Avantajlı Ürünler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Dot4 Fren Hidroliği

" araması için 59 sonuç listeleniyor
Bosch Dot 4 Fren Hidroliği 500ml

BoschDot 4 Fren Hidroliği 500ml

(1)
Dot 4 Fren Hidroliği 500ml
109,99 TL
Sepete Git
Bosch Fren Hidroliği Dot 4
Kargo Bedava

BoschFren Hidroliği Dot 4

150 TL
Sepete Git
SHELL Dot 4 Fren Hidrolik Yağı
Kargo Bedava

ShellDot 4 Fren Hidrolik Yağı

499 TL
Sepete Git

Kaliteli Dot4 Fren Hidroliği Modelleri Trendyol’da

Son yıllarda her alanda gelişim gösteren otomotiv sektörü, fren sistemlerinde de yenilikler yapmaya devam eder. Sürtünme kuvvetinden yararlanarak tasarlanan fren sistemleri, hareket halindeki aracı durdurur ya da yavaşlatır. Fren sistemindeki kısımların oksitlenmesine engel olan hidrolik yağ, kimyasal bir sıvıdır. Araçta ortaya çıkan fazla basınç ve sıcaklık altında çalışabilir formdadır. Buhar oluşumunun önüne geçerek mekanizmanın hızlı şekilde işlemesini sağlar. Bu sayede sürücü pedala bastığı an seri bir şekilde fren düzeneği uyarılır. Fren pedalıyla uyumlu şekilde çalışan dot4 fren hidroliği, yolculuk esnasında size emniyetli bir sürüş imkanı sağlar. Siz de güvenli yolculuklar için aracınıza uygun dot 4 hidrolik yağı seçeneklerini Trendyol’da bulabilirsiniz.

Güvenlik Sağlayan Dot4 Hidroliği Özellikleri

Güvenlik Sağlayan Dot4 Hidroliği Özellikleri

Fren düzeneğindeki mekanik parçaların çalışırken birbirine sürtmesi sonucu oluşacak hasarları önleyen hidrolik, kimyasal bir sıvıdır. Özel formüle edilen yağ sayesinde araba ekstra verim ile çalışır. Hidrolik, arabada bulunan herkes için hayati bir önem ifade eden fren sistemlerinin formunu korur. Dot4 fren yağı, sahip olduğu yüksek kaynama derecesi sayesinde parçaların sürtünmesi sonucu ortaya çıkan ısıdan etkilenmez ve size güvenli yolculuk sağlar. Sürüş esnasında oluşabilecek gürültüyü asgari düzeye indirir. Fren sistemi için kullanılan önemli ürünlerden olan dot 4 fren hidrolik yağı, düşük veya yüksek sıcaklıklarda dahi verimliliği sağlamaya devam eder. Korozyon yani paslanma ve aşınma gibi kimyasal tepkimelerin oluşmasının önüne geçen yüksek kaliteli özellikleri sayesinde formunu koruyarak uzun süre düzeneği muhafaza eder. Fren düzeneğinde bulunan dişlilerin yağ kaybını önleyerek onarım masrafınızı azaltır. Bulundurduğu düşük viskozite niteliği ile öne çıkar. Dot4 fren hidroliği çeşitleri; motosikletler, otomobiller, ticari araçlar ve makineler için uygundur. Birinci kalite özelliklere sahip bu ürünlere Trendyol’dan ulaşarak kolayca sipariş verebilirsiniz.

Beğenileri Toplayan Dot4 Hidroliği Yorumları

Beğenileri Toplayan Dot4 Hidroliği Yorumları

Sahip olduğu yüksek kaynama derecesi ve düşük donma noktası gibi kimyasal özellikleri sayesinde kullanan müşteriler tarafından tam puan alan fren hidroliği, kolayca tepkimeye girmez. Size yolculuk esnasında emniyetli bir sürüş ortamı yaratır. Optimum muhafaza sağlayarak sorunsuz kullanım süresini uzatır. Dişlilerin birbirine sürtmesi sonucu oluşacak hasarları önleyerek bütçenize katkı sağlar. Kullanış konforunuzu artırmasının yanında motoru çalışma esnasında yormaz. Aracınızın temel parçası olan fren sistemini koruyan dot4 fren hidroliği periyotlar halinde yenilenmelidir. Fren hidrolik yağları kullanıldıkça performans verimini kaybeder. Hayati önem taşıyan bu sıvının tavsiye edilen süre zarfında değiştirilmesi gerekir. Aksi takdirde sistemdeki dişliler aşınır, yağ kaybı oluşur, buhar hapsolur ve fren sisteminiz yavaş tepkiler vermeye başlar. Fren hidroliği seçilirken nasıl karar verilir diye düşünüyorsanız, Trendyol’daki dot4 fren hidroliği yorum kısmından faydalanarak doğru seçimi yapabilirsiniz.

