"

Deri Defter

" araması için 15568 sonuç listeleniyor

Deri Defter

Deri Defter Modelleri

Defterler genel olarak plastik ya da karton kapaklardan üretilse de, günümüzde deri kaplı defter modelleri de satılmaya başladı. Not defterinden çizim defterine, okul defterinden günlüğe her tip defterin deri kapaklı defter çeşitlerini de bulabilirsiniz. Deri kapaklı defterlerin de tıpkı karton ya da plastik kapaktan üretilen defter çeşitleri gibi her kullanım amacına uygun ve her ebatta modelleri bulunur. Aynı zamanda deri defterlerin kalemle birlikte setlerine de Trendyol üzerinden ulaşabilir, ister kendiniz ister sevdikleriniz için bir tık ile satın alabilirsiniz.

Deri defterler hem kendiniz için alabileceğiniz hem de sevdiklerinize hediye edebileceğiniz oldukça şık tasarımlı, pratik ve kullanışlı bir üründür. A1 boyutundan A6 boyutuna kadar her ebatta üretilen deri defterlerin kullanım alanı ise oldukça geniştir. A6 boyutunda deri kaplı not defterinden A4 boyutunda deri kapaklı kilitli günlüğe, A3 boyutunda deri çizim defterinden A5 boyutundaki ciltli anı defterine kadar her ebatta ve kullanım alanına uygun deri kaplı defterlerden birine sahip olabilirsiniz. Bu deri kapaklı defterlerden bir kısmı spiralli olarak üretilirken, bir kısmı da ciltli olarak üretilir. Hem hakiki deriden üretilen deri kapaklı defter çeşitlerinden hem de suni deriden üretilen deri defter modellerinden birine sahip olabilirsiniz. Suni deriden üretilen deri defterlerden bazıları ise özel tasarım olarak üretilir ve farklı renk kapaklara sahip olabilir. Bazı hakiki deri defterler de el yapımı olarak özel tasarım üretilir ve çeşitli özel tasarımlara sahiptir. Ayrıca hakiki ve suni deriden üretilen deri kapaklı defter çeşitlerinin yanı sıra, termo deri kapaklı defter modelleri de bulunur. Bu defterler daha çok okul ve iş için kullanılırken, günlük hayatta da not almak için kullanılabilir. Ayrıca bu termo deri kapaklı defterlerin de her renkte çeşidi bulunur. Siyah renkten sarıya, beyazdan maviye her renkte termo deri kapaklı defter modeli vardır. Bu sayede, deri kapaklı defterlerden hem ihtiyacınıza hem de zevkinize uygun olan birine sahip olabilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinize bu özel tasarım deri defterlerden hediye ederek onları hem mutlu edebilir hem de sevdiklerinizin uzun süre kullanabileceği bir ürün hediye edebilirsiniz. Tüm bu özelliklere sahip olan deri defter modellerine ve setlerine Trendyol üzerinden ulaşabilir ve tek tıkla, uygun kampanyalar ile sahip olabilirsiniz.

İhtiyacınız Olan Tüm Deri Defter Modelleri

Deri defter çeşitlerinin her sayfa tipinde ve ebatta olanına ulaşabilirsiniz. A1, A2 ve A3 ebatlarında büyük boy deri defter modellerinden, daha küçük ebatlarda olan A4, A5 ve A6 ebatlarında olan deri kaplama defter çeşitlerine kadar modelleri bulunur. Aynı zamanda, her ihtiyaç ve kullanım alanına özel deri defter çeşitleri vardır. Deri not defteri ya da bir diğer ismiyle deri kapaklı not defteri, kilitli defter, hatıra defteri ya da bir diğer adıyla anı defteri, günlük defteri, deri cep not defteri ya da klasik deri kılıflı not defteri, çizim defteri, eskiz defteri ve okul defteri gibi birçok kullanım amacı için deri defter modelleri satılır. Bu defterlerden kimisi yumuşak deri defter kabına sahipken, kimisi ise daha kalın deri defter kabı ile bulunur. Fakat bu deri defterlerin kabı yumuşak da olsa, kalın da olsa dış etkenlere karşı gayet dayanıklı ve uzun süre boyunca kullanıma uygundur. Yani, zamanla solma ve yıpranma olmaz. Üstüne su döküldüğü zamanlarda iç sayfalarına geçmemesi sebebiyle sayfalarda yırtılma gibi sorunlarla karşılaşmayacağınız için uzun zaman boyunca kullanıma uygundur. Bu deri defter kılıfı çeşitlerinin kimisi hakiki deri defter malzemeye sahipken, kimisi ise suni deri defter malzemeden üretilir. Bu sayede istediğiniz deri ciltli defter modeline sahip olabilirsiniz. Bu kılıflardan kimisi eskitme deri defter kılıfı olarak bulunurken, kimisi ise siyah deri defter gibi başka renklerde de kılıflara sahip olabilir. Bu sayede, zevkinize uygun deri kılıflı defterlerden birine sahip olabilirsiniz.

