Marka
Fiyat
Mama Numarası
Fiyatı Düşenler
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Evolvia 3

" araması için 31 sonuç listeleniyor
Evolvia Nutripro Plus 3 - 1000g
Kargo Bedava
EvolviaNutripro Plus 3 - 1000g
459,99 TL
Sepete Git
Evolvia Nutripro Plus 2 - 1000g
Kargo Bedava
EvolviaNutripro Plus 2 - 1000g
549,99 TL
Sepete Git
Evolvia 18075
Kargo Bedava
Evolvia18075
529,99 TL
Sepete Git

Evolvia 3

Evolvia 3

Bebekler için anne sütü yeri doldurulamaz bir besin kaynağıdır. Bebeklerde, anne sütünü desteklemek ve süt içme döneminin sonlanmasının ardından mama kullanımına başlanır. Doktor tavsiyesi üzerine kullanılan bebek mamaları, özenle üretilmiş gıdalardır. Bebeklerde, dördüncü ayın ardından mama kullanımı oldukça yaygındır. Bazı özel durumlarda dört aydan önce bebek maması ve devam sütü kullanılabilir. Bebek mamaları, lezzetli, yumuşak ve besleyici özellikleriyle ön plana çıkan gıdalardır. Bebeklerin gelişimi için hayati olan vitamin ve minerallar, bebek mamalarında ve devam sütlerinde sıklıkla kullanılır. Püre, toz veya sıvı şekilde üretilen bebek mamaları, bebeklerin gelişiminde önemli bir rol oynar. Altı aylık bebekler, ek gıdaları tüketmek için fizyolojik olarak hazır duruma gelir. Bebek mamaları, tahıl, meyve, sebze gibi besleyici gıdaların bir araya getirildiği karışımlardan meydana gelir. Anne sütüne destek olarak kullanılan bebek mamaları kavanoz ve konserve şekilde hazırlanarak piyasada satışa sunulmuştur.

Anne sütü, yeni doğan bebekler için en önemli gıdadır. Vitamin ve mineral açısından oldukça zengin olan anne sütü, bebeklerin gelişimi için gerekli olan bütün takviyeyi sağlar. Anne sütünü desteklemek için bebeklerde belli bir dönemden sonra devam sütü kullanımı oldukça yaygındır. Bebek devam sütleri, belli numaralar ile ayrılmıştır. Devam sütü, anne sütüne destek olarak kullanılan ve anne sütünde bulunan vitamin ve mineralleri içeren bir gıdadır. Devam sütleri, doktor gözetiminde ve doktor tavsiyesi ile kullanılır. Bu nedenle devam sütüne başvurmadan önce doktorunuza başvurmanız önerilir. Devam sütleri, bebeğin yaşına göre farklı içerikler ile formüle edilir ve üretilir.

Her Yaş Grubuna Özel Mamalar

Devam sütleri, 1,2,3 şeklinde numaralandırılarak hangi yaş grubu bebeklerde kullanıma uygun olduğu anlaşılabilir. 0-6 aylık bebeklerde, 1 numaralı destek sütleri kullanılır. 1 numaralı devam sütleri, 0-6 aylık bebekler için özel olarak üretilmiştir ve bebeklerin ihtiyacı olan vitamin, protein ve mineraller bakımından oldukça zengindir. Bebeklerde, yaş ilerledikçe beslenme ihtiyaçları ve şekilleri değişiklik gösterir. 1 numaralı devam sütü, 0-6 aylık bebeklerin beslenme alışkanlıklarında yaşanan değişikliklere daha kolay adapte olmalarını sağlar. Vitamin ve proteinler için bebeğin vücudunu hazırlayan devam sütleri, doktor gözetiminde kullanılan gıdalardır. 1 numaralı devam sütü, 6.ayın sonuna kadar kullanıma uygundur.

