İlgili Kategoriler
Çeşit
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Crest 3D Whitestrips

" araması için 19 sonuç listeleniyor

Crest 3D Whitestrips

Crest 3D Whitestrips

Çay, kahve, portakal, greyfurt gibi günlük beslenme rutininde bulunan pek çok gıda, dişlerde leke oluşumuna ve renk değişimine neden oluyor. Bu durumu engellemek için bu besinleri tüketmemek bir çözüm olabilir ancak daha kalıcı bir yöntemle ışıl ışıl parlayan dişlere sahip olmak mümkün. Dünya çapında satılan Crest 3D White Whitestrips ile ışıl ışıl parlayan lekesiz dişlere sahip olabilirsiniz. Amerika’nın çok uluslu şirketi Procter & Gamble markası olan Crest, diş bakımına yönelik çok sayıda ürün seçeneğiyle dikkat çekiyor. Özellikle diş beyazlatma ürünüyle öne çıkan Crest, kullanıcı memnuniyeti yüksek diş beyazlatma deneyimi sunuyor. Crest 3D Whitestrips diş beyazlatma bandı, her gün rutin olarak 30 dakikalık kullanımı şart koşuyor. Diş hekimlerinin diş beyazlatma işlemlerinde tercih ettiği diş minesine zarar vermeyen özel bileşenlerden formüle edilen ürün, en pahalı diş beyazlatma işlemlerinde elde edilen beyazlıktan daha fazlasını sunuyor.

Diş beyazlatmada yüksek performans sergileyen özel bantlar, özel ürün tasarımı ile kullanıcıların dilediği an dilediği yerde işlem yapabilmesini mümkün kılıyor. Bantlarda bulunan Advanced Seal teknolojisi uygulama esnasında bandın dişten kaymasına engel oluyor ve üstün tutuş gücüyle kolay bir uygulama sağlıyor. Beyazlatma bantlarının uygulandığı andan itibaren dişlerin doğal şeklini alabilen yapısı sayesinde kullanıcılar bantlar ile uyguladıkları beyazlatma seanslarında yürüyebiliyor, konuşabiliyor ve su içebiliyor. Ev dışında yürüyüş yaparken, market alışverişinde ya da işe giderken bir kolaylıkla uygulanabiliyor. 30 dakikalık bekleme süresinin ardından sadece çıkarılan ürün diş beyazlatma işleminin en pratik halini sunuyor. Bu bakımdan Crest 3D White Glamorous White Whitestrips diş beyazlatma seti, dişlerini çok zaman harcamadan beyazlatmak isteyenlere pratik bir uygulama ve oldukça kapsamlı uygulama sunuyor. 20 gün boyunca günde bir defa, otuz dakikalık bir uygulamanın yeterli olduğu set, tam tedavi sonrasında 2 yıl kalıcı beyazlığı mümkün kılıyor.

Crest 3D White Whitestrips ile Kalıcı Beyazlık

Işıl ışıl ve parlak bir gülüşe sahip olmak isteyenler diş beyazlatma bantları ile güzel bir gülüşe sahip oluyor. Farklı kullanıcı ihtiyaçlarına uygun seçenekler sunan marka, ayrıca günlük ve aylık kullanım paketleri de sunuyor. Böylece kullanıcılar diş beyazlatma bantlarını ihtiyaçlarına göre seçip alabiliyor. Ürün seçeneklerinde günlük ve aylık beyazlatma seans paketleri, markanın kaliteli ve etkili formülü ile üstün bir beyazlatma işlemi uyguluyor. Diş minesine ve insan sağlığını olumsuz etkileyecek kimyasal madde, koruyucu madde ve renklendirici içermeyen beyazlatma bantları, oldukça sağlıklı koşullarda üretiliyor. Özel durumlar dışında herkes tarafından kullanılabilen beyazlatma bantlarının etkisi ise kullanıcının diş yapısına göre farklılık gösteriyor.

