"

Çoklu Priz

" araması için 722 sonuç listeleniyor

Kullanımda Özgürlük Yaratan Çoklu Priz Seçenekleri Trendyol’da!

Elektrik aletleri günlük hayatta oldukça elzem bir parçadır ve hayatı kurtaran aksesuarlardır. Bu çeşitteki aksesuarlardan biri de çoklu prizlerdir. Çoklu prizler kapasitesi ve işlevselliği ile birçok cihazı kendi bünyesinde toplar. İşlevsel olan bu ürün pratiklik kazandırır. Günlük işi yapabilmek için kolaylık sunarken konforlu bir kullanımı müşteriye sunar. İhtiyaca göre uzunluğu ve priz sayısı değişir. Sayısının çok olması birçok işi bir anda yapabilme adına kolaylık sağlar. İsteğe göre kablolu ve kablosuz olarak değişiklik gösterir. Taşınabilir olması hasebiyle her yerde işinizi görür. Tasarım olarak farklılık gösterir. Kablolu ve kablosuz olarak değişkenlik gösteridiği gibi tasarımlarıya da göz zevkine uyar. Kablosuz tercih edildiğinde evin her yerinde kablo görüntüsü oluşmaz ve bu da müşteriyi memnun eder. Büyük cihazlar için oldukça işlevsel olduğundan evin istenilen her yerinde büyük cihazları yerleştirme avantajı oluşur. Bu sayede müşteri konforlu yaşamından ödün vermez. Bu ürünler cihazınızın kontrolünü de sağlar. Elektrik gidip geldiğinde ya da hava şartlarının verdiği zararda akımı engeller. Özellikle çocuklu evlerde akım korumalı olanları tercih etmek en doğrusu olur. Zaman ayarlı çoklu priz bunların başında gelir. Bu ürün birçok seçeneği ile ilgi görür. Zamanı geldiğinde kendi kendine kapanır ve bu sayede hem elektrikten tasarruf eder hem de olağanüstü zararlardan cihazları korur. Elektrikten tasarruf edebileceğiz modellerin olması bütçe yönünden büyük avantaj sağlar. Bu avantaj sayesinde beğeni toplar. İşyerlerde birden fazla ürün elektrikle çalıştığından bu ürünler vazgeçilmez olur. Özellikle masa başı iş yapıyorsanız işlerinizde kolaylık sağlar. Ebat olarak çok büyük olmadığından taşınması kolaydır, her yere sizinle gider. Yenilikçi bakış açısı ile tasarlanan ürün, birçok özelliği ile pek çok işlemin kolay bir şekilde yapılmasına olanak sağlar. İhtiyaç duyduğunuz alanlarda farklı cihazları bu gerece takarak çalıştırabilirsiniz. Tasarımsal açıdan beğeni toplar. Model dekoratif dış görünümün yanı sıra, kaliteye de önem verir. Bu ürünler beklentileri oldukça iyi karşılar. Kaliteli markalar tarafından üretilen tüm çeşitleri Trendyol’dan inceleyebilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Tasarımları ile İhtiyacınızı Karşılayan Çoklu Prizler