Devam sütleri, bebeklerde genellikle 6.ayın tamamlanmasının ardından artar. 2 numaralı devam sütü, 6.aydan itibaren bebeklerde kullanıma uygundur. Anne sütüyle beraber kullanıma uygun olan 2 numaralı devam sütleri, bebeklerin sağlığı için oldukça önemlidir. Bu devam sütlerinin üretim aşamalarında, sütün içinde doğal olarak bulunan laktoz, özel işlemler uygulanarak parçalanır ve bebeklerin sindirimi için daha kolay bir hale gelir. Bu sayede 6.ayını doldurmuş bebekler, sindirim güçlüğü ve gaz problemi yaşamadan, bu sütleri tüketebilir. 2 numaralı devam sütleri, bağırsak sağlığı açısından önemli olan prebiyotik bakımından da oldukça güçlüdür. 2 numaralı devam sütleri, bebeklerin sindirim sağlığının korunmasına yardımcı olur.

3 Numaralı Devam Sütü Nedir?

Bebeklerde 12.ay yani 1 yaşını doldurduktan sonra 3 numaralı devam sütü kullanımı önerilir. 3 numaralı devam sütleri, katı gıdaya geçen bebekler için uygun olarak üretilmiştir. Bu sütler, besleyici olmalarının yanı sıra vitamin ve mineraller açısından da oldukça zengindir. 3 numaralı devam sütleri, bebeğinizin yemesi için uygun olan meyveler ile birlikte kullanılabilir. Bu sayede, katı gıdalara yavaş yavaş geçen bebekler, devam sütü ile daha hızlı adapte olabilirler. Bebekler, 12.aydan itibaren gelişimleri için önemli olan demir, omega 3 yağ asidi gibi içeriklere daha fazla ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle 1.yaştan itibaren 3 numaralı devam sütü kullanımı önerilir.

Bebeklerin gelişimi için gerekli olan bu destek ürünler, besleyicilik açısından oldukça güçlü gıdalardır. Devam sütlerinin yanı sıra kaşık ve kavanoz mamaları da annelerin ilk tercihleri arasında yer alır. Kaşık mamalar, değerli besin kaynakları olarak, folik asit, çinko ve demir gibi gelişimde önemli rol oynayan takviyeler içerir. Tahıllı kaşık mamalar, hem zihinsel hem de bedensel gelişim açısından bebeklere büyük destek sağlayan besinlerdir. Ayrıca, A, D, C, B12 ve B6 vitaminleri açısından da zengin olan tahıllı kaşık mamalar, anneler tarafından sıklıkla tercih edilir. Tahıllı kaşık mamalar, devam sütünün sağladığı faydaları sağlayabilir.

Kaşık Mamalar ile Anne Sütüne Destek

Devam sütlerinde olduğu gibi, tahıllı kaşık mamalar da bebeklerin belli dönemleri için özel olarak üretilir. Tahıllı kaşık mamalar doğal içeriklerle, bebeklere zarar vermeyen gıdalardan üretilir. Bebek sağlığının önemli bir bölümünü oluşturan beslenme, annelerin en fazla önemsediği konuların başında gelir. Kaşık mamalar, 4.ay, 6.ay ve 12.ay olmak üzere farklı içeriklerle bebeklerin kullanımına uygun olarak hazırlanmıştır. Örneğin, 4 aylık bebeklerde kullanıma uygun kaşık mamalar, süt, pirinç ve muz gibi sindirimi kolay ve besleyici gıdalardan hazırlanır. Aynı şekilde 6 aylık bebeklere uygun mamalarda ise, tahıl miktarı biraz daha artırılarak hazırlanır. 6 aylık ve 12 aylık bebeklere uygun mamalarda, özellikle meyve, peynir, pekmez ve süt içeriği oldukça fazladır. Kaşık mamalar, anne sütüne destek olarak anneler tarafından tercih edilen gıdalardır. Bu gıdalar, bebek gelişimi için gerekli olan besinleri bir araya toplayarak, sağlıklı bebeklerin en büyük yardımcılarıdır.