Diş hekimlerinin tercih ettiği kalitede içeriğe sahip olan Crest 3D White Whitestrips Classic Vivid, dişlerin yapısına uygun biçimde hazırlandığından beyazlatma yaparken diş minesine zarar vermiyor. Dişlerindeki lekelerden rahatsız olan ve dişlerinde kalıcı bir beyazlık elde etmek isteyenlerin ilk tercihi olan ürün sağlıklı gülüşler elde edilmesine yardımcı oluyor. Crest 3D White Whitestrips Professional Effects Türkiye kullananlar tarafından olumlu geri dönüşler ve yüksek değerlendirme puanları alıyor. Kullananların ürün için yaptığı yorum ve değerlendirmeler diş beyazlatma bantlarını denemek isteyenlerin kapsamlı bilgi edinmesini sağlıyor. Üründen elde edilecek faydayı artıran bir faktör olan olumlu kullanıcı deneyimleri ve yorumları Crest 3D White Whitestrips Classic Vivid kalitesinin altını çiziyor.

Her Uygulamadan Sonra Daha da Beyaz Dişler

Gülümsemenin güzelliğini ortaya çıkaran Crest 3D Whitestrips diş beyazlatma bandı, düzenli kullanımda dişlerde kalıcı beyazlığı mümkün kılıyor. Düzenli uygulandığında etkisini gösteren ürün genel olarak üçüncü kullanımdan itibaren dişlerde beyazlık sağlıyor. Ürünün dişi beyazlatma etkisi kişinin diş yapısına göre farklılık gösterse de Crest 3D White Whitestrips her uygulamadan sonra daha beyaz dişlere sahip olmayı mümkün kılıyor. Dişlerdeki 14 yıllık leke ve sararmaları yok etme vaadinde bulunan ürün Crest 3D Whitestrips yorumlar ve değerlendirme puanlarıyla dikkat çekiyor. 2 yıl kalıcı beyazlık sunan ürünün kalıcılığı bu süreçte dişlerin bakımı ve temizliğine gösterilen özene göre farklılık gösteriyor. Diş sağlığı ve estetiği için benzersiz bir uygulama olan diş beyazlatma bantları ürün sayesinde ev konforunda seans deneyimi sunuyor. Pratik ambalajı ve özel ürün tasarımı ile kolaylıkla uygulanabilen beyazlatma bantları, diş muayenelerine harcanan zamanı kullanıcılara geri kazandırıyor.

Diş beyazlatma bantlarını uygulayan kullanıcılar bekleme süresi boyunca diledikleri işleri yerine getirebiliyor. Uygulama sırasında kullanıcının hiçbir hareketini kısıtlamayan ürün bu yönüyle evde ve ofiste kolay bir şekilde kullanılabiliyor. Konuşurken rahatsız etmeyen ve su içmeyi bile mümkün kılan bantların kullanımı için ilk olarak bantları şeridinden çıkarmak gerekiyor. Ardından bantların dişe yapıştırılması ve 30 dakika kadar beklenmesi istenilen sonucu görmek adına yeterli oluyor. Crest 3D White Whitestrips formülü, göze çarpan lekelerin her yeni uygulamada giderilmesini ve giderek daha beyaz dişlere sahip olmanızı sağlıyor.

Bakımlı ve Temiz Dişler Hayal Değil!

Kişinin daha güzel ve pozitif görünmesini sağlayan dolu dolu bir gülümseme, lekeli ve sararmış dişler nedeniyle genel olarak saklanabiliyor. Kişinin gülümsemesini, özgürce konuşabilmesini engelleyen bu durum, Crest uzmanlığında artık bir sorun olmaktan çıkıyor. Kullanıcılara ev konforunda klinik beyazlatma etkisi sunan ürün, özel tasarımı sayesinde saniyeler içinde uygulanıyor. 30 dakikalık bir bekletme süresi isteyen ürün, özel yapısı sayesinde dişlere sımsıkı tutunuyor ve kullanıcının bu süre içinde aktif kalabilmesini mümkün kılıyor. Bu yönüyle yoğun tempoda çalışan kullanıcıların sıklıkla satın aldığı Crest 3D White Whitestrips Professional Effects; evde, okulda, iş yerinde ve yolda her yerde kullanılabiliyor. Kullanıcılara beyaz dişlerin yanında özgüven de kazandıran ürün dişleri arındırıyor ve dişleri bakımlı görünmesini sağlıyor.

