Avantajlı Ürünler
Fiyat
Boyut/Ebat
Materyal
Özellik
Parça Sayısı
Şekil
Tema / Stil
Renk
Ürün Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Damalı Servis Tabağı

" araması için 40 sonuç listeleniyor

Sunumları Taçlandıran Damalı ServisTabağı Modelleri Trendyol'da!

Lezzetli ikramlar hazırlamayı ve sunum yapmayı seviyorsanız çeşitli servis gereçlerini kullanıyor olabilirsiniz. Sunumları güzelleştiren ve şık bir görünüm kazanmasını sağlayan dama desenli servis tabağı modelleri göz kamaştıran tasarımlarıyla dikkat çekmeyi başarır. Kendiniz için ve özel yemek davetlerinizde kullanabileceğiniz dama desenli servis tabağı takımları mutfağınızın favori parçaları arasında yerini alabilir. İki renkli ve kare motiflerinden oluşan dama desenli tabaklarda farklı renkler kullanılabilir. Genellikle siyah ve beyaz renklere sahip servis tabaklarının renkli alternatifleri de üretilir. Mutfağınızda yeni tarifler denemeyi ve bu tarifleri eşsiz bir sunumla misafirlerinize ikram etmeyi seviyorsanız damalı servis tabağı modellerini inceleyebilirsiniz. Modern tasarımıyla sunumları taçlandıran dama desenli tabaklar sayesinde kendinizi şımartabilir ve misafirlerinize şık sunumlar hazırlayabilirsiniz.

Mutfakların Vazgeçilmezi Damalı Servis Seti Çeşitleri

Mutfakların Vazgeçilmezi Damalı Servis Seti Çeşitleri

Mutfakların vazgeçilmezi olan servis setlerinde kullanılan dama desenleri yıllar geçse de modası geçmeyen dış görünümüyle sıklıkla tercih edilebilir. Modası geçmeyen bu tabaklar çeyizlerin favori parçaları arasında yer alır. Kayık tabak, sunumluk ve servis tabağı gibi parçalardan oluşan servis setleri sayesinde yemek davetlerinizi renklendirebilirsiniz. Eşsiz tasarımlarıyla sofralarınızı çarpıcı bir görünüme kavuşturan ürünleri çeşitli masa örtüsü, runner ve çatal kaşık bıçak takımlarıyla kombin yapabilirsiniz. Çarpıcı bir görünüm yakalamak istiyorsanız koyu renkli masa örtüsü ve runner kullanarak daha dikkat çekici bir masa dizaynı oluşturabilirsiniz. Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen damalı servis tabağı modelleri uzun yıllar boyunca şıklığını sürdürmeyi başarır. Bu tabakları kullanırken desenlerinin bozulmasını istemiyorsanız kullanma talimatlarını dikkat etmenizde fayda var. Ürünleri elde ya da bulaşık makinesinde düşük dereceli kısa programda yıkayabilirsiniz. Desenlerinin bozulmaması için yağ ve kir çöz gibi etkili temizlik ürünleri kullanmamanızda sadece bulaşık deterjanı kullanarak temizlemelisiniz. Böylece ürünlerin kullanım ömrünü uzatabilir ve ürünleri sofralarınızda daha uzun süre değerlendirme olanağı yakalayabilirsiniz.

Şirin Tasarımıyla İlgi Gören Damalı Servis Tabağı Modelleri

Şirin Tasarımıyla İlgi Gören Damalı Kelebekli Pasta Tabağı

Şık tasarımı nedeniyle çok tercih edilen dama desenli tabaklar daha çok misafir sunumlarında tercih edilir. Yuvarlak ve kare gibi farklı kesimleri bulunan bu servis tabaklarını sofra düzeninize uyumlu olacak şekilde kullanabilirsiniz. Klasik dama deseninde siyah ve beyaz renkler bulunsa da renkli sunum hazırlamak isteyenler için çeşitli desenleri bulunan alternatifler yer alır. Siyah ve beyaz zemin üzerinde desenler bulunan ya da çeşitli renklerde üretilen dama desenli servis tabakları arasından kendinize uyum sağlayan modeli kolayca keşfedebilirsiniz. Ürünlerin performansı, görünümü ve kalitesi hakkında daha fazla edinmek istiyorsanız damalı servis tabağı kullananların değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz. Damalı servis tabağı yorumlarını ve ürünlerin açıklama kısmında bulunan açıklamaları inceleyerek ürünler hakkında detaylı bilgiler edinebilir, memnun kalacağınız bir alışveriş yapabilirsiniz. Damalı servis tabağı satın alma aşamasında pek çok seçenek arasında kararsız kaldığınız durumlarda da gerçek kullanıcıların tavsiyeleri size yardımcı olabilir. Böylece alışverişinizi daha hızlı tamamlayabilirsiniz.

Kullanışlı ve Şık Damalı Servis Tabağı Fiyatları

Kullanışlı ve Şık Damalı Servis Tabağı Fiyatları

Kullanışlı ve şık tasarımlı damalı servis tabağı tavsiyelerini incelemeden önce ortalama fiyatlarını merak ediyor olabilirsiniz. Damalı servis tabaklarının fiyatları ürünlerin malzeme kalitesi, tasarımı, markası ve set içerisinde bulunan parça sayısına göre değişebilir. Parça sayısı az olan bir takım uygun fiyatlıyken parça sayısı çok olan servis tabağı takımları daha pahalı olabilir. Ürün özel tasarım veya el yapımıysa fiyatı da bu durumdan etkilenebilir. Seri üretim bir ürüne kıyasla özel tasarım ürünlerin fiyatı daha yüksek olabilir. Damalı servis tabağı indirim fırsatları sayesinde kalitesi ve performansıyla memnun eden ürünleri bütçenizi zorlamadan satın alabilirsiniz. Damalı servis tabağı online alışveriş siteleri sayesinde geniş ürün yelpazesine ve farklı fiyat seçeneklerine kolayca ulaşabilirsiniz. Mutfaktaki favorileriniz arasına giren ve sunumları taçlandıran damalı servis tabaklarının tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.