Marka
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Durex Yok Ötesi

" araması için 135 sonuç listeleniyor

Durex Yok Ötesi

durex yok ötesi

Partnerinizle birlikte geçirdiğiniz süreyi daha keyifli hale getirmek üzere tasarlanan ve ince yapısıyla öne çıkan Durex Yok Ötesi, rahatlığıyla beğeni kazanıyor. Kondomlar arasında geciktiricili, tırtıklı ve kabartmalı gibi çok sayıda farklı model yer alıyor. Birçok erkek prezervatif kullanmanın ilişki esnasında alınan hazzı azaltacağını düşünüyor. Ancak burada önemli olan nokta, kendinize uygun bir kondom seçmeniz olarak öne çıkıyor.

Bununla birlikte duyarlılığı ve hissiyatı artıracak ekstra inceltilmiş kondomlar da bulunuyor. İnce yapılı prezervatifler arasında en sık tercih edilen ürünlerden biri olan Durex Yok Ötesi, hem sizin hem de partnerinizin alacağı hazzı güçlendirmek üzere tasarlanıyor.

İstenmeyen gebelik ve cinsel yolla bulaşan hastalıkları önlemekte önemli bir yeri olan kondomların kullanımına büyük özen göstermek gerekiyor. Günümüz koşullarında cinsel sağlığı tehlikeye atmamak için partnerinizle birlikte bir dizi test yaptırdıktan sonra kondom kullanımını bırakmanız öneriliyor. Zira HIV ya da Hepatit C gibi yalnızca cinsel sıvı ve kan yoluyla bulaşabilen rahatsızlıkların yanında temas yoluyla bulaşabilen HPV gibi virüsler bulunuyor. Bu yüzden ön sevişme süresince de kondom kullanmak kendinizi ve partnerinizi korumak konusunda büyük önem taşıyor.

Güvenli bir cinsel yaşam yalnızca kendinizi korumak için değil, cinsel yolla bulaşan hastalıkların kontrol altında tutulabilmesinde de büyük rol oynuyor. Hem kendiniz hem de yaşadığınız toplum için bu konuda sorumlu davranmanız ve kondom kullanımına dikkat edip düzenli aralıklarla da test yaptırmanız gerekiyor. Alacağınız herhangi bir pozitif test sonucu ise modern tıp sayesinde etkili tedavilerle kontrol altında tutulabiliyor. HIV+ ya da Hepatit C taşıyıcısı olmanız durumunda kullanacağınız etkili antiviral ilaçlar, yaşam kalitenizin değişmesinin önüne geçmeyi hedefliyor. Dolayısıyla keyifli bir cinsel yaşantıya sahip olabilmek için kondom kullanmak, belli aralıklarla test yaptırmak ve test sonuçlarının pozitif çıkması durumunda ise vakit kaybetmeden sürecin yönetimini bir uzmana bırakmak gerekiyor.

Prezervatif Kullanımına Dair Birkaç Önemli Detay

Kondom satın alırken ilk olarak ürünün penisinize uygun olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. Büyük olan prezervatifler kayarak çıkabildiği gibi dar olan ürünler de kolaylıkla yırtılabiliyor. Bu yüzden kendi penis boyutlarınızı göz önüne alarak bir ürün seçmeniz önem taşıyor. Kondomlar büyük, orta boy, küçük ve ekstra küçük olarak dörde ayrılıyor. Farklı nominal genişliklere ve ağız çaplarına sahip olan bu ürünler, kullanıcıları rahat ettirmek ve cinsel performansı artırmak üzere tasarlanıyor.

Büyük boy prezervatiflerin nominal genişlikleri 55 mm, ağız çapları ise 35 mm olarak hazırlanıyor. Orta boy ürünlerin nominal genişlik değerleri ise 52 mm oluyor. 33 mm ağız çapına sahip olan orta boy prezervatifler en sık tercih edilen kondomlar olarak da öne çıkıyor. Küçük prezervatiflerin nominal genişlik değerleri 49 mm, ağız çapları ise 31 mm oluyor. Ekstra küçük prezervatifler ise 48 mm nominal genişlikte ve 29 mm ağız çapında olmalarıyla biliniyor.

