İlgili Kategoriler
Renk
Fiyat
Suya/Tere Dayanıklılık
Görünüm
Form
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Dipliner

" araması için 299 sonuç listeleniyor

En Kalıcı Dipliner Seçenekleri Trendyol'da!

Son yıllarda pek çok kadın her gün makyaj yapar. Makyaj her kadın için farklı anlamlara gelebilir. İster bakımlı görünmek ister iyi ve özgüvenli hissetmek için makyaj yapıyor olun, herkesin karşısına birçok farklı ürün çıkar. Doğru ürünleri seçerek makyajınızı bir adım ileriye taşıyabilirsiniz. Makyaj yaparken kullanılacak ürünlerin kalitesine ve ciltteki etkisine dikkat edebilirsiniz. Günlük makyajlarda çok az ürün kullanılırken gece makyajlarında parlak görünüm sağlamak için fazla malzemeye ihtiyaç duyulur. Makyaj yapılırken birkaç küçük kurala dikkat ederseniz çok sağlıklı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Göz makyajı, çoğu için olmazsa olmazdır. Özellikle dikkati gözlere çekmek istediğinizde önemli malzemelerden biri olan dipliner öne çıkar. Bu ürünler genellikle likit kıvamdadır ve sahip oldukları sivri keçe uçlar uygulama konusunda oldukça kolaylık sağlar. Özellikle günlük makyajlarda spor tarza uyum sağlayan bir stil yapmak müşterilerin zorlanmasına neden olabilir. Gözleri belirginleştirmek isterken aşırıya kaçmamak dipliner kullanımı sayesinde mümkün hale gelir. Sahip olduğu ince uç, kirpik diplerine oldukça ince bir çizgi çekme imkanı sunar. Kullanım kolaylığı ise kısa zamanda makyajınızı tamamlamanızı sağlar. Acil durumlarda tek hamleyle güzel görünmenizi sağlayan bu makyaj malzemeleri, son yıllarda müşterilerin favorileri arasındadır. Bu ürünleri isterseniz yoğun bir şekilde uygulayarak çarpıcı gece makyajlarınız için de kullanabilirsiniz. Dipliner kalem şeklindeki ince yapısı sayesinde müşterilere kolay uygulanabilirlik sunar. Kalem tutar gibi tutabileceğiniz bu ürünlerle kirpik diplerini eliniz kaymadan, rahatlıkla belirgin bir hale getirebilirsiniz. Tek hamlede düzgün bir çizgi çekmenizi sağlayan alt kirpik dipliner yüksek pigmentlerle belirgin gözlere sahip olmanızı sağlar. Gözlerin belirgin hale getirilmesi için kirpikleri gür göstermek amacıyla kullanılan malzeme, dipliner nedir sorusunun cevabıdır. İnce çizgiler çizmek için son derece uygun olan bu ürünler, genellikle sade makyaj yapmak isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilir. İyi teknik ve uygun ürün kullanımı birleştirildiğinde siz de evde kolaylıkla profesyonel bir makyaj yapabilirsiniz. Tüm dipliner çeşitlerine ulaşmak için Trendyol’u kullanabilir, her ortamda farkınızı gösterebileceğiniz modelleri dipliner online alışveriş sayesinde inceleyebilirsiniz.

