İlgili Kategoriler
Beden
Avantajlı Ürünler
Altın Ayar
Ayar
Cinsiyet
Fiyat
Renk
Tip
Ürün Puanı

Göz Alıcı Tasarımları ile Erzurum Burma Bilezik Modelleri Trendyol'da!

Altın, insan hayatının birçok yerinde kullanılır ve önemli bir aksesuardır. Kimileri için takıldığında göze hoş görünen bir aksesuar, kimileri için ise gelecek için bir yatırım kaynağıdır. Özellikle Türk kültüründe özel günlerde, doğumlarda, düğünlerde altını hediye olarak vermek; adettir. Farklı şekillerde ve boyutlarda satılan altın, büyük bir el emeği ile işlenerek aksesuar haline gelir. En çok tercih edilen aksesuar tipi ise yine farklı tarzlarda tasarlanılan bileziklerdir. Hem takıldığında göze hoş görünen bir takıdır hem de yatırım olarak kullanılabilir. Erzurum burma bilezik, diğer bileziklere göre daha çok tercih edilir. Bunun sebebi, ilgili tasarımın bozdurulurken değerinden en az kaybeden altın bilezik olmasıdır. Yatırım olarak çok tercih edilmesinin bir diğer sebebi de bu tür modellerde el işçiliğinin söz konusu olmamasıdır. Burma genelde örgü olarak da bilinir ve bu tarz altınlar, saf olarak satılır. Farklı çeşitleri olduğu gibi müşteri isteğine bağlı olarak farklı ayarlar da tercih edilebilir. Genel olarak Erzurum burması 22 ayar burma bilezik, 20 gr olarak tercih edilir. Yatırım olarak tercih edilmesinin yanı sıra ince, zarif ve hoş görünüşü ile aksesuar olarak kullanımı da oldukça yaygındır. Erzurum burma bilezik fiyat aralıkları, ayarına ve gramına göre değiştiği gibi tasarım farklılıklarından dolayı da değişkenlik gösterir. Aksesuar ve yatırım olarak oldukça tercih edilen Erzurum bileziği seçeneklerine Trendyol’dan uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Göz Kamaştıran Erzurum Burma Bilezik Çeşitleri

Göz Kamaştıran Erzurum Burma Bilezik Çeşitleri

İyi bir yatırım fikri olan burma bilezik, aynı zamanda hoş görüntüsüyle çokça tercih edilen bir aksesuardır. Zarif ve şık görüntüsü ile göz kamaştıran Erzurum burma bilezik çeşitleri, gözde aksesuarlardandır. Farklı birçok modeli bulunan bu takıların küçük farklarına rağmen görüntüsü oldukça değişir. Bu küçük farklar, el işçiliği olarak sayılmadığı için de yatırım açısından bir değişiklik olmaz. Erzurum burma kelepçe bilezik, sıklıkla tercih edilen seçeneklerden biridir. Ürün, 22 ayar altından üretilir ve 43,47 gramdır. İsminden de belli olduğu gibi bileklik, kelepçelidir. Bileziğin orta kısmında altın tokalar yer alır ve kilit kısmı tokanın altında bulunur. Kelepçe, bilezik şeklinde tasarlandığından dolayı kullanırken ölçü problemi de yaşanmaz. Bu özelliği, onu diğer seçeneklerden ayıran en belirgin özelliktir. Sarı renklidir ve parlaklığı ile bütün gözleri üstüne çeker. Yaş fark etmeksizin herkesin kullanımına uygun bir takıdır. 8, 14, 22 ayar olmak üzere 3 farklı ayarda üretilir ve her tasarımda olduğu gibi taşlı veya taşsız çeşitleri bulunur. Taşlı seçenekler, el işçiliği fazla olduğu için yatırım olarak fazla ilgi görmez fakat şık bir görünümü vardır. Erzurum kilitli burma bilezik de bu tasarıma benzer bir yapıya sahiptir. Erzurum burma bilezik 100 gram, farklı ayarda çeşitlere sahip olsa da genel olarak 22 ayar 916 milyem olarak üretilir. Ayarları genelde aynı olurken gramda değişiklik olabilir. Yumurta, kare veya çilekli gibi isimlerini şekillerinden alan birçok kilit seçeneği mevcuttur. Erzurum tokalı burma bilezik, iki veya daha fazla altın veya gümüş telin birbirine sarılması ve burulması ile elde edilen ve özellikle gelin adayları tarafından çokça tercih edilen bir tasarımdır. Tüm bu modellerin yanı sıra Erzurum kaşlı burma bilezik de fazlasıyla tercih edilen bir modeldir. Genelde yaprak deseniyle bilinen bu model altından olabileceği gibi gümüşten de üretilebilir. Altından üretilen model sarı renk olurken gümüşten üretilen modeller gümüş rengiyle beyaz arasında farklılık gösterebilir. Oldukça dikkat çeken modelleri için Trendyol’u inceleyebilirsiniz.