Farklı büyüklüklere sahip ürünler arasından doğru ürünleri tercih etmek, birliktelik esnasında alınan hazzı büyük oranda etkiliyor. Birçok kullanıcı kondom kullanmanın hissi azalttığını ya da alınan zevki düşürdüğünü ifade ediyor. Ancak buradaki temel problem, yanlış prezervatifi olarak öne çıkıyor. Doğru ebatlarda seçilen ve düzgün takılan bir prezervatif partnerinizle birlikte keyifli bir deneyim yaşamanıza olanak tanıyor.

Prezervatif seçerken dikkat edilmesi gereken detaylardan bir diğeri ise ürünlerin son kullanım tarihleri oluyor. Kondomların deforme olmaması ve kullanım esnasında yırtılmaması için ürünlerin son kullanım tarihlerinin geçmemiş olması büyük önem taşıyor. Kondomu paketinden çıkarırken de dikkatli olmak gerekiyor. Kesici ya da delici bir aletle kondomu paketinden çıkarmaya çalışmak ürüne zarar verebiliyor. Bunun yerine kondomu paketin alt tarafına itip üst taraftan nazikçe açmak gerekiyor.

Prezervatifi Doğru Şekilde Taktığınızdan Emin Olun

Prezervatif takılırken ürünün doğru tarafının içe ya da dışa denk geldiğine de dikkat edilmesi öneriliyor. Kimi ürünler kayganlaştırıcı losyonlar yardımıyla cinsel ilişkiyi kolaylaştırmayı hedefliyor. Kaygan kısım penis yüzeyine temas ettirildiği takdirde bu durum kondomun kayıp çıkmasına da neden olabiliyor. Benzer şekilde kondomların farklı yüzeylerinde çeşitli uyarıcılar da bulunabiliyor. Bu uyarıcıların etkilerini düzgün gösterebilmeleri için doğru noktalara temas etmeleri gerekiyor. Bu yüzden karanlık bir ortamda el yordamıyla kondom takılmaması öneriliyor. Kondomun doğru tarafını belirleyip ürünü o haliyle kullanmak daha iyi bir performans sergilemenize de yardımcı oluyor.

Kondomun penis tam olarak sertleşmeden takılması öneriliyor. Zira tamamen erekte olmuş bir penise kondom takmaya çalışmak ürünün yırtılmasına neden olabiliyor. Bununla birlikte ön sevişme esnasında partnerler arası sıvı alışverişi olmaması için de ön sevişme süresince kondom kullanmak önem taşıyor. Kondomu takarken spermin toplanacağı haznedeki havanın da boşaltılması öneriliyor. Prezervatifin yırtılmaması ve çıkmaması için kondomun penis bitimine kadar indirilmesi öneriliyor.

Prezervatifi taktıktan sonra da kısa bir kontrol sağlamak gerekiyor. Takma işlemi esnasında kondomun yırtılıp yırtılmadığına göz atmak büyük önem taşıyor. Eğer bir kaza yaşandıysa kondomu mutlaka yenisiyle değiştirmek gerekiyor.

Durex Yok Ötesi Serisi Kondomları Keşfedin

52 mm nominal genişliğe sahip olan Durex Yok Ötesi Ultra Kaygan, penisi kusursuz şekilde kavrayan yapısıyla öne çıkıyor. Prezervatif seçerken orta genişlikte bir ürün kullanmak isteyenleri memnun eden ürün, kaygan yapısı sayesinde ilişkiyi kolaylaştırmasıyla da beğeni kazanıyor.

Büyük kondomlar kullanmak prezervatifin çıkmasına ve hatta partnerinizin genital bölgesinin içinde kalmasına neden olabiliyor. İlişki esnasında büyük ihtimalle fark etmeyeceğiniz bu detay, istenmeyen gebeliğe neden olabiliyor. Buna ek olarak kondomsuz cinsel birleşme cinsel yolla bulaşan enfeksiyonlara da davetiye çıkarıyor. Küçük bir kondom kullandığınızda da ürünün yırtılması söz konusu olabiliyor. Seks esnasında muhtemelen farkına varmayacağınız bu durum da tıpkı penisiniz için büyük olan kondomlar gibi benzer problemlere neden oluyor.

