placeholder
"

Dansöz Kıyafeti

" araması için 556 sonuç listeleniyor

Dansöz Kıyafeti

Dansöz Kıyafeti

Profesyonel dansçıların yanı sıra özel günlere farklılık katmak isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilen dansöz kıyafeti çok sayıda renk ve model seçeneği ile satışa sunuluyor. Kadın ve erkeklere özel seçeneklerin bulunduğu kıyafetler S ve 2XL arası tüm bedenlere uygun seçeneklerle üretiliyor. Oryantal kültürü yansıtan renkler, dokular ve ışıltılar kıyafetlere zevk sahibi detaylar katıyor. Kostüm, kemer, gecelik ve iç çamaşırı şeklinde bulabileceğiniz seçenekler oldukça kaliteli kumaşlarıyla dikkat çekiyor. Her detayı düşünülmüş tasarımların renk seçenekleri arasında siyah, bej, mavi, kırmızı, yeşil, sarı, fuşya, mor, pembe, saks, çok renkli, desenli, ekru, gold, petrol ve turkuaz yer alıyor. El işçiliği pul ve boncuklarla süslenen dansöz kıyafetleri her zevke hitap eden model seçenekleri sunuyor. Kolaylıkla yıkanabilir özelliklere sahip olan kıyafetleri pratik bir şekilde temizleyebilir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz. Zevkinize göre seçeceğiniz kostüm ile farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Kına gecesi, gelin hamamı, profesyonel dans gösterileri, yılbaşı geceleri ve özel günler için tercih edilen dansöz kıyafetleri birbirinden farklı tasarım detayları sunuyor. Eldiven, slip, peçe, büstiyer, uzun etek ya da yırtmaçlı pantolondan oluşan fantezi dansöz kıyafetleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Parlak ya da mat renkli kumaşların gümüş ya da altın dokulu pul ve ışıltılarla süslenen modellerin, etek uzunluğu bakımından da farklı alternatifleri bulunuyor. Hemen hemen her beden aralığına uygun seçenekler sunan modeller, gögüsleri ortaya çıkaran dolguyla destekleniyor. Bel kıvrımlarını vurgulayan modellerde genellikle kalın kemer detayına yer veriliyor. Kadınsı ve oryantal detaylara sahip modeller erkek dansçılar için kostüm seçenekleri de sunuyor. Siyah, bej, mavi, kırmızı, yeşil, sarı, fuşya, mor, pembe, saks, çok renkli, desenli, ekru, gold, petrol ve beyaz erkek dansöz kıyafetleri bu seçenekler arasında yer alıyor.

Her Zevke Hitap Eden Dansöz Kıyafeti Modelleri

Kadın ve erkeklerin kullanabileceği tasarım alternatiflerine sahip olan dansöz kıyafeti iç giyim kategorisine özel seçenekler de sunuyor. İç giyime özel seçenekler arasında klasik tasarım kostümlerin yanında tanga model seçenekler de bulunuyor. Alt-üst iç çamaşırı takımlarının yanında uzun gecelik modelleri de büyük beğeni kazanıyor. Gecelik ve iç çamaşırı modelleri bej, mavi, kırmızı, yeşil, sarı, fuşya, mor, pembe, saks, çok renkli, desenli, ekru, gold, petrol, kırmızı, siyah dansöz kıyafeti seçenekleri sunuyor. Tek parça olarak satın alabileceğini gibi zengin seçeneklerle sunulan alternatifler arasından peçe, kemer ve çeşitli vücut aksesuarlarından oluşan setleri de tercih edebilir ve düşlediğiniz oryantal havayı yakalayabilirsiniz. Işıltıyı ve detayları seven kullanıcılara uygun seçeneklerin yanında sadelikten yana olan kullanıcıların beğendiği modeller de bulunuyor. Daha az pul ve ışıltı ile işlenen ve genellikle mat kumaş kullanılarak tasarlanan sade modeller geniş bir beden aralığına da hitap ediyor.