Tasarımları ile İhtiyacınızı Karşılayan Çoklu Prizler

Çoklu prizler her yerde ve her alanda kolaylık sağlayan bir aksesuardır. Konforlu bir alan sunan bu aletler farklı amaçlarda kullanım açısından zengin bir işlevselliğe sahiptir. Sadece evlerde değil işyerlerinde birçok cihazı şarj etmek için birden fazla seçeneği önünüze serer. Müşterinin isteği doğrultusunda birçok çeşidi bulunur. Çoklu priz modelleri tasarım ve kullanım açısından değişkendir. Priz sayısı yanında kullanım yönüyle de farklılık gösterir. Akım korumalı çoklu priz elektrik gidip geldiğinde voltajların aniden yükselmesi gibi riskli durumlarda elektronik aletlerin korunmasını sağlar. Bu sayede cihazları bu ürün sayesinde gönül rahatlığı ile kullanmanız mümkün hale gelir. Cihazların güvenliği herkes için önemlidir, bu da bu ürün sayesinde olur. Bazı ürünler ise oldukça gelişerek karşınıza çıkar. Bu ürünlerden biri USB’li çoklu prizdir. USB kablosu sayesinde taşıyacağınız her yerde cihazlarınızı şarj etme olanağını size verir. Akım korumalı olduğu için korumaya yönelik büyük çaba sarf eder. Çocuklara karşı koruma görevi olan ve akım önleyici özelliği ile beğenileri kazanan anahtarlı çoklu priz müşterilerin tercihleri arasında yerini alır. Normal prizlerden farklı uzatma kablosu ile model açısından değişiklik gösterir. Akıllı çoklu priz evde olmadığınız zamanlarda tek bir tuş ile hem cihazı kapatır hem de açar. Dışardayken bile evinizi yönetebileceğiniz bu cihazlar güvenlik açısından gönül rahatlığı sunar. Type C çoklu priz kabloya gerek kalmadan cihazlarınızın kontrolünü ve şarj olmasını sağlar. Bu sayede hem taşıma kolaylığı hem de yer kaplamayacak şekilde kullanım imkanı tanır. Duvar tipi çoklu prizler kablosuz oluşu ve alan olarak tek bir yeri kapsadığından büyük elektronik cihazlar için seçilir. Diğerlerine benzese de farklı görüntüye sahip olan düğmeli çoklu prizler kablolu ya da kablosuz olarak farklı olur. Cihaz takıldığında düğmesi ile çalışır ve düğme kapatıp açıldığında işlevi değişir. Prizden çekmeye gerek kalmadan kapatılması mümkündür. Akımdan koruyan ve elektrik gidip geldiğinde cihazları korumaya alan şalterli çoklu prizler ani akım dalgalanmalarına karşı büyük çaba sarf eder. Yüksek akımla aniden gelişen dalgalanmalar bu cihazla önleyici bir etkiye sahip olur. Yüksek akımda kendisini otomatik olarak kapatır. Bunlara ek olarak sigortalı çoklu prizler benzer işleve sahiptir. Yüksek akımda oluşacak zararlara engel olur. Olası çıkacak olan yangınları ya da başka hasarları önler. Aşırı voltaja karşı dayanıklılık gösterir. Bu cihazlar her yönüyle hayat kurtarıcıdır ve çalışma alanınızı tek bir mekana sığdırmayarak her yerde işinizi görür. Oldukça kaliteli ve işlevseldir. Teknolojiye ayak uydurarak günden güne daha işlevsel olanlar meydana çıkar. Her evde bulunan bu cihazlar küçük ev aletlerinden büyük ev aletlerine kadar her şeyde kullanılır. Evde iş yerlerinde kullanıma açıktır. Trendyol’dan ihtiyacınız olan bu ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İşlevsel Özellikleri ile Çoklu Priz Çeşitleri

