placeholder
"

Fırın Dolabı

" araması için 971 sonuç listeleniyor

Fırın Dolabı

Mutfağınız İçin Kurtarıcı Parça Fırın Dolabı

Fırın dolabı çeşitleri son dönemde kullanışlı yapısı ve şık görünümüyle kişilerin oldukça dikkatini çekmektedir. Birinci kalite hizmet sunan bu ürünler aynı zamanda da görsel olarak evinde bütünlük arayan kişilerin severek kullanabileceği ürün modelleri arasındadır. Ankastre fırın dolabı seçenekleri özel yapısı sayesinde mutfağınıza şık bir görünüm sunar. Birinci kalite malzemeden üretilen bu ürünler çizilmelere ve ısıya karşı dayanıklı olarak üretilmektedir. Çevre sağlığına uygun malzemeden imal edilen bu dolap modelleri, insan sağlığına herhangi bir zarar vermez. Kolay silinebilir yüzeyi sayesinde oldukça pratiktirler, kolay bir şekilde kurulabilir. Farklı renk ve modellerde tercih edebileceğiniz bu ürünleri tek başınıza da evinizde rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Ana malzemesi suntadan üretilen dolap modellerinin, ayakları rahat bir şekilde kısalmaktadır. İstediğiniz boyda ve farklı modellerde imal edilir ve oldukça uygun fiyatlara temin edilebilir.Mini fırın dolabı modelleri özel dış yapısı sayesinde yanmaya, çizilmeye ve kir tutmaya karşı dayanıklıdır. Uzun ömürlü malzemeden üretildiğinden sürekli olarak kullanıma uygundur. Mutfağın içerisinde özel bir görünüm isteyen kişiler rahatlıkla tercih edebilirler. Ayakları kısaltılabilen bu ürünler, kolay bir şekilde monte edilebilir. Ortalama altmışlık bir fırınla uygun olan ürünler birinci sınıf malzemeden imal edilir. Özel aksesuarları sayesinde son derece şık bir görünüme sahip olmanın yanında çevre sağlığına yararlı bir şekilde üretilmiştir. Herhangi bir şekilde insan sağlığına zararı bulunmaz, kenar kısımları PVC malzemesinden imal edilmektedir. Oldukça hafif malzemesi sayesinde kolay bir şekilde sökülüp, takılabilir ve bir bez yardımıyla kolay bir şekilde temizlenir.Mikrodalga fırın dolabı modelleri ev içerisinde ekstra yer isteyen kişilerin kolay bir şekilde temin edebileceği ürün modelleri arasına girmektedir. Kolay ve eğlenceli kurulumu ile mikrodalga fırınlar için oldukça kullanışlıdır. Minifiks ve Rafix malzemeleriyle imal edilmiştir. Özel tasarım olarak dizayn edilen modellerini monte etme konusunda da oldukça pratiktir. Ortalama içerisinde 40 cm fırın boşluğu bulunan, Piramit ayaktan hazırlanan, çevreye zararı olmayan hammaddeden üretilmişlerdir. Tüm bunların yanı sıra kullanıcılarının sağlığına da herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Birinci sınıf malzemeden üretilen bu ürünler uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Mutfağın Görselini Değiştiren Fırın Dolabı Modelleri

Ankastre fırın dolabı ölçüsü fırınınızın durumuna göre değişiklik gösterebilir. Farklı renk seçeneklerinde üretilen bu dolaplar, kişilerin mutfakları için severek kullanabileceği modeller arasındadır. İçerisinde alt ve üst dolap rafları, orta kısmında ise ankastre fırın bölmesi bulunmaktadır. Son derece kullanışlı olan dolaplar aynı zamanda da evin farklı noktalarında rahat bir şekilde kullanılabilir. Uygun fiyatlı olarak, özel ahşaptan tasarlanmaktadır. Arka kısmı genel olarak duralitten imal edilen bu ürün modelleri, ev içerisine kolay bir şekilde monte edilebilir. Pratik silinebilir yapıya sahiptirler aynı zamanda da çizilmeye, yanmaya ve kir tutmaya karşı özel bir yüzeye sahiptir. Bir bez yardımıyla kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Çok amaçlı fırın dolabı modelleri tamamen insan ve çevre sağlığına uygun bir şekilde üretilmektedir. Bununla beraber birinci sınıf kalite ahşap malzemeden üretilmektedir. Farklı renk ve model seçeneklerine sahip olan bu seçenekler mutfağınıza şıklık katacaktır. Son yılların en trend ürünleri arasına giren bu dolaplar, içerisinde ki farklı modüller sayesinde kolay kullanım sağlamaktadır. Oldukça kullanışlı olan tasarımları ile mutfak dolabı olarak da kullanılabilir. Yonga levha malzemeden üretilen dolaplar farklı boyut ve seçenekleri ile uzun yıllar kullanılabilmektedir. Birinci sınıf malzemeden imal edildikleri için şişme, kabarma veya yanma gibi problemler yaşatmaz. Kolay bir şekilde temizlenebilir ve kullanılabilir.Midi fırın dolabı modelleri içerisinde farklı raf aralıkları barındırmaktadır. Tamamen çevreci yapıya uygun olarak üretilmektedir. A sınıfı kalite malzemeden imal ediliğinden insan ve çevre sağlığına zarar vermemektedir ve geri dönüşüme uygundur. İçerisinde ham madde olarak ise ahşap kullanılmaktadır. Demonte olarak satılan ürünler kolay bir şekilde montaj edilebilir. İçerisinde çeşitli raflar bulunur bu yönü ile mutfak dolabı olarak veya banyo dolabı olarak da rahatlıkla kullanılabilir. Kapaklı, raflı veya bölmeli olarak farklı üretilen seçenekler mini fırın modelleri için son derece uygundur. Tercihen kişiler çekmeceli veya farklı renkli dolap modellerini de tercih edebilirler.