Durex Yok Ötesi'nin en çok tercih edilmelerinden biri de incecik yapısı olarak öne çıkıyor. Performansız, hissi ve hazzı etkileyen faktörlerden biri olarak öne çıkan kondom kalınlığı konusunda seçim yapabilmeniz için farklı Durex Yok Ötesi kondomlar bulunuyor. Kondomlar arasında en ince seçenek olmasıyla da dikkat çeken Durex Yok Ötesi Ekstra His, prezervatif hissini minimuma indirmeyi amaçlıyor. Durex Yok Ötesi 40 adet prezervatif içeren paketler en çok tercih edilen alternatifler arasında yer alıyor. Durex Yok Ötesi ekstra ince yorum ve ekstra his yorum gibi detaylar ilgili ürün sayfalarında kolaylıkla görüntülenebiliyor.

Hangi Durex Yok Ötesi modelinin size daha uygun olduğunu belirlemek içinse ürünleri denemeniz öneriliyor. Mastürbasyon yaparken kondom kullanmak, cinsel ilişki esnasında zor durumda kalmanızın da önüne geçiyor. Kondom takarak mastürbasyon yapmak prezervatifin dokusunun ve boyutunun ihtiyaçlarınızı karşılayacak güçte olup olmadığını kontrol etmenize de imkan tanıyor. Kondom takarak mastürbasyon yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kayganlaştırıcı jel kullanımı oluyor. Jel kullanılmadığı takdirde kondom yırtılabiliyor.

Durex Yok Ötesi ekstra ince ve kayganlaştırıcı içeren yapısı sayesinde cinsel ilişki esnasında iki tarafın da büyük keyif almasına olanak tanıyor. Durex Yok Ötesi kullananlar, özellikleri bakımından sevdikleri kondomları güvenle tercih ediyor.

Kayganlaştırıcı Jel Kullanmanın Önemi

Kayganlaştırıcı jeller yalnızca cinsel birleşmenin daha kolay olmasına olanak tanımaları sebebiyle tercih edilmiyor. Kayganlaştırıcılar aynı zamanda daha yoğun şekilde uyarılmayı da tetikliyor. Jeller aynı zamanda masaj yapmakta da kullanılıyor. Partnerinizi ilişkiye hazırlamak, onu rahatlatmak ve gevşetmek için masaj yapmak istediğinizde kayganlaştırıcı jel kullanmanız tavsiye ediliyor. Masaj yapmak için tercih edilebilecek kayganlaştırıcı jeller arasında farklı aromalarla zenginleştirilen hoş kokulu ürünler yer alıyor. Partnerinizin uyarılmasına da olanak tanıyan bu kokular, oral seks esnasında da daha fazla keyif alınmasına olanak tanıyor.

Jeller yardımıyla vücut masajı yapılabileceği gibi genital bölge masajı da uygulanabiliyor. Partnerinizi seksüel anlamda ilişkiye hazırlayabilecek bu yöntem aynı zamanda aranızdaki paylaşımı da daha keyifli hale getiriyor. İki tarafı da keyiflendiren uygulama şekillerinin yanı sıra bazı durumlarda kayganlaştırıcı jel kullanmak zorunluluğa dönüşüyor. Penis de vajina da kendi kayganlaştırıcı sıvısını üretebiliyor. Ancak kondom kullanıldığı takdirde cinsel organların tahriş olmaması için mutlaka kayganlaştırıcı jel kullanmak gerekiyor. Penetrasyon öncesi kondomun uç kısmına bir miktar kayganlaştırıcı jel sürmek daha yoğun şekilde uyarılmanıza da imkan tanıyor.

Kondom kullanırken jel sürmemek, kondomun yırtılmasına neden olabiliyor. Bu da hem sizi hem de partnerinizi risk altında bırakıyor. Anal seks esnasında da kayganlaştırıcı jel kullanmak büyük önem taşıyor. Zira vajinal bölgede bulunan doğal kayganlaştırıcı sıvı anüs bölgesinde bulunmuyor. Anal seks esnasında kayganlaştırıcı jel kullanmamak ciddi problemlere yol açabiliyor. Gözle görülmeyecek mikro kanamalar cinsel yolla bulaşabilecek hastalıklara davetiye çıkarıyor.

