File Tül Perde

311+ Ürün
Mexess Ağır Gramajlı Dökümlü File Tül Bej (1/3 Sık Pile)

Mexess Ağır Gramajlı Dökümlü File Tül Bej (1/3 Sık Pile)

Şeffaf
Sepet ikonuSepette %44 İndirim
Sepette112 TL200 TL
Beden bilgisi
20 x 15
Brillant Yeni Sezon Şık Tasarım Bej Rengi File Tül Perde Sık Pile Ütü İstemez

Brillant Yeni Sezon Şık Tasarım Bej Rengi File Tül Perde Sık Pile Ütü İstemez

Oda Karanlığı
Kargo Bedava
1.440 TL
Trendyol Plus ile1.368 TL
Beden bilgisi
120 x 240
Taç Modern Tasarım Yeni Ürün Ütü İstemez Sık Pile File Tül Perde

Taç Modern Tasarım Yeni Ürün Ütü İstemez Sık Pile File Tül Perde

Oda Karanlığı
Kargo Bedava
1.440 TL
Trendyol Plus ile1.368 TL
Beden bilgisi
120 x 240
Brillant YENİ SEZON 2025 MODERN DOKULU KIRIŞMAZ ÜTÜ İSTEMEZ 1/3 SIK PİLE TÜL ...

Brillant YENİ SEZON 2025 MODERN DOKULU KIRIŞMAZ ÜTÜ İSTEMEZ 1/3 SIK PİLE TÜL PERDE

Şeffaf
4.0
(2)
Kargo Bedava
814,11 TL
Beden bilgisi
100 x 200
ilora home Premium vizon file tasarım tül perde 1/2 kat seyrek pile dikim
Hızlı Teslimat

ilora home Premium vizon file tasarım tül perde 1/2 kat seyrek pile dikim

Oda Karanlığı
5.0
(2)
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Sepette26,10 TL29 TL
Beden bilgisi
12 x 12
Brillant Lucra Concept Modern Gri File Tül Perde Kare Örgü Dokulu 1/3 Sık Pile

Brillant Lucra Concept Modern Gri File Tül Perde Kare Örgü Dokulu 1/3 Sık Pile

Oda Karanlığı
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
1.350 TL
Beden bilgisi
100 x 200
Emuz Siyah Lüx File Tül Perde Pilesiz Extraforlu Düz Dikim A+ Kalite Perde

Emuz Siyah Lüx File Tül Perde Pilesiz Extraforlu Düz Dikim A+ Kalite Perde

Şeffaf
Sepet ikonuSepette 10 TL İndirim
Sepette124,37 TL134,37 TL
Beden bilgisi
20 x 25
Ran Perde Şerit Desenli File Tül Perde - Koyu Kahve- Pileli Dikim - 1e2,5 Pile

Ran Perde Şerit Desenli File Tül Perde - Koyu Kahve- Pileli Dikim - 1e2,5 Pile

Oda Karanlığı
4.7
(3)
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Sepette1.303,22 TL1.448,02 TL
Beden bilgisi
200 x 260
Belvedere Yeni Tasarım File Tül 1x3 Sık Pile Kırışmaz

Belvedere Yeni Tasarım File Tül 1x3 Sık Pile Kırışmaz

Şeffaf
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
1.000 TL
Beden bilgisi
100 x 250
farbateks Beyaz Renk Pati Dostu File Topcuklu Ütü İstemez Kruvaze Tül Perde

farbateks Beyaz Renk Pati Dostu File Topcuklu Ütü İstemez Kruvaze Tül Perde

Şeffaf
5.0
(1)
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette10,03 TL10,13 TL
Beden bilgisi
12 x 12
MASSARELLI File Tül Krem 1-2,5 Orta Sık Pile

Massarelli File Tül Krem 1-2,5 Orta Sık Pile

Oda Karanlığı
5.0
(11)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonu1250 TL'ye %5 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu1250 TL'ye %5 İndirim
Sepette1.598,85 TL1.683 TL
Trendyol Plus ile1.518,91 TL
Beden bilgisi
100 x 190
Yuka File Örme Bej Tül Perde Ağır Gramajlı ORTA PİLE Kırışmaz Ütü İstemez Ete...
Videolu Ürün

YukaResmi satıcı rozeti File Örme Bej Tül Perde Ağır Gramajlı ORTA PİLE Kırışmaz Ütü İstemez Eteği Kurşunsuz Her Odaya Uygun

Blackout
Sepet ikonuSepette %77 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %77 İndirim
Sepette1.309,62 TL5.694 TL
Beden bilgisi
100 x 230
Mexess File Tül Kruvaze Tül Ağır Gramajlı Dökümlü Tül Perde Yeni Sezon Her Od...
Başarılı Satıcı

