İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Taşıma Kapasitesi
Fiyat
Cinsiyet
Çocuk Cinsiyeti
Materyal
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Elektrikli Salıncak

" araması için 10 sonuç listeleniyor

Güvenilir Elektrikli Salıncak Modelleri Trendyol’da!

Çocuklar özellikle bebeklik dönemlerinde aileler tarafından oldukça zor zaptedilir. Her zaman oyun oynamak, eğlenmek ve ilgilenilmek ister. Elektrikli salıncak bebekler için oldukça dikkat çekici eşyalar arasındadır. Elektrikli salıncak yorum yapanlar ürünün çocukları tarafından oldukça sevildiğini söyler. Elektrikli salıncak fiyatları salıncağın yapısı, özellikleri, boyutu gibi etkenler göz önüne alınarak detaylı ve dikkatli bir şekilde belirlenir. Çocuklar için aileleri ile vakit geçirmekte etkili ve eğlenceli bir yöntemdir. Aileler bu sayede hem çocukları ile ilgilenir hem de kaliteli saatler geçirir. Çocuklar kendileri salıncak üzerinde sallanırken ailelerde dinlenir. Kendi işlerini yapabilir. Bu sayede kendileri için vakit ayırmış olurlar. Çocukların seveceği modellere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çocukların İlgisini Çeken Elektrikli Salıncaklar

Çocukların İlgisini Çeken Elektrikli Salıncaklar

Bebek elektrikli salıncak bebeklerin sakinleşmesinde onlara yardımcı olur. Salıncağın yavaş hareketleri onları uyutmaya, dinlenmeye götürür. Bu sayede aileler, bebekleri kolayca uyutabilir. Ana kucağı elektrikli salıncak bebeklerin konforunu, rahat etmelerini ve dinlenmelerini hedefler. Bunun için oldukça yumuşak ve güvenli şekilde tasarlanır. Farklı hız ayarları bulunan modellerde bebeğinizi istediğiniz hız ayarında sallamanız için size yardımcı olur. İster ileri-geri isterseniz de sağa-sola sallayabilirsiniz. Farklı ritimlerde sallanmak bebeğinizi hoşuna gidebilir ve bu şekilde de dinlenmesini sağlayabilir. Elektrikli salıncak beşik gibidir fakat ona göre küçük bir ebattadır. Salıncak elektrikli olması sayesinde sallamada kolaylık sağlar. Dikkat çekici renkleri, üzerindeki birçok farklı modeli ile bebeğinizin ilgisini çeker. Canlı renkler sayesinde bebeğinizin sakinleşmesini hedefler. Üzerindeki tasarım sayesinde bebeğinizin dikkati çeker. Çocuğunuz bu sayede salıncağa oldukça ilgi duyar. Salıncak içerisinde bulunduğu zaman mutlu olur ve zevkli bir şekilde sallanmak hoşuna gider. Bu şekilde mutlu olan çocuk ailenin de mutlu olmasında yardımcı olur. Birçok çeşit, model ve renge Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Farklı Renk Seçenekleriyle Elektrikli Salıncaklar

Farklı Renk Seçenekleriyle Elektrikli Salıncaklar

Elektrikli salıncak kullananlar çocuğunun konforlu bir şekilde eğlenmekten memnun olduğunu söyler. Elektrikli salıncak markaları bu konforu hedefler. Elektrikli salıncak modelleri birçok çeşide sahiptir. İsteğinizin ne olduğunu belirlemeniz bu konuda önem taşır. Yanınızda kolay taşımak isterseniz küçük ebatları tercih edebilirsiniz. Elektrikli salıncak satın alanlar dışarı çıktıklarında da konforu yanında taşımak ister. Çocukları onlar dışarıdayken de rahat edebilsin ister. Dışarıda eşinizle, arkadaşlarınızla sohbet ettiğiniz sırada veya kitabınızı okurken bebeğiniz salıncakta sallanmanın keyfini çıkarır. Bu hem onu eğlendirir hem de size konfor alanı açar. Bu sebeple aileler tarafından sıkça tercih edilenler arasında yer alır. Sallanan çocuklar neşeyle güler ve sallanmaktan keyif alır. Çocuğunuzla bu şekilde oyun oynayabilir ve eğlenebilirsiniz. O da sizinle vakit geçirmekten keyif alır. Konforlu bir şekilde uykuya dalar. Değişik ebatlara ve dizaynlara ulaşmak için Trendyol’u tercih edebilirsiniz.

Konforlu Tasarımıyla Elektrikli Salıncak Modelleri

Konforlu Tasarımıyla Elektrikli Salıncak Modelleri

Elektrikli salıncak indirim dönemlerinde aileler tarafından sıkça tercih edilir. Elektrikli salıncak kampanya zamanlarında aileler için avantajlı seçenekler arasında yer alır. Aileler çocuğunun konforunu oldukça önemser. Bu yüzden salıncakların yumuşaklığına, boyutuna ve çocuk tarafından ilgi çekiciliğine dikkat eder. Elektrikli salıncak tavsiye edenler yumuşaklığı konusunda oldukça memnundur. Üzerinde bulunan güvenlik kemeri sayesinde çocuğunuz sallanırken endişeye kapılmazsınız. Güvenlik kemeri onu koruyarak sarar. Çocukların rahatsız olmayacağı ve aynı zamanda onların korunacağı şekilde tasarlanır. Bu sayede konforlu bir şekilde sallanır. Sizin onu kontrol etmenize gerek kalmadan eğlenir. Siz de o eğlenirken diğer işlerinizi yapabilirsiniz. Bu sayede zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Hem de çocuğunuzla ilgilenerek onu mutlu edersiniz. Bebekler genellikle sallanmayı eğlenceli bulur ve salıncaktan inmek istemez. Elektrikli salıncak online olarak avantajlı şekillerde size sunulur. Sunulan bu modellere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.