İlgili Kategoriler
Roman Türü
Cilt Bilgisi
Basım Yılı
Setli/Tekil
Basım Dili
Boyut
Sayfa Sayısı
Fiyat Geçmişi
Yazar
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Devran Kitabı

" araması için 38 sonuç listeleniyor

Dikkat Çekici Devran Kitabı Trendyol’da!

Toplumu yansıtan hikayeler, gerçekçi diyalogları ve karakterleriyle beğeni toplar. Konusu ve kapak resmiyle dikkatleri üzerine toplayan Devran kitabı, yazarın yazmış olduğu serinin ikinci versiyonu olarak yer alır. Taşra beldelerde gerçekleşen birkaç olaydan bahseden bu kitap, yazarın toplumda gördüğü sıkıntıları hikaye şeklinde okuyucuya anlatır. Akıcı anlatımı sayesinde keyifli anlar yaşatan bu ürünlerle birlikte vaktinizi verimli şekilde değerlendirebilirsiniz. Serinin ikinci kitabı olarak yer alan Devran isimli kitap, 138 sayfadan oluşur. Kısa sürede bitirme imkanı sunarak okuyucuların beğenisini kazanır. İşsizlik, fakirlik, zengin olma isteği, hayaller gibi toplumun yapmak istediği planları ve yaşadığı sorunları karakterler üzerinden anlatır. Trendyol aracılığıyla gerçeği yansıtan bu romanlara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Etkileyici Devran Kitabı Özellikleri

Etkileyici Devran Kitabı Özellikleri

Fikret, Zeynep, savcı Salim bey gibi karakterlerin ayrı ayrı yaşadığı hikayeleri anlatan Devran, günlük yaşamdaki yaşanılan sıkıntıları akıcı şekilde dile getirerek duygusal açıdan okuyucuyu etkilemeyi başarır. Kitaptaki karakterlerin iş ve özel hayatta yaşadığı olumlu ve olumsuz diyaloglar sayesinde kendinizden bir parça bulabilirsiniz. Akıcı anlatımı, ortalama kitap sayısı ve gerçeği yansıtan hikayeleriyle birlikte geniş kitleye sahip müşterilere hitap eder. Vicdan azabı, utanç, özlem, gurur gibi birden fazla duyguyu yaşayan karakterler sayesinde yazar, okuyucuya toplumdaki olumlu ve olumsuz olayları göstermeye çalışır. Bu kitapla birlikte günlük yaşamdaki sorunları gözden geçirebilir ve toplum açısından daha çok empati yapabilirsiniz. Birkaç karakterin ayrı ayrı yaşadığı hikayeleri anlatan bu ürünler, 3 kitaptan oluşan bir serinin parçasıdır. Serinin ikinci kitabı olarak oldukça popüler olan Devran, renkli kapak fotoğrafıyla da dikkat çeker. 13x19,5 cm ebatlarındaki bu kitap, karton kapağıyla formunu uzun süre korur. Trendyol üzerinden yapılan Devran kitabı tavsiye ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz.

Beğeni Toplayan Devran Kitabı Yorumları

Beğeni Toplayan Devran Kitabı Yorumları

Birinci kalite kağıt hamurundan elde edilen bu ürünler, kolaylıkla yırtılmayarak kalitesini uzun süre korumayı başarır. İşte veya evde boş zamanlarınızı keyifli şekilde geçirmek istiyorsanız Devran isimli kitabı okuyabilirsiniz. Yazarı Selahattin Demirtaş olan bu ürünler, Leylan, Devran ve Seher olarak 3 kitaplık bir serinin ikinci versiyonudur. Set veya tekli olarak satılan ürünler arasından isteğinize göre Devran isimli kitabı alabilirsiniz. İletişim Yayınları tarafından hazırlanan bu ürünleri, akıcı anlatımı ve gerçekçi hikayeleri ile dikkatleri üzerine çeker. Kitabın kalitesinden ve konusundan memnun kalan müşteriler, beğenilerini Trendyol aracılığıyla yorumlara aktarır. Devran kitabı yorum yazıları, kitabın karakterleri ve hikayesinden memnun kalan müşterilerin olumlu görüşlerini içerir. Devran hakkında yapılan başarılı geri dönüşler, seriye olan ilgiyi artırır. Trendyol’da hazırlanan Devran kitabı kampanya dönemleri sayesinde hesaplı fiyatlarla yakalayabilirsiniz.

Hesaplı Devran Kitabı Fiyat Seçenekleri

Hesaplı Devran Kitabı Fiyat Seçenekleri

Bir çırpıda bitirilen hikayelere sahip Devran isimli ürünler, müşterilerin isteklerine göre tekli veya setli halde hazırlanır. Setli ürünler, serinin üç kitabını da yer verir. Tekli olarak sunulan Devran isimli kitaplar, yeşil ve kırmızının hakim olduğu kapak fotoğrafına sahiptir. Toplumun her dönem yaşadığı sorunları, hikaye şeklinde anlatan bu ürünler, akıcı olması sayesinde müşterileri sıkmaz. Olumlu yorumlara sahip bu ürünleri, avantajlı fiyatlarla almak istiyorsanız Devran kitabı indirim dönemlerini takip edebilirsiniz. Geniş müşteri kitlesine hitap eden indirimler sayesinde ürünlere olan ilgi, belirli dönemlerde artış gösterir. Devran kitabı fiyat aralıkları, tekli veya set halinde satılan modellere göre değişerek müşterilerin ihtiyaçlarına göre belirlenir. İndirimli fırsatları takip ederek beğendiğiniz bu ürünlere avantajlı şekilde sahip olabilirsiniz. Trendyol’dan keyifli bir şekilde vakit geçirmenize yardımcı olan Devran kitabı satın alabilirsiniz.