En beğenilen modeller arasında yer alan peçeli dansöz kıyafetleri de S-XXL beden aralığında her kadın ve erkeğe uygun beden aralığı sunuyor. Çok sayıda renk seçeneğine sahip olan peçeli kıyafetlerde kullanılan payet işlemeler modele oryantal detaylar katıyor. Modeller arasında bulunan gerçek dansöz kıyafeti seçenekleri de profesyonel dansçılara hitap ediyor. Profesyonel dansçılara özel tasarım detaylarıyla donatılan modeller kullanıcılardan tam not alıyor. Bu nedenle beğendiğiniz model özelinde yayınlanan kullanıcı yorum ve değerlendirmelerine göz atmanız dansöz kıyafeti satın al işleminden önce büyük önem taşıyor. Kullanıcı yorum ve değerlendirmeleri; ürünün kalıbı, kumaş kalitesi, aksesuar detayı gibi konularda kapsamlı bilgi edinmenize ve alışverişinizi bu bilgiler doğrultusunda yapmanıza yardımcı oluyor.

Oryantal Tasarım Detayları ile Donatılan Modeller

Oryantal dansın dişiliğini ve zarafetini vurgulayan oryantal kıyafetler neon, pastel ve ışıltılı renk seçenekleriyle farklı zevklere hitap ediyor. Pul, payet ve mücevher detaylara sahip olan oryantal kıyafetlerin en önemli bölümü kalçayı sıkıca saran ve bel kıvrımlarını ortaya çıkaran kalın kemer kısmı, her kıyafette göz alıcı bir detay olarak kullanılıyor. Etekli, yırtmaç pantolonlu ya da eteksiz her oryantal kıyafette bulunan kemer detayı her bedene uyan ölçülerde tasarlanıyor. Kıyafetin kumaşından ve renginden bağımsız detaylara ve dokuya sahip olan kemer, genellikle sarkan pul detaylarıyla süsleniyor. Bazı modellerin kemerinde zil de kullanılıyor. İdeal beden ölçülerine sahip olan kadınlar tarafından kat kat olan, kabarık ve ışıltılı modeller tercih ediliyor. Bunun yanında daha toplu beden ölçülerine sahip olan kadınlar ince kumaşla tasarlanan modellere yöneliyor.

Dansöz kıyafetlerine oryantal hava katan peçeler de farklı tasarım seçenekleri sunuyor. Genel olarak kıyafetle aynı kumaştan olan peçeler kare form, üçgen form ve maske formunda modeller sunuyor. Gold ya da silver süsleme detaylarına sahip olan peçeler kıyafetin modeline göre sade ya da gösterişli payetlerle tamamlanıyor. Kemeri, büstiyeri ve eteği sade bir tasarıma sahip kıyafetler genel olarak kat kat pul işlemeli ve ışıltılı peçelerle tamamlanıyor. Bunun yanı sıra kat kat kabarık ve ışıltılı dansöz kıyafetlerinde sade tasarıma sahip peçeler tercih ediliyor. Oldukça düşük bel tasarıma sahip olan dansöz kıyafetleri, kumaş rengine göre etkiye sahip oluyor. Siyah renk kıyafetler gizemli bir detay yaratırken, kırmızı ve sarı renklerdeki kıyafetler dişi ve dikkat çekici bir etki yaratıyor. Pastel tonlara sahip kıyafetler de zarafetin altını çiziyor.

Büyük Bedene Özel Dansöz Kıyafetleri

2XL bedene kadar seçenekler sunan dansöz kıyafetleri oryantal dansla ilgilenen ve oryantal kıyafetleri giyinmeyi seven büyük beden kadınlara da hitap eden modeller tasarlıyor. Kullanıcılara çok sayıda model ve renk seçeneği sunan büyük beden dansöz kıyafetleri online satış ile geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Profesyonel dansçılara, oryantal dansla hobi olarak ilgilenenlere ve özel günlerine farklı bir detay katmak isteyen kullanıcılara hitap eden dansöz kıyafetleri, iç çamaşırı ve gecelik seçenekleri de sunuyor. Transparan tülle tasarlanan gecelikler uzun ve kısa model alternatifleriyle büyük beğeni kazanıyor. Dolgulu sütyen ve tül detaylı tanga iç çamaşırı modelleri de farklı renk alternatifleriyle ön plana çıkmayı başarıyor ve özel günlerine farklılık katmak isteyen kadınlar tarafından satın alınıyor.