Bu deri kapaklı defter çeşitlerinin yanı sıra, öğrencilerin oldukça işine yarayan deri defter modelleri de bulunur. Hem deri çizgisiz defter hem de deri çizgili defter çeşitleri vardır. Bu defterleri ise öğrenciler resim derslerinde çizim defteri olarak ya da başka derslerde de not defteri olarak kullanabilir.

Deri ciltli defter modellerinin yanı sıra, bazı deri defter modelleri ise spiralli olarak üretilir. Bu spiralli deri kapaklı defterleri hem okul ya da iş yerinde hem de günlük amaçlarla kullanabilirsiniz. Bu spiralli deri kapaklı defterlerin çeşitli renklerde modelleri bulunduğu için istediğiniz renkte olanına sahip olabilirsiniz. Spiralli deri defterlerin de tıpkı ciltli deri kılıflı defterler gibi her ebatta ve sayfa tipine uygun çeşidi bulunur

Deri Defter Çeşitlerinin Kullanım Alanları

Her deri defter çeşidinin ayrı bir kullanım alanı bulunur. Çizgisiz deri defter çeşitlerini eskiz ya da karakalem gibi çizim defteri olarak kullanabilirken, çizgili deri defter modellerini not defteri ya da günlük ve anı yazmak amaçlı kullanabilirsiniz. Kareli çizgili defter modellerini ise matematik hesapları yapmak için kullanabilirsiniz. A5 ve A6 gibi ufak boyutlarda üretilen deri kaplama defterleri ise not defteri olarak kullanabilirsiniz. Özellikle A6 boyutunda üretilen deri not defterleri cep boy not defteri olarak satılır ve yanınızda kolayca taşınabilir, ufak notlarınızı bu deftere alabilirsiniz.

Deri kılıflı eskiz defterine hem eskiz çalışmalarınızı hem de karakalem ya da sulu boya çalışmalarınızı yapabilirsiniz. Çünkü eskiz defterlerinin sayfaları normal defter sayfalarına nazaran daha kalındır ve hem çizim yapmaya hem de sulu boya yapmaya oldukça uygundur. Deri günlük defteri modelleri ise günlük ve anı defteri olarak kullanılabilir. Bu defterlere özel tarih atmak için sayfa üstlerinde ayrı bir alan bulunur ve deftere not yazdığınız günün tarihini bu alana atabilirsiniz. Bu defterlerin bir kısmı ise deri kilitli defter olarak satılır ve güvenle bu defteri saklamanızı sağlar. Özellikle günlük ve anılarını yazmak isteyenler yazdıklarının başkaları tarafından okunması istemez, çünkü kendi özellerini bu defterlere yazar. Bu yüzden deri günlük defteri modellerinin bir kısmı kilitli olarak satılır ve defter içerisinde kilidi de bulunur. Bu sayede bu deftere istediğiniz gibi günlük olaylarınızı ve anılarınızı yazabilir, kilitleyerek ve kilidini yanınızda bulundurarak da deri günlüğünüzü güvenle muhafaza edebilirsiniz. Termo deri kapaklı defterler ise daha çok öğrenciler ve çalışanlar tarafından kullanılır, çünkü bu defter çeşitleri normal deri defterleri gibi otantik tarzdan ziyade daha klasik bir görünüme sahiptir. Bu sebeple de öğrencilerin derste not alabileceği ya da çalışanların önemli notları yazabileceği bir defter türüdür. Fakat okulda ya da iş yerinde otantik bir defter kullanmak isteyenler de deri kaplama defterlerden birine sahip olabilir ve rahatlıkla kullanabilir. Ayrıca, deri kapaklı ajanda ve deri kapaklı telefon defteri de bulunur. Deri kapaklı ajanda defterine günlük, haftalık ve aylık planlarınızı yazarak yapacağınız aktivite ve etkinlikleri unutmanın önüne geçerek daha düzenli olarak hareket edebilirsiniz. Deri kapaklı telefon defterinin sayfaları ise telefon numaralarını yazmak için özel olarak üretildiği için her telefon numarasını ve numaranın sahibinin adını kolaylıkla yazabilirsiniz. Bu defter sayesinde eğer telefonunuza ya da SIM kartınıza bir zarar gelirse ve değiştirmek zorunda kalırsanız, yeni rehberinize deri kaplı ajanda defterinizde yazan numaraları rahatlıkla kaydedebilir ve numaraları kaybetmenin önüne geçebilirsiniz. Özellikle telefonda, tablette ya da bilgisayarda yedekleme yapsanız dahi, klasik yöntemle yedekleme de yaparak işinizi garantiye alabilirsiniz. Bu sayede herkesin ihtiyacına ve zevkine uygun bir deri kaplı defter çeşidi Trendyol’da bulunur.

