İlgili Kategoriler
DAHA FAZLA GÖSTER
Marka
Renk
"

Dekoratif Yastık

" araması için 48415 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Dekoratif Yastık

Bulunduğumuz mekanların çok daha estetik görünmesi, yaşamı çok daha güzelleştiren unsurların başında geliyor. Tüm objelerin, seçilen eşyaların, tamamlayıcı ögelerin seçimi de oldukça büyük önem taşıyor. Yaşam alanlarındaki duvar renginden koltuğa, zemin seçiminden orta sehpaya kadar dekorasyonda seçim yaparken dikkat edilmesi gereken onlarca farklı detay var. Her bireyin yaşam tarzı ve zevkleri birbirinden oldukça farklı. Bu nedenle yaşam alanları birbirinden farlı türlerde dekore ediliyor ve stiller bu şekilde yansıtılıyor. Tüm bu stilleri yansıtabilmek, farklı zevklere de hitap edebilmek için ise onlarca ürün tasarlanıyor. Ev dekorasyonu başta olmak tasarlanan tüm alanlarda, stilleri dekoratif yastık modelleri tamamlıyor. Dekoratif yastık, birbirinden farklı renk ve modellerle koltuklardan yataklara, sandalyelerden sedirlere kadar ürünün tamamlayıcı parçası olarak karşımıza çıkıyor. Dekoratif yastıklar olmadan evlerin, ofislerin dekorasyonları çok eksik kalıyor ve oldukça boş görünüyor. Dekoratif yastıklar farklı formları ve tasarımlarıyla alanlara şıklık katarken, ürünlerinizin stillerinin de tamamlanmasına yardımcı oluyor. Bu nedenle alan tasarımı oluştururken demirbaşların ardından en önemli ürün seçimlerden biri olarak dekoratif yastıklar geliyor. Evlerinizdeki, ofislerinizdeki ya da diğer mekanlardaki stillerinizi tamamlamak için onlarca farklı dekoratif yastık modelinden zevkinize uygun olanları seçebilirsiniz.

Farklı Çeşitleriyle Her Zevke Uygun

Başta evleriniz olmak üzere tüm yaşam alanlarınızı daha güzel hale getirebilmek adına dekorasyon oldukça büyük önem taşıyor. Şık ve kullanışlı alanlar yaratmak için ise ürün tercihlerinizi çok doğru şekillerde yapmak gerekiyor. Dekore ederken hem yaşam alanlarınızı şıklaştırmak hem de daha kullanışlı hale getirmek seçtiğiniz ürünlerle daha mümkün hale geliyor. Başlıca büyük mobilyaları, araç gereçleri en fonksiyonel ve kullanışlı şekilde seçmek en önemli noktalardan. Bu seçimleri ne kadar yalın ve sade seçerseniz, üzerine koyacağınız tamamlayıcı ürünlerle birlikte o kadar şık hale dönüşürler. Bu ürünleri seçtikten sonra onları dekoratif ürünlerle birlikte kombinleyerek stilinizi tamamlamak oldukça keyifli olacaktır. En sade koltukları, yatakları seçseniz dahi üzerlerine koyacağınız dekoratif yastıklarla onları daha hareketli, renkli, iç açıcı ve zarif hale getirmeniz mümkün. Özellikli yastıklarınız için birbirinden farklı dekoratif yastık kılıfları tercih edebilir, dekorasyonunuzda renk değişimi yapmak istediğinizde, birbirinden farklı renkleri kombinlemek istediğinizde rahatlıkla bu kılıfları değiştirebilirsiniz.

Klasiğinden modernine, desenlisinden sadesine, pullusundan örgü yastıklara, pastel renklerinden parlak renklerine kadar onlarca çeşit dekoratif yastık bulunuyor. Yaşam alanlarınız için seçtiğiniz stille bu yastıkları buluşturduğunuz zaman dilediğiniz ambiyansı kolaylıkla yakalama şansınız olacaktır. En klasik ölçülerden olan 50x50 dekoratif yastıklardan edinirseniz de çoğu dekoratif yastık kılıfıyla kullanabilirsiniz. 60x60 dekoratif yastık modelleriyse yastıkların daha büyük olmasını sevenler için ideal boylardan olacaktır. Bu iki boyut, tüm zevklere hitap edecek yastık kılıflarını rahatlıkla kullanabileceğiniz boyutlar oldukları için her yastığınızda kullanabilirsiniz.