İşlevsel Özellikleri ile Çoklu Priz Çeşitleri

Oldukça pratik olup, her yerde işinize yarayacak olan çoklu prizler farklı işlevlerde karşınıza çıkar. Ebatı ile taşınabilen bir avantaja sahiptir. Her an her yerde kullanıma müsaittir. Çoklu priz kablolu ve kablosuz olarak farklı bir tasarıma sahiptir. Kullanım alanına göre farklı olsa da her yönden aynı amaçla kullanılır. Pratikliği ve her yere uzaması beğenileri toplar. Çoklu priz kablosuz ise büyük cihazlar için kolaylık sağlar. Bu da tek bir cihazı değil ona bağlantılı olan cihazları da kapsar. Çoklu duvar prizi kablosuz olarak işlev gören ve büyük elektronik aletlerin ya da sabit masa başı iş yapan kişilerin tercihleri arasında sık sık görülür. Bu sayede fazla yer kaplamaz ve dağınık görüntüyü ortadan kaldırır. Sıva altı çoklu prizler duvarın içinden geçmesi nedeniyle kabloları ortadan kaldırarak düzenli bir görüntüyü ortaya koyar. Bu sayede müşteri göz yoracak ya da dağınıklığa maruz kalacak bir görüntüyle karşılaşmaz. Sıva üstü çoklu prizler ise sıva üstüne kolaylıkla monte edilen bir yapıdır. Her yerde bu modellerle karşılaşmanız mümkündür. Bu ürün kablo gereksinimine ihtiyaç duyulmadan bağlantıyı direkt kurar. Bu sayede toplu alanlarda kolay kullanım sağlar. Model olarak farklı olmasa da renk olarak değişiklik gösteren siyah çoklu priz oldukça şık bir görüntüyü size sunar. Birçok markanın tasarladığı bu ürünler çok fazla kullanım alanına sahiptir. Her yönüyle müşterilerin isteği doğrultusunda tasarlanır. Kolay kullanımı sayesinde sıkça tercih edilir. Ürün, ihtiyacı karşılamakla kalmayıp, kullanım sürecinde de aynı desteği sağlamaya devam eder. Modern bir görünüme sahip olan bu modeller oldukça hafiftir ve rahat taşınır. Her yerde elinizin altında bulunabileceği gibi, çantanızda fazla yer kaplamadan ve ağırlığını hissetmeden taşınma olanağı verir. Hayat kurtarıcı olan bu ürünler neredeyse her evde ve her iş yerinde bulunur. Farklı renk ve tasarımlara sahiptir ve işlevsel olarak çeşitlilik sunar. Yenilikçi bakış açısı ile tasarlanır. Bu da her yönden gelişmiş bir cihazı önünüze serer. Siz de Trendyol’dan cihazınıza uygun olan ürünleri seçebilir, işinizi kolaylaştıracak avantajlara sahip olabilirsiniz.

Modelleri ile Değişkenlik Gösteren Çoklu Prizler

Modelleri ile Değişkenlik Gösteren Çoklu Prizler

Çoklu prizler birbirinden farklı modelleri size sunar. Bu modeller oldukça işlevsel ve hayat kurtarıcıdır. Evde, işyerlerinde, okullarda ve birçok yerde kullanımı mevcuttur. Kablolu ve kablosuz olarak değişkenlik gösterir. Bu sayede nerede kullanmak istiyorsanız orada size büyük alan açar. Avantajlı seçenekleri ile memnuniyet kazanır. Kaliteli yapısıyla uzun süre kullanım imkanı verir. Cihazlar için güvenliği sağlayan modeller oldukça fazladır. Günlük hayatı kolaylaştırdığı gibi birçok etkiye sahip olmasından ötürü neredeyse yapılacak her işte bu cihazlara ihtiyaç duyulur. Bu cihaz sayesinde aynı anda pek çok teknolojik ürün bir priz üzerinden işlevsel hale gelir ve şarj edilir. Bu yüzden sıklıkla tercih edilir ve kullanılır. Dikey çoklu prizler tasarımı itibariyle hem kablolu hem de kablosuz olarak değişiklik gösterir. Uzun olmasından ötürü diğerlerinden ayrı olarak daha fazla yer kaplar. Tasarımı ile göz dolduran şıklı ile yerden tasarruf etmek isteyen müşterilerin tercihleri arasında ince çoklu prizler yer alır. Taşınması oldukça kolaydır. Oldukça işlevsel olan bu ürün birçok cihazı aynı anda şarj etmek için elverişlidir. Elektrikten tasarruf etmek isteyen müşterilerin isteğini gerçekleştiren topraklı çoklu priz cihazları emniyete alarak zarar görmesini engeller. Birçok özelliği ile beğenileri kazanır. Çoklu olanlar günlük hayatın en önemli parçaları arasındadır. Her yönüyle insanlara kolaylık sağladığı gibi modern hayatın akımına ayak uydurarak farklı çeşitlerde tasarımı gelişir. Cihazlarınızı koruyan özellikli olanlar beğenileri kazandığı gibi oldukça fazla tercih edilir. Elektrik kaçağını engeller. Bu sayede oluşabilecek tehlikeler engellenir ve rahatlıkla kullanımı sağlanır. Farklı renk ve tasarımları ile seçiminizi yapabilirsiniz. Trendyol’dan istediğiniz modeli satın alarak işlerinizi daha kolay ve güvenle yapabilirsiniz.