Mexess File Tül Kruvaze Tül Ağır Gramajlı Dökümlü Tül Perde Yeni Sezon Her Odaya Uygun Bej

Şeffaf
Sepet ikonuSepette %38 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %38 İndirim
Sepette1.971,60 TL3.180 TL
Beden bilgisi
200 x 240
The Rose Antrasit Lüx File Tül Perde Ekstraforlu Kornişli Onarılabilir Tül
Videolu Ürün

The Rose Antrasit Lüx File Tül Perde Ekstraforlu Kornişli Onarılabilir Tül

Oda Karanlığı
5.0
(1)
24 TL
Trendyol Plus ile23,28 TL
Beden bilgisi
12 x 12
Brillant Kırık Beyaz File Tül 1/3 Sık Pile
Yetkili Satıcı

BrillantResmi satıcı rozeti Kırık Beyaz File Tül 1/3 Sık Pile

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Çok Al Az Öde

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

1.968 TL
2.100 TL
Beden bilgisi
100 x 250
Yuka File Örme Gri Tül Perde Ağır Gramajlı ORTA PİLE Kırışmaz Ütü İstemez Ete...
Videolu Ürün

YukaResmi satıcı rozeti File Örme Gri Tül Perde Ağır Gramajlı ORTA PİLE Kırışmaz Ütü İstemez Eteği Kurşunsuz Her Odaya Uygun

Blackout
3.7
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %77 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %77 İndirim
Sepette1.309,62 TL5.694 TL
Beden bilgisi
100 x 230
Mexess Ağır Gramajlı Dökümlü File Tül Gri (1/3 Sık Pile)

Mexess Ağır Gramajlı Dökümlü File Tül Gri (1/3 Sık Pile)

Şeffaf
Sepet ikonuSepette %44 İndirim
Sepette112 TL200 TL
Beden bilgisi
8 x 18
farbateks Kediye Dayanıklı Pati Dostu Vizon Bej File Tül Perde 3Kat Pileli

farbateks Kediye Dayanıklı Pati Dostu Vizon Bej File Tül Perde 3Kat Pileli

Oda Karanlığı
4.7
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette884,12 TL893,05 TL
Beden bilgisi
100 x 250
Mexess File Tül Kruvaze Tül Ağır Gramajlı Dökümlü Tül Perde Yeni Sezon Her Od...
Başarılı Satıcı

Mexess File Tül Kruvaze Tül Ağır Gramajlı Dökümlü Tül Perde Yeni Sezon Her Odaya Uygun Kırık Beyaz

Şeffaf
Sepet ikonuSepette %38 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %38 İndirim
Sepette1.971,60 TL3.180 TL
Beden bilgisi
200 x 240
AleynaHome Taçvizon Renk Ütü İstemeyen File tül perde Ekstraforlu düz dikim

AleynaHome Taçvizon Renk Ütü İstemeyen File tül perde Ekstraforlu düz dikim

Oda Karanlığı
4.6
(8)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
307 TL
Beden bilgisi
70 x 240
QUBA DECO Zarif Nefes Alan File Dokulu Pileli Tül Perde Salon Oturma Odası Ya...

QUBA DECO Zarif Nefes Alan File Dokulu Pileli Tül Perde Salon Oturma Odası Yatak Odası Çocuk Odası

Şeffaf
Sepet ikonu1000 TL'ye 100 TL İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonu1000 TL'ye 100 TL İndirim
Sepette1.071 TL1.171 TL
Trendyol Plus ile1.017,45 TL
Beden bilgisi
100 x 180
Brillant File Kumaş Brillant Marka Fon Perde Tül Fon Ultra Gramaj

Brillant File Kumaş Brillant Marka Fon Perde Tül Fon Ultra Gramaj

Oda Karanlığı
5.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.718,75 TL
farbateks Beyaz Yeni Tasarım File Yalancı Kruvaze Tül Perde
Başarılı Satıcı

farbateks Beyaz Yeni Tasarım File Yalancı Kruvaze Tül Perde

Oda Karanlığı
4.0
(5)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette1.196,37 TL1.208,45 TL
Beden bilgisi
100 x 250
The Rose Bej Lüx File Tül Perde Ekstraforlu Kornişli Onarılabilir Tül
Videolu Ürün

The Rose Bej Lüx File Tül Perde Ekstraforlu Kornişli Onarılabilir Tül

Oda Karanlığı
1.8
(5)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
37 TL
Trendyol Plus ile35,89 TL
Beden bilgisi
12 x 12
12...45678...10...13

Kategori

Boyut/Ebat

Kuponlu Ürünler

Fiyat

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Parça Sayısı

Işık Geçirgenliği

Kanat Sayısı

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?