Koyu renk duvarlar, koyu renk mobilyalar seçtiyseniz daha açık tonlardaki dekoratif yastıklar sizler için daha uygun olacaktır. Bu sayede ortama daha ferah bir hava katmış olursunuz. Hem de açık tonlarda kullanılan dekoratif yastıklar ortama renk ve doku olarak daha canlı bir hava katacaktır. Daha açık tonlarda dekorasyonlar tercihlerinde bulunduysanız tercihlerinizi daha koyu dekoratif yastık modellerinden yapabilirsiniz. Bu sayede hem daha şık hem de daha kontrast renkler kullandığınız için daha keyifli yaşam alanları oluşturmanız mümkün. Çok sade ve dingin dekorasyonlardan hoşlanıyorsanız açık renklerin tamamını birlikte kullanabileceğiniz gibi, klasik ve abartısız stiller yaratmak isterseniz koyu renklerin tamamını da birlikte kullanabilirsiniz. Tamamen kişisel tercihlerinize bağlı olarak bu seçimlerinizi yapabilirsiniz. Dekoratif yastıkların farklı farklı onlarca çeşidiyle zevkinize uygun seçimler yaparak dekorasyon tercihlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Her İhtiyacı Uygun Tasarımlar

Dekorasyonu tamamlamanın bir parçası olan dekoratif yastıklar, aynı zamanda alanlardaki ihtiyaçlarınıza uygun modellerde ve materyallerde de tasarlanabiliyor. Sadece alanlara renk ve doku kazandırıp, şık görüntüler elde etmenizi sağlamıyor, işlevsellikleriyle de yaşam alanlarınızın vazgeçilmez ürünlerinden biri haline dönüşüyorlar. Özellikle de bebek ve çocuklarınızın ihtiyacına göre tasarlanan onlarca dekoratif yastık ürünü bulunuyor. Bu sayede onların odalarını dekore ederken bebek ve çocukların ihtiyaçlarını da göz etmiş olacaksınız. Öncelikle bebek odalarının dekorasyonunu tamamlamak için tercih edilen bebek dekoratif yastıklardan bahsetmek gerek. Onlarca farklı desen ve renk seçkisiyle tam da bebeklerinizin ihtiyaçları üzerine tasarlanıyorlar. Hem onların odalarındaki stilleri tamamlarken hem de yumuşacık ve ergonomik formlarıyla bebeğinizin yastık konusundaki ihtiyaçlarını karşılıyorlar. Bu sayede bebek odalarını şirin, sade ve huzurlu hale getirirken, diğer taraftan da bebek dekoratif yastıkların fonksiyonelliğini deneyerek görme fırsatınız oluyor. Çocuklarınızın okul öncesi sürecinde de dekoratif yastıklarınız sizlerle. Dekoratif yastık okul öncesi sürecinde de oldukça kullanışlı modelleriyle ve desenleriyle çocuk odalarının vazgeçilmezlerinden oluyor. Bu modeller de tıpkı bebek dekoratif yastık modellerinde olduğu gibi hem sizin hem de miniklerinizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan ürünlerin başında oluyor. Dekoratif ürünlerin de işlevsel olabileceklerini bu ürünler kanıtlıyor.

Salonlarınız, çocuk odalarınız kadar dekoratif yastıkları efektif olarak kullanabileceğiniz bir başka alan ise yatak odalarınız. Tıpkı salonlarınızda koltuk üzerlerini dekoratif yastıklarla şıklaştırdığınız gibi, yatak odalarınızı da yine bu ürünlerle şıklaştırabilirsiniz. Yükselen yatak odası dekorasyon trendlerinde yatak dekoratif yastık modelleri yer alıyor. Bu dekorların vazgeçilmez unsurlarından biri diyebiliriz onlar için. Çeşit çeşit desenleriyle dilerseniz odanızı daha keyifli, renkli bir hale getirebilirsiniz. Desensiz, daha düz renklerle ve modası geçmeyecek ürünlerle sade ve klasik renklerle odalarınıza daha zarif bir görünüm kazandırabilirsiniz. Sarı, yeşil, mavi, turuncu, pembe gibi canlı renkler tercih ederek odalarınıza enerji katabilirsiniz. Tamamen kişisel zevkinize bağlı olarak yatak odanıza uygun yastık modeli seçimlerinde bulunabilirsiniz. Bu yastıklar dekoratif amaçlı kullanıldıkları gibi iç dokuları ve yüzeyleriyle de odalarınızda bir yastıktan beklediğiniz tüm özellikleri karşılıyor. Tasarımı güzel olsun, aynı zamanda rahat da olsun diyenleriniz için bu ürünler çok uygun.

