İlgili Kategoriler
Marka
Renk
Tema / Stil
Materyal
Parça Sayısı
Fiyat
Boyut/Ebat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Ahşap Biblo

" araması için 12501 sonuç listeleniyor

Ahşap Biblo Modelleri Trendyol'da!

Ahşap biblo ürünleri iç dekorasyonda sıklıkla kullanılan aksesuarlardır. Bu aksesuarlar ile bulunduğunuz ortamın havasını çok daha farklı yerlere taşıyabilirsiniz. Dekorasyonda kullanabileceğiniz birbirinden farklı tasarımlar sizlere sunulmaktadır. Bu tasarımlar ile bulunduğunuz ortamı hareketlendirebilir, iç dizaynı tamamlayabilirsiniz. Ahşap biblo modelleri farklı boylarda ve renk tonlarında tasarlanmaktadır. Kullanmak istediğiniz alana en uygun modelleri tercih edebilirsiniz. İç dizayn tasarımlarında aksesuar kullanımı oldukça yaygındır. Ortamın şıklığına şıklık katacak bu modeller ile tasarımı tamamlayabilirsiniz. Evinizin ya da çalışma alanınızın yapısına en uygun modelleri tercih edebilirsiniz. Dilerseniz şık, klasik bir görünüm dilerseniz de spor bir görünüm elde edebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz ortamda bulunan diğer eşyaların renklerine ve dokularına uygun olarak seçeceğiniz aksesuarlar, elde etmek istediğiniz görüntüyü sizlere sunacaktır. Kendi zevkinize en uygun tasarımları seçebilirsiniz.

Ahşap Biblo Çeşitleri

Ahşap Biblo Çeşitleri

Farklı tarzlara uygunluk gösterecek ahşap aksesuarlar sizlere sunulmaktadır. Dilerseniz eviniz için dilerseniz de ofisiniz için tercih edebileceğiniz ahşap biblolar iç tasarımları tamamlayacaktır. Klasik kesimlerden tasarlanan bibloların yanında bazı hayvan figürleri de sizlere sunulmaktadır. Ahşap zürafa biblo ofisinizde farklı bir hava kazanmanıza yardımcı olabilir. Çalışma alanları dikkat dağıtmamak amacı ile genellikle sade ve şık tasarlanmaktadır. Bu alanlarda yıldız parçalar kullanılarak tasarım daha üst seviyelere taşınabilir. Ahşap geyik biblo da bu etkiyi yaratacaktır. Kullanılmak istenen alanın havasına hareket katacak ve iç tasarımı dengeleyecektir. Ofis alanlarında kullanılabildiği gibi biblolar ev dizaynında da kullanılabilir. Ahşap kedi biblo 3 lü seti evinizin orta sehpasında kullanabilirsiniz. Ahşap malzemesi ortama farklı bir hava katacaktır. Dilediğiniz alanda kullanabilmek için pek çok seçeneğiniz bulunmaktadır.

Ahşap Biblo Tasarımları ile Tarzınızı Yansıtın

Ahşap Biblo Tasarımları ile Tarzınızı Yansıtın

Eviniz, ofisiniz gibi size ait ortamlar, sizi ve tarzınızı yansıtmaktadır. Bulunduğunuz ortamların tasarımları sizin beğenilerinizi ve tarzınızı taşır. Kendinizi ifade etme yöntemlerinden birisi de bunu tasarımlara yansıtmaktır. Evinizi tasarlarken kullanacağınız aksesuarlar ya da diğer eşyalar da sizi yansıtır. Kişisel zevklerinize göre tasarladığınız evinizde ahşap oyma biblo tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda yazlık evlerin konseptine de ahşap biblolar uyumlu olacaktır. Yazlık evlerde genellikle iç tasarımlarda ahşap malzemeler tercih edildiğinden, bu aksesuarlarda uyumlu olacaktır. Sık bir tasarım ile dizayn ettiğiniz evinizde ahşap zebra biblo tercih edebilirsiniz. Aradığınız tüm tarzlara uyum gösterecek tasarımları bulabilirsiniz. Ahşap bibloları vitrinlerde, sehpalara ya da zeminlerde kullanabileceğiniz gibi duvara monte ederek de kullanabilirsiniz. Duvara monte edilerek kullanabileceğiniz pek çok farklı tasarım da sizin beğeninize sunulmaktadır. Trendyol’dan inceleyebileceğiniz bu ürünlere uygun fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.

Ahşap Biblolar Ortamın Havasını Değiştirmeyi Hedefliyor

Ahşap Biblolar Ortamın Havasını Değiştirmeyi Hedefliyor

Her tarza ve zevke uygun ahşap aksesuar modelleri sizlere sunulmaktadır. Kullanmak istediğiniz alanın özelliklerine göre dilediğiniz tasarımı seçebilirsiniz. Aksesuar kullanmak istediğiniz alan çok fazla eşyanın yer aldığı bir alan ise tercihinizi küçük aksesuarlardan yana yapmanız faydalı olabilir. Tam tersi durumda eğer ferah, az sayıda eşyaların bulunduğu bir alanda kullanmak istiyorsanız da büyük tek parçadan oluşan ahşap aksesuarlar tercih edebilirsiniz. Hatta ortamda bulunan bir duvara monte edilecek tek bir ahşap motif dizaynı tamamlayabilir. Ahşap ev biblo modelleri her tarza uygunluk gösterecek şekilde sizlere sunulmaktadır. Ortama farklı bir hava katmak için ahşap afrika biblo tercihi ideal bir seçim olabilir. Ahşap biblo fiyatları da ürünün büyüklüğüne, rengine ya da ahşabın yapısına göre değişmektedir. Tarzınıza en uygun tasarımı seçebilirsiniz.