Ürünün sunduğu beyazlığın tadını uzun süre çıkarmak isteyen kullanıcıların rutin diş bakımlarını eksiksiz yapmaları gerekiyor. Bu doğrultuda yapılması gereken doğru bir ağız ve diş bakımı; diş eti hastalıklarının görülme riskini azaltıyor ve sağlıklı dişlere sahip olmayı mümkün kılıyor. Sağlıklı dişlere sahip olmak ağız sağlığı kadar günlük hayatı da etkiliyor. Bu nedenle diş yapısına uygun bir diş fırçası ve diş macunu, diş ipi kullanımı, yıllık diş muayenesi ve düzenli diş beyazlatma uygulaması sağlıklı dişler için büyük önem taşıyor. Ağız sağlığını korumak için uygulanması gereken bakım rutini dişleri günde en az iki kez fırçalamak oluyor. Fırçalama işlemi için yumuşak ve hassas dokulu diş fırçasının tercih edilmesi gerekiyor. Dişleri doğru bir teknikle fırçalamak da oldukça önemli. Çünkü doğru fırçalanmayan dişler temizlenmiyor, bakteri ve plak oluşturuyor. Bu nedenle diş fırçasını dişlere çok baskı uygulamadan dik açıyla tutarak dairesel hareketlerle fırçalanması gerekiyor. Ayrıca dişlerin en az iki daha fırçalanması önemli.

Diş fırçasının temiz olması da diş sağlığını olumlu etkiliyor. Her diş fırçalama işleminden sonra diş fırçasının iyice durulanması ve diş fırçasından herhangi bir artık kalmadığından emin olunması gerekiyor. Bunun yanında diş fırçasında hijyeni sağlamak için fırçayı ayda bir defa olacak şekilde sirkeli suda bekletmek önemli. Ayrıca diş fırçasının üç ayda bir değiştirilmesi de ihmal edilmemeli. Diş fırçasının ulaşamadığı alanlarda yemek artıkları kalabiliyor ve bu durum diş etlerinde bakteri ve plak oluşumuna neden oluyor. Bu nedenle diş fırçasının ulaşamadığı yerler için dişlerin antibakteriyel bir ağız bakım suyuyla yıkanması gerekiyor. Bu işlemin diş fırçalamadan hemen sonra uygulanması da atlanmaması gereken bir detay olarak öne çıkıyor. Sağlıklı ve temiz dişlerin düzenli bir şekilde beyazlatma işlemi ile parlatılması da gerekiyor. Bunun için oldukça etkili olan Crest 3D White Whitestrips diş bantları doğru bir tercih oluyor.

Diş Sararması ve Lekelenmesi Hakkında Merak Edilenler

Tıpkı göz, ten ve saç rengi gibi diş rengi de DNA tarafından belirleniyor. Bu nedenle dişlerdeki sarı ton, çoğu zaman sağlıksız bir ağız anlamına gelmiyor. Ancak dişlerdeki sarı lekeler bunun tam tersi olarak kötü alışkanlıklar ve yetersiz diş bakımı sonucu oluşabiliyor. Kötü diş bakımı nedeniyle dişlerde plak birikimi de sık karşılaşılan ve dişlerde sararmaya yol açan etmenler arasınsa yer alıyor. Bu nedenle dişlerdeki plağı, tartarı ve bakterileri önleyebilmek adına dişlerin düzenli bir şekilde fırçalanması, diş ipiyle detaylara inilmesi ve antiseptik bakım suyu ile yıkanması gerekiyor. Bunun yanında diş minesi zamanla zayıflamaya başladığı için dişlerde sarı renk pigmentleri artmaya başlıyor. Bu durumun sonunda da dişlerin altındaki diş kemiği belirgin hale gelebiliyor. Bu nedenle asitli gıdaların tüketiminin azaltılması, diş bakımının ihmal edilmemesi büyük bir önem taşıyor. Ufak yarıklara sahip olan diş minesi küçük içecek ve yiyecek parçalarını tutuyor. Asit içeren içecekler ve gıdalar tüketildiğinde ağzın bol miktarda suyla yıkanması bu nedenle büyük önem taşıyor. Bunun yanında düzenli diş hekimi kontrollerinin de ihmal edilmemesi önemli bir nokta olarak öne çıkıyor.