Deri defter çeşitlerinden yumuşak, kalın, suni ya da hakiki deri kapaklı modellerden birini kullanabilirsiniz. Bu sayede deri defter kapağını da zevkinize uygun olan defterler arasından seçebilirsiniz. Çünkü her kullanım alanına sahip olan defterlerin her türlü deri kapağa sahip versiyonu bulunur. Sonuç olarak, her ihtiyacınıza uygun defter çeşitlerinin deri kılıflı versiyonları da bulunur. Bu sayede hem yazı ve çizim ihtiyacınızı bu defterlerle sağlayabilir hem de kılıfı ile şık bir deftere sahip olabilirsiniz.

El Yapımı Deri Defter İle Size Özel Modeller

Fabrikada üretilen defterlerin yanı sıra, el yapımı deri defter çeşitleri de bulunur. Bu defterler, el emeği göz nuru olup özel dekorasyonlar ile süslenebilir. Bu nedenle otantik deri defter olarak da satılabilir. Özel süslemeler ya da eskitme deri defter gibi çeşitli versiyonları bulunan el yapımı deri defterler ile hem defter ihtiyacınızı karşılayabilir hem de bu defterleri üreten kişilere maddi olarak katkı sağlayabilirsiniz. El yapımı deri defterlerin kimisi suni deriden üretilirken, kimisi ise hakiki deriden üretilir ve hemen hemen her modelin el yapımı versiyonu bulunur. Bu sayede ister normal bir deri defter alabilirken, isterseniz de el yapımı deri defter çeşitlerinden birine sahip olabilirsiniz.

El yapımı deri defterler genel olarak özel tasarım bir halde üretilir ve değişik figürlere sahip olabilir. Bu sayede ihtiyacınız olan bir deri defter modeline sahip olmakla kalmaz, zevkinize hitap eden özel bir deri kaplama defter de edinmiş olursunuz. El yapımı deri defterlerin de tıpkı normal deri kaplama defterler gibi her modeli üretildiği için ihtiyacınıza uygun özel tasarım bir el yapımı deri ciltli deftere sahip olabilirsiniz.

Termo Deri Kapaklı Defterler İle Pratik Kullanım

Termo deri kapaklı defter çeşitleri görünüş itibariyle bazen plastik kapaklı defterler ile karıştırılabilir. Görünüş itibari ile plastik kapaklı defterlere benzese de, aslında suni ya da hakiki deriden üretilen kılıflara sahiptir. Termo deri kapaklı defterlerin A4 boyutu başta olmak üzere A3, A5 ya da A6 boyutunda üretilenleri de bulunur. Aynı zamanda hem çizgili hem de kareli sayfalara sahip olanları vardır. Bu sebeple özellikle öğrenciler ve çalışanlar tarafından sıkça tercih edilen bir defter türüdür. Çünkü hem pratik kullanım imkanı vardır hem de dış etkenlere oldukça dayanıklı bir kılıfa sahiptir. Aynı zamanda birçok termo deri kapaklı defterin dış kısmında bir adet deftere bağlı olarak ip bulunur. Bu ip ile defterle işiniz bittiği vakit defteri kapayabilir, defteri kullanacağınız zaman ise bu ipi geriye doğru çekip defteri açabilirsiniz. Bu iple termo deri kapaklı defteri kapladığınız vakit defteriniz rüzgardan etkilenmez ve bu sayede defterinizin yapısı bozulmaz. Aynı zamanda, defterinizi bu ip ile kapladığınız zamanda defterinizin üzerine bir içecek döküldüğü vakit, içeceğin defterinizin sayfalarına ulaşması daha da zor olur ve bu sayede defteriniz minimum seviyede zarar görür. Deri kaplama defterlerin kapakları ise sıvı geçirmediği için defterinizin dış kısmı da zarar görmez ve bu sayede defterinizi rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca, klasik deri defterlerin aksine hemen hemen her renkte termo deri kapaklı defter çeşitleri bulunur. Klasik deri defterler genel olarak siyah ya da kahverengi renkte bulunurken, termo deri kapaklı defterler ise mavi kapaktan sarıya, siyah kapaktan yeşile her renkte üretilir. Hatta bazı termo deri kapaklı defterlerin üzerinde özel tasarım çizimler dahi bulunabilir. Bu sayede zevkinize uygun bir renkte ya da özel tasarım termo deri kapaklı defterlerden birine sahip olabilirsiniz.