Büyük beden kadınlar tarafından genellikle transparan tül detaylarıyla donatılan uzun modeller tercih ediliyor. Dolgulu ve korseli büstiyerler büyük bedende toparlayıcı etki yaratıyor ve uzun tül detayları da vücudun kıvrımlarını vurguluyor. Siyah, gri, gümüş, beyaz, krem, kahverengi, bej, lacivert, mavi, yeşil, sarı, mor, pembe, kırmızı ve turuncu renk seçeneklerine sahip olan modeller her zevke hitap eden seçenekleriyle büyük beğeni kazanıyor. Büyük beden dansöz kıyafetlerinde kullanılan peçe ya da çeşitli vücut aksesuarı seçenekleri de dikkat çekiyor. Peçeyi tercih etmeyen kullanıcılara özel alternatifler sunan vücut aksesuarları da kıyafetlerin oryantal havasına farklı bir detay katıyor. Belde, bacakta, boyunda ve alında kullanılabilen bu aksesuarlar gold ve silver renk seçenekleriyle tasarlanıyor. Sadece zincir olarak tasarlanan aksesuarların yanı sıra kıyafetin pullarıyla aynı detaya sahip aksesuarlar da kullanıcılardan tam not alıyor.

Oryantal Detaylara Sahip Gecelik Modelleri

Fantezi dansöz kıyafetleri gecelik modelleriyle de geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. S-2XL arası beden seçenekleri bulunan modeller, uzun ve kısa tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Poliamid kumaşla tasarlanan askılı modeller, desenli ve düz renk seçenekleri sunuyor. Modeller pembe, altın, bej, turuncu beyaz, bordo, yeşil ekru, gri, gümüş, haki, kahverengi, kırmızı, lacivert, mavi, metalik, mor, sarı, siyah, turkuaz ve beyaz renk seçenekleriyle üretiliyor. Kullanıcılara zengin seçenekler sunan dansöz kıyafeti detaylarına sahip olan gecelik modelleri satış aşamasında kullanıcı yorumları ve değerlendirmelerine de yer veriyor. Kullanıcı yorum ve değerlendirmeleri sayesinde gecelik modellerinin kalıbı hakkında detaylı bilgi sunuluyor. Yorum ve değerlendirmeler bu bakımdan gecelik modeli satın almak isteyen büyük beden kullanıcıların doğru seçimler yapmasına yardımcı oluyor. Giyildiğinde rahatsız etmeyen yumuşak dokulu kumaşlar, detaylı tasarlanmış aksesuarlar kullanıcılara ideal ve kullanımı kolay seçenekler sunuyor.

Gecelik modellerinde kullanılan kumaş ve payet detayları nedeniyle ürünlerin soğuk suda elde yıkanması gerekiyor. Güneşten ve ütüden uzak bir yerde kendi kendine kurumaya bırakılması da ayrıca önem taşıyor. Temizleme esnasında bu noktalara dikkat edilmesi severek aldığınız kostüm ve gecelikleri uzun yıllar keyifli giymenizi sağlıyor. Genellikle esneme yapmayan polyester kumaştan üretilen modelleri satın alırken beden seçimini buna göre belirlenemiz de kolaylıkla giyinip çıkarmanız bakımından oldukça önemli bir detay olarak öne çıkıyor. Geceliklerin göğüs ölçülerine ve şekline göre seçilmesi de kıyafetin estetik ve çekici durmasında önemli bir yere sahip. Büyük ve dolgun güğüsleriniz varsa toparlayıcı modelleri seçmeniz gerekiyor. Göğüsleriniz küçük ve dolgun değilse push up modelleri tercih edebilirsiniz. Orta büyüklükte göğsünüz varsa balkonet modeller sizin içi oldukça uygun bir seçenek. Göğüs oyuntulu modeller de genel olarak göğüs bölgesini vurguladığı için bu modellerin küçük ve ideal ölçülerde göğüsler için tercih edilmesi gerekiyor.