Herkese Hitap Eden Dot4 Hidroliği Fiyatları

Herkese Hitap Eden Dot4 Hidroliği Fiyatları

Yolculuk esnasında size güvenli bir sürüş sağlamasının yanında aracınızın performansını artıran dot4 fren hidroliği fiyatı, ürünlerin kalitesine ve kimyasal özelliklerine göre belirlenir. Her müşteriyi fiyatlarıyla memnun edecek hidrolik yağ modellerine kolayca ulaşmanız mümkündür. Can ve mal sağlığınız için son derece önemli olan hidrolik yağ, taşıtın ana sistemlerinden biri olan fren mekanizmasına pozitif yönde etki ederek hızlı çalışmasını sağlar. Pedala bastığınız anda süratle tüm düzenek uyarılır ve tepki hızla gerçekleşir. Hidrolik yağ kimyasal bir sıvı olduğu için talimatlara uyarak kullanmanız ve uzun süreli cilt temasından kaçınmanız önerilir. Size ve aracınıza güvenlik sağlayan hidrolik yağ değiştirilmediği takdirde bazı sorunlara yol açabilir. Periyotlar aralığında belirtilen tarihlerde yenilenmediğinde fren düzeneği yavaşlayıp bozulabilir. Yeni bir dot 4 fren hidroliği yağı arayışındaysanız, kaliteli ve modern seçeneklere, uygun indirim avantajlarıyla Trendyol’dan sahip olabilirsiniz.

Dot 4 Fren Hidroliği Hangi Araçlarda Kullanılır?

Dot 4 fren hidroliği sistemleri; genel olarak her türlü araçlara uyumlu bir fren sistemi aparatıdır. Bu fren sistemini bütünleştiren ve daha sağlam bir kullanım imkanı tanıyan Dot 4 fren hidroliği her araca uygundur. Ancak daha çok orta ve üst segment araçlarda kullanımı önerilir. Bu sayede daha iyi bir motor duruş performansı elde edilmesi için yarar sağlar. Bu kaliteli ve son teknoloji fren hidroliği sistemlerini alarak araç tamirhanelerinde ya da yetkili kuruluşlarda fren sistemlerinize ekletebilirsiniz. Mekanik açıdan da faydalı olan dot 4 fren hidroliği lastik entegrasyonunu mükemmel şekilde sağlar. Bunun yanı sıra da her araca uyumludur.

Dot 4 Fren Hidroliği Nereden Alınır?

Dot 4 fren hidroliği sistemlerini araçlarınız için temin etmek istiyorsanız kaliteli ve orijinal olarak üretilen ürünleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz. Burada her araca uygun şekilde tasarlanan ve iç hacim kapasitesi sınırlarla belirtilmiş fren sistemlerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Öte yandan arka ve ön fren sistemlerinin bir arada sunan, genellikle orta ya da üst sınıf araçlarda kullanımı yaygınlaşan Dot 4 fren hidroliği yüksek tutma gücü verir. Lastiklerin kısa sürede kaymadan durmasının yanı sıra motor hacminin de performansını arttırır. Ürünleri satın alırken kaliteli ve orijinal seçenekleri seçerseniz daha uzun süre bozulma yaşamadan kullanma imkanına sahip olabilirsiniz. Söz konusu ürünleri Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Dot 4 Fren Hidroliği Faydaları Nelerdir?

Dot 4 fren hidroliğinin en önemli avantajı; daha yüksek tutma mukavemeti sağlamasıdır. Diğer bir faydası da fren entegrasyonu ile diğer aparatların son derece sağlam bir şekilde birlikte çalışmasına imkan tanımasıdır. Araçların çoğuna uyumlu ve kolay takılabilen bu hidrolik sistemler sayesinde aracınızın duruş performansını arttırabilirsiniz. Ani duruşlarda veya frenlerde balataların da eskimesi geciktirilir. Rutin kontrollerde de rahatlıkla bu sistemlerin iyi çalıştığını gözlemlemeniz mümkündür. Ayrıca orijinal dot 4 fren hidroliği alarak daha iyi performans göstermesini ve bozulmamasını da sağlamanız mümkündür. Pek çok araca uyumlu olması ile de gözünüz kapalı ve güvenerek bu hidrolik sistemi alabilirsiniz. S