Farklı Materyallerle Şıklık Kazandırıyor

Dekoratif ürünlerin bir alan tasarlarken ki önemlerinden bahsettik. Onların tasarımları kadar yapıldıkları malzemeler de süreç için önem taşıyor. Dokuları birbirine uyum sağlamayan dekoratif yastık modelleri ortamlarınızda hoş etkiler bırakmayabilir. Çeşit çeşit materyaller kullanılarak onlarca farklı türden dekoratif yastıklar üretiliyor, tasarlanıyor. Kullanılan materyallerin farklılaşması da dekorasyon trendlerinde büyük rol oynuyor. Bu dekoratif yastıkların farklı dokularda olması da üzerine konuldukları eşyalara hareketlilik kazandırıyor, daha hoş bir hava katıyor. Sadece materyalleri değil, tasarım şekilleri de farklılaşan modeller bulunuyor. Alıştığımız formların dışında dekoratif yastık modellerinin her alana uyum sağlayacak şekilleri de mevcut. Bu ürün çeşitliliği mekanlarda dikkat çekici değişimler yaratmanıza fayda sağlar. Evininizin desenlerine, renk tonlarına, dokularına uygun bir şekilde dekoratif yastıklardan seçmeye mutlaka özen gösterin. Bu alanları yaratırken mutlaka klasik parçalar da elinizin altında olsun. Modern tüm parçalarla da gayet rahat uyum sağlayacağı için modası geçmeyen bu ürünlerin desteğini almanız, daha kolay dekorasyon yapmanızı sağlayacaktır.

Bu modellerin neler olduğundan ve nasıl dekore edilebileceklerini de bilmelisiniz. Mekanlarda bu ürünleri birlikte kullanmanın da dekorasyon püf noktaları bulunuyor. En bilinen klasik yastık modellerinin başında dekoratif dikdörtgen yastık modelleri geliyor. Bu modeller her evin, ofisin demirbaş ürünlerinden oluyor. Daha önce de belirtildiği elinizde bunlardan bulunması rahatlıkla bambaşka görünümler oluşturmanıza katkı sağlarlar. Klasik modellerin dışındakilerde ise; silindir dekoratif yastık modelleri ise son zamanlarda daha çok trend olan ve dekorasyonda daha fazla kullanılmaya başlayan ürünlerden. Bu ürünler alanlara çok farklı bir hava katıyor. Alışılmışın dışında duruyorlar. Çok benzer ve yine çok tercih edilen ürünlerin bir diğeri ise uzun dekoratif yastık modelleri. Uzun oluşlarıyla alanlara dolu bir görünüm katıyorlar. Bu trendleri büyük dekoratif yastık kullanımı takip ediyor. Yuvarlak dekoratif yastıklar ise farklı farklı formlardaki yastık modelleriyle kombinlendikleri durumlarda alana farklı bir boyut kazandırıyorlar. Benzer desenlerde, birbirleriyle oldukça uyumlu ve yine birbirleriyle kombinli ürünleri de birlikte dekoratif yastık seti sayesinde kullanabilirsiniz. Yastık modelleri arasında tercih yaparken zorlanıyorsanız set halindeki bu ürün seçkileri işinizi kolaylaştıracaktır. Üstelik set haldeki ürünleri kendi içlerinde de rahatlıkla kombinleme şansına sahipsiniz. Dekoratif gitar yastık ise özellikle çocuk ve genç odalarına çok yakışacaktır. Özellikle de gitarla ilgilenenlerin odaları için bu ürün birebir.