Öne Plana Çıkan Dipliner Çeşitleri

Öne Plana Çıkan Dipliner Çeşitleri

Özellikle yeni makyaj yapmaya başlayanlar ve farklı teknikler denemek isteyenler için bazen oldukça uzun sürebilir. Bunun temel nedeni, ürünlerin uygulamasında oluşan acemilik olabilir. Bu acemilik birkaç kullanımdan sonra yerini profesyonelliğe bırakır. Bu aşamada ürünlerin sunduğu kullanım kolaylığı da oldukça önem arz eder. Kullanım kolaylığı, müşterilerin yeni ürünlere çok kolay alışmasını sağlar. Dipliner özellikle ince çizgiler çekmek için tercih edilse de kalın çizgiler için de kullanabilirsiniz. Keçe uçlu dipliner, yapısı gereği kalın başlar ve ince biter. İnce bir çizgi çizmek için ince ucunu kullanmanız yeterli olur. Kalın bir çizgi çekmek isteyen müşterilerin de ürünün sahip olduğu ince uçlu keskin bir çerçeve çizebilir. Bu çerçevenin içini ise keçe ucun kalın kısmıyla rahatlıkla doldurarak kalın bir çizgiye sahip olabilirsiniz. Büyük gözlere sahip ve göz kapağı geniş olanlar kalın uygulama yaparak çok iyi bir görünüme sahip olabilir. Özellikle yeni başlayanlar için oldukça kolay kullanım sağlayan bu ürünler, ufak bir detay gibi görünse de önemli farklılıklar oluşturmanızı sağlar. Dipliner modelleri göz şekline göre değişiklik gösterir. Badem şeklindeki gözlere sahip olanların gözün dış kısmında, yukarı doğru ufak bir kuyruk yapması önerilir. Kusursuz kuyruğa sahip bir uygulama gözlerin çok dikkat çekici görünmesini sağlar. Bu uygulama için kirpik diplerine ince bir şekilde ürün uygulanmasının ardından yukarı doğru ufak bir kuyruk eklemek yeterli olur. Kedi bakışlarını yaratabileceğiniz bu teknikle çok göz alıcı bir görünüme sahip olabilirsiniz. Ürünün uygulama tercihinde göz şekli ve göz kapaklarının yapısı dikkate alındığında profesyonel görünüme sahip olunur. Renkli dipliner çeşitlerini tercih ederek çok eğlenceli bir görünüme sahip olabilir, yaptığınız kombinle uyumlu renkler kullanarak görünümünüzde bütünlük sağlayabilirsiniz. Ürünlerde genellikle siyah, mavi dipliner renk tercih edilir ancak pek çok renk seçeneği bulunur. Mavi, yeşil, mor, pembe, turuncu gibi alışılanın dışında renkler kullanarak yaptığınız göz makyajının da tarzınızla uyum halinde olmasını sağlayabilirsiniz. Bu seçeneklerin yanında beyaz dipliner kullanımı da son zamanlarda oldukça yaygın hale gelir. Müşterilerine modern bir görünüm sağlayan bu renk, farklı tarzınızı yansıtma konusunda size yardımcı olur. Özellikle kıyafet seçimiyle uyumlu bir renk kullanıldığında oldukça şık görünebilir, farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Dipliner kullananlar genellikle ince çizgiler çizmek için ürünü tercih etse de, bu makyaj malzemesi kalın çizgiler çizmek için de uygundur. Hızlı ve tek hamlede kullanıldığında kusursuz çizgiler çizebilir, gün boyu kullanım sağlayabilirsiniz. Müşterilerin tercihine sunulan pek çok renk seçeneği arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Tüm seçeneklere göz gezdirmek için Trendyol’u kullanabilir, göz şeklinize uygun modeli kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Belirgin Gözler İçin Dipliner Kullanımı

