İlgili Kategoriler
Fiyat
Roman Türü
Cilt Bilgisi
Basım Yılı
Setli/Tekil
Basım Dili
Boyut
Fiyat Geçmişi
Yazar
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Eylül Kitabı

" araması için 177 sonuç listeleniyor
Bilge Kültür Sanat Eylül
Hızlı Teslimat

Bilge Kültür SanatEylül

163,52 TL
Sepete Git
Anonim Yayıncılık Eylül
Hızlı Teslimat

Anonim YayıncılıkEylül

150,86 TL
Sepete Git
Kare Yayınları Eylül
Hızlı Teslimat

Kare YayınlarıEylül

160,56 TL
Sepete Git
Fark Yayınları Eylül / Mehmet Rauf /

Fark YayınlarıEylül / Mehmet Rauf /

141,22 TL
Sepete Git
Anonim Yayınları Eylül

Anonim YayınlarıEylül

102,05 TL
Kupon Fırsatı
Sepete Git
SMS Yayınları Eylül Mehmet Rauf

SMS YayınlarıEylül Mehmet Rauf

146,33 TL
Sepete Git
Hayykitap Eylül - Türk Klasikleri 13

HayykitapEylül - Türk Klasikleri 13

199,90 TL
Sepete Git

Okurlardan Tam Not Alan Eylül Kitabı Trendyol'da!

Kitap okumak, çok sevilen ve okuyucunun kelime dağarcığına katkı sağlayan aktivitelerden biridir. Yasak aşk, ihtiras ve karakterler arası çekişmelerin konu edildiği kitaplar, heyecan seven okurların tercih ettiği eserler arasında yer alır. Siz de okurlardan tam not alan Eylül kitabını edinerek Suat ile Necip'in yasak aşkına şahit olabilir, acı ve ayrılık ayına dönüşen eylülü yaşayabilirsiniz. Bazı yazarlar kahramanların iç dünyasını okura direkt yansıtmayı tercih eder. Karakterlerin ruh hâllerinin detaylı şekilde işlendiği Eylül kitabıyla da eşsiz bir okuma deneyimi yaşayabilirsiniz. Kategorideki çeşitleri inceleyerek uygun bir Eylül kitabı fiyatıyla bu dönem romanını satın alabilir, kitaplığınızı zenginleştirebilirsiniz. Daha önce Mehmet Rauf'tan bir eser okumadıysanız yazarın anlatım tarzı hakkında soru işaretleriniz olabilir. Gerçek okuyucuların yazdığı Eylül kitabı yorumlarına göz atabilir, işleyişi hakkında bilgi edindiğiniz eseri satın alarak okumaya başlayabilirsiniz.

Beğeni Kazanan Eylül Kitabı

Beğeni Kazanan Eylül Kitabı

İlk psikolojik roman olma özelliğini taşıyan Eylül, 1900 yılında Servet-i Fünûn dergisinde yayımlanır. Edebî bir dille yazılan romanları seven okurlar için Mehmet Rauf'un Eylül kitabı uygun bir alternatif olabilir. Okur, bu eserde mutlu bir evliliğe sahip Suat'ın ve Süreyya'nın aile dostları Necip'in sıklaşan ziyaretleriyle yasak aşka karışmasına tanıklık eder. Deniz kenarındaki villa ve sandal gezileri yasak aşkın doğduğu ortamlar olarak okurun hayal dünyasında canlanır. Üç temel karakterle işlenen bu kitapta İstanbul'u da dördüncü bir karaktermişçesine okuyabilirsiniz. İstanbul'un muhteşem güzelliği, mevsim geçişleri ve müziklerin hoş tınılarıyla harmanlanan romanın sayfalarında eylül ayına gidebilir, yaprak gibi dökülen bir evliliğe şahit olabilirsiniz. Karakter analizine sıkça yer verilen eserleri okumayı sevenlerdenseniz Eylül kitabını satın alabilir, sizinle aynı okuma zevkine sahip arkadaşlarınıza Eylül kitabını tavsiye edebilirsiniz.

Psikolojik Roman Sevenlerin İlgisini Çeken Eylül Kitabı

Psikolojik Roman Sevenlerin İlgisini Çeken Eylül Kitabı

Eylül, Necip'in Suat'a duyduğu hayranlıkla ayrılık ve acıya dönüşen eylül ayını işler. Biten bir evliliğin arka yüzünde yaşanan duygu durumlarına eserde sıkça yer verilir. Yazarın psikolojik tahlilleriyle işlediği eser, psikolojik roman sevenler için ideal bir seçenek olabilir. Suat, Süreyya ve Necip üçlüsü arasında geçen olaylar üzerine kendi Eylül kitabı yorumunuzu arkadaşlarınızla ya da ailenizle paylaşabilir, bu başarılı psikoloji romanını kütüphanenize katabilirsiniz. Bir kitap aynı içerikle farklı yayınevlerinde basıma girebilir. Farklı yayınevlerinden çıkan Eylül kitabı çeşitlerini inceleyebilir, kendiniz için uygun kitabı seçebilirsiniz. Siz de ayrılık, acı ve yasak aşk gibi temaların işlendiği kitaplardan hoşlanıyorsanız gerçek müşterilerin Eylül kitabı tavsiyelerine kulak verebilir, kendiniz için bir tane satın alabilirsiniz.

Bütçe Dostu Fiyat Seçenekleriyle Eylül Kitabı

Bütçe Dostu Fiyat Seçenekleriyle Eylül Kitabı

Mehmet Rauf'un yazdığı Eylül kitabı fiyatlarını belirlemede bazı kriterler dikkate alınır. Kitabın basılmasından okuyucuya ulaştırılmasına kadar olan süreçten sorumlu yayınevleri, bu kriterlerden birisidir. İçerik ve kapak tasarımları aynı kalsa da kitabı basan yayınevinin farklı olması, fiyat değişikliklerine sebep olabilir. Her yayınevi kitaplar için ciltli baskı tercih etmeyebilir. Ciltli Eylül kitabı, ciltsiz baskıya göre daha yüksek fiyattan satılabilir. Basımda kullanılan kâğıdın kalitesi de fiyatları değiştiren bir başka kriter olabilir. Ayrıca Eylül kitapları set hâlinde farklı kitaplarla birlikte satışa sunulabilir. Setlerdeki kitap sayısı fazla olduğu için fiyatlar yükselebilir. Sürükleyici bir anlatıma sahip ve detaylı karakter incelemesi sunan bu kitabı uygun fiyattan satın almak isteyenler favorilerine ekleyebilir, Eylül kitabı indirim zamanlarında cazip fiyatlarla kitabı satın alabilirler. Mehmet Rauf'un eseriyle ilk defa tanışanlardansanız acı ve ayrılığın işlendiği eser için gerçek müşterilerin yaptığı Eylül kitabı yorumlarına göz atabilir, okuyucunun ilgisine çeken Eylül kitabının tüm çeşitlerine Trendyol'da bulabilirsiniz.