Deri Defter Kalem Seti

Deri defter kalem seti çeşitleri ise gün geçtikçe daha da artış gösteriyor. Bu setlerin kimisinde sadece birkaç adet deri defter bulunurken, bazılarında ise hem deri defter hem de kalem bulunur. Bu sayede ihtiyacınız olan deri defterlere ve kaleme tek seferde sahip olabilirsiniz. Mesela, bazı deri defter setlerinin içerisinde 3 adet deri kapaklı defter varken, bazı deri defter setlerinin içinde ise 1 adet deri defter ve 1 adet de kalem bulunabilir. Kaç adet deri kaplama defter ile hangi tip kaleme ihtiyaç duyuyorsanız, hepsine bir tık ile Trendyol üzerinden uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Deri defter kalem seti fiyatları ise tekli satılan deri defter ve kalemler ile aynı fiyatta, hatta daha uygun fiyatlarda satılabilir. Çünkü çoklu olarak satılan ürünler tekli olarak satılan ürünlere nazaran daha uygun fiyatlarda bulunabilir.

Sevdiklerinize Hediye Olarak Deri Ciltli Defter

Otantik deri ciltli defter çeşitleri sadece kendiniz için değil, sevdiklerinize hediye etmek için de oldukça iyi bir seçenek olabilir. Çeşitli renklerde ve modellerde üretilen deri ciltli defterlerden sevdiklerinize hediye ettiğinizde sevdiğinizin bir köşeye bırakmayacağı ve kullanacağı bir ürünü hediye etmekle kalmaz, aynı zamanda kullandıkça sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Üstelik, deri defter seti edinip içindeki defterlerden birini kendiniz kullanırken, birini de sevdiğinize hediye edebilir ve birlikte kullanabilirsiniz. Bu sayede aynı tip ürünü birlikte kullanmanın zevkini yaşayabilirsiniz.

Deri ciltli defterlerin oldukça çeşitli tasarımları olduğu için de hediye olarak sıkça tercih edilir. Çünkü hem otantik ciltli defter modelleri ilgi çekicidir hem de kullanışlı ve pratik bir ürün olması sebebiyle sahip olunmak istenen bir üründür. Defterler hem günlük hayatta hem de okul ve iş hayatında kalem ve silgiler ile birlikte en sık kullanılan ürünlerden biridir, aynı zamanda otantik bir deri defteri sevdiğinize hediye ettiğinizde sevdiğinizi çok mutlu edebilirsiniz. Aynı zamanda birçok hediyeden daha uygun fiyatlarla satılan bir hediye çeşidi olduğu için de bütçenizi sarsmayacak bir hediye almış olursunuz.

Bütçenize Uygun Deri Kaplama Defter Çeşitleri

Trendyol üzerinden ihtiyacınız olan deri kaplama defter modellerinden sahip olabilirsiniz. Deri defter fiyatları defterin markasına, ürünün özelliklerine ve set halinde satılıp satılmamasına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Mesela, suni deri defterler hakiki deri defter modellerine nazaran daha uygun fiyatlı olabilirken, deri defterin boyutu ve hangi amaçla kullanılacağına bağlı olarak da değişebilir. Bazı deri defter kalem seti modelleri de setin içerisindeki ürünlerin tekli satılanlarına nazaran daha uygun fiyatlı olabilir. Çünkü set halinde satılan ürünler çoklu satış olduğu için kampanyalı hale gelebilir. Bütçenize uygun bir deri defteri Trendyol’da bulabilir ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Daha sonrasında ise hem ihtiyacınıza hem de bütçenize uygun bir deri defter satın alarak bir tık ile kapınıza kadar getirtebilirsiniz.