"

Dekopaj

" araması için 7744 sonuç listeleniyor
HOBİ Pirinç Kağıt Dekopaj 30*40cm -307
HOBİPirinç Kağıt Dekopaj 30*40cm -307
(21)
Pirinç Kağıt Dekopaj 30*40cm -307
27 TL
Sepete Git
Cadence Pirinç Dekopaj - Model 551
CadencePirinç Dekopaj - Model 551
(18)
Pirinç Dekopaj - Model 551
25 TL
Sepete Git
Cadence Pirinç Dekopaj - Model 600
CadencePirinç Dekopaj - Model 600
(34)
Pirinç Dekopaj - Model 600
25 TL
Sepete Git
LİNEART Pirinç Dekopaj Kağıdı La-5735
LineartPirinç Dekopaj Kağıdı La-5735
(2)
Pirinç Dekopaj Kağıdı La-5735
34,49 TL
Sepete Git
Cadence Sd Pirinç Dekopaj - Sdp184
CadenceSd Pirinç Dekopaj - Sdp184
(13)
49 TL
Sepete Git

Dekopaj Çeşitleri ile Hesplı Fiyatlar Burada

Ağaçlar da dahil olmak üzere birçok nesne bir dekupaj yardımıyla şekillendirilir ve kesilir. Bu ürünler hassas kesim için özel olarak üretilir. Kavisli kesim ve düz kesim yapmak bu aletle mümkündür. Bu çok yönlü özellikleri sayesinde dekupaj testeresi her şekilde çalışan pratik bir üründür. Ahşaptan sanat eserleri yaratmak için yapbozlar kullanılır. Birçok bulmaca türü mevcuttur. Bu çeşitler arasında arama yapabilir ve beğendiğinizi seçebilirsiniz. Bulmaca modellerinde çok farklı seçenekler olduğu için seçim sürecinden önce bir araştırma yapılmasında fayda vardır. Piyasada birçok markanın kalite standartları ve özellikleri farklı motorlu cam, metal dekupaj seçenekleri bulunur. Dilediğiniz markayı ve ürünü analiz etmek için müşteri yorumlarından yararlanabilirsiniz. Bu tarz araçlar seçilirken özellikle dikkatli olmak gerekir. Düşük kaliteli ürünler yaralanmalara ve düşük kesme performansına neden olabilir. Kaliteli ürün tercih etmek için Trendyol’un yorum ve karşılaştırma olanaklarını değerlendirebilirsiniz. Ahşap mobilyaları sanat eserine dönüştürmek için marangozluk gibi mesleklerde bu ürünlerden yararlanılır.Hobi aktivitelerinde de oldukça sık tercih edilir. Ahşap malzemeler genellikle en yaygın türlerden biri olan küçük dekupaj makinesi kullanılarak şekillendirilir. Genel kesimden son işlemeye kadar ağaç işlemenin tüm aşamalarında kullanımı kolay olan dekupaj aletinin diğer benzerlerine göre birçok avantajı vardır. Ergonomik tasarıma ve sağlam gövdeye sahip olan el dekupajı türü, ahşapla ilgilenenler için atölyelerde kullanılır. Aradığınız tüm modelleri ve dekupaj peçetesi seçeneklerini Trendyol’da bulabilirsiniz.

