Avantajlı Ürünler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Esp8266

" araması için 178 sonuç listeleniyor

Verilerin Güvenli Taşınmasını Sağlayan Esp8266 Trendyol'da!

Teknolojinin gelişmesi ile beraber kullanılan cihazlar da pratik hale gelir. Taşınabilir eklentiler, zamandan ve enerjiden tasarruf etmek için tercih edilir. ESP8266, verilerin taşınmasını mümkün kılan bir modüldür. Eş zamanlı olarak veri aktarımı ve alımını sağlayan bu modül, akıllı cihazların büyük çoğunluğunda kullanılır. Bilgisayar parçaları ve priz gibi enerji iletimini sağlayan ürünler, bu cihazlara örnektir. Herhangi bir verinin yüklemesini kolaylıkla gerçekleştirmenizi sağlayan NodeMCU ESP8266 WIFI modülü nü kullanarak internet bağlantısı olan cihazlardan aldığınız verimi artırabilir, yazılım üstüne olan projelerinizin kullanım alanını genişletebilirsiniz. Enerjiden tasarruf etmenizi sağlayan modülün özellikleri arasında Arduino projelerinde kullanılabilir olması avantajı da bulunur. Çalışma düzeneği taşıdığı çip sayesinde sağlanan ürün ESP8266 USB aracılığı ile yeniden düzenlenebilir. Dolayısıyla cihazı satın alarak yazılımını değiştirebilir ve sağladığı kolaylıkları artırabilirsiniz. Müşteri dostu olan ürün, kendi uygulamanızı geliştirmenize olanak sağlar. Çok amaçlı kullanım alanına sahip çipli ürünün dönüştürülmesi oldukça basittir. Bellek ve işlemcisi üstünden veri almayı ve göndermeyi sağlayan ve AT komutları olarak adlandırılan yazılıma kendi yazılımınızı yükleyebilirsiniz. Telefon gibi herhangi bir teknolojik cihazın bilgisayara bağlanması ve yazılım güncellemesi sağlanması gibi ESP8266, Arduino da bir USB aracılığı ile basit şekilde yazılım kaynağına bağlanır. Minimum sürede programlama için eklenti oluştururken ya da Wi-Fi için dönüştürücü olarak ürünü kullanabilirsiniz. Tek ürün aracılığı ile birçok teknolojik gereksiniminizi bütçe dostu fiyatlarla karşılayabilirsiniz. Trendyol üzerinden ESP8266 satın alarak bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

Ultra Verim Sunan ESP8266 Özellikleri

Ultra Verim Sunan ESP8266 Özellikleri

Günlük hayata ait birçok konuda internet, büyük önem taşıyan gerekliliktir. Evde, iş yerinde ya da dış mekanlarda birçok iş ve iletişim internet üzerinden yapılır. Özellikle yaşam alanlarında internetin ulaşılabilir olması mühim konudur. Wi-Fi bağlantısı sorunu günlük hayatta rastlanan durumlar arasında yer alır. Yaşam alanları içerisinde düşük sinyal alınan noktalara Wi-Fi taşımayı mümkün hale getiren ESP8266 anten çeşitleri, hem Wi-Fi bağlantılı bir cihaz hem de modem olarak kullanılır. ESP8266 mini seçeneği, küçük ebatta olması sayesinde taşıma konusunda pratiklik sağlayan ürünlerdendir ve 24.25 mm x 14.5 mm boyutlarındadır. Cihazın üstünden bulunan pin kısımları, herhangi bir yükleme ya da komut vermeyi kolay hale getirir. 3.3 V çalışma voltajına sahip olması enerji açısından verim sağlayan ürünler farklı boyutlarda hafıza alanlarına sahiptir. Düşük kaçak akım teknolojisi ile üretilen ESP8266 modelleri, tehlike oluşturabilecek durumlara karşı korunur. Ayrıca temas durumlarında insan sağlığına zararlı olmayan ürün, son derece hızlı şekilde açılma ve kurulma özelliğine sahiptir. Güç tüketimi yalnızca bağlantı sağladığı durumlarda 1 mW’ın altında olan ürün çeşitleri, uygun fiyatlı Wi-Fi adaptörü olma özelliği taşır. Elektrik ve fiyat açısından avantaj sağlayan ESP8266 NodeMCU modüllerden ihtiyacınıza uygun olanı satın alarak bütçenizi koruyabilirsiniz. Uygulama olarak kullanılabilen fiziki ve bilgisayar üstünden yazılım aracılığı ile çok amaçlı kullanılabilen nesneler üretirken tercih edilen Arduino'nun ürüne bağlantısı son derece kolaydır. İnternet bağlantısı ve veri akışı için kullanılan modül çeşitleri, Arduino'nun bilgisayara ve internete bağlanmasını mümkün hale getirir. Arduino'nun artı-eksi uçlarına uygun şekilde ESP karta bağlantı gerçekleştirebilirsiniz. 3.3 voltluk enerji kaynağı için Arduino’nun kendisini ya de ek bir kaynak kullanabilirsiniz. Birçok avantaj sunan ESP8266 özellikleri günlük hayatınızda kullandığınız akıllı cihazların çoğunda pratik çözümler sunar. Kullanım alanları açısından oldukça zengin olan bu ürünü ihtiyaçlarınız doğrultusunda farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Bu modüle sahip olmak isterseniz Trendyol üzerinden ürüne kolaylıkla ulaşabilir, uygun fiyat koşulları ile hızlıca satın alabilirsiniz. Böylece ister modülün yazılımını değiştirip kişiselleştirebilir ister kendi ürettiğiniz yazılımı geliştirmeye olanak bulabilirsiniz. Trendyol üzerinden çeşitli ürünlere ulaşabilirsiniz.

