Fiyat
Renk
Boyut/Ebat
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Dekor Plaka

" araması için 508 sonuç listeleniyor
Ayz Aksesuar Dekor Plaka
Kargo Bedava

Ayz AksesuarDekor Plaka

(6)
Dekor Plaka
175 TL
Sepete Git

Tamamlayıcı Dekor Plaka Modelleri Trendyol'da!

Dekorasyon ürünleri arasında yer alan sarı dekor plaka, dikkat çekici ve sık kullanılan bir modeldir. Bu dekor plaka modellerinde sarı zemin kullanılır. Sarı zemin üzerine siyah ya da beyaz yazıların kullanıldığı görülür. Bu özellikler, yazının dikkat çekmesini ve rahat şekilde görülebilmesini sağlar. Bu ürünlere farklı yazılar ve sayılar eklenebilir. Dekor plaka tavsiye edilen ürünlerden bir tanesidir. Farklı yazı tiplerine sahip modeller arasından zevklere göre seçim yapılabilir. Bu ürünler klasik plakalara benzer şekilde dikdörtgen forma sahiptir. Ancak bu şekilden farklı olarak kare dekor plaka modelleri de bulunur. Trendyol üzerinden dekor plaka satın alarak evinizi süsleyebilirsiniz.

Dikkat Çekici Dekor Plaka Çeşitleri

Dikkat Çekici Dekor Plaka Çeşitleri

Kişiye özel ürünler oldukça ilgi görür. Hediye olarak da satın alınabilen bu ürünler kişiye özel tasarımlarıyla öne çıkar. Dekor plaka da bu ürünler arasında yer alır. Klasik araç plakasına benzeyen bu ürünlerin pek çok çeşidi bulunur. İsme özel ürün çeşitleri sevilen tasarımlar arasında bulunur. İsme özel tasarımlar yapılabilen, farklı yazıları içeren çeşitler de bulunabilir. İsimli dekor plaka hem iç mekan hem de dış mekan kullanımına uygundur. Dayanıklı ve her türlü hava koşuluna karşı dirençlidir. Araçlarda ya da evlerde kullanılabilen tasarımlar arasında yer alır. Ev gibi iç mekanlarda kapıya ya da duvara asılarak kullanılabilir. Vantuzlu dekor plaka ise orijinal bir aksesuar seçeneğidir. Tek bir vantuzla kolayca yerleştirilebilir ve çıkarılabilir. Bu pratik özellik, dekorasyonunuzu sık sık değiştirme olanağı sunar. Sağlam ve dayanıklı yapıya sahip ürünler dış mekanlarda da kullanılabilir. Dış mekanlarda duvarların süslenmesi için tercih edilebilir. Yapıştırılarak ya da duvar gibi alanlara monte edilerek kullanılabilen çeşitleri bulunur. Trendyol üzerinden dekor plaka online ürün çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Kişiye Özel Dekor Plaka Seçenekleri

Kişiye Özel Dekor Plaka Seçenekleri

Kişiye özel dekor plaka modelleri oldukça fazladır. Tüm çeşitler için kişiye özel niteliğinin kullanılabilmesi mümkündür. Bunun nedeni ise ürünlerin kişileri yansıtan tasarımlara sahip olmasıdır. Dekor plaka kullananlar isimlerini ya da resimlerini bastırarak bu ürünleri kullanırlar. Pleksi dekor plaka modelleri bu özelliğe sahip çeşitler arasında yer alır. Pleksiden üretilen bu ürünler, masa üstünde ya da farklı alanlarda kullanılabilir. Dekor plaka yorumlarına bakarak isteğinize uygun ürünleri fotoğraflı yorumlar sayesinde net bir şekilde görebilirsiniz. Farklı desenlere ve tarzlara sahip pleksi ürünler de bulunur. Plaka dekor amaçlı olarak kullanılmasının yanı sıra farklı şekillerde de değerlendirilebilir. Metal modeller de bulunur. Bu tasarımlar don derece dayanıklı olmasıyla ilgi çeker. Film repliklerinin ya da afişlerinin yaygın şekilde kullanıldığı bu ürünler kişilerin zevklerine ve ilgi alanlarına göre seçilerek Trendyol üzerinden hediye edilebilir.

Her Bütçeye Uygun Dekor Plaka Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Dekor Plaka Fiyatları

Ürün modelleri ve özellikleri oldukça çeşitlidir. Farklı kullanımlar ve amaçlar için tercih edilebilen çeşitler bulunur. Ürün çeşitleri araçlarda ya da farklı alanlarda kullanılabilen tasarımlar arasında yer alır. Sarı renge sahip modelleri arasında farklı seçimler yapılabilir. Ürünler, farklı malzemelerden, farklı boyutlarda ve görünümlerde tasarlanabilir. Bu durum da farklı dekor plaka fiyatları görülmesine neden olur. Dekor plaka indirimleri sayesinde uygun fiyatlara bu ürünlere sahip olunabilir. Kişiye özel ürünlerle metal dekor plakalar arasında fiyat konusunda farklılıklar görülebilir. Üzerine isim ya da ünvan yazdırılabilir. Bu şekilde de ofislerde yer alan çalışma masalarında kullanılabilir. Markaların da ürün çeşitliliği sağlaması farklı fiyatların görülmesine sebep gösterilebilir. Trendyol üzerinden dekor plaka kampanyalarından faydalanarak uygun fiyat alternatifleriyle bu ürünlere sahip olabilirsiniz.