Dekupaj Aleti Modelleri ve Teknik Özellikleri

Dekupaj Aleti Modelleri ve Teknik Özellikleri

Birkaç motorlu kesim aleti modeli vardır. Şarjlı kullanılan, lazerli kullanım sunan ve elektrikli kullanılan olmak üzere üç tip model yer alır. Şarj süresi, kablolu ürünlerinin çok önemli bir özelliğidir. Motor gücü de önemli özelliklerden biridir. Motorun çıkışı, cihazın performansını doğrudan etkiler. Bir diğer önemli özellik ise dönüş sayısıdır. Kesim kalitesi için dönüş sayısının fazla olması gereklidir. Ancak lazerli dekupaj tasarımında ileri teknoloji kullanılır. Bu teknolojik gelişmeler her şeyi kolaylaştırır ve işlem yapma süresini hızlandırır. Bu nedenle ürün seçimi yaparken özelliklerini detaylı bir şekilde araştırmak da fayda vardır. Bir diğer önemli özellik ise derinlik hareketidir. Bu özellik, bir adım daha ileri gitmenizi ve bağlantı kesme işlemini gerçekleştirmenizi sağlar. Açılı kesebilme özelliği, kesilecek malzemeye şekil vermede önemlidir. Kesme kabiliyeti de yüksek olmalıdır. Pratik modeller arasında yer alan akülü dekupaj, cihazın performansı ile doğru orantılı olan büyük bir kapasiteye sahiptir. Başka bir deyişle, ürün kapasitesi ne kadar büyük olursa, o kadar verimli olur. Bir diğer önemli özellik ise ergonomik tasarımdır. Bu kullanım kolaylığı açısından önemlidir. Küçük materyallerin üzerinde kullanırken hareketlilik alan değerlendirmesi açısından önemlidir. Bu nedenle kompakt bir ürün seçmek, taşımayı kolaylaştırır ve yerden tasarruf sağlar. Mini dekupaj, güçlü motoru ve ayarlanabilir hızı ile işlemleri istediğiniz sürede bitirmenizi sağlar. Değiştirilebilir dekupaj testere ucu sayesinde kalıplama sürecinde harikalar yaratabilirsiniz. Bu nedenle, bir ürün seçerken özellikle dekupaj ucunu göz önünde bulundurmanız önerilir. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen ürünler, daha uzun ömürlü olduğu için müşteriler tarafından giderek daha fazla takdir edilir. Öte yandan, düşük titreşim fonksiyonu denge için önemlidir. Malzemeyi hareket ettirmeden kolayca kesebilirsiniz. Kollarınızla aşırı yük bindirmeden işlemleri yapmalısınız. Birkaç farklı üründen oluşan dekupaj seti, ahşap ve metal malzemelerin kesilmesini ve kalıplanmasını kolaylaştırır. Bu noktada kaliteli ve ekonomik bir ürün bulmak için araştırma yapmak bir kat daha önem kazanır. Karşılaştırmalar ve aramalar bu tür ürünleri bulmayı kolaylaştırır. Trendyol’dan dekupaj masası gibi kullanışlı ürünleri kolaylıkla bulabilir indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ayrıca; Trendyol üzerinden dekupaj yapıştırıcı, dekupaj çeşitleri, dekupaj çantası, dekupaj matkap, dekupaj ağzı, dekupaj boyası tezgah dekupaj, pandüllü dekupaj, profesyonel dekupaj, dekupaj kesici, küçük dekupaj, dekupaj standı, daire dekupaj, dekupaj zımpara, dekupaj gönyesi, dekupaj verniği, dekupaj ürünleri, dekupaj yorumları seçeneklerine de göz atabilirsiniz.