Farklı Çeşitleri ile Erzurum Burması Tasarımları

Farklı Çeşitleri ile Erzurum Burması Tasarımları

Daha çok yatırım amaçlı tercih edilmesine rağmen gayet şık görünüme sahip olan Erzurum üçlü burma bilezik, 3 adet 22 ayar altın telin burulmasıyla üretilir. Erzurum burma bilezik 20 gram, 30 gr gibi farklı ağırlıklarda bulunur. Bilezikte el işçiliği olmasına rağmen diğer modeller ile arasında fazla fiyat farkı bulunmaz. 7 gramdan 50 grama kadar farklı ağırlıklara sahip olan bu bilezikler, genelde ince görüntüsü ile de bilinir. Daha hafif bir yapıda olduğu için günlük kullanıma oldukça uygundur. Erzurum kalın burma bilezik, genel modellere göre daha kalın bir görünüme sahiptir ve tercihler arasında yer alır. Gram aralığı yine aynı olsa da daha kalın ve gösterişli bir görünüme sahiptir. Gram artsa da bilezik zarif görüntüsünü, hafif yapısını ve inceliğini korumaya devam eder. Erzurum burma bilezik 22 ayar ve 24 ayar şeklinde olabilir. Genelde 22 ayar olarak üretilse de 24 ayar olan ürünler de mevcuttur. Hem günlük kullanıma uyması hem de yatırım olması amaçlanıyorsa 22 ayar, daha çok tercih edilir. Sadece yatırım yapmak isteyen müşteriler ise 24 ayardaki çeşitleri daha çok tercih edebilir. Erzurum kalın burma bilezik modelleri, farklı aksesuarların birleşimi olarak sunulur ve set halinde de mevcuttur. Erzurum burması indirim fiyatları ve farklı tasarımları ile oldukça dikkat çeker. Müşteri isteğine bağlı olarak taşlı veya taşsız modeller seçebileceği gibi yine isteğe bağlı olarak işçilikli ya da Erzurum burma bilezik işçiliksiz olan çeşitler tercih edilebilir. Farklı modelleri ile 2’li ya da 3’lü burma yüzükler de seçenekler arasında yer alır. Genelde 22 ayar olan burma yüzüklerin gramajı değişiklik gösterebilir. Farklı modelleri ile göz kamaştıran Erzurum koç burması bilezik tasarımlarına kolayca ve sahip olabilirsiniz.