Bir diğer bebek takviye gıdası, kavanoz mamalardır. Kavanoz bebek mamaları, 6.ayını dolduran bebeklerin kullanımı için uygundur. Daha küçük bebeklerde kavanoz maması kullanımı önerilmez. Bunun nedeni, bebeklerin sindirim sistemi gelişimlerini tam olarak tamamlamamış olmasıdır. 6.aydan itibaren bebeklerin fizyolojik gelişimleri katı gıdalara uygun hale gelir. Bu nedenle kavanoz maması kullanımına 6 ayı dolduran bebeklerde başlanır. Kavanoz mamaları, bebekler için oldukça besleyici ve vitamin konusunda zengin gıdalar içerir. Özellikle C vitamini miktarı, kavanoz mamalarda fazladır. Bebek mamalarında, koruyucu ve renklendirici gibi maddeler kullanılmaz, bu maddeler bebeklerin gelişimini olumsuz yönde etkileyebilir. Kavanoz mamalar, C vitaminini, çeşitli meyvelerin yoğun kullanımından karşılar. Kavanoz mamalarda genellikle, elma, armut, muz, havuç ve şeftali gibi meyve ve sebzeler kullanılır.

Bebeklerin Özel İhtiyaçlarına Uygun Formül

Bebeklerin hem zihinsel hem de fizyolojik gelişimleri, özellikle 1.yaşa kadar oldukça önemlidir. Çeşitli vitamin ve minerallar, gelişme çağındaki bebek ve çocuklar için ileride sağlıklı bireyler olmaları açısından hayati önem taşır. Bebeklerin gelişimi sırasında bütün vitamin ve mineraller anne sütüyle birlikte kullanılan ek gıdalar aracılığıyla sağlanır. Montero Gıda firmasının Evolvia markası, bebeklerde kullanıma uygun mama ve devam sütleri ile piyasada yer alır. Her yaş grubundan bebeklere özel üretim sağlayan Evolvia, bebekler için anne sütünün önemini her alanda vurgulayan ve uygulayan bir markadır. Bebek sağlığı kadar annelerin hassasiyetlerini ön plana alan Evolvia, bebek mamaları, devam sütleri ve ek gıdalar konusunda bebeklerin gelişim ihtiyaçlarına uygun olarak üretilmektedir. Annelerin güvenerek kullandığı Evolvia, yeni doğan bebeklerden 3 yaşını dolduran bebeklere kadar özel gıda ve süt gruplarına sahiptir. Bebeklerin gelişimleri açısından oldukça önemli olan gıdalar, sağlıklı ve güvenli formuyla, Evolvia ile annelere ulaşıyor. Evolvia mama ve devam sütleri, Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Özellikle 0-12 ay ve 12-36 ay arası yaş gruplarındaki bebekler için gelişim açısından gerekli olan gıda ihtiyaçlarını bir arada sunuyor. Bebeklerin özel ihtiyaçlarını da düşünen Evolvia farklı besin formlarıyla, kullanıcıların tercihleri arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Evolvia bebek maması, her yaş grubu bebeklere özel olarak üretiliyor. Örneğin, 0-6 aylık bebekler için Evolvia 1 numara devam sütü kullanıma uygunken, 12 aylık bebekler için Evolvia 3 numara devam sütü kullanılıyor. Bebeklerin, her yaş grubunda ihtiyaçları farklıdır. Bu nedenle bebek mamaları yaş gruplarına özel içeriklere sahiptir. Besin sindirimi açısından gelişimin sürekli devam etmesi, ilerleyen yaş gruplarında kullanılan mama çeşitlerini de etkiler. Evolvia mamalar, bebekler için güvenilir ve sağlıklı içerikler üreterek, bebek gelişiminde önemli rol oynayan ek gıda konusunda en iyiyi yakalıyor. Evolvia mamalarından bazıları, kusma ve hazımsızlık gibi sindirim sorunları olan bebeklere özel olarak hazırlanıyor. Bu mamaların kullanımı bebeklerin sindirim konusunda rahatlamasına yardımcı oluyor.

Evolvia Devam Sütü Seçenekleri

Bebeklerin sağlıklı gelişimleri için anne sütü en temel besin kaynağıdır. Fakat bazı durumlarda bebek gelişimi için anne sütünün desteklenmesi gerekir. Bu tip durumlarda anneler ek gıda ve devam sütü gibi ürünlere yönelir. Evolvia 1 numaralı devam sütü, 0-6 ay aralığındaki bebeklerin kullanımına özel olarak üretilmiştir. Anne sütüyle birlikte kullanılan Evolvia 1 numara devam sütü, doktor tavsiyesi ile kullanılmalıdır. Yeni doğan bebeklerin sindirim sistemlerine özel olarak üretilen Evolvia 1 numara, bebeğinizin ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineraller bakımından oldukça zengindir. Bebeklerde 6.ayın doldurulması ile beraber, gelişim için duyulan besin ihtiyaçları değişiklik gösterir.

