placeholder
"

Copier Bond A4

" araması için 96 sonuç listeleniyor

Copier Bond A4

Kaliteli Üretime Sahip Copier Bond A4

Fotokopi kağıtları hayatın her alanında ihtiyaç duyulan bir ürün olma özelliğine sahiptir. Özellikle öğrenciler için vazgeçilmez bir malzemedir. Copier Bond A4 hem okulda hem evde hem de ofis işlerinde çok fazla ihtiyaç duyularak sıkça kullanılır. Okullarda dersler için alınan notlardan testlere ve sınav kağıtlarına kadar her anlamda birçok kağıt tüketimi olur. Bu alanlar tüketim konusunda ilk sırada yer alır. Diğer önemli kullanım alan ise iş yerleridir. Ofislerde yapılan ve yürütülen birçok iş için her zaman tüketilen kağıtlar öne çıkar. Yapılan sözleşmeler, alınan notlar, destelerce saklanan evraklar ve daha bir sürü şey için kağıt gideri çok fazla olur. Üstelik bu tür gereçler tekli ya da çoklu olan şekilde satışa sunulur. İhtiyacınıza göre tekli ya da çoklu olarak sunulan birçok ürüne sahip olabilirsiniz. Ya da belli bir adet şeklinde satışa sunulan ürünlere de göz atabilirsiniz. Bunlar 5’li ya da 10’lu şekilde sizlere sunularak ihtiyaçlara cevap verir. Üstelik her biri kaliteli bir üretimden geçerek satışta yerini alır. Üretim aşamasında sağlıklı mukavva ve ağaç alaşımından üretilir. Herhangi bir katkı maddesi de kullanılmaz. Yapısal olarak hassas bir yüzeye sahip olsalar da kaliteli bir üretime sahip oldukları için rüzgara ve dışsal darbelere karşı dayanıklıdır. Sahip olacağınız bu materyali yazıdan çizime kadar birçok alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sizler için uygun ve kaliteli çeşitlerin bir araya getirildiği ürün yelpazesine dilediğiniz zaman kısa sürede sahip olabilirsiniz. Üstelik toplu paket şeklinde satın aldığınızda uygun bir fiyata sizlere sunulur. Genellikle okullarda ve ofis gibi çalışma alanlarında A4 kağıtları çok fazla tüketilir. Birçok alanda ürün kullanımını rahatlıkla yapabilir ve ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Üstelik dayanıklı ve kullanışlı olmaları ile sizlere geniş bir kullanım alanı yaratır. Eğer toplu şekilde almayı düşünüyorsanız indirimli fiyat seçenekleri ile tasarruflu şekilde istediğiniz yere gelir. Trendyol ile sahip olacağınız A4 kağıtları ile bu alanda birçok ihtiyacınız için güvenle kullanabilirsiniz.

Kaliteli Üretime Sahip Copier Bond A4

Her ürün sizlere sunulmadan önce kalite kontrolünden geçer. Sahip olduğunuz A4 kağıdı ile birçok ihtiyacınızı rahatlıkla yerine getirebilirsiniz. Sadece okul ve işte değil genel bir ev ortamında bile kimi zaman boş bir kağıda ihtiyaç duyarsınız. İşte bu gibi durumlarda destek sağlayan A4 ürünleri ile ihtiyacınızı anında giderebilirsiniz. Copier Bond A4 fotokopi kağıdı tek ölçüye sahiptir ve her yerde standarttır bu yüzden kişisel ihtiyaçlarla birlikte resmi belgeler içinde kullanılabilir. Bu ölçüler 210 mm x 297 mm olarak karşınıza çıkar. Bu şekilde sabit ölçüler etrafında üretilir. Fotokopi kağıtları sadece yazı yazma ya da resim yapma gibi bir işleve sahip değildir. Öte yandan bazı evrakların ya da belgelerin çoğaltılması gibi işlevlerde de kullanılır. Kimi zaman önemli bir evrakın ya da bir kitabın kopyasının çıkarılması istenir. Bu gibi durumlarda fotokopi kağıdı olmazsa işlem yerine getirilemez. Bu da onların çok yönlü bir işleve ve kullanıma sahip olduklarını sizlere gösterir. Ev ödevleri hazırlanırken ya da bir işyeri protokolü imzalanırken geçerli olan A4 kağıt ölçüsü ile bu işlemler yapılır. Kağıt üzerinde yapılan birçok resmi işlemde A4’ün genel ölçüleri baz alınarak işlem yapılır. A4 fotokopi gereçleri her zaman belli standartlar çerçevesinde öne çıkar. Ayrıca hayatın her alanında çoğu zaman kurtarıcı rol oynar. Yüklü miktarda bir kopyaya sahip olmayı istiyorsanız bunu ancak A4 ile yapabilirsiniz. Ürünün eksik olması halinde işleminiz de yarım kalır. Ürün saydam bir beyaz renge sahiptir. Kimi zaman farklı renkleri olsa da genelde beyaz kullanılır. Piyasada da bu renge daha çok yer verilir. Yazı, çizim ve çoğaltma işleminde birçok ihtiyacınızı yerine getirmede etkili bir araç olan A4 ile pratik bir kullanımı elde edebilirsiniz. Eğer defter kullanmayı sevmiyorsanız bunun yerine sahip olacağınız çoklu fotokopi kağıdı ile not alma işlemini ve bilgilerinizi burada muhafaza edebilirsiniz. Dosya poşetlerine koyarak ürünü uzun zaman saklı tutabilirsiniz. Üstelik hafif yapısı ile kalın defterlere oranla daha kolay bir taşınma imkanını sizlere sunar. Her yere rahatlıkla taşıyıp kullanabilirsiniz. Sizlere gündelik hayatta hiç yük olmaz. Pratik ve kolay kullanımı ile birçok işinizi rahatlıkla yerine getirebilirsiniz. Yazıdan çizime kadar her alanda pratik kullanım sunduğu için birçok işleve uygun bir şekilde üretilir. Yani yazı ve çizim için ayrı bir kağıt modeli tedarik etmenize gerek kalmaz. Sadece tek bir model ile birden fazla ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Üstelik kullanım aşamasında her kaleme uygun olan özelliği de avantaj sağlar. Mürekkebi geçirmeyen bir kaliteye sahip olduğu için yazı ya da çizim aşamasında sizlere kolaylık sağlar. Mürekkebin kağıdı delmesi ve dağılması söz konusu olmaz. Sahip olacağınız bu materyal ile okul yaşamından iş hayatına kadar her yerde kolay kullanım sağlayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlar ile Copier Bond A4