Sigara alışkanlığı da diş sağlığını ve güzelliğini olumsuz yönde etkiliyor. Sigaranın içinde bulunan tütün yüksek miktarda katran ve nikotin içeriyor. Bu maddeler de diş minesine yapışıyor ve dişlerde kalıcı renk değişimlerinin yaşanmasına neden olabiliyor. Bu bakımdan mümkün ise sigara alışkanlığını bırakmak ya da azaltmak diş sağlığı için alınacak en önemli önlemler arasında yer alıyor. Bunlar dışında rutin hayatta birkaç basit değişiklikle de dişler daha sağlıklı kılınabiliyor. Son olarak temel bakımlarla sağlıklı kılınan diş Crest 3D White Glamorous White Whitestrips diş beyazlatma seti ile bakımlı bir görünüme kavuşabiliyor. Diş hassasiyeti ya da özel bir durumu bulunmayan herkes tarafından güvenle kullanılabilen Crest 3D White Glamorous White Whitestrips diş beyazlatma seti ile siz de ışıl ışıl dişlere sahip olabilirsiniz.

Crest 3D Whitestrips Fiyat Seçenekleri

Crest 3D White Whitestrips fiyat aralıkları ürünün özelliğine, paket içeriğine, bant sayısına ve diğer özelliklere göre farklılık gösteriyor. Klinik diş beyazlatma işlemini ev konforunda uygulamayı mümkün kılan Crest 3D White Whitestrips, oldukça makul fiyat aralıklarıyla satışa sunuluyor. Her ihtiyaca ve ürünü kullanım sıklığına göre seçenekler sunan ürünler, bu yönüyle geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Etkili içeriğiyle dişlere zarar vermeden beyazlatma uygulayan ürün, bütçe dostu fiyat çizgisi ile herkesin ilgisini çekiyor ve ürün bu yönüyle sıklıkla satın alınıyor. 6, 8, 12, 20, 24, 26, 28, 40’lı ve 6 aylık paket seçenekleri kullanıcıların bütçeleri ve kullanım sıklıkları doğrultusunda ürünü seçmesini mümkün kılıyor. Raf ömrü uzun olan bir ürün olması nedeniyle kullanıcılar toplu alım yaparak cazip bir alışveriş deneyimi yaşayabiliyor.

Çok sayıda ürünün bulunduğu online platformlarda doğru ve kaliteli içeriği bulmak kimi zaman zor olabiliyor. Kullanıcıya güvenilir ve adres ve sınırsız seçenek sunan Trendyol, bu bakımdan ideal bir online alışveriş deneyimi yaşatıyor. Her üründe olduğu gibi Crest 3D White Whitestrips ürünlerinde de detaya önem veren Trendyol, ürün özelinde yapılan yorum ve değerlendirmeleri de kullanıcıların bilgisine sunuyor. Kullanıcı yorum ve değerlendirmeleri ile ürün satın almayı düşünen bireyler, beğendiği ve ihtiyacı olan ürünü kapsamlı bilgi edinerek satın alabiliyor. Bunun yanında marka, özellik ve fiyat özelinde filtreleme imkanı sunan Trendyol, kullanıcıların aradığı ürünü kolaylıkla bulmasını sağlıyor. Markanın ilk kullanımdan itibaren görülebilen sonuçlar veren ürünü, Trendyol ile geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Amazon Crest 3D White Whitestrips Professional Effects, kullanıcılar tarafından sıklıkla satın alınıyor.