Evolvia mamalar, 6. aydan sonra tüm bebekler için gerekli ek gıdaların tümünü karşılar. Gelişim konusunda bir diğer yaş aralığı 1-3 yaş aralığıdır. Bebekler, 6.ayın ardından ilk dişlerini çıkarmaya başlarlar. Bu sayede sıvı gıdalar yavaş yavaş katı gıdalar ile desteklenebilir. Fakat bu dönemde katı gıdalar, püre ve sıvı gibi formlarda hazırlanır. 1 yaşından sonra ise katı gıda tüketimi artış gösterir. Evolvia 3 bebek maması, 1 yaşından 3 yaşına kadar bebeklerin kullanımı için uygundur. Beslenme konusunda hassasiyeti bulunan bebeklere özel olarak üretilen mama çeşitleri bulunan Evolvia, sindirim sağlığı konusunda bebeklere destek sağlar. Özel seçenekleri bulunan bebek mamaları, her ihtiyaca uygun olarak üretilmiştir. Bebeğiniz için sağlıklı ve güvenli bir mama arayışı içindeyseniz, Evolvia bebek mamalarının, her yaş grubuna özel mamalarını inceleyebilirsiniz.

Evolvia bebek mamaları NutriPro içerikleri ile anne ve babaların güvenerek kullandığı bebek mamaları arasında yer alıyor. NutriPro içeriği sayesinde bebeğiniz için hem besleyici hem de sağlıklı ek gıda kullanımını kolaylaştırıyor. Her yaş grubuna özel olarak formüle edilen mama ve devam sütleri ile bebeğinizin gelişimi için gerekli olan vitamin, protein ve vitaminleri bir arada bulabilirsiniz. Anne sütü ile beslenen bebeklere destek olarak verilen devam sütleri, hem zihinsel hem de bedensel gelişim konusunda destek oluyor ve ek besin ihtiyacını sağlıklı bir şekilde karşılıyor. Annelerin güvenle kullandığı bebek mamaları arasında yer alan Evolvia mamalar iyi bir destekleyici olarak piyasada yer alıyor. Evolvia devam sütleri, bebeklerin bağışık sistemini destekleyici özel formüller ile üretiliyor.

Bebekler için anne sütünün en uygun besin olduğunu savunan Evolvia, anne sütüne destek güvenilir devam sütleri sunuyor. Evolvia 1 numaralı devam sütü yeni doğan bebeklerde anne sütünün yetersiz kaldığı durumlar için kullanılır. Evolvia 1 numaralı devam sütü, gluten içermeyen özel bir formüle sahiptir. Bebeklerin sağlıklı gelişimi için önemli olan nükleotid, taurun ve uzun zincirli PUFA, Evolvia devam sütünde bulunur. PUFA, uzun zincirli çoklu doymamış yağ asitlerine verilen isimdir. Bebek gelişiminde önemli rol oynayan Omega-3, bebeklerin göz ve beyin sağlığı için önemli bir rol oynar. Evolvia 1 numaralı devam sütü içerisinde yağsız süt ve yeterli oranda ve bebeğin sindirimine zarar vermeyen laktoz bulunur. Evolvia 1 devam sütü, prebiyotik lifler ve probiyotik bakımından oldukça zengindir. Yeni doğan bebeklerde, çeşitli nedenlerden sindirim problemi yaşanabilir. Doğru miktarda prebiyotik alımı bebeklerin bağırsak sağlığına yardımcı olur.

