İlgili Kategoriler
Sayfa Tipi
Kağıt Boyutu
Sayfa Sayısı
Kapak Türü
Boyut
Tel Tipi
Renk
Defter Tipi
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Dikişli Defter

" araması için 2540 sonuç listeleniyor

Eşsiz Tasarımlarıyla Dikişli Defter Seçenekleri Trendyol’da!

Okullarda yazı yazma işlemleri için tercih edilen defterlerin kaliteli ve kullanışlı olması istenir. Dikiş yardımıyla birbirine birleştirilen parçalar, konforlu kullanım imkanı sunan yapısıyla müşterilerin karşısına çıkarır. Özellikle ilkokula giden küçük çocukların rahat bir şekilde yazı yazması ve hareket edebilmesi için, engel oluşturmayan bu seçenekler tercih edilir. Tel dikişli defter modelleri yırtılmayı önleyen yapısıyla ön plana çıkar. Dikiş yöntemiyle birbiriyle birleştirilmiş sayfalar sayesinde yapraklar sabit kalır, yırtılma durumları engellenir. Dikişli çizgisiz defter seçenekleri resim işlemleri için tercih edilen bir ürün olarak ön plana çıkar. Çeşitli yaş gruplarına uyum sağlayan bu ürün, şık tasarımı sayesinde avantaj sağlar. Dikişli defter satın almak için Trendyol’u kullanabilirsiniz.

Geniş Kullanım Alanlarına Hitap Eden Dikişli Defter Modelleri

Geniş Kullanım Alanlarına Hitap Eden Dikişli Defter Modelleri

Yazı yazma, resim yapma, not alma gibi çeşitli işlevlerin gerçekleşmesine yardımcı olan defterler, farklı formlarla ve yapılarla karşınıza çıkabilir. Özellikle okullarda sıklıkla tercih edilen bu ürünlerin kullanılan derslere ve alana uyumlu olması istenir. Çizgili, kareli, çizgisiz gibi çeşitli formlarda karşınıza çıkan ürünleri, gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Dikişli kareli defter, beğenilerek tercih edilen ürünler arasında yer alır. Genelde matematik, fizik gibi işlem gerektiren dersler için bu ürünlerin tercih edildiği görülebilir. Dikişli yapıya sahip olan malzeme sağlam bir şekilde birleşmiş olması yönüyle dayanıklılık sunar ve yırtılma gibi durumlarını engeller. Dikişli çizgili defter seçenekleri genellikle sözel dersler için tercih edilen ve not alma işlemleri için kullanılan bir üründür. Dikişli defter yorum bölümünde beğeniyle değerlendiren bu seçenekler, düz ve güzel yazı yazmanıza olanak sunar. İplik dikişli defter seçeneklerinin sunduğu kaliteyi ve çeşitli ürünleri, online imkanlarla bulabilirsiniz. Dikişli defter kullananlar tarafından beğeniyle değerlendirilen seçenekleri Trendyol’dan temin edebilirsiniz.

Çok Çeşitli Dikişli Defter Tasarımları

Çok Çeşitli Dikişli Defter Tasarımları

Çocuklar ya da yetişkinler tarafından kullanılan defterlerin, farklı işlevlere ve boyutlara sahip olması ilgi çeker. Geniş ürün skalasını sunan çeşitli ürünler arasında, dikişli modeller ön plana çıkar. Dikişli defter çeşitleri; kaliteli, dayanıklı ve kullanışlı bir yapıya sahip olması yönüyle beğeni kazanır. Ürünler kolay katlanabilir olması, hareket yönünden avantaj sunması ve dayanıklılık göstermesi yönüyle memnuniyet oluşturur. A4, A5 dikişli defter boyutlarıyla sunulan seçenekler, istenen ölçülere göre tercih edilebilir. Kullanım alanına bağlı olarak malzemelerin kareli ya da çizgili olarak tercih edildiği görülebilir. Dikişli defter tavsiye bölümünde beğeni kazanan bir diğer seçenek çizgisiz modeller olur. Malzemeler genellikle özgürlük sunması yönüyle resim çizme ya da not alma gibi işlemlerde kullanılır. Dikişli defter modelleri ve özelliklerine Trendyol aracılığıyla sahip olabilirsiniz.

Avantajlı Dikişli Defter Fiyatları

Avantajlı Dikişli Defter Fiyatları

Kırtasiye malzemeleri; okullarda, iş yerlerinde, not alma ya da resim yapma gibi işlemlerde kullanılan ürünlerdir. Geniş bir skalada karşınıza çıkan seçenekler arasında, yazı yazma ve resim yapma gibi işlemlerin gerçekleşmesi için defterlere ihtiyaç duyulur. Dikişli modelleriyle ön plana çıkan seçenekler, hem kaliteli hem de kullanışlı yapıları sayesinde sevilerek tercih edilen bir model haline gelir. Dikişli defter online alışveriş olanaklarıyla karşınıza çıkan seçenekler farklı boyutlarda, sayfa sayılarında ve tasarımlarda üretilir. Dikişli defter fiyat skalası yönünden geniş bir seçenek aralığı sunar. Böylece ihtiyaç duyulan ürünün kolay bir şekilde satın alınması mümkün olur. Uygun ve bütçe dostu fiyatlarla karşınıza çıkan malzemeler, dikişli defter indirim süreçlerinde daha uygun fiyatlarla satın alınabilir. Online imkanlar aracılığıyla takip edilebilen dikişli defter kampanya süreçlerinden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Trendyol aracılığıyla seçenekleri inceleyebilir ve avantajları takip edebilirsiniz.