Mastürbasyon yaparken de kayganlaştırıcı jel kullanılması öneriliyor. Cildin tahriş olmaması için penis çevresinin kaygan olması önem taşıyor. Kayganlaştırıcı kullanılmadığı takdirde deride kızarıklıklar ya da acı veren şişkinlikler görülebiliyor. Su bazlı olarak üretilen kayganlaştırıcılar mastürbasyon esnasında yalnızca birkaç damla uygulandıkları takdirde aldığınız hazzı da en üst noktaya çıkarıyor.

Doğum Kontrol Hapı Kullanmanın Olası Yan Etkileri

Stabil bir ilişkisi olan kişiler ya da evli çiftler doğum kontrol haplarına sıklıkla başvuruyor. Tek eşli kişilerin kondom kullanmayıp daha fazla haz alabilme hayalleri ise bazen ağrılı ve sancılı durumlara sebebiyet veriyor. Zira doğum kontrol haplarının birçok yan etkisi bulunabiliyor. Oysa kondomlar herhangi bir yan etki göstermiyor. Bu sebeple doğum kontrol hapları yerine kondom kullanılması büyük önem taşıyor. Hap kullanımının en yaygın yan etkileri arasında bulantı bulunuyor. Etkisi tüm gün sürebilen bulantı hissi cinsel hazzı da olumsuz yönde etkiliyor. Doğum kontrol yöntemi olarak hap kullanmanın bir diğer yan etkisi ise regl döngüsü üzerinde görülüyor. Kişinin bünyesine göre bazı durumlarda daha önce ya da daha geç regl görülebiliyor. Erken regl olmak yalnızca konforunuzu etkilerken bir haftadan daha uzun süre geciken regl, bir gebelik belirtisi de olabiliyor. Bu yüzden vakit kaybetmeden gebelik testi yapılması tavsiye ediliyor.

Doğum kontrolü kullanan kadınlarda görülen diğer yan etkiler ise sırt ve baş ağrısı, baş dönmesi ve yorgunluk olarak göze çarpıyor. Yaşam kalitesini de düşürebilen bu gibi sorunlarla karşılaşıldığında hap yerine farklı doğum kontrol yöntemleri uygulanması tavsiye ediliyor. Bu yöntemler arasında en masrafsız ve kolay yöntem ise kondom kullanımı olarak öne çıkıyor. Çantanızda ya da cüzdanınızda bulunduracağınız bir kondom, ilaç kullanma ihtiyacınızın da önüne geçiyor.

Doğum kontrol hapları arasında ertesi gün hapı olarak bilinen ürünler de bulunuyor. Bu ilaçların mutlaka doktor gözetiminde kullanılması tavsiye ediliyor. Oldukça şiddetli yan etkilere sebebiyet verebilen ertesi gün haplarının mecbur kalınmadıkça tercih edilmemesi büyük önem taşıyor. Birden fazla ve sık aralıklar kullanılan ertesi gün hapları kısırlığa bile neden olabiliyor. Kondom kullanmak her zaman daha güvenli daha sağlıklı ve daha az maliyetli bir doğum kontrol yöntemi ve güvenli seks aracı oluyor. Hem kendi sağlığınız hem de eşinizin ya da partnerinizin sağlığı için öncelikli olarak prezervatif kullanmanız tavsiye ediliyor.

Farklı Paket Avantajlarını Değerlendirin

Durex Yok Ötesi fiyatı itibarıyla da geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından tercih ediliyor. Durex Yok Ötesi ultra kaygan 40'lı prezervatif ekstra avantaj paketi ve diğer fırsat ürünlerini satın almak daha karlı bir alışveriş yapmayı sağlıyor. Durex Yok Ötesi 40'lı, ekstra kaygan ve nane aromalı gibi farklı seçenekler, kullanıcı gereksinimlerine uygun ürünler bulmayı da kolaylaştırıyor.