Dansöz Kıyafeti Seçerken Bunlara Dikkat

Her bedene hitap eden seçeneklere sahip olan dansöz kıyafetinin doğru etkiyi vermesi için bazı noktalara dikkat edilerek seçilmesi gerekiyor. Dansöz kıyafeti ten rengine uygun renklerde olmalı. Esmer tene ve koyu renk saçlara sahipseniz pastel mavi, sarı, beyaz ve kırmızı renkli dansöz kıyafetlerini tercih etmelisiniz. Ten renginizi donuk gösterecek sarı ve dore renklerden uzak durmalısınız. Açık ten rengine ve açık renk saçlara sahipseniz pembe, saks mavi, lila, eflatun, pastel renkler, turuncu ve yeşil renklere sahip oryantal kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Açık tenli ve kızıl renk saçlarınız varsa zümrüt yeşili, sarı, turuncu, mercan, gri ve mavi renkler sizin için uygun seçenekler arasında yer alıyor. Bunun yanında siyah ve beyaz renk dansöz kıyafetleri her ten rengine sahip kadın tarafından tercih edilebiliyor.

Dansöz kıyafetini beden şekline göre de seçmek istenilen etkiyi yaratmak adına önem taşıyor. İdeal ölçülerde kıvrımlı vücut hatlarına sahipseniz düşük kemerli, dolgulu büstiyeri olan ve belinizi tamamen ortaya çıkaran modelleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanında eteği derin yırtmaçlı ya da yine derin yırtmaca sahip pantolon modeller de sizin için uygun seçenekler arasında yer alıyor. Balık etli ya da büyük bedene sahipseniz vücudunuzda kusurlu bulduğunuz bölgeleri kapatan bunun yanında beğendiğiniz bölgeleri de ön plana çıkaran dansöz kıyafetlerini tercih edebilirsiniz. Fantezi dansöz iç çamaşırı ve gecelik modellerinde göğüs dolgusuna ve büstiyer detayına dikkat etmeniz gerekiyor. Bel ve göbek kısmında fazlalıklarınız varsa korse büstiyere sahip gecelik ve iç çamaşırı modelleri sizin için ideal seçenekler arasında yer alıyor. Bunun yanında dansöz kıyafetini kumaş detayı da satın alma esnasında dikkat edilmesi gereken detaylar arasında yer alıyor.

Dansöz Kıyafetleri Fiyat Seçenekleri

Çok sayıda marka ve ürün seçeneğinin bulunduğu online platformlardan alışveriş yaparken kullanıcılar ürünün fiyat aralıklarına göre karar veriyor. Bu bakımdan dansöz kıyafetlerinin sahip olduğu fiyat aralıkları da önemli detaylar arasında yer alıyor. Farklı markalar tarafından farklı renk ve modellerde üretilen dansöz kıyafeti fiyat seçenekleri markaya, modele, bedene, renge, kumaş kalitesine, aksesuar detayına ve diğer özelliklere göre farklılık gösteriyor. Kullanıcılara çok sayıda dansöz kıyafeti sunan Trendyol, her bütçeye hitap fiyat aralıklarının tümünü kullanıcılarla paylaşıyor. Uygun fiyat aralıkları profesyonel dansçıların ve dans okullarının da ilgisini çekiyor ve dansöz kıyafetleri onlar tarafından da sıklıkla satın alınıyor. Bu bakımdan ürün satın almadan önce karşılaştırma yapmak gerekiyor. Ürünleri karşılaştırırken ürünün kalitesine ve neye ihtiyaç duyduğunuza göre bir tercihte bulunmanız doğru kararı vermeniz açısından büyük önem taşıyor. Oryantal bir çekicilik katan tasarımlara zarif işlemeler ekleyen oryantal giyim markaları oryantal dansın bütün çekiciliğini modellerine yansıtıyor. Trendyol sayfalarında yer alan oryantal giyim markaları kumaş seçenekleriyle de modeller sunuyor.

