştırır.

Çilek Kuvars ve Burç Uyumları

Çilek Kuvars, astrolojik açıdan birçok burçla uyumlu çalışır. Özellikle Boğa, Terazi ve Balık burçları üzerinde olumlu etkileri olduğuna inanılır. Bu burçların karakteristik özellikleriyle taşın enerjisi arasında güçlü bir bağ vardır.

Boğa burcu için toprakla olan bağlantıyı güçlendirir ve maddi konularda dengeleyici bir etki yaratır. Terazi burcu için ise ilişkilerde uyum ve dengeyi destekler. Balık burcunun yaratıcılığını ve sezgisel yeteneklerini artırdığı düşünülür.

Diğer burçlar için de kullanılabilir olan Çilek Kuvars, genel olarak sevgi ve şefkat enerjisini güçlendirir. Bu nedenle burç farkı gözetmeksizin herkes tarafından tercih edilebilir.

Çilek Kuvarsın Şifa Özellikleri

Çilek Kuvarsın alternatif tıp ve enerji çalışmalarında önemli bir yeri vardır. Fiziksel ve duygusal dengeyi desteklediğine inanılan bu taş, özellikle kalp ve dolaşım sistemi üzerinde olumlu etkilere sahip olduğu düşünülür.

Meditasyon uygulamalarında sıkça kullanılan Çilek Kuvars, zihinsel berraklık ve duygusal denge sağlamada yardımcı olur. Taşın enerjisi, stres ve kaygıyı azaltmada etkili olabilir.

Enerji çalışmalarında kullanılan diğer taşlarla uyumlu çalışır. Özellikle Ametist ve Rose Kuvars ile birlikte kullanıldığında sinerjik bir etki yaratır. Bu kombinasyon, duygusal iyileşme ve ruhsal gelişim süreçlerini destekler.

Çilek Kuvarsın Bakımı ve Temizliği

Çilek Kuvarsın güzelliğini ve enerjisini korumak için düzenli bakım gereklidir. Taşın temizliği ve enerjisinin arındırılması için çeşitli yöntemler kullanılabilir.

Fiziksel temizlik için ılık su ve yumuşak bir bez yeterlidir. Kimyasal temizleyicilerden kaçınmak gerekir çünkü taşın yapısına zarar verebilirler. Düzenli olarak tozu alınmalı ve nemli bir bezle silinmelidir.

Enerjetik temizlik için ay ışığında bekletme, tütsüleme veya şifalı tuzlarla arındırma yöntemleri kullanılabilir. Bu işlemler taşın enerjisini yeniler ve etkisini güçlendirir.

Sıkça Sorulan Sorular

Çilek kuvars ne işe yarar?

Çilek kuvars, duygusal dengeyi sağlamada ve kalp çakrasını dengelemede etkili bir taştır. Sevgi ve şefkat enerjisini güçlendirir, özgüveni artırır ve pozitif düşünmeyi destekler.

Çilek kuvars taşı hangi burç?

Çilek kuvars özellikle Boğa, Terazi ve Balık burçlarıyla uyumludur. Ancak tüm burçlar tarafından kullanılabilir ve her burç için farklı faydalar sağlayabilir.

Çilek kuvars aşk taşı mı?

Evet, Çilek kuvars sevgi ve romantizmi temsil eden bir aşk taşı olarak kabul edilir. İlişkilerde uyum ve dengeyi destekler, duygusal bağları güçlendirir.

Çilek kuvars nasıl temizlenir?

Çilek kuvars, ılık su ve yumuşak bir bezle fiziksel olarak temizlenebilir. Enerjetik temizlik için ay ışığında bekletme veya tütsüleme yöntemleri kullanılabilir.