Uygun Fiyatlar ile Copier Bond A4

Resmi bir yazışmada ya da önemli bir bilgiyi not ederken her zaman A4’e ihtiyaç duyulur. Üretim aşamalarında çevre politikaları gözetilerek tasarlanır. Çoklu defter sayfası yerine sadece ihtiyaç duyacağınız kadar kağıt sayfası alarak ağaçları da koruyabilirsiniz. Ucuz ve şeffaf yapısı ile kullanışlı ürünler arasında yerini her zaman korur. Copier Bond A4 fiyat bazında düşünüldüğünde alırken tekli yerine çoklu olanı tercih edebilirsiniz. Çoklu satılanlar koli içinde sizlere sunulur. Üstelik fiyat açısından da daha uyguna gelir. Koli içeriğini ihtiyacınız doğrultusunda seçebilirsiniz. Az sayıda ihtiyacınız varsa eğer 50’li, 70’li ya da 100’li gibi paket seçeneklerini edinebilirsiniz. Ayrıca daha fazla sayıda ürüne sahip olmayı isterseniz eğer 500, 1000 ve 5000 gibi sayılarda sizlere sunulur. Çoklu aldığınız zaman kağıt başına düşen fiyat aralığı azalır. Bu da her çoklu alışverişte sizlere tasarruf sağlar. Copier Bond markası altında sizlere kaliteli ürün çeşitliliği sunulur. Türkiye’nin önde gelen markası özelliğine sahip olduğu için kaliteden taviz vermeyen bir anlayışı ortaya koyar. Üstelik markanın sayıca farklı olan her ürünü de yine uygun fiyat aralığı ile sizlere sunulur. Her bir kağıt modeli bütçenize hitap eden bir gelişime sahip olduğu için ihtiyacınızı dilediğiniz zaman giderebilirsiniz. Sadece düz ve şeffaf değil renkli fotokopi kağıtlarına da sahip olabilirsiniz. Renkli ve işlevsel yanları ile ihtiyacınızı karşılamada sizlere yardımcı olur. Renkliden şeffaf olanlarına kadar her birini kullanım amacına göre hızlı ve güvenli bir şekilde tedarik edebilirsiniz. Kaliteli bir ürün kokusundan kendini belli ettirir. Saydam ve kuru ağaç kokusu aldığınız bir materyal her zaman kalitesini öne çıkarır. Ancak herhangi bir koku yoksa bu onun kalitesiz olduğunu gösterir. Sahip olduğunuz andan itibaren kaliteli ve kullanışlı kağıtlar sayesinde ihtiyacınız olan her an yüksek performans elde edebilirsiniz. Trendyol ile kaliteden taviz vermeden üretilen ve çoklu kullanım sağlayan Copier Bond ürünleri ile tanışarak çeşitli alanlardaki ihtiyaçlarınızı gidermeye başlayabilirsiniz.

