İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Jant Materyal
Fiyat
Araç Marka ve Model
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Clio 4 Jant

" araması için 26 sonuç listeleniyor
RC 16 İNÇ 4*100 OZ JANT
Kargo Bedava

RC16 İNÇ 4*100 OZ JANT

15.778 TL
Sepete Git
cms 4*100 16*7 607 Et35 Dmb Jant
Kargo Bedava

CMS4*100 16*7 607 Et35 Dmb Jant

15.000 TL
Sepete Git

Kullanışlı Clio 4 Jant Çeşitleri Trendyol’da!

Araç modeline uygun olarak seçilen jantlar güvenli ve keyifli sürüş keyfi sağlar. Clio 4 jant çeşidi ile görsel bir özgünlük yaşayabilirsiniz. Model lastiklerin ortasına takılarak kullanılır. Dekoratif görünüm kazandıran çeşit parlak ve şık metalden üretilir. Materyaller açısından güçlü olan ürün arabanın yolculuk anında alacağı sert darbelere ve vuruşlara karşı bükülme yapmaz. Gönül rahatlığıyla tercih edilen model aracın uzun ömürlü olmasını sağlar. Clio 4 jant fiyatları avantajlı fiyatlarla satışa sunulur. Dayanıklı olduğu için tercih edilen Clio 4 çelik jant ile konforlu bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Üstün teknik özellikleri ile her bütçeye hitap eden bu ürüne siz de Trendyol avantajıyla ulaşabilirsiniz.

Herkesin Beğenisini Toplayan Ürün Tavsiyeleri

Herkesin Beğenisini Toplayan Ürün Tavsiyeleri

Geniş işlevlere sahip olan Clio 4 jant kapağı kırılmaz yapıya sahiptir. Moblen malzemelerden üretilen model tırnakları ve telleri sayesinde kolaylıkla monte edilebilir. Darbelere karşı dayanıklı olan ürün sürüş esnasında üründen çıkmamasını sağlar. Ürün yük taşıma kapasitesi olarak beklentilerinizi karşılayabilir. Aşınmaz plastikten imal edilen model, çizilmez boya kullanılarak boyanır. Uzun ömürlü ve kaliteli malzeme kullanılarak üretilen çeşit aşınma yapmaz. Dış yüzey genişliği olumsuz durumları en aza indirir. Clio 4 teneke jantı rahat sürüş için tercih edebilirsiniz. Sert plastikten üretilen model farklı desenlerde tasarlanır. Parlak görünümüyle dikkat çeken modelin farklı malzemelerden üretilen çeşidi vardır. Lastik çapları dikkate alınarak tasarlanan ürünün ebatları sert plastiklerden üretilir. Lastik boyutları bakımından ideal ölçülere sahip olan ürün darbeleri büyük ölçüde etkisi altına alır. Modern ve klasik arabalara uyum sağlayan çeşit farklı lastik ebatlarına uyumludur. Yüksek performansa sahip olduğu için kış şartlarında rahatlıkla tercih edilebilir. İhtiyacınıza uygun olan ürünü dilediğiniz zaman Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Güvenlik ve Konfor Sağlayan Clio 4 Jant Modelleri

Güvenlik ve Konfor Sağlayan Clio 4 Jant Modelleri

Clio 4 jant modelleri farklı tasarımlarıyla satışa sunulur. Bu ürün aracın modeline ve lastik özelliklerine göre değişiklik gösterir. Lastikler materyal açıdan kauçuk olduğu için arabanın aldığı sert darbelere karşı koruma özelliği gösterir. Clio 4 orijinal jant lastiklerin ortasına takılır ve arabanın güvenli şekilde hareket edilmesini sağlar. Tekniksel ve işlevsel olarak göze hitap eden çeşidi özelliklerine dikkat ederek satın alabilirsiniz. Clio 4 jant 15 inç, 16 inç farklı lastik ebatlarına uygun olarak üretilir. Farklı çaplarda lastik çeşitleri bulunan model kolay bir şekilde monte edilebilir. Ürün zorlu koşullara karşı güçlü olarak geliştirilir. Clio 4 siyah jant yolda giderken olası çukur düşmelerine karşı dayanıklıdır. Dış etkilere karşı boyasının zarar görmemesi için model vernik ile kaplıdır. Özel emniyet kasnağı bulunan modeli Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Dayanıklı ve Kaliteli Clio 4 Jant Kullananlar

Dayanıklı ve Kaliteli Clio 4 Jant Kullananlar

Clio 4 jant bijon aralığı 4x108 olarak kullanılır. Modelin göbeğinden geçen çizgi ile bijon deliklerinin arasında yer alan mesafelerdir. Clio 4 jant indirim kampanyaları çoklu alım fırsatları yaratır. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz her an üründen satın alabilirsiniz. Clio 4 jant online olarak sipariş verip kullanabilirsiniz. Clio 4 jant kullananlar yorumlarında ürünle ilgili detaylı bilgileri paylaşır. Clio 4 jant tavsiyelerini dikkate alarak ürünü satın alabilirsiniz. Ürünün sağladığı faydalara Clio 4 jant yorumları kısmından ulaşabilirsiniz. Ürün hakkında yapılan kampanyaları ve yorumları inceleyerek ürünün içeriği hakkında fikir edinebilirsiniz. Farklı özelliklerde ve modellerde üretilen ürünü ihtiyacınız olduğundan satın alabilirsiniz. Estetik bir görünüm kazandıran model farklı desenlerde satışa sunulur. Aracın dış görünüşü konusunda faydası bulunan ürün, aks sistemi ile bağlantı sağlar. Siz de Trendyol’dan Clio 4 jant satın alarak yolculuğunuza güvenli bir şekilde devam edebilirsiniz.