Mineral ve Vitaminler Bir Arada

Evolvia 1 numaralı devam sütü, bitkisel ve doğal yağlar bakımından da annelerin tercihleri arasında ilk sırada yer alır. İçinde bulunan hurma yağı ve hurma çekirdeği yağı özellikle 0-6 aylık bebeklerin devam sütlerinde sıklıkla kullanılır. Evolvia 1 numaralı devam sütü, protein ve mineraller açısından da oldukça zengindir. Ayrıca yüksek oranda, C vitamini, kalsiyum, A vitamini, B12 vitamini ve D vitamini içeren devam sütü, anne sütü ile birlikte kullanıldığında bebeğinizin gelişimini olumlu yönde destekler. Devam sütü kullanırken, hazırlık aşaması önemlidir. Her defasında taze olarak hazırlanan devam sütü bekletilmeden bebeklere verilmelidir. Devam sütü ısıtılarak ya da bekletilerek kullanılmamalıdır. Evolvia Nutripro 1 devam sütü, bebeğinizin gelişimi için gerekli olan 13 ayrı vitamin ve 13 ayrı mineral içeriyor.

Evolvia Nutripro 2 ise, 6.ayını dolduran bebeklere özel olarak üretilmiş ve formüle edilmiş bir devam sütüdür. Fizyolojik olarak yeni doğan bebeklere oranla gelişim gösteren 6 aylık bebeklerin devam sütü farklı içeriklerle, bebeğinizin ihtiyaçlarına özel olarak üretilmiştir. Anne sütüne destek olarak, doktor tavsiyesi ile kullanabileceğiniz Evolvia 2 numaralı devam sütü, vitamin, mineral, protein ve bebek sağlığı için önemli olan birçok takviye besin içermektedir. 6 aydan 12 aya kadar bebeklerde kullanıma uygun olan Evolvia 2 numara devam sütü, annelere güven veren formülü ile sıklıkla kullanılan bir ek gıdadır.

Evolvia NutriPro 3 ise, 12 aydan 36 aya kadar bebeklerde kullanıma uygun olarak, bebeklerin fizyolojik gelişmeleri göz önünde bulundurularak son teknoloji ile üretilmiştir. Bebeklerde katı gıda tüketimi 1 yaşından sonra başlar. Evolvia 3 numara devam sütü, katı gıdalarla birlikte tüketilmeye uygun bir devam sütüdür. Evolvia 3, bebeklerde katı gıda tüketimini, devam sütü ile destekleyerek gelişimlerine destek sağlar. 1 yaşını dolduran bebeklerin gelişimi için ihtiyaç duyulan birçok vitamin, mineral ve protein bakımından oldukça zengin Evolvia 3 kullananlar bebeklerinin bu mamaları severek tükettiklerini belirtiyor. Evolvia 3 bebek maması kullanırken, mamayı bekletmeden bebeğinizin tüketmesine özen göstermeli ve sürekli taze mama hazırlamalısınız.

Evolvia 3 Mama Fiyatları

Evolvia bebek mamaları, vitamin, besleyici yağ ve probiyotik çeşitleri açısından oldukça zengin olarak formüle edilmiştir. Anne sütü, bebeklerin gelişimi konusunda en iyi besin maddesidir. Anne sütüne destek olarak, bebeğinizin sağlıklı gelişimi açısından devam sütü ve ek gıda kullanımı önemlidir. Evolvia bebek mamaları, sindirim ve sistemlerinde hassasiyeti bulunan bebekler için özel olarak formüle edilmiştir. Farklı yaş grupları için ayrı şekillerde üretilen Evolvia bebek mamaları, annelere güvenli ve sağlıklı ek gıda kullanımı sunuyor. Bebeğinizin sağlıklı gelişimi ve doğru beslenmesi için anne sütüyle birlikte kullanılabilen, güvenli ve lezzetli bir ek gıda arıyorsanız, Evolvia 1, Evolvia 2 ve Evolvia 3 devam sütleri en doğru seçenekler arasında yer alır. Evolvia bebek mamalarını, Trendyol’dan, her bütçeye uygun seçeneklerle sipariş edebilir ve sürekli kullanım için rahatlıkla depolayabilirsiniz.

Bebeğinizin ihtiyacına uygun olarak Evolvia 3 farklı gramaj ağırlıklarında piyasada satışa sunulmuştur. Devam sütünü bebeğinizin ihtiyaçlarına ve kullanım sıklığına göre Evolvia 3 800 gr ve Evolvia NutriPro 3 400 gr seçeneklerine göz atabilirsiniz. Bebek maması fiyatları, marka, içerik ve gramaj farklılığına göre belirlenir. Evolvia 3 fiyat açısından her bütçeye uygun seçeneklerle Trendyol’da bulunuyor.