Markaların belirli dönemlerde uyguladığı indirim ve kampanyalar ile beğendiğiniz dansöz kıyafetini cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ayrıca cazip fiyatlarla aldığınız dansöz kostümünün yanında gecelik modelleri de ekleyebilirsiniz. Bunun için fiyat, marka, beden, renk, kumaş özelinde filtreleme yapabilirsiniz. Bu sayede ürün özelinde fiyat detayını görebilir, kumaş kalitesi hakkında bilgi edinebilir ve diğer özellikleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Büyük bedene özel seçenekler de farklı fiyat aralıklarıyla satışa sunuluyor. Bu seçenekleri beden özelinde filtreleme yaparak ve beğendiğiniz ürün özelinde kullanıcı yorumlarını okuyarak inceleyebilir ve böylelikle doğru bir büyük beden kapalı dansöz kıyafeti al işlemiyle sepetine sizin için en doğru ürünü ekleyebilirsiniz. Dilerseniz hediye olarak da tercih edebileceğiniz dansöz kıyafetleri ile sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz.

Dansöz Kıyafetleri Trendyol’da

Online alışveriş deneyimini güvenilir ve ayrıcalıklı hale getiren ve kullanıcılara zengin ürün seçenekleri sunan Trendyol her dönem büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Dansöz kıyafetlerinde kaliteli kumaşlar kullanan ve her zevke hitap eden tasarımlara imza atan markalar Trendyol ile kullanıcılara çok sayıda seçenek sunuyor. Dansöz kıyafetleri kategorisinde sunduğu avantajlı fiyat aralıkları ve ürün seçenekleriyle geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Trendyol, bu yönüyle büyük beğeni kazanıyor. Bunun yanında zengin seçeneklerle beğeninize sunulan oryantal giyim ürünlerine belirli zamanlarda uygulanan cazip fırsatlar ile oldukça avantajlı koşullarda sahip olabilirsiniz. Beden, model, kumaş ve renk çeşitliliği sunan modeller kullanıcıların beğenisini topluyor. Dansöz kıyafetleri arasından seçiminizi yaparken beden tipinize dikkat ederek doğru bir seçim yapabilirsiniz. Farklı markalar tarafından sunulan tüm oryantal kıyafetleri beden, renk, kumaş gibi özelliklere göre filtreleyebilirsiniz.

Sunulan seçenekleri bütçeniz ve zevkiniz doğrultusunda değerlendirme yaparak kolaylıkla satın alabilirsiniz. Beğendiğiniz oryantal kıyafeti satın aldıktan sonra dilerseniz ürünle ilgili deneyimlerinizi ve gözlemlerinizi yorum alanında paylaşabilirsiniz. Satın aldığınız ürün özelinde paylaştığınız deneyim ile ürünü beğenen diğer kullanıcılara ürünün kalıbı, kumaş kalitesi ve rengi hakkında detaylı bilgi sunabilir ve diğer kullanıcıların sağlıklı fiyat/performans değerlendirmesi yaparak alışveriş yapma deneyimi yaşamalarına katkıda bulunabilirsiniz. Trendyol'un birbirinden avantajlı fırsatları sizleri bekliyor. İhtiyacınıza ve zevkinize en uygun oryantal kıyafeti, iç çamaşırını ya da geceliği tek bir tıkla satın alarak hızlı, güvenilir ve bol seçenekli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Siz de bütçenize ve zevkinize uygun özelliklere sahip olan dansöz kıyafetini sepetinize ekleyin ve ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşayın!