Fiyat
Satıcı Tipi
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
"

Dji Osmo

" araması için 38 sonuç listeleniyor
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kullanışlı Tasarımları ile Dji Osmo Ürünleri

Fotoğraf veya video çekmek keyif veren bir uğraştır. Kimileri bu uğraşı sistematikleştirerek eğlenceli bir hobiye ya da sıra dışı bir mesleğe dönüştürür. 19. yüzyılda fotoğraf makinesi icat edildiğinde bile benzeri bir deneyim söz konusudur. Hatıraları, tarihteki önemli anları, tanıtım veya reklam içerikli temaları konu edinen fotoğraflar, günbegün farklı nedenlerle kullanılır ve günümüze kadar gelişerek gelir. Neredeyse her şeyin belgelendiği 21. yüzyılda giderek profesyonelleşen fotoğraf veya video sanatı, medya denilen koca bir havuzun içerisinde önemli bir yer edinmeye başlar. Son yıllarda ise neredeyse her gün gelişme kaydeden sosyal medya ağları sayesinde trend olur ve günlük hayatın ayrılmaz bir parçası haline gelir. Bu nedenle fotoğraf veya video ile ilgilenenler için tasarlanmış özel cihazlar, bir ihtiyaç olarak ortaya çıkar. Dji Osmo bu ihtiyaca, çağın profesyonel yaklaşımını benimseyerek bir gimbal formunda cevap verir. Gimbal, fotoğraf veya video çekimi esnasında meydana gelen titreşimli fotoğraf görüntüsünü yok eden bir teknolojidir. Dji Osmo Gimbal sayesinde çekim yaparken odaklı ve düzgün görüntüler elde edersiniz. Dji Osmo mobile ekipmanı, telefonunuzu destekleyen fonksiyonlu bir tutamaca ve 3 ayaklı bir tripoda sahiptir. Ayrıca Dji Osmo Pocket kamera ise kendinden kamera özelliği olan gimbal tarzı bir aygıttır. Küçük boyutlarda tasarlanan cihazın kullanımı oldukça pratik olur. Siz de bu ürünlere ulaşmak isterseniz Trendyol’u inceleyebilir ve ürün çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Harika Efektleri ve Yüksek Çözünürlüğü ile Eşsiz Modeller

Harika Efektleri ve Yüksek Çözünürlüğü ile Eşsiz Modeller

Fotoğraf veya video kayıtları, günümüzde neredeyse herkesin ve her kurumun ihtiyacıdır. Önemli metinler, toplantılar ya da nesneler teknolojik cihazlar sayesinde fotoğraflanarak saklanır. Arşivleme prensibinin kolaylığı, depolama kapasitesinin büyüklüğü ve kullanım rahatlığı sayesinde bu elektronik cihazlar hayatı kolaylaştırır. Dji Osmo kamera bu kolaylığı onu kullanmak isteyenlere profesyonel bir biçimde sunar. Selfie çubuklarının yüksek teknolojili ve çok fonksiyonlu bir türevi olan Gimbal serisi; tasarımıyla vloggerlar, youtuberlar ya da profesyonel çekimi tercih edenler için idealdir. Örneğin; Dji Osmo Action cam, tutamacında yerleşik bir kameraya sahiptir. Dji Osmo 4K ise ultra HD çözünürlüğe sahip 12 MP kamerası, wireless özelliği ve artırılabilir hafızası ile güzel bir askılı aksiyon kamerasıdır. Bu aygıt ile kaliteli fotoğraflar ve videolar çekebilirsiniz. Eğer bir aksiyon sporu ile uğraşıyorsanız bu aygıt ile titreşimli ya da bozuk görüntüler olmaksızın profesyonel çekimler gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Dji Osmo Plus ürün paketi ile cihazın kendisi ile birlikte deri ya da silikon kılıfa da sahip olabilirsiniz. Böylece su geçirmez kılıflar ile çekim sırasında cihazınızı da korursunuz. Dji Osmo Combo ise kamerasız fakat fonksiyonlu bir tutamaçtır. Bu aygıt ile telefonunuzu sabitleyebilir ve titreşimsiz görüntüler elde edebilirsiniz. Üzerindeki tuş fonksiyonları sayesinde fotoğraf veya video çekimlerinize efektler ekleyebilirsiniz. Ünlü hitchcock efektine bu cihaz ile kavuşabilirsiniz. Kameralı ve kamerasız tutamaç seçeneklerinin her ikisinde de hareket sensörü mevcuttur. Bu özellik ile kolayca selfie çekebilirsiniz. Elektronik görüntü sabitleme özelliği ve tek elle kullanım kolaylığı sunan ergonomik tasarım, size eşsiz bir müşteri deneyimi sunar. Ayrıca USB özelliği ile medyalarınızı kolayca transfer edebilirsiniz. Timelapse özelliği sayesinde pek çok fotoğrafı sıralı ve planlı bir biçimde art arda getirebilir, uzun bir zaman aralığını saniyelik fotoğraf akışları ile kısaltarak anlatabilirsiniz. Dji Osmo Zenmuse X3 ise drone özellikli bir aygıttır. Bu modüler aygıt, 4K çözünürlüğe ve 12 MP kamera sistemine sahiptir. Bu sayede gökyüzünden panoramik çekimler yapabilirsiniz. Bu ürünlere ulaşmak isterseniz Trendyol’a göz atabilirsiniz.

İndirimli Dji Osmo Fiyat Seçenekleri

İndirimli Dji Osmo Fiyat Seçenekleri

Dji Osmo fiyatları oldukça geniş bir aralığa sahiptir. Kampanyalı olanlarının yanı sıra alışveriş miktarına göre uygulanan indirimli ürünler de mevcuttur. Bu yüzden benzer standartlara sahip ürünler arasında fiyat farkı bulunur. Buna ek olarak bazı ürünler set halinde, bazıları ise ayrı ayrı ürün aksesuarları şeklinde sunulur. Bu sebeple ürünler arasında fiyat farkı oluşur. Örneğin; Dji Osmo Pocket aksesuar seti, yerleşik kameraya sahip olan Gimbal serisinin aksesuarlarından oluşur. Bunların çoğunda ürünün yanı sıra; bilek ve boyun kayışı, taşıma çantası, type C kablosu ve kılıf bulunur. Dolayısıyla bu ürünün fiyatı diğer kamera seçeneklerinden farklıdır. Diğer bir kamerasız fonksiyonlu tutamaç ise Dji Osmo tripod, taşıma çantası, bilek kayışı, kaymayı önleyen tutucu padler, type C güç kablosu ve yerleşik batarya ile birlikte sunulur. Bu yüzden set halindeki ürünler diğer ürünlerden avantajlı olur. Dji Osmo batarya, şarj aleti, SD card, joystick, telefon tutucu gibi parçalar da setlerin içerisinde yer alır fakat ayrı ayrı da satışa çıkarılır. Dji Osmo Handle Kit de benzer şekilde içerisinde uzatma çubuğu, tutamaç, bağlantı aparatları, batarya ve şarj aleti gibi materyaller barındırır. Bu aygıta dair bazı ürünler, aksesuar seti biçiminde de sunulur. Bu nedenle kullanım öncesinde ürünlerin dikkatle incelenmesi ve ihtiyaca uygun olanın belirlenmesi gerekir. Bazı ürünler, fonksiyonel açıdan da diğerlerinden ayrılır. Örneğin Dji Osmo Drone oldukça fonksiyonel ürünlerden biridir. Akıllı uçuş kontrolü sayesinde cihazınız gökyüzünde sabit kalır. Böylece titreşimsiz, kaliteli ve odaklı görüntüler elde edersiniz. Ayrıca aygıt, takılıp çıkarılabilen modüler kamera seçeneğiyle kalitesini ortaya koyar. Bu sayede cihaz gökyüzünden panoramik görüntüler yakalarken siz yalnızca çekimin keyfini çıkarırsınız. Kaliteli görüntüler yakalamak için ihtiyacınız olan ürünlere Trendyol üzerinden sahip olabilirsiniz.

Fonksiyonel Dji Osmo Ürünleri

Fonksiyonel Dji Osmo Ürünleri

Herkes dilediği zaman dilediği yerde çekim yapmak ve birbirinden güzel anılar biriktirmek ister. Bunları yaparken genellikle iyi kalitede görüntülere kavuşmak arzulanır. Bu sebeple profesyonel aygıtlara ihtiyaç duyulur. Görüntülerinizi depolayabilmek ve istediğiniz zaman onlara eklemeler yapabilmek için bazı gelişmiş cihazlar kullanabilirsiniz. Bu şekilde özel anlarınızı ve önemli günlerinizi iyi kalitedeki ürünler sayesinde kaydedebilir ve onları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Örneğin; Dji Osmo 5K size bu kaliteyi sunacak yetkinlikte bir kameradır. Onunla kaliteli ve yüksek çözünürlükte görüntüler elde ederek neredeyse anı sonsuza dek yaşatabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ve aile üyelerinizle bu anları, USB transfer seçeneğiyle kolayca paylaşabilirsiniz. Böylece sevdiklerinizle birlikte yaşanan güzel zamanların keyfine varabilirsiniz. Fish Eye lens ya da efekt lensleri ile çekimlerinize nostaljik bir görünüm katabilir, onlara eğlenceli efektler ekleyebilirsiniz. Kameralı Gimbal ile spor modunu etkinleştirerek bir aksiyon sporunun her anını ya da bir kuşun gökyüzündeki süzülüşünü saniye saniye görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca Dji Osmo ürünlerinin suya dayanıklı çubuk aksesuarını kullanarak kameranızı batmayacak şekilde su üzerinde yüzdürebilir ve rahatlıkla çekim yapabilirsiniz. İçi tamamen boş olan tutamacın su üzerinde kalan kısmına kameranızı yerleştirebilir ve kolayca çekim yapabilirsiniz. Böylece su sporlarında bile titreşimsiz ve net görüntüler yakalayabilirsiniz. Dji Osmo Pro ile set halinde bir ürün seçeneğine kavuşursunuz. Taşıma çantası, şarj aleti, bağlantı aparatları, mikrofon, tripod, batarya, güç kablosu gibi seçeneklere bu set ile ulaşabilirsiniz. Bu cihazlarda genellikle type C kablo ve USB girişi kullanılır. Bu nedenle ürünleri incelerken ihtiyacınıza uygun modeli ve aksesuarları belirlemeniz önemlidir. Müşteri yorumlarına göre Dji Osmo Türkiye’de oldukça beğenilen kullanışlı ürünlerden biridir. Tüm bu ürünlere ulaşmak isterseniz Trendyol’dan destek alabilirsiniz.