Belirgin Gözler İçin Dipliner Kullanımı

Göz için çarpıcı bakışlara sahip olmak için sıklıkla kullanılan bir yoldur. Özellikle sarışın ve kumral olanların saç rengi gibi kirpik rengi de açık renkte olduğundan soluk bir görünüme neden olabilir. Müşteriler saç renklerine uyum sağlaması ve doğal görünmesi açısından kahverengi dipliner kullanmayı tercih edebilir. Doğal görünümü korumaya yardımcı olurken bakışlarınızı derinleştirmenizi sağlayacak bu renk, açık saç rengine sahip çoğu müşteri tarafından da sıklıkla tercih edilir. Dipliner öneri arayanlar, ürünün yapısı ve rengine dikkat ederek kendileri için çok uygun tercihler yapabilir. Çarpıcı bakışlara sahip olmak için kahverengi renkteki ürünü ince bir çizgi halinde kirpik diplerine çekebilir, gür görünen kirpiklere kolayca sahip olabilirsiniz. İnce keçe uç sayesinde müşterilerine üstün kullanım kolaylığı sunan bu ürünler, önce bu malzemeyi kullanmamış kişiler tarafından bile kolaylıkla uygulanabilir. Dipliner fiyat açısından da müşterileri memnun eden makyaj malzemelerinden biridir. Bu ürünlerde kişilerin sıklıkla dikkat ettiği husus olarak kalıcılık ön plana çıkar. Pigmentasyon ne kadar fazlaysa ürün o kadar kalıcı ve canlı renkli olur. Tek hamlede mükemmel çizgiler çizebilmek için pigmentasyonu yüksek olan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu durum aynı zamanda modelin kalıcı olmasını da sağlar. Gün boyu kalıcılık sağlayan uygulamaları yapmak istiyorsanız pigmentasyonu yüksek malzemeleri tercih ederek, farklı bir ürün kullanmanıza gerek kalmadan günü geçirebilirsiniz. Müşterilerin tercihinde çokça dikkat ettiği noktalardan biri de kalıcılıktır. Bu noktada müşterilerden tam not alan akmayan dipliner gün boyu kalıcılık sağlar ve kişilerin istediğin görünümü korur. Dipliner yorum kısmında diğer müşterilerin düşüncelerini de okuyabilirsiniz. Yüksek pigmentasyon özelliğinin yanı sıra pek çok farklı renk seçeneğine sahip olan modeller, sahip olduğu geniş renk skalasıyla herkese hitap eden özelliktedir. İster klasik tarzda siyah renk kullanın, ister yaptığınız kombinle uyumlu renkleri tercih edin, bu malzemeler her tarza sahip kişiye başarıyla hitap eder. Trendyol üzerinden tüm renk seçeneklerini ve markaları inceleyebilir, kendinize uygun modeli seçerek kolayca satın alabilirsiniz.

Dipliner ile Gün Boyu Kusursuz Makyaj

Dipliner ile Gün Boyu Kusursuz Makyaj

Kadınlar dışarı çıkarken genellikle makyaj yapmayı tercih eder. Bunun nedeni ister bakımlı ister özgüvenli hissetmek olsun, neredeyse her kadının küçük de olsa bir makyaj çantası bulunur. Çoğu kadın çantasında bir dipliner bulundurur. Genellikle renk seçiminde siyah ön planda olsa da sunulan renk seçenekleri oldukça fazladır. Trendyol’da hem klasik tarz oluşturabileceğiniz siyah renk hem de modern dokunuşlar yapabileceğiniz farklı renk seçenekleri bulunur. Ürünün renk tercihini yaptıktan sonra müşterilerin aklına gelen ilk soru, kalıcılığın ne kadar süreceği hakkında olur. Bu soruya gün boyu sorunsuz kullanım sunan kalıcı dipliner seçeneklerini inceleyerek çözüm bulabilirsiniz. Su geçirmez özellikteki bu makyaj malzemeleri, terleme gibi makyajı dağıtabilecek olası sorunlara dayanıklılık sağlaması için suya dayanıklı dipliner özel formülle tasarlanır. Gün boyu kalıcılık için müşterilerin tarafından sıklıkla tercih edilen bu ürünler, düşük göz kapağına sahip olanların da gözdesi haline gelir. Düşük göz kapaklı olanlar su geçirmez özellikte olmayan bir rengi uyguladıklarında istedikleri kalıcılığı elde edemeyebilir. Göz kapağının üstüne bulaşan malzeme yalnızca bulaşma sorunu yaratmaz, aynı zamanda canlı rengini de saatler içinde giderek kaybedebilir. Suya dayanıklı modeller kişilerin yaşadığı bu sorunu da engeller; bulaşma sorununu ortadan kaldırır. Bu nedenle hem yağlı cilt tipine sahip olanlar hem de göz kapağı düşük olan kişiler tarafından tercih edilebilecek bu malzeme, müşterilerine kolaylık sağlar. Uygulamada zorluk çekenler için özel olarak üretilen dipliner aparatı sayesinde tek hamlede mükemmel çizgiler çizebilir, bunun yanı sıra zamandan kazanabilirsiniz. Müşterilerine uygulama kolaylığı sağlayan bu aparatlar, göz çevresine oturtulduktan sonra ürünü kolayca uygulamanızı sağlar. Tüm seçenekleri incelemek için Trendyol’u kullanabilir, buğulu dipliner ile her ortamda buğulu bakışlarınızla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Farklı Tarzlara Hitap Eden Dipliner Modelleri

