"

Durex Intense

" araması için 146 sonuç listeleniyor

Durex Intense Çeşitleri ile Uzun Geceler

Prezervatif, cinsel birliktelik esnasında kullanılan ve spermlerin yumurtalığa ulaşmasını engelleyen ürünlerdir. Durex Intense kullanımı ile gebeliğin oluşması engellenmektedir. Bunun yanında daha korunaklı bir cinsel birliktelik yaşanmasını da sağlamaktadır. Özellikle cinsel yolla bulaşan bazı rahatsızlıkların engellenmesinde prezervatif kullanımının önemi büyüktür. Cinsel birliktelik esnasında kapılacak hastalıklardan korunmak adına bu ürünün kullanılması gerekmektedir. Ama bu ürünlerin sağlam olması ve cinsel birliktelik esnasında yırtılmaması gerekmektedir. Yırtılma gibi sorunların olmaması adına güvenilir bir marka olan Durex’in ürünleri kullanılabilir.

Durex Intense Ürünleri

Durex Intense Ürünleri

Durex Intense Prezervatif 10’lu satıldığı gibi farklı setler halinde de satılmaktadır. Durex Intense özellikleri ve kullanımı hem cinsel birlikteliğinizi daha iyi bir yere getirecek, hem de cinsel yolla bulaşabilecek hastalıklardan korunmanızı sağlayacaktır. Prezervatif üreten markalar arasında adını sıkça duyuran Durex Intense damla gibi prezervatif dışında başka ürünler de üretmektedir. Bu ürünlerden biri olan Durex Intense Uyarıcı Jel, hassasiyeti arttırmak ve cinsel birlikteliği daha iyi bir noktaya ulaştırmak için üretilmektedir. Daha yoğun bir cinsel deneyim için ideal bir üründür. Bir diğer Durex Intense ürünü olan Durex Intense Delight Bullet ürünü titreşimli vibratör olup güçlü ama sessiz titreşimleri ile iyi bir cinsel deneyim sağlamaktadır. Su geçirmez olan bu ürün son derece güvenilirdir.

Durex Intense Fiyat

Durex Intense Fiyat

Durex Intense fiyat olarak üründen ürüne değişkenlik göstermektedir. Fiyatlar sabit değildir. Durex Intense 20’li prezervatif satıldığı 10’lu veya 40’lı şekillerde de satılmaktadır. Tamamen alacak olan kişinin tercihlerine bağlı olarak değişmektedir. Ama çoklu alım yapılması ihtiyaç duyulduğu an kullanılması konusunda oldukça yararlıdır. Prezervatif kullanımının önemi büyüktür. Hem oluşabilecek sağlık sorunlarının önüne geçer, hem de beklenmeyen gebeliklerin oluşmasını engeller. Bu yüzden de prezervatif kullanımına dikkat edilmesi gerekmektedir. Çoklu alımlar, bundan dolayı oldukça mantıklıdır. Üstelik genellikle çoklu alımlarda tekinin fiyatı daha uyguna gelmektedir. Prezervatif ürünün dışında Durex Intense Jel fiyat ise ürünün satıldığı yere göre veya yanında set olarak başka bir ürün satılmasına göre değişkenlik göstermektedir. Aynı değişkenlik Durex Instense titreşimli vibratör ürününde de mevcuttur. İndirim dönemleri ya da ürünlere gelen zamlar dolayısıyla net bir fiyat söylemek mümkün olamamaktadır. Ayrıca bazen Durex ürünleri set halinde satılmaktadır. Eğer birden fazla Durex ürünü alacaksınız bu ürünlerin set halinde satışı varsa o şekilde almanız çok daha mantıklı bir hareket olacaktır. Durex Intense prezervatif yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Durex Intense Jel Yorumları

Durex Intense Jel Yorumları

Prezervatif ürünleriyle tanınan ve ürünlerini kullanan kişilerin çokça memnun kaldığı Durex markası, Trendyol farkı ile satılmaktadır. Yalnızca prezervatif üretmeyen bu markanın diğer ürünleri de Trendyol bünyesinde satışa sunulmaktadır. Bu ürünlerden biri olan Durex Intense uyarıcı jel kullananlar genel olarak jelin verdiği histen memnun kalmaktadırlar. Bu memnuniyet tek taraflı olmayıp cinsel ilişki yaşayan iki taraf da jelden hoşnut olmaktadır. Kadınların özel bölgelerine uygulanan bu jeller ile hassasiyet artacak böylelikle daha iyi bir cinsel birliktelik oluşmuş olacaktır. Jel dışında Durex markasının prezervatifleri de oldukça memnun kalınan ürünlerdendir. Bunun sebebi prezervatiflerin yırtılmaya karşı dayanıklı olması ve haz veren tırtıklı yapılarıdır. Bu prezervatifi kullanarak hem hastalıklar gibi olumsuz durumlardan korunabilecek, hem de prezervatifin yapısı sayesinde daha iyi bir cinsel deneyim yaşayabileceksiniz. Üstelik bu ürünlerin çoklu satımları da mevcuttur. Siz de bu ürünleri çoklu alarak ihtiyaç duyduğunuz her an kullanma fırsatına erişebilirsiniz. Sorunsuz bir cinsel birliktelik için prezervatif kullanımının ihmal edilmemesi gerekmektedir. Durex Intense kullanıcı yorumları genelde pozitif yönde olduğundan dolayı markaya güven de oldukça artmaktadır. Siz de Durex Intense jel yorumlarını ve ürünlerini incelemek ve beğendiğiniz ürünü satın almak isterseniz Trendyol farkıyla oldukça pratik bir şekilde istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.