Kaliteli ESP8266 Modülü Kullanım Alanları

Kaliteli ESP8266 Modülü Kullanım Alanları

Teknolojinin gelişmesi ile hayatın her alanında farklı değişimler yaşanır. Bu hızlı dönüşüm evde, okulda, işte, idari yerlerde, sosyal mekanlarda, kişisel elektronik cihazlarda ve birçok alanda bambaşka özelliklerle karşınıza çıkar. Hayatınızı kolaylaştıran bu gelişmeler birden fazla yere aynı anda yetişemediğiniz zamanlarda size destek olur. Bu amaçla geliştirilen birçok ürün ve yazılım bulunur. Bunlardan biri olan ESP8266 modülü çok geniş bir kullanım alanına yayılan teknoloji ürünüdür. Günlük hayatta kullandığınız birçok cihazda bulunur. ESP8266 2.4GHz Wi-Fi ağlarına erişim sağlar. Bu, yaygın olan Wi-Fi ağlarını kullanarak cihazların internete bağlanmasına olanak tanır. 2.4GHz bandı, kablosuz iletişimde yaygın olarak kullanılan bir frekanstır ve çoğu Wi-Fi yönlendirici ve erişim noktası tarafından desteklenir. ESP8266 5GHz, 2.4GHz'nin aksine 5 GHz Wi-Fi ağlarına erişim sağlar. 5 GHz bandı, hızlı veri iletim hızları ve düşük karışıklık seviyeleri sunabilir. Akıllı prizler bu modüllerin kullanım alanına verilecek örneklerden birisidir. Ev içinde bebek olduğu durumlarda güvenlik açısından takip edilmesi gerekir. Bu ürün bebek kameralarında da kullanılarak uzaktan takip sistemini size sunar. Akıllı ev uygulamanız varsa komut gönderme ya da veri transferi yapmak için bu üründen yararlanırsınız. Belirli aralıklarla veri almak istediğiniz durumlarda bu modül devreye girer. Telefonunuzdaki bir uygulama ile evinizdeki akıllı cihazlarınıza komut gönderip bu eşyaları aktif edebilirsiniz. Bu şekilde dilediğiniz gibi açıp kapatabilirsiniz. Bu elektronik ürün herhangi bir cihaz olabilir. Kettle, televizyon, lamba, kapı kilidi, klima gibi birçok farklı türe komut gönderebilirsiniz. Bu işlemi, cihaz ile modül arasına ESP8266 röle koyarak mümkün kılabilirsiniz. Akıllı ev uygulamalarıyla hayatınızı kolaylaştırmak ya da güvenlik amaçlı önlemler almak isterseniz bu modüle Trendyol üzerinden erişebilir, dilediğiniz zaman satın alabilirsiniz.

Uygun ESP8266 Fiyat Avantajlı

Uygun ESP8266 Fiyat Avantajlı

Günden güne gelişen teknoloji ile farklı yazılımlar ve ürünler ortaya çıkar. Hayatınızı kolaylaştırmaya yarayan bu gelişmeler zamanla günlük yaşamınızın bir parçası halini alır. Pek çok kullandığınız ürünün arka planında görmediğiniz birçok detay ve yazılım bulunur. Teknoloji kullanımı sadece işlevini yerine getirmesinin haricinde pratik, portatif, ergonomi gibi tasarım unsurlarıyla da yakından ilgilidir. Bu kullanım kolaylığı sayesinde bize zamandan kazanç ve mekansal açıdan özgürlük sunar. ESP8266 OLED ise bu modülleri birleştirir. Wi-Fi yeteneklerine ek olarak bir OLED ekranı sunar. Bu ekran, cihazın verileri ya da bilgileri müşteriye görsel olarak sunmasına olanak tanır. Hava durumu bilgilerini görüntülemek ya da nesnelerin internet projelerinde verileri izlemek için kullanılabilir. Çeşitli yaşam alanlarında bulunan elektrik ile ilintili her eşyada bu ürün kullanılabilir haldedir. Akıllı ev ürünlerinde, otomatik kapı sistemlerinde, televizyonlarda ve bunun gibi birçok cihazda ve işlevde bu sistem devreye girer. Kendi geliştirdiğiniz yazılımlarla elektronik cihazları birleştiren bu ürün komut sistemiyle uzaktan müdahale etmenize yarar. ESP8266 LCD ekran ile bağlanarak farklı işlevlerde de işinize yarar. Bu ekranlar apartmanların giriş kapısındaki şifreli sistemde, güvenlikli alanlardaki şifreli kapılarda oldukça fazla bulunur. Bunun dışında güvenlik sistemi dahilinde kameralara da uzaktan müdahale edebilirsiniz. Tüm bu özellikleri ve hayatı kolay hale getiren pratik sistemi ile elektronik ve yazılım ile ilgilenen birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilir. ESP8266 fiyatı, çok fonksiyonlu yapısı göz önünde bulundurularak belirlenir. Günlük hayatınızın birçok alanında yer bulan ya da kendi ilgi alanlarınız dahilinde geliştirdiğiniz ürün ya da yazılımların önemli bir parçası olan bu ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kişisel ihtiyaçlarınıza göre uygun fiyat avantajlara Trendyol ile sahip olabilirsiniz.