Farklı Tarzlara Hitap Eden Dipliner Modelleri

Pek çok kadının makyaj rutininde olmazsa olmaz bir uygulama olarak öne çıkar. Bakışlarınızı derinleştirme özelliğine sahip diplinerlar da göz makyajının temel malzemelerinden biridir. Her makyaj çantasının olmazsa olmaz parçası haline gelen bu ürünler, müşterilerine kullanım kolaylığı sunar. Kalem yapısı ve ince keçe ucu sayesinde uygulama kolaylığı sunan bu ürünler, sunduğu geniş renk seçenekleriyle de kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir. Mat dipliner ise özellikle günlük kullanıma çok uygundur. Pek çok müşteri tarafından günlük makyajlarda kullanılan bu çeşitler, genellikle siyah renkte tercih edilir. Kalıcılığı oldukça yüksek bir ürün olarak ön plana çıkar. Bunun yanı sıra simli dipliner da özellikle gece makyajlarında son dönemde kişiler tarafından tercih edilir. Altın, gümüş, mavi, pembe, yeşil gibi pek çok renk alternatifi bulunan bu modeller pek çok farklı şekilde kullanılabilir. Siyah ve kalın bir çizginin üzerine uygulayarak farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Makyajınıza ince bir dokunuş katmak için uyguladığınız basit bir farın yanında simli modelleri tercih ederek farklı bir tarz yakalayabilirsiniz. İsterseniz günlük makyajınızın bir parçası haline getirerek ışıltılı bir görünüm yaratmayı da tercih edebilirsiniz. Makyaj sırasında gözlere yapılan ufak bir dokunuş bile çok farklı sonuçlar almanıza yardımcı olabilir. Sağlıklı bir şekilde yapabilmek için gözün hassaslığına uygun ürünler tercih etmeniz önerilir. Bunun yanı sıra göz şeklinize uygun bir uygulama yapmak çok profesyonel bir görünüm oluşturmanıza yardımcı olabilir. Her ortama uygun yeni stil ve tarzlar ortaya çıkarabileceğiniz ürünler uygun fiyatlara satışa sunulur. Siz de gerekli araştırmaları yaparak tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Trendyol üzerinden tercih ettiğiniz özelliklere göre filtreleme işlemlerini yaparak aradığınız ürüne kısa sürede ulaşabilir, tüm renk seçeneklerini dipliner kampanya zamanlarında gözden geçirebilirsiniz.

