placeholder
"

Diş Magneti

" araması için 300 sonuç listeleniyor

Sevimli Modelleriyle Diş Magneti Çeşitleri

Bebeğinizin ilk diş çıkarmasını izlemek ve ve bunu da sevdikleriniz ile paylaşmak için küçük bir etkinlik yapmak isteyebilirsiniz. Parti malzemelerine eşlik eden balonlar, kartlar ve nice dikkat çekici süsler, aile boyu bir mutluluğu paylaşmak için özenle hazırlanır. Onlara ikram edebileceğiniz atıştırmalıklar da diş çıkarma konseptine uygun olmalıdır. Diş magneti de gelen konuklarınıza anı olarak verebileceğiniz bir hoşgeldiniz hediyesi olarak düşünülebilir. Diş buğdayı magneti farklı renklerde tasarlanabilen ve genel itibari ile pleksi üzerine işlenen bir objedir. Pek çok farklı tasarımı olan bu ürünler, kız ya da erkek çocukların ilk dişini çıkardığını ve bunu da bir parti aracılığıyla kutlandığını söylemek mümkün olur. Çoğu diş magnet çeşitlerinde bebeklerin resmi bulunurken bazılarında ise sadece güzel sözler yer alır. Ayrıca diş buğdayı magneti, metal cisimlerin üzerine yapışabilme gibi özellikleri sebebe ile tercih edilir. Bu özel günün unutulmaması için buzdolabına ve benzeri yerlere yapıştırabilmeniz amaçlanır. Diş sembolü ile gülümseyen bir obje olarak beğeniye sunulan ve cinsiyete göre de pembe ya da mavi kurdela ile dikkat çekici bir hal alan bu tür magnetler, değişik çeşitleri ile de tercih edilir. Süslenerek kullanıma hazır hale getirilmiş olan bu tasarımlar, bu özel güne damga vuran ilk diş çıkarmanın sembolleştirilmiş şeklini alır. Tasarım olarak pek çok detaya yer verilen modeller içerisinde fotoğraflı çerçeve magnet ürünleri de bulunur. Bulundukları ortama şık bir hava kazandırma konusunda oldukça başarılı olurlar. Siz de bebeğiniz için diş çıkarma organizasyonu yapmak için diş magnet modellerine bir göz atabilirsiniz. Geniş ürün ağı içerisinde karşınıza çıkan görsellerden dilediğiniz siparişi kolaylıkla verebilirsiniz.

Diş Magneti Modelleri

Diş Magneti Modelleri

Parti süs eşyaları arasında yer alan diş magneti modelleri, pek çok farklı şekilde üretilerek beğeniye sunulur. Bebeklerin ilk diş çıkarma partisi olarak da nitelendirilen bu etkinlikte gelen konuklara anı kalması sebebi ile hediye olarak verilir. Diş magneti modelleri özellikle kız ve erkek çocukların isimleri ile hazırlanır. Ürün üzerinde sevimli bir buğday diş yer alır. Resim olarak da hazırlanan modeller mevcuttur. Magnet olarak hazırlanan bu ürünlerin üzerinde ilk dişini çıkarmış olan bebeğin fotoğrafı bulunur. Çeşitli ürünler arasında bulunan bir diğer tasarım ise alçıdan yapılmış olan diş objeleridir. Bunlarda hünerli ellerden geçirilerek, hazırlanır ve süslenir. Ardından magnet ile bütünleştirilir ve paketlenir. Bunlarda el işçiliği ağırlıkta olur ve oldukça şirin bir görünüme sahip olurlar. Renkler istenilen tonlarda sipariş edilebilir. Ayrıca fotoğraflı ve çerçeveli diş magnet çeşitleri de mevcuttur. Bunlarda da ilk dişini çıkarmış olan bebeğin resmi ya da ismi ile birlikte diş çıkardığı tarihi yazılıdır. Bununla birlikte çerçeve içerisine dilediğiniz resmi yerleştirerek şık bir biçimde dekore edebilirsiniz. Diş magneti pleksi malzemesinde de yapılan ürünler yoğun ilgi gören tasarımlar arasında yer alır. Sarı veya gümüş rengi ile hazırlanan diş görünümünde pleksilerin üzerine istenilen türde yazılar yazılabilir. Görüntüsü ile oldukça tarzdır ve istenilen renk ve sembolleri ile görselliği zenginleştirilebilir. ilk diş magneti olarak tercih edebileceğiniz birbirinden sevimli ve eğlenceli objelere rastlamanız olasıdır. Binlerce materyal seçeneği arasından tercihinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Sade ya da gösterişli modellere keçeden, ahşap diş magneti olarak da sahip olabilirsiniz. Diş magneti erkek ya da kız farketmeksizin her ikisi için de zahmetsiz bir biçimde hem çok kısa bir süre zarfında ulaşabilmeniz mümkün kılınır.