Özellikleri Bakımından Çoklu Priz Seçenekleri

Özellikleri Bakımından Çoklu Priz Seçenekleri

Elektrikle çalışan cihazlarda güvenlik oldukça önemlidir. Her yönden kullanışlı olan çoklu cihazlar güvenlik yönünden de tasarlanarak sunulur. Büyük bir alana sahip olurken her an her yere taşınabilme özelliği ile kendini gösterir. Sadece cihazlar için değil çocuklar içinde koruma özelliği ile üretilenler de vardır. Bu da ebeveynlerin tercihlerinde ilk sırada yerini alır. Hem kablolu hem de kablosuz olarak tasarlanır. Kablolu olanlar uzunluğuna göre değişkenlik gösterir. 5 metre, 10 metre çoklu priz olarak farklı seçenekler mevcuttur. Kullanım amacına göre tasarlanır ve boyu nedeniyle tercih edilir. Akım özelliği ile cihazlarınızı korumanız kolaydır. UPS çoklu priz elektrik enerjisiyle çalışan cihazları çalıştırarak enerji akımına engel olan ve cihazlarını koruyan modellerdir. Duvara monte edilmesi hasebiyle el altında yaygın kullanılır ve bütün işler bu modellerle sağlanır. Çeşitli seçeneklerle size alan açan bu ürünler renk seçeneği ile evdeki dizaynınıza uyum sağlar. İşlerinizi rahatlıkla yapabilmeniz için kablolu ürünler kurtarıcı bir parça olur. Kablosuz olanlar ise büyük elektronik aletlerde sık sık kullanılır. Elektrikten tasarruf edebileceğiniz ürünlerde vardır ve bu ürünler bütçe yönünden büyük avantaj sağlar. Neredeyse her evde bulunur. Hatta işyerlerinin vazgeçilmez ürünlerinden biridir. Özellikle masa başı iş yapıyorsanız işlerinizde kolaylık sağlar. Çoklu olmasından ötürü birden fazla cihazı şarj edebilirsiniz. Bu sayede nerede kullanmak istiyorsanız orada size büyük alan açar. Avantajlı seçenekleri vardır bu da memnuniyeti artırır. Kaliteli yapısı olmasından ötürü uzun süre kullanımı vardır. Sıva altı ve sıva üstü olarak da farklı modelleri mevcuttur. Bunlar farklı görünümü ortaya koyar. Özellikle kablo görüntüsünü ortadan kaldırmak isteyen müşterilerin isteğini yerine getirir. Trendyol’dan tüm modellere ulaşabilir, kolay bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz.