Dekupaj Aletinin Benzersiz Özellikleri ve Fiyatları

Dekupaj Aletinin Benzersiz Özellikleri ve Fiyatları

Bu ürünler marangozlar arasında da popülerdir. Bir uzmanın bu ürünle yapabileceklerinin sınırı kesinlikle yoktur. Ahşap dahil hemen hemen tüm mobilyalar bu tip ürünle ile yapılır. Bu ürün sadece testere amacıyla değil aynı zamanda aynı adı taşıyan başka seçeneklere de sahiptir. Dekupaj desenleri ile evinizin dekorasyonuna şıklık katabilirsiniz. Dekupaj tutkalı yardımıyla yapıştırabileceğiniz bu ürünler evinizin havasını değiştirebilir. Bu alete eşlik eden kesici, boyası, çantası, yapıştırıcı, verniği, standı, zımpara, gönyesi, rulosu gibi ürünler de bulunur. Genel olarak, dekupaj modellerinin fiyatı birçok faktörden etkilenir, ancak temelde faktörler aynı kalır. Ürün kalitesi ve motoru biraz daha güçlü olan modeller diğerlerine göre daha yüksek bir fiyatlandırmaya sahiptir. Fiyatı etkileyen bir diğer faktör de devir ve hız ayarları olur. Bu ayarlamaların bir arada yapılabilmesi fiyata doğrudan etki eder ve fonksiyonel kullanıma olanak sağlar. Genel olarak, malzemenin kalitesi fiyatı doğrudan etkiler. Ayrıca, malzemelerin kalitesi de yüksek performans açısından önemlidir. Kalite dekupaj çeşitlerinin fiyatlandırılmasında önemli faktörlerden biridir. Trendyol'da yüksek kalitede ürün seçeneklerini kampanya indirimlerini değerlendirerek uygun fiyata bulabilirsiniz. Kolay arama ve karşılaştırma olanakları sayesinde en uygun ve kaliteli ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.. Fiyatı etkileyen faktörler diğer ek ücretleri içerir. Ne kadar çok özellik olursa fiyat o kadar yüksek olur, ancak genel olarak pirinç dekopaj uygun fiyatlıdır. Yüksek kaliteye sahip olan dekupaj fiyatlarını inceleyerek bütçenizi zorlamadan rahatça alışveriş yapabilirsiniz. Elektrikli dekupaj sipariş vermeden önce fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Trendyol’da yalnızca testereleri değil aynı zamanda dekupaj yedek parçalarını da bulabilirsiniz.

Özelliklerine Göre En Kullanışlı Dekupaj Modelleri

Özelliklerine Göre En Kullanışlı Dekupaj Modelleri

Dekupaj aletinin birincil kullanım alanı ahşap olmasına rağmen, bu testere türü seramikten alçıpana, metalden laminat levhaya kadar çok çeşitli malzemeleri kesmek için kullanılır. Dekupaj sehpa, yemek masası ya da konsol yapmak için kullanımı tercih edilebilir. Ayrıca kırık sehpanın kalan laminat parke ve ahşap kısımlarından çeşitli ürünler elde etmek için yapıştırıcı dekupaj malzemeleri kullanılması tavsiye edilir. Bu testereler ile eğrileri kesebileceğiniz için resim çerçevesi gibi küçük parçalar da yapabilirsiniz. Sanatta ahşap benzeri malzemeler birincil öneme sahip olduğunda, dekupaj aparatları malzemeyi pürüzlendirebilirken, oyma bıçakları detayları ortaya çıkarabilir. Dekupaj şarjlı testeresi satın alırken motorun çıkışı dikkat edilmesi gereken özelliklerin başında gelir.. Motorun çıkışı, cihazın performansını doğrudan etkiler. Kolayca işlem yapmanızı sağlar. Dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli özellik de dekupaj ağzı dönüş hızıdır. Bu açıdan bakıldığında motor devri ve gücü cihazın en önemli özelliklerinden biridir. Öte yandan köşe kesimleri yapabilme özelliğine de dikkat etmeniz gerekir. Bu özellik, kesilecek malzemenin kalıplanmasında önemli bir fonksiyondur. Bu noktada, hangi özelliklere dikkat etmeniz gerektiğini bulmak için dekupaj matkap seçeneklerine göz atabilirsiniz. Böylece kolaylıkla hangi ürünlerde hangi özellikler var görebilirsiniz. Ürünlerin özelliklerini incelemek, karşılaştırmak ve anlamak en iyi, optimal ve en kaliteli ürünleri bulmayı kolaylaştırır. Doğru kararı verebilmek için araştırma yapmak önemlidir. Diğer bir özellik ise gürültü seviyesidir. Düşük gürültü seviyesi sizi ve çevrenizdekileri rahatsız etmez. Tüm bu özellikleri dikkate alarak kullanışlı, sağlam ve uygun fiyatlı ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Tüm bu noktaların üstünde durarak ihtiyaç duyduğunuz dekupaj bıçağı ve testere ürünlerini satın alabilirsiniz. Trendyol sunduğu avantajlar ile müşterilerine en iyi fiyatla dekupaj bıçak tutucu gibi ürünlerin kalitesini satın alma imkanı sunar. Kullanmak istediğiniz tüm ürünleri Trendyoldan satın alabilirsiniz.