Ergonomik Yapısıyla Fırın Dolabı Modelleri

Fırın bölmeli dolap modelleri özellikle çekmeceleri ve bölmeleri sayesinde kişilere ürün sağlamak için büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Pratik bir şekilde kullanılabilir tasarımları ile birinci sınıf malzemeden imal edilmektedir. Çekmeceli, bölmeli ve ek parçalı olarak tasarlanan modeller, farklı renklerle de satılmaktadır. Ev içerisinde son derece uyumlu yapıları sayesinde kilerde, banyoda veya balkonda da rahat bir şekilde kullanılabilir. Yanmaz, kir tutmaz veya sudan etkilenmez bir yapıya sahiptirler, kolay bir şekilde temizlenebilir bir malzemeye sahiptirler. Birinci sınıf aksesuar malzemelerden üretilen ürünler aynı zamanda da görsel olarak mutfakta oldukça şık durmaktadır. Hem kurulum hem de günlük kullanım açısından oldukça kullanışlı ve pratiktir.Tablalı ankastre fırın dolabı modelleri şık yapısı ve farklı renkleriyle mutfak içerisinde kolay bir şekilde kullanılabilir. Özel iç derinliği sayesinde ürünleri oldukça kolay saklayan bu ürünler aynı zamanda da banyoda, kilerde veya alternatif alanlarda kullanılabilir. Üst ve alt raflarda bulunan bu ürünlerin orta kısmına çok rahat ankastre fırın koyabilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlara temin edebileceğiniz gibi kullanımı da oldukça rahat ve pratiktir. Kişiler evlerinde rahatlıkla bu dolapları kullanarak, mutfaklarında yenilik yakalayabilirler. Satın almadan önce evinizde koyacağınız bölümü ölçerek daha rahat bir şekilde monte edebilir ve kendi dekorasyon fikirlerinizi uygulayabilirsiniz. Hızlı bir şekilde monte edilen bu ürünleri, evinizde hızlıca kurabilirsiniz. Fırın dolabı modelleri midi fırın, ankastre fırın ve mikrodalga fırın olarak farklı modellere ayrılmaktadır. Kişiler ihtiyaçlarına yönelik farklı fırın dolabı modellerini tercih edebilirler. Değişik renklerle ve tasarımlarla evlerinize şıklık katar. Ayaklı olan bu modeller kolay bir şekilde kısaltılabilir ve aynı zamanda da E1 kalitede üretilmektedir. Suntalam malzemesinden üretilen, tamamen birinci sınıf dolap modelleri arasındadır. Birçok farklı alanda rahat bir şekilde kullanılabilir ve herhangi bir şekilde çizilme, kabarma veya yanma yaşatmaz. Demonte olarak üretilirler, kurulumları ise oldukça pratik ve basittir. Uzun ömür ve kalite açısından bu modellerin tercih edilebilirliği oldukça yüksektir.

