Avantajlı Ürünler
Fiyat
Boyut/Ebat
Materyal
Özellik
Parça Sayısı
Şekil
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Damalı Pasta Tabağı

" araması için 41 sonuç listeleniyor

Göz Alıcı Damalı Pasta Tabağı Çeşitleri Trendyol'da!

Yaptığınız sunumları ilgi çekici hâle getiren damalı pasta tabağı çeşitlerini özel gün ve etkinliklerde kullanabilirsiniz. Siyah ve beyaz karelerin yan yana gelmesiyle oluşan dama deseni sayesinde göz alıcı sunumlar hazırlayabilirsiniz. Akraba, aile yakını ya da arkadaşlarınızı evinizde misafir ederken servis yapmanızı kolaylaştıran dama desenli pasta tabakları takım hâlinde satılır. Farklı markalar tarafından tasarlanan dama desenli pasta tabaklarını inceleyerek kendinize uygun modelleri bulabilirsiniz. Malzeme türü ve boyut açısından farklılaşan dama desenli pasta tabaklarını gündelik servislerde de kullanabilirsiniz. Çiçek desenli damalı pasta tabağı yorumlarını okuyarak kullanıcıların bu ürünler hakkında ne düşündüğünü öğrenebilirsiniz.

Kolayca Temizlenen Damalı Pasta Tabağı Çeşitleri

Kolayca Temizlenen Damalı Pasta Tabağı Çeşitleri

Damalı pasta tabağı modellerini bulaşık makinesinde ya da musluk suyu altında kolayca yıkayabilirsiniz. Porselenden üretilen dama desenli pasta tabakları sıcak suyla temas etmeye uygun. Servisi bitirdikten sonra farklı temizlik ürünlerinden yardım alarak dama şekilli pasta tabaklarının yüzeyini silebilirsiniz. İşiniz bittikten sonra dama desenli pasta tabaklarını kurutabilir ve bir sonraki kullanıma hazır biçimde çekmecede ya da dolapta saklayabilirsiniz. Damalı pasta setindeki parça sayısı marka ve modellere göre değişir. Yapmak istediğiniz servisin büyüklüğünü göz önünde bulundurarak farklı setleri birbiriyle karşılaştırabilirsiniz. Farklı boyutlardaki iki ya da üç tabağın bir stant üzerinde sabitlenmesiyle üretilen dama desenli pasta seti sayesinde kek, börek ve kurabiye gibi yiyecekleri tek seferde servis edebilirsiniz. Yuvarlak, kare ya da dikdörtgen şeklindeki dama şekilli pasta tabaklarının üzerinde farklı desenler yer alabilir. Dar alanları daha verimli biçimde değerlendirmenize yardımcı olan dama desenli pasta setlerinde genellikle BPA bulunmaz. Gıdaya temas etmeye uygun ve kaliteli mutfak gereçleri arayanlara damalı pasta tabağı tavsiye edebilirsiniz.

Pastanelerde Kullanılabilen Damalı Pasta Tabağı Modelleri

Pastanelerde Kullanılabilen Damalı Pasta Tabağı Modelleri

Damalı pasta tabağı kullananlar arasında fırın, pastane, yemek ya da organizasyon şirketleri bulunur. Özenle hazırlanan tatlıları ve hamur işi yemeklerini vitrinde sergilemek için dama desenli pasta tabaklarından yardım alabilirsiniz. Aynı anda çok sayıda kişiye servis açabilmek için kurabiyelik, kayık tabak ve sunum tepsisi içeren dama desenli pasta setlerini kullanabilirsiniz. Damalı kelebekli pasta tabağının üzerindeki desenlerin uzun süre rengini korumasını sağlamak için bu ürünleri güneş ışınlarından uzak tutarak saklayabilirsiniz. Markaların bir bölümü dama desenli pasta setlerine çay bardağı da ekler. Özenle hazırladığınız hamur işlerinin yanında çay servisi yaparken dama desenli ufak tabakları ve bardakları kullanabilirsiniz. Hafif bir yapısı bulunan dama desenli pasta tabaklarını dilediğiniz yere kolayca götürebilir ve açık hava etkinliklerinde şık sunumlar hazırlayabilirsiniz. Damalı pasta tabağı online olarak inceleyebilir ve farklı modellerin sunduğu avantajlı özellikleri kıyaslayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Damalı Pasta Tabağı Çeşitleri

Uygun Fiyatlı Damalı Pasta Tabağı Çeşitleri

Damalı pasta tabağı fiyatları bu ürünlerin nasıl bir paket içinde satıldığına göre değişir. Takım hâlinde satılan dama desenli pasta tabaklarında birim başına düşen fiyat tekli olarak piyasaya sürülen modellerden düşük olabilir. Servis yapmak istediğiniz kişi sayısını belirleyerek bütçenizi oluşturabilirsiniz. Dama şekilli pasta tabaklarının seramikten ya da porselenden üretilmesi fiyatlar üzerinde etkili olmayabilir. Porselen ve seramik malzemelerin kalitesi birbirine yakın olduğu için dama desenli pasta tabakları arasından kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. Damalı pasta tabağı satın alırken dikkat edebileceğiniz başka bir kriter ise ürünlerin boyutudur. Sekiz ya da on iki kişilik pastaları servis ederken kullanabileceğiniz dama desenli pasta tabaklarının fiyatları küçük modellerden fazla olabilir. Damalı pasta tabağı indirimli biçimde sipariş etmek için farklı ürünleri favorilere ekleyebilirsiniz. Fiyatlar düştükten sonra siparişinizi verebilirsiniz. Damalı pasta tabağının tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.