"

Duş Kaydırmaz

" araması için 547 sonuç listeleniyor

Dikkat Çeken Duş Kaydırmaz Modelleri Trendyol’da!

Duş kaydırmaz ürünleri vantuzlu yüzeyleri ile ıslak fayans üzerinde kullanılan banyo aksesuarlarıdır. Silikon ve ahşaptan üretilen farklı modelleri bulunur. Kolay kuruma özelliği kullanım kolaylığı sağlar. Çamaşır makinesinde ve elde düşük ısılarda yıkanabilir. Duş altı ayak kaydırmaz ürünleri vantuzlu yüzeyleri banyo fayansına yapışarak güvenli alan yaratır. Bu sayede oluşabilecek kazaların önüne geçer. Duşakabin kaydırmaz ürünleri yoğun suda ve nemli ortamlarda kullanıma uygun olarak tasarlanır. Farklı renk seçenekleri ve tasarımlarıyla banyo dekorasyonuna uyum sağlar. Delikli yapıları su geçirme özelliğine sahiptir. Banyo kaydırmaz ürünleri küvet boyutlarına göre özel olarak tasarlanır. Engelli, yaşlı ve çocukların kullanımına uygundur. Banyoda oluşabilecek kazaları engellemek için küvet içi kaydırmaz modellerini alabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Duş İçi Kaydırmaz Seçenekleri

Beğeni Toplayan Duş İçi Kaydırmaz Seçenekleri

Banyolar, yoğun su kullanımı sonrasında ıslak zemine sahip alanlardır. Islak zeminler kazalara sebebiyet verebilir. Bu kazaları önlemek için zemine uygun olan duş içi kaydırmaz zemin ürünleri bulunur. Banyo duş kaydırmaz ürünlerinde vantuzlu taban kısmı bulunur. Vantuzlar ıslak zemine vakum özelliği ile sabitlenir. Bu sayede ıslak alanlarda oluşabilecek kazaları engeller. Vakumlu duş kaydırmazı modeller silikon, ahşap, bambu ve seramikten oluşur. Banyo boyutlarına uygun olarak tasarlanan çokça seçenek bulunur. Küvet içi ve dışı için ayrı modellerde ürünler mevcuttur. Bunların ahşap modeli banyo dekorasyonuna şık bir hava katar. Üretiminde doğal çam ağacı kullanılır. Yoğun nem ve su birikintilerinden etkilenmez. Bu sayede uzun yıllar kullanmak için ürünü tercih edebilirsiniz. Duş içi kaydırmaz seramik modelleri sade ve şık tasarımlarıyla dikkat çeker. Küvet zeminine uygun olarak tasarlanır. Banyo sırasında oluşabilecek kazaların önüne geçer. Küvet boyutlarına göre çokça model bulunur. Kaydırmaz duşakabin zeminine sabitlenen ürünleri Trendyol’dan inceleyebilir, seçenekler arasından banyo dekorasyonunuza uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz.

Kullanışlı Küvet Zemin Ürünleri Avantajları

Kullanışlı Küvet Zemin Ürünleri Avantajları

Duş içi kaydırmaz bant yapışkan tabanıyla öne çıkar. Kirden ve yağdan arındırılmış kuru zemine kolay bir şekilde yapışır. Duşakabin kaydırmaz ahşap deterjan, su, küf, buhar ve temizleyici gibi unsurlara karşı dayanıklıdır. Kaliteli yapışkan bant özelliği sayesinde uzun süreli kullanım ömrü sunar. Üretiminde su geçirmez akrilik tutkal kullanılır. Duş kaydırmaz bant çeşitleri maksimum 80 derece sıcaklığa dayanıklıdır. Küvet içi ve dışı kullanıma uygun olarak tasarlanır. Duş sonrası ıslak zeminde oluşabilecek kazaları engellemek için ürünü kullanabilirsiniz. Çocuk, yaşlı ve engelliler için ıslak zemin tehlike yaratabilir. Banyo sırasında küvet kaydırmaz ürünleri kullanıldığında kaza riski azalır. Küvet içine özel olarak tasarlanan ürünler tabana uygulanır. Duş içi kaydırmaz paspas modeli silikondan üretilir. Silikonun taban kısmında küçük vantuzlar bulunur. Duş içi kaydırmaz bambu, ahşap tasarımlarını kullanarak banyoda güvenli alanlar oluşturabilirsiniz.