Yol Gösterici Çoklu Priz Yorumları

Yol Gösterici Çoklu Priz Yorumları

Bilgisayarla fazla vakit geçirip, çok fazla şarj tüketiyorsanız ya da ağır işlerde çalışıp prize ihtiyaç duyuyorsanız bu sorunları ortadan kaldıran çoklu prizler işlerinizi kolaylaştırır. Sadece bunlarla kalmayıp, bir alanda çok fazla kablo varsa ve hepsinin prize ihtiyacı varsa bunları kolaylaştıran etkiye sahiptir. Farklı renk ve tasarımı ile göz doldurur. Kablolu ve kablosuz olduğu gibi bunlardan ayrı düğmeli olarak da üretilir. Düğmeli olanlar prizdeyken kapatılma özelliğine sahiptir. Düğmesi kapatılınca prizde olsa bile elektrik akımı kesilir. Bu da hem pratiklik hem de güvenilirlik sağlar. Bu modelleri seçerken zorlanmanız olasıdır. Hangi modeli alacağınıza dair kararsızlık yaşayabilirsiniz. Özellikleri, işlevselliği hakkında bilgi sahibi olmanız oldukça kolaydır. Ürünün detaylarına bilgilerine bakarar ulaşabilirsiniz. Bunlar dışında müşteri yorumlarına bakarak aklınızda kalan sorulara cevap bulabilirsiniz. Çoklu priz çeşitleri birden fazladır. Bu çeşitlilik kullanım açısındadan da değişiklik gösterir. Her yerde elinizin altındadır. Bu çeşitlilik ne kadar müşteriyi zorlasa da yorumlardan yola çıkarak alışverişinizi yapabilirsiniz. Ürünün görselleri ise tatmin edicidir. Bu sayede müşteri alacağı ürünün detaylarını görmüş olur. Ürünü deneyimleyen müşterilerin verdiği değerlendirme, kullanmaya başladığı andan itibaren yaşadığı serüveni belirtmesi diğer alacak müşterilere uzun vadede çıkacak durumları belirtmiş olur. Trendyol’un geniş ürün yelpazesi aradığınız ürünü kolay bir şekilde bulmanıza yardımcı olur. 2’li ya da 5’li seçenekler arasından ihtiyacınıza yönelik seçim yapabilirsiniz. Kablo uzunluğu açısından da geniş bir skala beğeninize sunulur. İsterseniz yarım metrelik isterseniz de 10 metrelik seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Ev dışı çalışmalar için 10 metre ve üstü seçenekleri inceleyebilirsiniz. Bu sayede konforlu bir kullanım elde edebilirsiniz. Yorumlardan yola çıkarak daha kolay ve daha sağlıklı bir alışveriş deneyimi yaşayarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Geniş Fiyat Skalası ile Çoklu Priz Fiyatları

Geniş Fiyat Skalası ile Çoklu Priz Fiyatları

Teknoloji geliştikçe ve yenilendikçe birçok elektrik gerektiren cihaz üretilir. Bu cihazlar hayatın her alanında kendini gösterir. Geniş alanlara yayılması nedeniyle elektriğe olan ihtiyaç da artar ve talep çoğalır. Kaliteli ürünlerden oluşması hasebiyle ihtiyaç duyulan ürünler uzun yıllar güvenle kullanım imkanı sunar. Bunlarla beraber alışverişte de kararsızlık söz konusu olur. Bir ürün alırken kalitesinin yanında fiyatlar da oldukça önemlidir. Müşteri alışverişini yaparken fiyatını her yönden gözden geçirir. Maliyet farklı oluşmasının nedeni kalite ve model bakımından ayrılmasıdır. Çoklu priz fiyatları seçenekleri bu doğrultuda değişim gösterir. Bu ürünler fiyat bakımından seçenek sunar, özellik bakımından değişkendir. Bazıları normal bir işleyişe sahip iken bazıları daha detaylı bir yapıdadır. Bununla beraber ürün uzun yıllar kullanılabilecek alternatife de sahiptir. Ofis ve ev ortamında uzun süreli kullanımlarda sahip oldukları ergonomik tasarımla kişiye destek sağlar. Hemen hemen her bütçeye uygun seçenekler vardır. Siz de ihtiyacınız olan bir modele arıyorsanız Trendyol’un kampanya ve indirimlerini yakından takip edebilirsiniz. Bu sayede kampanyalardan ayrıca haberdar olabilirsiniz. Fiyatları ve yorumları inceleyerek bütçenize uygun bir tercih yapabilir istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Modern tasarımı yansıtan bu modelleri, evde, okulda ya da işyerlerinde kullanabilirsiniz. Bu sayede çeşitliliği ile her işinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Kalitesi ile memnuniyet kazanır. Bütçe dostu olan bu modeller çeşitli tasarımları ile müşteri memnuniyetini kazanır. Fiyat performansı açısından çok yönlü olan bu ürünler dayanıklılığı ile ilgi görür. Fiyatları ve yorumları inceleyerek beğendiğiniz modele dair bilgi edinebilir, Trendyol’dan bütçenize uygun bir tercih yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Çoklu Priz Kaç Watt Elektrik Çeker?