Crest 3D Whitestrips Trendyol’da!

Trendyol, kullanıcıya sunduğu marka, kalite ve ürün alternatifleriyle tüm ihtiyaçlar için zengin bir yelpaze sunuyor ve cazip fiyat aralıklarıyla kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarıyor. Tüm sektörlerde kendini durmadan yenileyen ve yeni kaliteli ürün içerikleri sunan markaları kullanıcılara sunan Trendyol bu bakımdan geniş bir kullanıcı kitlesinin beğenisini kazanmayı başarıyor. Kullanıcılar Trendyol ile tercih ettiği ve ihtiyacı olan ürünlere her dönem avantajlı fiyatlarla sahip olma deneyimi yaşayabiliyor. Dişleri beyazlatırken bakım da yapan içeriğe sahip Crest 3D White Whitestrips ile kullanıcılar evlerinin konforunda dişlerini beyazlatabiliyor. Ürün detaylarında yorumlara da yer veren Trendyol, Crest 3D White Whitestrips diş beyazlatıcı bant yorumlar ve değerlendirmeler ile kullanıcılara benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşatıyor. Ürün satın almayı düşünen ve kararsız kalan kullanıcıların yorumlar ile kapsamlı bilgi edinebiliyor.

Crest ürünleri ve paket seçenekleri kafanızı karıştırıyorsa ve hangi ürünü seçeceğinize karar veremediyseniz kararsız kaldığınız ürün özelinde yayınlanan yorumlardan faydalanabilirsiniz. Farklı kutu seçenekleriyle satışa sunulan Crest 3D White Whitestrips diş beyazlatma bantları ile dişlerinizde gözle görülür bir beyazlık elde edebilirsiniz. Kutu içerisinden çıkan bir adet üst diş ve bir adette alt diş için bandı konuşurken, yürürken, çalışırken hatta su içerken bile kullanabilirsiniz. Advanced Seal Teknolojisi ile dişin doğal şeklini alarak sabit kalan bir özelliğe sahiptir. Böylece Crest ile dişlerinizi beyazlatırken rutin işlerinizin tümünü yapabilirsiniz. Dişlerinizden kolay bir şekilde çıkan ürün diş minesine ve yapısına zarar vermez. Güvenle kullanabilirsiniz. Ürünün kullanımı için; paketten çıkan uzun bandı üst dişlerinize diş eti hizasına gelecek şekilde yapıştırmanız ve kalan kısmını dişlerinizin arka kısmına katlayarak yapıştırmanız gerekiyor. Ardından parmaklarınızla bandın diş aralarına doğru oturmasını sağlayabilirsiniz. Paketten çıkan kısa bandı alt dişlerinize diş eti hizasına gelecek şekilde yapıştırmanız ve kalan kısmını dişlerinizin arka kısmına katlayarak yapıştırmanız gerekiyor.

Crest 3D White Glamorous White Whitestrips diş beyazlatma seti ile düzenli bir beyazlatma rutini oluşturmak ve daha bakımlı dişlere sahip olmak için Trendyol sayfalarında satışa sunulan Crest ürünlerini detaylı bir şekilde inceleyebilir ve 6, 8, 12, 20, 24, 26, 28, 40’lı ve 6 aylık paket seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bunun yanında Crest diş beyazlatma, diş macunu ve ağız çalkalama suyu ürünlerine de göz atabilir, markanın tüm ürün çeşitleri ile kapsamlı bir diş bakım rutini oluşturabilirsiniz. Dilerseniz hediye seçeneği olarak da satın alabileceğiniz Crest 3D White Glamorous White Whitestrips diş beyazlatma seti ile sevdiklerinize işlevsel bir hediye sunabilirsiniz. Crest 3D White Glamorous White Whitestrips ürün seçeneklerini bütçeniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçip sepetinize ekleyebilir ve evinizin konforunda güvenli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.