Çevreye Yararlı Copier Bond A4

Çevreye Yararlı Copier Bond A4

İhtiyacınız olmadan alınan onlarca defter kimi zaman kullanılmıyor. Ancak bunun yerine sadece ihtiyaca göre alınan bir fotokopi kağıdı ile çevreye daha faydalı olabilirsiniz. Çok fazla kağıt tüketimi bir o kadar ağacın da kesilmesine neden olur. Bunu göz önünde tutarak ihtiyacınız doğrultusunda fotokopi kağıtlarını kullanabilirsiniz. Copier bond A4 80 gr olarak satılanlar 5’li paketlerde sizlere sunulur. Üstelik baskı teknolojisine uygun bir kullanıma da sahiptir. Baskı makinesi ile temas ettiği anda bire bir uyum sağlayan özelliği ile ön plana çıkar. İstediğiniz materyalin çıktısını baskı makinesinde bu ürüne uygulayabilirsiniz. Baskı makinesi kaliteli olduğu sürece A4 kağıdı üzerinde netlik ayarı yüksek bir çıktıya sahip olabilirsiniz. İstediğiniz içeriğin tek bir harfi bile kaybolmadan bu materyal üzerine kopyalanır. Üstelik çoklu kopyalamada işlevini kaybetmeden sizlere aynı verimliliği sunar. Baskı teknolojisi ile bire bir uyum içinde çalıştığı için sadece şeffaf olan içerikleri değil renkli materyalleri bile kopyalar. Ayrıca sadece renkli yazı içeriği buna dahil değildir. Renkli olan resim çıktıları veya görüntüleri de aynı şekilde ürün üzerine kopyalayabilirsiniz. Sadece bir baskı makinesi ve A4 kağıdı ile tüm bu işlemleri birkaç dakikada yerine getirmeniz mümkündür. Üstelik bu gibi çoğaltmalar sizleri gündelik hayatta fazla para ödemeye karşı da korur. Çünkü gerçeğini alacağınız bir ürün ile kopyasını çıkaracağınız bir içeriğin parası aynı olmaz. Bu yüzden çoklu kopyalar eşliğinde daha az para ödeyerek işleminizi en uygun fiyata yapma şansı da sizlere sunulur. Hem kağıttan hem de bütçenizden tasarruf sağlayarak yaşam alanınızdaki giderlerinizi kontrol edebilirsiniz. Sahip olacağınız bu kağıt modelleri ile pratik kullanımı sayesinde günlük ihtiyaçlarınızı sorunsuzca halledebilirsiniz.

Çoklu Kullanımı ile Copier Bond A4

Çoklu Kullanımı ile Copier Bond A4

Resimden yazıya kadar çoklu kullanıma sahip olan bu materyal sadece şeffaf değil isteğe bağlı çizgili olarak satılan modelleri de sizlere sunar. Dilerseniz ihtiyacınız doğrultusunda çizgili olan çeşide sahip olarak kolayca kullanabilirsiniz. Tıpkı şeffaf yani düz olanlar gibi çizgili modelleri de aynı boyutta sizlere sunulur. Tek farkı ihtiyaç doğrultusunda yüzeyinde eşit aralıklarla bulunan çizgiler ile üretilmesidir. Kullanım açısından çizgili modelin üzerine resim yapılmaz. Sadece yazı yazma işlevini gerçekleştirebilirsiniz. Copier Bond A4 500 ya da 1000 adet olan şekilde sizlere hem şeffaf hem de çizgili tasarımları ile sunulur. Türkiye’nin en çok tercih edilen markası üzerinden tüm kağıt modelleri ve adetlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Kaliteli yapısıyla kullanıcıların favorisidir. Ofislerden okullara kadar her alana uyan bir kaliteye sahiptir. Bu tür materyaller hassas olduğu için kimi zaman üzerlerine su gibi sıvılar döküldüğünde içerik tahriş olur. Ancak Copier Bond, kullandığı hamur kalitesi ile yaşadığınız kazayı hafif şekilde atlatmanızı sağlar. Kaliteli bir üretimden geçtiği için önemli bir kağıdın üzerine herhangi bir sıvı dökülse de yırtılması ya da erimesi söz konusu olmaz. Böylece bilgileri kurtarma şansınız da olur. Tüm bu kazalar da göz önünde bulundurularak gerekli üretimden geçen bu ürünler sizlere işlevsel olarak yararlı yönlerini sunar. Ürünün üretiminden dönüşüm aşamasına kadar her alanda belli bir dikkat ve özen yer alır. Çevresel bilinç göz önünde tutularak üretim süreci uygulanır. Sizler de sahip olacağınız bu materyalle çevreyi korumaya karşı yararlı bir adım atabilirsiniz. Trendyol ile hem kaliteli bir ürüne sahip olabilir hem de çoklu olmasıyla her an rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Dayanıklı Yapısı ile Copier Bond A4