Pürüzsüzlük Sunan Dipliner Seçenekleri

Pürüzsüzlük Sunan Dipliner Seçenekleri

Makyajdaki ufak pürüzler, profesyonellikten uzak bir görünüme neden olabilir. Bu aşamada müşteriler, pürüzsüz dokunuşlar sunan malzemeler tercih etmek ister. İnce dipliner kullanımında küçük pürüzler bile istenmeyen bir görünüme neden olabilir. Kirpik diplerini belirgin hale getirmek için yapılan bu uygulamanın ince bir hat şeklinde çizilmesi önem taşır. Uygulamanın çok kolay hale gelmesi için müşteriler tarafından pürüzsüz yapıdaki ürünlerin tercih edilmesi önerilir. Bu aşamada topak haline gelmenin önüne geçen özel formüllerle oluşturulan ürünler tercih edilebilir. Ürün içinde oluşabilecek küçük parçalar, malzemenin uygulanmasını zorlaştırabilir. Jel dipliner kullanımıyla bu sorunun üstesinden gelebilir, pürüzsüz bir çizgiye sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanılacak aparat, mükemmel bir çizgiye ulaşmanıza yardımcı olarak hatasız uygulamalar yapmanızı sağlayabilir. Jel yapıdaki modeller kolay uygulama sağlayan pürüzsüz yapıdaki ürünler olarak öne çıkar. Müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilen bu makyaj malzemelerinin kuruması da oldukça hızlı gerçekleşir. Bulaşma sorunu yaşamadan hızlı bir şekilde kullanabilir, kurumasını beklemeden makyajınızı yapmaya devam edebilirsiniz. Göz makyajı hassas dokunuşlar yapmayı gerektirdiğinden kişilerin el hakimiyetini koruması önemli bir noktadır. El hakimiyetini sağlamaya yardımcı olan bu malzemeler müşteriler tarafından çok rahat tutulması için kalem şeklinde tasarlanır. Bu sayede ister ayna karşısında ister küçük bir makyaj aynasıyla dilediğiniz zaman kullanıma olanak sunar. Hem günlük makyajın hem de gece makyajının temel parçalarından biri olan dipliner kullanımı başta müşterilere zor görünse de aslında oldukça kolaydır. Kolay tutulabilen kalem yapı sayesinde elinizle kolayca kavrayarak özgür hareket imkanı sağlayabilirsiniz. Pek çok renk seçeneği içeren geniş renk skalasıyla tarzınıza uyum sağlayan seçeneği tercih edebilirsiniz. Tüm markaları incelemek için Trendyol’u kullanabilir, bütçenize uygun seçeneği dipliner indirim zamanlarında satın alabilirsiniz.

Avantajlı Fırsatlarla Dipliner Fiyatları

Avantajlı Fırsatlarla Dipliner Fiyatları

Müşteriler için kirpik dipliner da marka tercihinde bulunmak bazen zor olabilir. Zorlanılan bu noktada, içeriğine dikkat ederek tercih yapmanız önerilir. Bunun yanı sıra fiyata göre artan veya azalan şekilde sıralama gerçekleştirerek bütçenize uygun olan malzemeyi bulabilirsiniz. Dipliner fiyat bakımından çok geniş seçenekler sunar. Fiyatlar; içeriğe, ürünün yapısına, markaya göre farklılıklar gösterir. Yüksek pigmentasyona sahip modeller, kolay uygulanabilir yapısıyla genellikle sık tercih edilen seçeneklerdir. Neredeyse her kadının makyaj malzemesinin vazgeçilmez parçası olan bu malzemeler, kirpik diplerini belirgin hale getirirken bakışlarınızı da derinleştirir. Yorgun olunan günlerde bile canlı ve enerjik görünmek isteyenlerin sık başvurduğu makyaj tekniklerinden biri de dipliner kullanımıdır. Kahverengi ve siyah renkte tercih edildiğinde göz şeklinizi belirgin hale getirir, gözün çekik görünmesine katkıda bulunur. Geniş renk seçeneğine sahip bu ürünlerin yeşil, mavi, turuncu, kırmızı, pembe gibi renklerini de deneyerek makyajınızın tarzınıza uyum sağlamasına yardımcı olabilirsiniz. Canlı renkleri makyajda kullanmak ne kadar iddialı bir tercih gibi görünse de müşterilerin küçük dokunuşlar yapmasına olanak sunabilir. Klasik renklerin kullanımının yanında küçük ve renkli dokunuşlar yaparak çok eğlenceli bir görünüm elde edebilirsiniz. Siyah ince bir çizginin üzerine koyabileceğiniz birkaç küçük renkli nokta, yapılanlarda büyük farklılıklar oluşturmanızı sağlayabilir. Pastel dipliner markaları fazlasıyla çeşitlilik gösterir. Çoğu marka tarafından üretilen bu ürünlerde, pek çok markayı kullanmayı tercih edebilirsiniz. Marka seçenekleri, farklı renk alternatifleri de sunar. Günlük makyajınıza keyifli bir dokunuş katmak için renkli ürünleri tercih edebilirsiniz. Gece makyajında direkt olarak kullanılabilecek dipliner, yaptığınız kombinle bir bütün haline gelir. Tüm marka, renk ve fiyat seçeneklerini Trendyol üzerinden gözden geçirebilir, kullanım amacınıza uygun dipliner satın alabilirsiniz.