Avantaj paketleri arasında farklı ürünlerle birlikte sunulan kondomlar da yer alıyor. Birbirlerini tamamlamaları için özel olarak hazırlanan bu paketler arasında prezervatif ve kayganlaştırıcı seçeneklerini birlikte sunan ikililer bulunuyor. Kondom kullanımını daha kolay hale getiren kayganlaştırıcı jeller aynı zamanda partnerlerin birbirlerine masaj yapmalarına da imkan tanıyor.

Çoklu paketler arasında farklı kondom seçeneklerini barındıran setler de bulunuyor. Durex Yok Ötesi Ekstra His, Durex Yok Ötesi Ekstra Kaygan ve Durex Yok Ötesi Ekstra Zevk seçeneklerini bir arada satın almanıza olanak tanıyan bir paket tercih etmek farklı prezervatifleri denemenizin de önünü açıyor. Paketlerde yer alan kondomları dönüşümlü olarak kullanmak kendinize en uygun prezervatifi bulmanıza da yardımcı oluyor.

Paket seçenekleri arasında duş jeli ve kondomu birlikte sunan alternatifler de bulunuyor. Birbirinden güzel duş jelleri partnerinizle bir araya gelmeden evvel teninizde muhteşem bir koku ve dokunulası bir yumuşaklık etkisi yaratıyor. Sevişirken yoğun parfüm kokusu ve hatta tadı almak keyifsiz bir durum olabileceği için hoş bir duş jeli kullanarak duş almak duyuları harekete geçiren cezbedici bir etki yaratıyor.

Tüy dökücü kremlerle birlikte satılan Durex Yok Ötesi kondomlar, genital bölgedeki istenmeyen tüylerden kurtulmaya yardımcı oluyor. Kol altı ve göğüs gibi bölgelerde de tercih edilebilen tüy dökücü kremler, alerjik reaksiyonlara dair klinik olarak test edildikleri için güvenli bir kullanım sunuyor.

Tüy dökücü kremleri ıslak tene uygulamak gerekiyor. Tüy olan bölgeye ince bir katman halinde sürülen köpük yapıdaki kremlerin ürün paketi üzerinde belirtilen süre kadar tüylerin üzerinde bekletilmesi gerekiyor. Paket içerisinden çıkan spatula benzeri ürün yardımıyla köpüğün cilde hafifçe baskı uygulanarak sıyrılması gerekiyor. Bölge tüyden arındırıldıktan sonra su ile yıkamak yeterli oluyor. Duş sonrası tüy dökücü krem uygulanan bölgeye mutlaka nemlendirici uygulamak gerekiyor.

Birbirinden Güzel Durex Yok Ötesi Ürünleri Trendyol'da

Durex Yok Ötesi serisi ürünler arasında ekstra his, ekstra kaygan ve ekstra zevk seçenekleri bulunuyor. Keyifli bir cinsel deneyim yaşamanıza olanak tanıyan ürünler, Trendyol'da bir araya geliyor. Penis boyutunuza ve fantezilerinize göre tercih edebileceğiniz ürünler kaliteli yapılarıyla da beğeni kazanıyor. Lateks alerjisi olmayan kişiler tarafından kullanımında herhangi bir sakınca olmayan ürünler, mastürbasyon yaparken ya da vajinal ve anal seks esnasında kullanılabiliyor. Durex Yok Ötesi yorum ve ürün detaylarına göz atarak kendiniz için en uygun ürünü kolaylıkla tespit edebilirsiniz.

Siz de sevişirken istenmeyen gebelik ya da cinsel yolla bulaşan hastalıklar gibi konular hakkında endişelenmek istemiyorsanız, kendiniz ya da partneriniz için ideal Durex Yok Ötesi ürünü seçebilirsiniz. Kondomlar hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, Trendyol'da yer alan ürün açıklamalarına göz atabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza yanıt verecek Durex Yok Ötesi kondomlar sipariş ederken güvenli alışveriş ve hızlı teslimat avantajlarından yararlanmak için siparişinizi Trendyol üzerinden kolayca oluşturabilirsiniz. Size özel fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız, alışverişe hemen başlayın!