Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Kol Boyu
Fiyat
Yaka Tipi
Desen
Kol Tipi
Kumaş Teknolojisi
Kumaş/İplik Özellik
Koleksiyon
Boy
Boy / Ölçü
Kullanım Alanı
Kumaş Tipi
Materyal
Model
Ortam
Siluet
Baskı/Nakış Tekniği
Kalıp
Ürün Değerlendirmesi
"

dar t shirt

" araması için 478 sonuç listeleniyor

En Kaliteli Dar T-Shirt Çeşitleri Trendyol’da!

Yaz aylarında sıklıkla tercih edilen dar tişörtler, hem erkek hem bayan müşteriler için birçok farklı renk ve seçeneğe sahiptir. Kalite ve estetiği yapısında bulunduran bu parçalar, yaz günlerinde serin dokusu ile sıcak havalardan etkilenme oranını fazlasıyla azaltır. Dar tişört kadın müşterilerin şık kombinlerinin tamamlayıcı parçası olup birçok renk ve bedende üretilir. Erkek dar tişörtler ise atletik vücuda sahip olan müşterilerin yoğun bir şekilde tercih ettiği modeller arasındadır. Dar kesim tişörtler; genç ve yetişkin müşterilerin renk, beden ya da model gibi bütün ihtiyaçlarına cevap verecek birçok seçenekte üretilir. Siz de geniş ürün yelpazesine sahip dar tişört satın almak için Trendyol’dan siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Şık Tasarımlı Dar Tişört Modelleri

Şık Tasarımlı Dar Tişört Modelleri

Dar tişört modelleri, müşterilerin bu ürünleri kullanacağı yer ve mekanlara uygun olarak şık tasarımlarla satışa sunulur. Dar spor tişörtler, kadın ya da erkek müşterilerin egzersiz ve spor yaptığı vakitlerde hem rahatlık hem konfor sağlaması ile tercih sebebidir. Size spor yaparken konfor ve şık bir görünüm sağlar. Bu modeller genellikle siyah, beyaz dar tişört seçenekleri ile müşterilerin beğenisine sunulur. Spor aktivitelerinde tercih edilen bir diğer model ise fitness dar tişörtlerdir. Bu model ile aktivitelerinizi rahat ve konforlu bir şekilde tamamlarsınız. Özellikle kaslı vücut hatlarınızı ortaya çıkarıp diğer insanların ilgisini üzerinize çekebilirsiniz. Dar crop tişörtler ise görünümünüze modernlik katar. Boyutlarından dolayı kısa dar tişört kategorisinde değerlendirilir. Evde otururken, spor yaparken veya özel anlarınızda kullanım olanağı sunar. Bu sayede birçok alana uyum sağlayan renk ve modellerde geniş yelpazeye sahiptir. Her yaştan müşterinin kendine göre bir parça bulup beğeneceği farklı renk ve bedende seçenekler vardır. Geniş bir müşteri kitlesine hitap eden bu ürünlere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Avantajlı Dar Tişört Kampanyaları

Avantajlı Dar Tişört Kampanyaları

Dar tişört kampanyaları, ürünlerin daha fazla müşteriye ulaşması için belirli aralıklarla düzenlenir. Böylece müşteriler dar tişört indirimlerinden faydalanarak bu estetik tasarımlı modellere avantajlı fiyatlarla sahip olur. Dar kalıp tişörtler, müşterilerine farklı ürün seçenekleri ile sunulur. Bunlardan biri olan dar yaka tişörtler, gerek bayan gerekse de erkek müşteriler için her ortamda giyebilecekleri kıyafetler arasındadır. Dar boğazlı tişörtlerin ise bazı çeşitleri kıyafet altında fanila gibi kullanılabilir. Genellikle resmi ve klasik tarzdaki müşterilere hitap eder. Bir diğer çeşit olan çizgili dar tişörtlerin de her iki cinsiyete uygun üretimi yapılır. Ayrıca farklı renk seçenekleri ile piyasaya sunulur. İndirim oranları fazla talep gören ürünlerin üzerinden ve avantajlı fiyatlar oluşturularak yapılır. Bu sayede her kesime göre fiyat seçenekleri ile müşterilerin yoğun talepleri karşılanır. Siz de satın alım sırasında bu avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Uygun Fiyat Seçenekleriyle Dar Tişörtler

Uygun Fiyat Seçenekleriyle Dar Tişörtler

Dar tişört fiyatları; ürünlerin kalitesi, kumaşın çeşit ile yapısı ve kullanılan işçiliğin detayları gibi etkenler göz önüne alınarak belirlenir. Ayrıca bütçe dostu olan bu modeller, her müşterinin aradığı fiyat aralığına da sahiptir. Müşterilerden yoğun talep gören bu ürünler, sağlam ve kaliteli yapısı ile uzun yıllar giyeceğiniz kıyafetler arasında yer alır. Beden kalıpları, usta bir şekilde oluşturulur. Bu sayede üzerinize dikilmiş gibi hissetmenizi sağlar. Dar tişört kullananlar, kalıpların rahatlığını ve sağladığı konforu özellikle dile getirir. Bundan dolayı dar tişört yorumları genellikle olumludur. Müşteriler üründen beklediği performansı yüksek bir şekilde elde eder. Böylece pek çok müşteri yoğun bir şekilde memnuniyetini dile getirir. Bu memnuniyeti dile getiren müşteriler de dar tişört tavsiyelerinde bulunur. Dar tişört online olarak Trendyol’da satışa sunulur. Siz de bu ürünleri detaylı biçimde inceleyip sipariş edebilirsiniz.