Diş Buğdayı Magneti Fiyatları

Diş Buğdayı Magneti Fiyatları

Diş buğdayı magnet fiyatları, modelden modele değişebilen tasarımlardır. Ürünün fiyatını belirleyen etkenlere göre fiyatlarda aşağı yukarı artışlar gözlemlenebilir. Ürün içeriğinde kullanılan malzemeye, işçiliğine, süslemesine ve tasarımına göre değişkenlik gösterebileceği gibi istenen modelin adedine göre de farklı fiyatlara rastlamanız mümkündür. Diş buğdayı magnetleri, dilediğiniz şekilde sipariş verilebilir. Bebeğiniz ve sizin için en unutulmaz anlardan biri olan bu özel günlere birbirinden şık diş buğdayı modelleriyle damga vurabilirsiniz. Binlerce seçenek arasından kendi zevkinize ve konseptinize uygun diş buğdayı magneti modelinin siparişini oluşturabilirsiniz. Farklı boylarda üretilen ve süslemeleri ile de hoş bir hava yaratan magnetlerden siz de kendi bütçenize göre kolaylıkla satın alabilirsiniz. Farklı bütçelere hitap eden ürün çeşitliliği arasından ihtiyacınız kadar olan avantajlı paketlere ulaşabili ve en özel anlarınızı unutulmaz kılabilirsiniz. Ayrıca ürünü deneyimlemiş olan kişilerin yapmış oldukları yorumları okuyabilir ve beğeni sayılarına göre siz de zahmetsiz bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz. Kullanıcıları tarafından beğeni ile karşılanan ve birçok farklı çeşidi ile büyük ilgi gören diş magnet çeşitlerini kullanabilirsiniz. Yaptığınız konsept ile uyumlu olacak şekilde dilerseniz ev ortamında ya da açık havada ilk diş buğday çıkarma magnetlerini gelene misafirlerinize hediye edebilirsiniz. Size sunulan seçenekler arasında gazoz kapağı açma, fotoğraflı çerçeve, pleksi, anahtarlık açacak, kokulu taş, ahşap, keçe ve benzeri ürünlerde diş buğdayı sembolü ile satın alma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Üstelik set halinde satılan parti diş buğdayı organizasyon paketlerine de bütçeniz doğrultusunda sahip olabilirsiniz. Diş magneti fiyatları ürün adedince farklı fiyatlar düzeyinde belirlenir ve indirimli olarak da satın alabilmeniz olasıdır. Siz de ev ekonominizi sarsmayacak şekilde bu gibi etkinlikler kolaylıkla satın alabilir ve bebekleriniz için de ileriye dönük olarak unutulmaz anlardan biri olarak tarihe geçirebilirsiniz.

Diş Magnet Modelleri Trendyol’da

Diş Magnet Modelleri Trendyol’da

Birbirinden farklı çeşitleri ile kullanıcılarını memnun etmeye dair çalışmalar yapan ve el emeği ile de hünerlerini ebeveynler ile paylaşan birçok farklı kişinin tasarladığı diş buğdayı ürünlerine onlıne olarak hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz mümkündür. Ürün çeşitliliği içerisinde magnet olarak dizayn edilen resimli, diş şeklinde, fotoğraflı diş magneti kullanışlı yönleri ile dikkat toplamayı başaran şık ve kaliteli modellerdir. Ürün kullanılabilirliği bakımından hem göze hoş gelmesi hem de buzdolabına zahmetsizce asılabilmesi için kolaylık sunması hedeflenir. Günlük olarak unutmak istemediğiniz notları, tarifleri ya da bilgileri elinizin altında bulunan magnet modellerini kullanarak, işlevsel bir hale getirmeniz sayesinde kullanım kolaylığı elde edebilirsiniz. Bu bağlamda resimleri, önemli bilgileri ve benzeri notları bu ürünler ile görülebilir yapabilirsiniz. Günlük yaşamda hemen her yerde ihtiyaç duyulan magnet çeşitlerine diş buğdayı şeklinde sahip olabilir ve sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Değişik modeller arasında farklı zevkleri ve bütçeyi tedarik etmeyi başarabilen diş buğdayı magnet pleksi gibi pek çok farklı materyal içerisinden kendi tercihinizi yapabilirsiniz. Online olarak yaptığınız alışverişlerde ürün ve fiyat kıyaslaması yaparak sizin için uygun olan seçenekleri değerlendirmeye alabilirsiniz. Akıllı filtreleme sistemini kullanarak, kendi fiyat aralığınızı belirleyebilirsiniz. Siz de diş magneti çeşitlerine ve çok daha fazla ürüne hızlı ve kolay yoldan ulaşabilirsiniz. Farklı markaların ürün zincirinden yararlanabilir, adrese teslim sistemini kullanabilir ve yüzbinlerce seçenek arasından gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz. Siz de binlerce ürüne ev sahipliği yapan ve geniş ürün yelpazesi ile herkese kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı götüren Trendyol sayfası üzerinden diş magneti ve benzerlerine kolayca erişebilir ve kolaylıkla siparişinizi oluşturabilirsiniz.