Fiyat Avantajlarıyla Küvet Zemin Ürünleri

Fiyat Avantajlarıyla Küvet Zemin Ürünleri

Duş teknesi kaydırmaz ürünleri küvet kullanımına uygun olarak tasarlanır. Çokça modeli bulunur. Farklı desen ve renk seçenekleriyle banyo dekorasyonuna uyum sağlar. Kaydırmaz duş paspası modelleri kolay kuruma özelliğine sahip silikondan imal edilir. Küvet içerisine serilir ve oluşabilecek kazaların önüne geçer. Duşakabin kaydırmaz zemin modeli, temizleyiciler sonrası oluşan ıslak zeminlerde güvenli alan yaratır. Çocuk ve yaşlıların duş alma işlemini kolaylaştırır. Silikon, bambu ve ahşap modelleri bulunur. Duş kaydırmaz bambu modeli banyo dekorasyonunda şık bir hava oluşturur. Sudan etkilenmeyen bambu malzemesi uzun süreli kullanım ömrü sunar. Kazaları engellenmesi için duş kaydırmaz paspas modelleri bulunur. Islak zeminlerde çocuklar için güvenli bir alan yaratır. Duş zemini kaydırmaz ürünleri zemine serilir ve kullanıldıktan sonra kolay bir şekilde kurur. PVC duş kaydırmaz seçeneklerini Trendyol'dan kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Duş Kaydırmazı Ne İşe Yarar?

Duş kaydırmaz olarak adlandırılan ürünler, banyolarda güvenli alan sağlar. Suyu ve nemi emen materyallerden imal edilmiş duş kaydırmazları, banyo kazalarının önüne geçer. Bu ürünler özellikle; çocukların, yaşlıların ve engelli bireylerin banyoda kaymalarına mâni olur. Duş kaydırmazları, lavabo önüne veya duş içine konulabilir. Hatta küvet ölçülerine özel tasarlanan duş kaydırmazlar da vardır. Düşme ve kayma gibi sorunları ortadan kaldıran bu ürünler, banyo yaparken ayağınızın altında köpük ve su birikmesine engel olur. Islak zemin üzerinde kullanılan bu banyo aksesuarları, kolay kuruma özelliğine sahiptir. Böylece kaydırmazlar, bu alanlarda nem ve koku oluşmasını engeller. Duş kaydırmazlarının altı çoğu kez vantuzlu üretilir. PVC ve silikon gibi malzemeler kullanılarak hazırlanan duş kaydırmazları, banyoları daha güvenli hâle getirmeye yarar. Bu ürünler elde veya çamaşır makinesinde güvenle yıkanabilir. Duş kaydırmazları balkon ve mutfak gibi ıslak zeminlerde de kullanılabilir.

Duş Kaydırmazı İz Bırakır Mı?

Duş kaydırmazları, yumuşak ve estetik ürünlerdir. Kaydırmazlar, serildikleri zeminin formunu değiştirmezler. Böylece duş kaydırmazlarının serildikleri alanda iz bırakmadıklarını söylemek doğru olacaktır. Çoğu kez sert ıslak zeminlerde kullanılan bu yumuşak ürünün, kullanıldığı alanlara zarar vermesi mümkün değildir. Bu açıdan estetik kaygılar yaşanmadan duş kaydırmazlarını pek çok alanda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Duş kaydırmazlarının altı çoğu kez şeffaf ve yumuşak vantuzlardan oluşur. Bu vantuzlar zemine sıkı sıkıya tutunarak, ürünün hareket etmesini engeller. Sadece hava aldığında açılan vantuzlar, güvenli kullanım sağlar. Söz konusu yumuşak vantuzların ayaklarda da iz bırakması mümkün değildir. Duş kaydırmazları hem bireyler açısından hem de banyoların estetik yapısı bakımından güvenle kullanılacak ürünlerdir. İz bırakmayan kaydırmazları; hamam, balkon, basamak, merdiven, mutfak gibi alanlarda kullanabilmeniz mümkündür. Estetik yapılarıyla kaydırmazlar, pek çok dekorasyon tarzına ayak uydurabilir.

Duş Kaydırmazı Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Duş kaymazı alırken dikkat edilmesi gereken temel unsur malzeme kalitesidir. Uzun ömürlü ve sağlıklı bir kullanım için, söz konusu ürünlerin dayanıklı materyaller kullanılarak imal edilmesi gerekir. Ayrıca vantuzlu tasarlanan duş kaydırmazlarında, yere sağlam tutunma özelliği çok önemlidir. Ürünün ana kullanım sebebi olan kaydırmazlık özelliği, sağlam vantuzlar veya alt zemin malzemesi tarafından gerçekleştirilir. Bu malzemenin kalitesiz olması, ürünün işlevini yerine getirmemesine sebep olur. Duş kaydırmazı alırken suyu üzerinden uzaklaştıran veya hızlıca kuruyan ürünleri seçmekte fayda vardır. Ürünün su tutmaması, kaydırmazların kötü koku oluşturmasını engeller. Duş kaydırmazlarını makinede yıkayabilmek kullanım sırasında tüketicilere pratiklik kazandırır. Bu sıkmaya ve yüksek sıcaklıkta yıkanmaya uygun ürünler, işlevsel kullanım sağlar. Trendyol, banyolar başta olmak üzere pek çok alanda kullanabileceğiniz duş kaydırmazlarını sizler için listeler. Güvenli ve konforlu bir duş keyfi için siz de bu ürünleri sipariş ederek kapınıza kadar zahmetsizce getirtebilirsiniz.