Dipliner Ne İşe Yarar?

Dipliner, göz makyajında kirpik diplerini daha belirgin hale getirmek için uygulanan bir malzemedir. Bu ürünler; sıvı formda üretilir. Likit ürünler, sivri bir keçe uç yardımıyla kolayca uygulanır. Ürünün sivri ve keskin bir ucu olduğundan acemilerin dahi rahatlıkla kullanılması desteklenir. Dipliner, kalem gibi bir forma sahiptir. Göz kapakları üzerinden üst ya da alt kirpiklere ince veya kalın çizgi şeklinde uygulanır. Fırçası uzun olduğundan çizgilerin ince ya da kalınlığının ayarlanması son derece kolaydır. Fırçası kalem formunda ve sert tasarlandığı için kontrolü tamamen sizin elinizde olur. Dipliner fırçası sert olduğundan kirpik diplerinden sonra göz ucunda kuyruk ya da çizgi oluşturmak isteyenlerin zorlanabileceği bir üründür. Bu yüzden yalnızca kirpik diplerini belirginleştirmek için sıklıkla tercih edilir.

Dipliner Ne Kadar Kalıcıdır?

Markalara göre tercih edilen dipliner modelleri, kalıcılık konusunda farklı özelliklere sahiptir. Dipliner kullanırken kalıcılığını arttırmak için birkaç yol izlenebilir. Makyaj yaparken baz kullanmak, dipliner markası fark etmeksizin ürünün kalıcılığını arttırır. Eğer yağlı bir cilt tipine sahipseniz göz için kullanılan makyaj bazlarını tercih edebilirsiniz. Kullanabileceğiniz makyaj bazlı ürünlerden olan pudralar da ciltteki yağı dengeler. Bu sayede dipliner modelinin kalıcılığını arttırır. Ultra siyah ve kalıcılıkları ile bilinen markalar; en sıcak havalarda, su altında ve terleme gibi durumlarında dahi akıcı olmaz. Hem kirpiklerinizi kusursuzca belirginleştirebilecek hem de kolay uygulanabilecek ürünler, ergonomik tasarımlardan oluşur. Dipliner etkisi ve kalıcılığı kirpik hattına uygulandıktan sonra uygun bir maskara ile üst seviyeye taşınarak arttırılabilir.

Dipliner Renkleri Nelerdir?

Dipliner için en sık tercih edilen renklerin başında siyah gelir. Siyah, hem daha net bir bakışı sergilediğinden hem de her ortama uyum sağlayacak bakışlar kazanmayı desteklediğinden sık kullanılır. Siyahtan sonra yoğun olarak tercih edilen diğer bir ton da kahverengidir. Modern bir görünüm kazandıran bu renk, tarzınızı yansıtma konusunda size yardımcı olur. Klasik renklerin yanı sıra turuncu, mavi, mor, yeşil ve pembe gibi alışılmışın dışında kullanabileceğiniz tonlar ile de göz makyajı tarzınıza yeni bir soluk kazandırmanız mümkündür. Bu tonlar, özellikle kıyafet seçimlerinde canlı renkler tercih ediyorsanız kombininizle uyum halinde olmasını sağlar. Dipliner, göz makyajının vazgeçilmez bir ürünü olarak farklı renk seçeneklerinden oluşur. Kullanıcı olarak saç renginize, ten renginize, kombininize ya da tamamen kendi zevkinize uygun şekilde farklı tonları tercih edebilirsiniz.