Materyal
Cinsiyet
Bordür Modeli
Renk
Fiyat
Taş Cinsi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

El Yapımı Bileklik

" araması için 6609 sonuç listeleniyor

Şık El Yapımı Bileklik Tasarımları Trendyol’da!

El yapımı bileklik oluşturulan kombinleri şık bir şekilde tamamlar. Tasarım, renk, üretim malzemesi ve fiyat noktasında ise geniş bir yelpaze mevcuttur. El emeği bileklikler zarif tasarım çizgileriyle birleştirilir. Mevcut modeller hedef kitlenin beklentileri doğrultusunda şekillendirilir. El yapımı bileklik erkek başlığı altında yer alan tasarımlar genelde sade bir görünüme sahiptir. Üretim sürecinde deri, boncuk veya deri kullanılır. El yapımı bileklik ipten yapılan modeller müşterilerin ilgisini çeker. Tasarımları noktasında ciddi bir çeşitlilik söz konusudur. Sadece renkli iplerden üretilen modellerin yanı sıra çeşitli taş ve objelerin eklendiği seçenekler de mevcuttur. Siz de Trendyol el yapımı bileklik kampanya, indirim, tavsiyelerini inceleyerek dilediğiniz tasarıma sahip olabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Şık ve Kaliteli Modeller

Beğeni Toplayan Şık ve Kaliteli Modeller

El yapımı bileklik modelleri farklı özelliklere sahip müşterilerin beklentilerini karşılayabilmek için çeşitlendirir. Üretim malzemesi, kalitesi ve tasarım çizgileri noktasında değişik seçenekler bulunur. El yapımı bileklik boncuklu müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Kullanılan boncukların renkleri, boyutları, sayıları ve kesimleri birbirlerinden farklıdır. El yapımı ip bileklik genellikle etnik bir çizgide tasarlanır. Bazı modellerde kullanılan malzemelerin renkleri bir şeyleri temsil eder. El yapımı deri bileklik kaliteli ve şık duruşuyla ön plana çıkar. Bu modeller genellikle sadedir. Ancak farklı malzemelerin kullanıldığı gösterişli tasarımlar da mevcuttur. El yapımı gümüş bileklik şık görünümü ve uzun ömürlü kullanım avantajı ile dikkat çeker. Tercih edilen değerli üretim malzemesi talep edilen ücrete de yansır. Kullanım talimatlarına uyulduğu takdirde renginde herhangi bir bozulma yaşanmaz. El yapımı örgü bileklik spor giyim tarzları için öncelikli tercih olur. Canlı renk kombinasyonları müşterilerin beğenisini kazanır. Bakır bileklik kullanım konforu ve makul ücretiyle dikkat çeker. Siz de Trendyol sayesinde el yapımı bileklik satın alım fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

El Yapımı Bileklik Yorumlarına Hakim Olan Müşteri Memnuniyeti

El Yapımı Bileklik Yorumlarına Hakim Olan Müşteri Memnuniyeti

Müşteriler tarafından oluşturulan el yapımı bileklik yorum bölümüne çoğunlukla memnuniyet hakimdir. Modellerin farklı tasarımlara sahip olması ve talep edilen fiyatların her bütçeye hitap etmesi oluşan memnuniyetin önemli nedenlerindendir. El yapımı bileklik kullananlar çiftler için üretilen modellerin avantajına dikkat çekerler. Bu doğrultuda dizayn edilen çok sayıda ürün mevcuttur. El yapımı sevgili bileklikleri müşteriler tarafından büyük ilgi görür. Çift halinde satılan ürünler birbirlerini tamamlayan nitelikleri ile ön plana çıkar. El yapımı arkadaşlık bileklikleri dostlarıyla somut bağlar kurmak isteyenlerin öncelikli tercihidir. Renkli iplerin, boncukların ve desenlerin kullanıldığı çok sayıda model üretilir. El yapımı nedime bileklikleri kına gecesi, bekarlığa veda partisi gibi organizasyonlar için satın alınır. Hazırlanan konsepte uyum sağlayabilen çok sayıda tasarım bulunur. Siz de aradığınız modelleri Trendyol el yapımı bileklik online seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Bütçe Dostu ve İndirimli Fiyatlar

Bütçe Dostu ve İndirimli Fiyatlar

El yapımı bileklik fiyatları üretim özelliklerine göre değişiklik gösterir. Kullanılan malzemenin türü ve kalitesi yapılan ücretlendirmeye doğrudan yansıtılır. Bijuteri bileklik modellerine gösterilen ilginin önemli sebeplerinden biri makul fiyatlara sahip olmalarıdır. Her müşteriyi kendi bütçesine uygun olan el yapımı bileklik satın alabilir. Kullananların yorum ve tavsiyelerinde hem ücreti hem de modeli ile ön plana çıkan birçok ürün bulunur. Yapılan değerlendirmede genellikle kullanım konforu üzerinde durulur. El yapımı isimli bileklik sevilen tasarımlar arasında yer alır. Müşteri model üzerine kendi adını veya sevdiği birinin adını yazdırır. Nazar boncuklu el yapımı bileklik ise taşların enerjisine inananlar tarafından tercih edilir. El yapımı inci bileklik modeline zarafet hakimdir. Klasik giyim tarzlarıyla kombinlenebilir. Dilerseniz aradığınız renk, fiyat ve diğer özelliklere sahip ürünleri kolayca bulmak için filtreleyebilirsiniz. Siz de bütçenize dost ürünleri kampanyalardan yararlanarak Trendyol sayesinde temin edebilirsiniz.