Dayanıklı Yapısı ile Copier Bond A4

Ekolojik denge gözetilerek üretilen bu ürünler sadece ihtiyacınız doğrultusunda kullanacağınız kadar almanıza etki eder. Böylece çevre bilincinizi de etkileyerek daha az kağıt kullanımı sağlanır. Copier Bond A4 5’li olarak satışa sunulan ürünleri ile sizlere bu alanda daha az ve tasarruflu bir kullanımı önerir. Sadece ihtiyacınızı göz önünde tutarak 5’li şekilde satılan bu ürüne sahip olarak kullanım aşamasında ihtiyaçtan fazlasını harcamazsınız. Özellikle öğrenciler baz alınarak birçok ders için birden fazla defter almaları yerine bu tür kağıtlar devreye girer. A4 ile sadece kağıtları kategorilere ayırarak ders bilgilerini muhafaza etme şansına sahip olursunuz. İhtiyacınız doğrultusunda kağıt kullanımı yaparak bu alanda tasarruflu olabilirsiniz. Gereçlerin uygulama alanları ise fotokopi, dijital baskı, kitap, yazı, evrak ve kişisel kullanıma kadar oldukça fazladır. Üstelik her bir kullanım alanı için de aynı kullanım ölçütü sizlere sunulur. Üretim aşamaları üst düzey bir donanıma sahip olduğu için toz, nem ve diğer çevresel koşullara karşı dayanıklıdır. Alım aşamasında sizlere özel ambalajında sunuldukları için herhangi bir sararma ya da rengini kaybetme durumu da yaşanmaz. Gönül rahatlığı içinde sahip olarak ihtiyacınızı yerine getirebilirsiniz. Üstelik üretim sonrasında uzun yıllar süren kullanımlarda renginde hiçbir değişiklik meydana gelmez. Sararma veya rengini kaybetme gibi durumlar genelde kalitesiz üretime sahip olmalarından kaynaklanır. Ancak Copier Bond kaliteli ve yüksek donanıma sahip bir üretim aşamasından geçtiği için sizlere renk kaybı gibi durumları yaşatmaz. Orijinal ambalajı içinde sahip olacağınız bu materyalle uzun süren bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Sayfa sayısından kullanım aşamasına kadar yazım ve çizim alanında bütün ihtiyaçlarınızı yerine getiren yetkinliğe sahip olan ürün çeşitlerini Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Copier Bond A4 Trendyol’da

Copier Bond A4 Trendyol’da

Her ihtiyaca cevap veren tüm fotokopi kağıtları Trendyol ile kalitesinden hiçbir şey kaybetmeden sizlere sunulur. Uzun ömürlü olan bu ürünler oldukça geniş bir kullanım alanına sahip. Kağıt gramajı 80 gram olarak eşit bir dağılıma sahiptir. Üstelik her alanda kullanıma elverişli standart bir boyuta ve kalınlığa sahiptir. A sınıfı bir kaliteye sahip olduğu için sizlere en güvenilir markanın ürünü ile sunulur. Türkiye’nin önde gelen markalarından olan Copier Bond ile üretilen her fotokopi kağıdı işlevsel ve kalite açısından kendini kanıtlar niteliktedir. Yurt içi ve yurt dışında geniş bir satış rakamına ulaşarak kalitesini bu alanlarda da tescil eder. Üstelik sadece standart olan beyaz renk değil diğer renkler içinde de birçok çeşitliliğe sahiptir. Özellikle beyaz renk daha çok tercih edildiği için % 100’e varan bir renk ayarı mevcuttur. Her fotokopi makinesi ile uyumlu şekilde işlev görür. Tüm yazım ve çizim ihtiyaçlarını kopya edebilen bir şeffaflığa sahiptir. Makinedeki yansımaları okuyarak entegre olan bir üretim modeli mevcuttur. Çıktı kalitesini en yükseğe çıkaran yetkinliği kendinde bulundurur. Tüm resmi alanlardan ev ortamına kadar her mekanda ihtiyaçları kolaylıkla karşılar. Üretiminde kullanılan selüloz ve ağacın yapısı da önem taşır. Copier Bond buna önem veren bir marka olduğu için yüksek selüloz miktarı ile mevsimlere uygun olan ağaç gelişimini göz önünde tutarak işlem uygular. Böylece sizlere % 100’e varan kaliteli bir içerik sunar. Sizler de ürüne sahip olduktan sonra kullanımınızı kaliteli materyal ile güven içinde yapabilir, uzun zaman bozulmadan muhafaza edebilirsiniz. Her kalem yapısına uyan ve kolay kullanılan bu ürünlere istediğiniz zaman sahip olabilirsiniz. Günlük hayatta ve iş yaşamında sürekli ihtiyacınız olan bu ürünlere Trendyol ile ulaşarak her an kullanabilirsiniz.