Çoklu prizler birden fazla cihaz için elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan zamanlarda kullanılır. Çoklu prizlerle aynı anda mobil cihazları şarj etmek veya elektrik enerjisiyle çalışan farklı mekanizmaları kullanmak mümkündür. Bu yönüyle çoklu prizler, modern dünyada yaşamı kolaylaştıran ürünler arasında yer alır. Çoklu prizlerin bu gibi mekanizmalara, şebeke hattına zarar vermeden doğru akımı taşımaları oldukça önemlidir. Türkiye’de bir prizden yaklaşık 2000-4000 Watt arası elektrik enerjisi sağlanabilir. Ev kullanıcıları için tasarlanan çoklu prizler genellikle 2000 Watt enerji taşıyabilme kapasitesine sahiptir. Bu kapasite düşünüldüğünde çoklu prizlerle birden fazla cihazın çalıştırılmasının mümkün olduğu görülür. Klasik akıllı telefonlar ve benzeri mobil cihazlar için yaklaşık 5-30 Watt aralığında enerjiye ihtiyaç vardır. Bu enerji miktarı, çoklu prizlerle birden fazla mobil cihazın şarj edilmesini mümkün kılar. Çoklu prizlerin genelinde, cihazın taşıyabileceği maksimum kapasite belirtilir.

Çoklu Priz Akım Korumalı Mıdır?

Teknolojik gelişmelerle birlikte çoklu prizlerde akım koruma sistemi kullanılmaya başlanır. Her çoklu prizin akım koruma özelliği taşıdığı söylenemez. Kullanıcılar cihazlarını korumak için özellikle akım korumalı olarak tasarlanan prizleri seçebilir. Akım korumalı prizler cihazların elektrik akımında meydana gelen dalgalanmalar neticesinde zarar görmesini engeller. Yüksek akım değişiklikleri, söz konusu ürünler marifetiyle cihazlara ulaşamaz. Akım korumalı prizlerin içinde bulunan alternatif devre, elektrik enerjisindeki güç dalgalanmalarını algılayabilecek özelliktedir. Bu cihazlar; akım farkının yaşandığı eski binalarda, fabrikalarda, sanayi tesislerinde, evlerde, işyerlerinde ve diğer yaşam alanlarında elektriğe bağlı mekanizmaların bozulmasını engeller. Çoklu priz çeşitlerinin tamamının akım korumalı olduğu söylenemez. Sadece bu alternatif koruma devresi ile üretilen çoklu prizlerin akım koruma özelliği taşıdığından bahsedilebilir. Akım koruma sistemi bilhassa mobil cihazların ve elektrikli ev aletlerinin devrelerinde meydana gelecek arızaları önlemeye yarar.

Çoklu Priz Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Çoklu priz alırken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bunlardan ilki söz konusu ürünlerin joule değerleridir. Akım korumalı başta olmak üzere pek çok priz çeşidinde, bağlı cihazların sorunsuz çalışması için joule değerinin makul seviyede olması gerekir. Çoklu priz seçiminde özen gösterilecek bir diğer nokta ise malzeme kalitesidir. İç aksamı geçirgen maddelerden dışı ise çoğu kez plastik materyallerden üretilen çoklu prizlerde, sağlamlık güvenliği üst seviyelere çıkarır. Sağlam çoklu prizlerin kullanım ömrü oldukça fazladır. Dikkat edilecek önemli noktalar arasında, priz adedi de bulunur. Kullanıcılar kendi ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda 2,5,6 veya daha fazla priz sağlayan ürünleri tercih edebilir. Priz sayısının fazla olması, daha çok cihaza enerji sağlanmasına yardım eder. Türkiye’nin lider e-ticaret platformları arasında yer alan Trendyol, kaliteli çoklu priz çeşitlerini kapınıza kadar ulaştırır. Siz de birbirinden farklı modelleri Trendyol’dan seçerek kısa sürede temin edebilirsiniz.