Farklı tasarımlar kadar kullanılan malzemelerin de oldukça farklı olabildiğini ve dekorasyona katkı sağladıklarını da bilmeniz gerek.. Dekoratif kadife yastıklar, klasik dekorasyonları çok sevenlerin favori ürünlerinden olacaktır. Dokuları farklı olan bu ürünler özellikle kış aylarında yapmak istediğiniz dekorlar için oldukça uygun ürünler. Daha yenilikçi ve farklı stilleri sevenler için son zamanlarda daha sık üretilmeye başlanan dekoratif pullu yastıklar doğru seçim olacaktır. Bu yastıkları daha sade renklerdeki farklı yastıklarla rahatlıkla birleştirebilirsiniz. Pullu yastıklar ayrı bir renk ve hava katacaktır. Payetli dekoratif yastıklarda pullu yastıkların etkisini verebilir. Yumuşacık dokularıyla peluş dekoratif yastıklar ise ortamlarınıza şirin bir hava katmak için birebir. Salonlarınızda bu ürünü kullanabileceğiniz gibi, çocuk ve genç odalarında da dekoratif bir parça olarak yer verebilirsiniz. Her odaya fazlasıyla yakışacaktır. Dekoratif örgü yastıklar ise üretildikleri malzemelerden de kaynaklı olarak çok daha huzurlu bir hava kazandırıyor. Yaşam alanlarınızın daha sakin ve huzurlu görünümlerde olmasını isterseniz bunları tercih edebilirsiniz. Dekoratif tüylü yastıklarla kombinlendikleri durumlarda çok daha şirin ve naif olacaklardır. Tasarım şekilleriyle ve yapıldıkları ürünlerle neredeyse her isteğinizi karşılayacak binlerce dekoratif yastık modeli bulunuyor. Bunların içlerinde size uygun olanları rahatlıkla bulabilir ve seçimlerinizi yaparak yaşam alanlarınızı keyfinizce dönüştürebilirsiniz.

Evinizin Stilini Renkli Dekoratif Yastıklarla Tamamlayın

Onlarca farklı stil arasında renk seçimleri de birbirinden oldukça farklılık gösterebiliyor. Daha koyu renkleri görmeyi sevenler, daha açık renklerle ortamlarda huzur yakalamak isteyebilir. Daha enerjik renkleri tercih edenler daha pastel tonlarda yastık modelleri tercih ederek yaşam alanlarına daha zarif dokunuşlarda bulunanmak isteyenler de var. Tüm bu farklı renklerin kendi içinde kombinlenerek daha modern görünümler elde etmesi de dekorasyonda oldukça kullanılan bir durum. Daha risksiz ve klasik renkleri tercih edenleriniz varsa elleri ilk olarak gri dekoratif yastıklara gidebilir. Gri, tüm klasik renklerle oldukça kolay kombinlenebiliyor Diğer tüm renklere rahatlıkla uyum sağlıyor olması nedeniyle en çok tercih edilen dekoratif yastıklar arasında geliyor. Aynı zamanda hardal sarısı dekoratif yastıklar da son dönemlerde çok sık kullanılan renklerden. Bu renk kullanıldığı ortamlarda dekorasyona sıcak ve samimi bir hava kazandırıyor ve hemen hemen tüm renklerle tıpkı gri dekoratif yastıklarda olduğu gibi rahatlıkla kombinleniyor. Koyu tonlarda yastıkları sevenlerdesiniz sizin için kullanımı en kolay renklerden biri lacivert olacaktır. Lacivert dekoratif yastıklar klasik ve yalın dekorasyon trendlerini severler için en ideal parçalardan. Ayrıca son dönemlerde daha modern dekorasyon stillerinde de bu renk sıklıkla kullanılmıştır. Modası geçmeyecek bir renk arıyorsanız lacivert tam da bu arayışınıza uygun.