Uygun Erzurum Burması Fiyatları

Uygun Erzurum Burması Fiyatları

Erzurum burması modelleri ve fiyatları, doğru orantılıdır. Yatırım olarak tercih edilmese de aksesuar olarak çokça tercih edilen el işçiliğine sahip modellerin fiyatları, yapılan desenlere göre değişiklik gösterir. El işçiliğinin yoğunluğuna göre de fiyat aralıkları, değişiklik gösterir. Ürünün taşlara sahip olup olmaması gibi büyük emek ve zaman isteyen modellerdeki işçilik, fiyata yansır. Orijinal tasarımı, zarifliği, modern tarzı ve gündelik kullanıma uygun olması sebebi ile oldukça rağbet gören burma bilezikler; altından üretilebildiği gibi gümüşten de üretilebilir. Altın burma bilezikte 22 ayar, daha çok tercih edilir ve 24 ayar pek kullanılmaz. Gümüş olan modeller ise 925 ayar olarak tasarlanır. Gümüş olan çeşitler, yatırım olarak değil daha çok sadece aksesuar olarak kullanılmak için alınır ve farklı renklere sahiptir. Ayrıca yine yatırım olarak tercih edilmeyen başka bir burma modeli ise altın kaplama olanlardır. Altın kaplama modellerde eser miktarda altın kullanıldığından genelde kostüm takıları veya pahalı parçaları taklit etme amacıyla kaplama yapılır. Model, görüntü ve duruş olarak altın veya gümüş olandan pek bir farkı olmamasının yanı sıra sadece görsel olarak kullanılır. Erzurum burma bilezik modelleri, genişliği ve farklılığı sebebi ile de oldukça rağbet görür. Diğer bileziklere göre daha modern bir duruşu vardır. Altın üzerinden yatırım yapmak isteyenler için en iyi alternatiflerden biridir ve rağbet görür. Hem yatırım olarak harika bir alternatif olan hem de farklı modelleri ile dikkatleri üstüne çeken Erzurum burma modellerine uygun fiyatlarla Trendyol güvencesi ile kolayca ulaşabilirsiniz. Kendi arayışlarınızı ön planda tutarak seçim yapabilirsiniz. Kaliteli ve konforlu bir kullanım sürecine de sahip olabilirsiniz.

Erzurum Burma Bilezik Kaç Gramdır?

Erzurum burma bilezik modelleri genel olarak 22 ayar tercih edilir ve yaklaşık 20 gram ağırlığındadır. Erzurum yöresine ait burma bilezikler, her gramda üretilebilir. Genellikle tokalı olarak ve kelepçe şeklinde üretilen modeller, ağırlığı fazla olan modellerdir. Hem takmak için hem de yatırım amaçlı tercih edilen ürünler 7 gramdan başlayıp 50 grama kadar ağırlığa sahip olabilir. İki adet telin burulması ile tasarlanan en düşük gramlı Erzurum burma bilezik modelleri, 2'li burma şeklinde satılır ve 7 gramdır. Çoğunlukla tercih edilen burma bilezik ağırlıkları ise 10 gram, 15 gram, 20 gram, 25 gram ve 30 gramdır. Ürünün üzerinde kullanılan malzemeler de ağırlığı etkiler. Şık görünümlü ürünlerde özellikle taş kullanımı gramı doğrudan arttırır.

Erzurum Burma Bilezik Nereden Alınır?

Aksesuar olarak ya da yatırımlık geniş ürün yelpazesinden oluşan Erzurum burma bilezik modelleri, Trendyol'dan satın alınır. Düğünler başta olmak üzere, nişanlarda, doğumlarda hediyelik olarak da tercih edilen bilezikler, el işçiliği ile tasarlanır. Bu yüzden maddi değerinin yanı sıra manevi değeri de yüksek olan ürünler pek çok model çeşitleri ile Trendyol'da yer alır. Burma bilezik, genellikle örgü tasarımı ile bilinir. El işçiliği ile yapılan bu ürünler saf olarak satılır. Farklı model çeşitliliğinin yanı sıra farklı ayar ve gramda da tercih edilebilecek, ince ya da kalın tasarımlı Erzurum burma bilezik modelleri en güzel çeşitlerini ile Trendyol'dan satın alabilirsiniz.

Erzurum Burma Bilezik Kaç Ayardır?

Erzurum burma bilezik 8 ayar, 14 ayar ve 22 ayar olacak şekilde üç farklı ayar seçeneği ile üretilen tasarımlardan oluşur. Ayarları genellikle aynı olan bileziklerin ağırlıklarında değişim görülebilir. 22 ayar bilezik en çok kullanılan çeşitlerdendir. Hem yatırım amaçlı hem de günlük kullanımlar için 24 ayardan daha çok tercih edilir. Aksesuarlar tekli tercih edilebileceği gibi set olarak da alınabilir. Bilezikler her ayarda farklı pek çok modele sahiptir. Ayar değiştikçe model değişimi olmaz, yalnızca ağırlığı fark eder. 22 ayar beğendiğiniz bir Erzurum burması, 14 ayar bilezik olarak da tercih edilebilir. Yaklaşık 7 gramdan başlayan ağırlığa sahiptir. Kelepçe ya da düz, taşlı ya da sade pek çok farklı tasarım ile tercih edebileceğiniz burma bilezik modelleri birbirinden iddialı ve şık tasarımları, farklı ayar seçenekleri ile satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.