Renkli, daha canlı ve iç açıcı stilleri yaşam alanlarınıza uygulamak istiyorsanız dekoratif yastık seçimlerinizde turuncu dekoratif yastıkları ön sıralarda tutabilirsiniz. Yine yeşil dekoratif yastık modelleri de dekorasyona benzer bir etki kazandıracaktır. Bu renkler hem canlı oluşlarıyla hem de tonlarındaki iç açan enerjileriyle ortamlarınıza bambaşka bir hava ve hareketlilik katacaktır. Özellikle daha pastel tonlarla daha zarif, yine kendisi gibi daha canlı renklerle de kombinlendiği durumlarda daha dinamik ortamlar yaratmanıza katkı sağlayacaktır. Çok klasik yaşam alanları yaratmışsanız da turuncu dekoratif yastıklar o klasik havayı biraz yumuşatıp modern dokunuşlar eklemenize katkı sağlayacaktır. Kırmızı dekoratif yastıklar ise klasik şıklığın en çok tercih edilenlerinin başında geliyor. Kırmızı, krem rengi gibi renkleri birlikte kullanarak daha şık ve zarif dekorasyonlar yapabilirsiniz. Kırmızıyı, gri ve lacivert gibi renklerle kombinleyerek de daha yenilikçi dekorasyon yapmanız mümkün.

Mor renk ise iddialı dekorasyonların aranan rengi. Mor dekoratif yastıklarla farklı stilleri severler. İç açan, yaşam alanlarınızda yaz havasını hissettirecek seçimlerden bir diğeri ise turkuaz dekoratif yastıklar. Aynı şekilde mavi dekoratif yastık modelleri de benzer etkiyi yaratacaktır. Bu yastıklar özellikle açık renklerle birlikte kullanıldığı zaman yazlık bir ortam yaratmanıza yardımcı olacaktır. Birbirinden farklı renkleri seçerek stilinizi yaşamınıza yansıtabilirsiniz. Birbirleriyle kolay uyum sağlayabilen tonlar seçerseniz de dilediğiniz zaman dekorasyon değişikliğini yapmanız da mümkün olacaktır.

Geniş Ürün Seçeneğiyle Dekoratif Yastıklar Trendyol'da!

Dekorasyonu tamamlarken yaşam alanlarında en çok tercih edilen ürünlerin başında gelen dekoratif yastıklar, onlarca farklı tasarım ve renk seçeneğiyle sizleri bekliyor. Her evin olmazsa olmaz parçalarından sayılan dekoratif yastıklar, farklı ihtiyaçları karşılamak üzere ürün çeşitliliği ile sizlere sunuluyor. Bu ürünler arasında bebek odalarınızda kullanacağınız ürünlerden renkli stillerin çok seveceği dekoratif pullu yastıklara kadar birçok farklı modelde ürünler bulunuyor. Ürün seçimlerinizle modern görünümler yakalamanız, yatak odalarınızı daha huzurlu alanlara dönüştürmeniz, salonlarınızı daha şık ve sade hale dönüştürmeniz mümkün. Dekoratif yastık modellerinin olmadığı alanlarda dekorasyonda ciddi eksiklikler hissedilir. Bu eksikliklerin sizin yaşam alanlarınızda olmaması için onlarca farklı tasarımla hazırlanmış, geniş bir renk yelpazesine sahip, üretim sırasında kullanılan birbirinden farklı malzemelerle de özgün hale gelen dekoratif yastık modellerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Bu güzel ürünlere nereden ulaşabilirim diyorsanız Trendyol aklınıza gelecek ilk adres! Aradığınız tüm ürünler Trendyol'da bulunuyor. Dayanıklı ürün yapılarıyla, fonksiyonel kullanımlarıyla, her ihtiyaca cevap veren tasarımlarıyla evlerinizin, ofislerinizin vazgeçilmezlerinden; her dekorasyon trendinin olmazsa olmazı dekoratif yastık modellerine Trendyol ayrıcalığıyla ulaşabilirsiniz. Her cebe dost fırsatlarıyla Trendyol, dekoratif yastıklardan edinip bir an önce evlerinize, farklı yaşam alanlarınıza, ofislerinize şıklık katmak için sizleri bekliyor. Trendyol'dan dekoratif yastık fiyatları hakkında merak ettiğiniz tüm detaylara ulaşabileceğiniz gibi en güvenli şekilde alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Evinizin ihtiyacına uygun ürünleri yalnızca size özel indirimlerden, güvenli ödeme ve hızlı teslimat seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Dilediğiniz modeli sepetinize ekleyin, benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşama fırsatını yakalayın! Eğer siz de hem dekorasyonunuza şıklık katmak hem de kaliteli ve uzun ömürlü ürünler almak istiyorsanız, dekoratif yastık ürünlerini inceleyebilir, dilediğiniz modeli Trendyol’un avantajlı fiyatları ile hemen satın alabilirsiniz.