Kolay Silinebilen Fırın Dolabı Modelleri

Set üstü fırın dolabı modelleri farklı renklerle ve tasarımlarla üretilmektedir. Genel olarak yonga levhadan üretilirler ve aynı zamanda da kaliteli aksesuarlar içermektedir. Kişiler set üstü fırın için kolay bir şekilde bu dolap modellerini kullanabilirler. Demonte olan ürünler, ev içerisinde kolay bir şekilde kurulabilirler. İç derinliği oldukça geniş olduğundan kullanan kişilerin eşyalarını rahat bir şekilde toplamaktadır. E1 kalite malzemeden üretilir, tamamen A sınıfı kalitede dolaplardır. Üst ve kenarlarda PVC malzeme kullanılan bu ürünler çizilmeye karşı dayanıklıdır. Yanmaya, tozlanmaya ve şişmeye karşı dayanıklı olan bu ürünleri uzun ömürlü olarak rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Çevre sağlığına uygun malzemeden üretilen bu ürünler herhangi bir şekilde kişilere zarar veremez. Mikrodalga ve fırın dolabı çeşitleri kişiler tarafından rahat bir şekilde kullanılabilir. Farklı boyut ve seçenekleri ile birinci sınıf malzemeden imal edilmektedir. Kolay bir şekilde sökülüp, takılabilen bu ürünler aynı zamanda da rahat bir şekilde taşınabilir. Kişiler bu ürünleri pratik bir şekilde monte edebilirler. Özel olarak tasarlandıkları için kolay bir şekilde kullanılabilir. Oldukça şık bir görünüme sahip olan modeller evlerin içinde bambaşka bir hava yaratabilmektedirler. E1 kalitesiyle üretilen ürünler 1. sınıf kaliteli bağlantı malzemelere sahiptir. Kişiler aksesuar olarak da bu ürünleri rahat bir şekilde kullanılabilir. Kiler veya balkon gibi alanlarda rahat bir şekilde tercih edilebilir. Bezle rahat bir şekilde temizlenen malzemesi sayesinde herhangi bir şekilde çizilme, dökülme veya yanma yaşatmaz. Büyük fırın dolabı modelleri ise mutfakta son derece şık duran ve ürün saklamaya yardımcı olan ürün modelleri arasındadır. Demonte olarak satılan bu ürünler, zarar görmeden kolay bir şekilde sökülüp, takılabilir. Aynı zamanda da taşınma sırasında kişilere büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Özel tasarımları ile mutfağı toplamak ve düzenlemek amacıyla da tercih edilebilir. Birinci sınıf malzemeden, farklı renk ve modellerle de üretilmektedir. Bununla birlikte aksesuarları da son derece kalitelidir. İçerisinde PVC malzeme bulunan bu ürünler, mutfakta görsel olarak oldukça şık durmaktadır. Kişiler severek uzun süre kullanabilirler. Çizilmeye karşı dayanıklı olan bu ürünler, bir bez yardımıyla kolay bir şekilde temizlenebilir.

Pratik Kurulumuyla Fırın Dolabı Modelleri

Ocaklı fırın dolabı modelleri kişilerin evlerinde sıklıkla tercih ettiği ürün çeşitleri arasındadır. Uzun ömürlü olarak kullanılabilirler, ergonomik yapısı sayesinde uzun süre boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Oldukça derin iç yüzeyi sayesinde eşyaları kolaylıkla taşıyabilen birinci sınıf malzemeden imal edilmektedir. E1 kalitesinde olan ürünlerin kenarları pvc malzemeden imal edilmektedir. Kişiler fırın ölçülerine göre farklı dolap modelleri ve evlerinin rengine göre farklı dolap modelleri tercih edebilirler. Bu modeller, kaliteli aksesuarları sayesinde oldukça şık durmaktadır. Oldukça hafif olan bu dolaplar demonte olarak üretilmektedir. Kişiler severek kolay bir şekilde kullanabilir bununla beraber pratik bir şekilde temizleyebilirler. Çevre sağlığına uygun bir şekilde üretilen ürünler, kişilere herhangi bir şekilde zarar vermemektedir. Gömmeli fırın dolabı modelleri çekmeceli, raflı ve kapaklı modelleriyle son derece kolay bir şekilde kullanılabilir. Birinci sınıf malzemeden imal edilirler, kişilerin sürekli olarak kullanabileceği oldukça ergonomik ve şık ürünlerdir. Ergonomik yapısı sayesinde çevreye herhangi bir şekilde zararı bulunmayan seçenekler yanma, kabarma veya dökülme yaşatmaz birinci sınıf ahşap malzemeden imal edilmektedir. Kullanıcılar dolap modellerini farklı renk ve boyut seçenekleriyle tercih edebilirler. Görsel olarak oldukça şık bir tasarıma sahiptirler, kenarlarında PVC bant bulundurmaktadır. Çizilmeye karşı son derece korumalı olan ürünler E1 kalitededir. Bu dolapları hafif nemli bir bezle kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Küçük fırın dolabı modelleri ise az yer kaplamasıyla kişilerin en çok tercih ettiği ürünler arasındadır. Üretilen ürünler fırınların modellerine göre farklı boyutlarda üretilmektedir. Özel olarak tasarlanan bu ürünler, mutfakta son derece şık durmaktadır. Banyoda, balkonda ve kilerde rahat bir şekilde kullanılabilir, aynı zamanda da farklı renkleri sayesinde kişilerin evlerine renk katmaktadır. Çekmeceli ankastre fırın dolabı çeşitleri ise ürünleri saklamak için sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır. Raylı sistemi sayesinde pratik ve kolay bir şekilde monte edilebilmektedir. Demonte olarak üretilirler, taşınma sırasında kolay bir şekilde sökülebilir. Birinci sınıf kalite malzemeye sahip olan ürünleri, uzun süre boyunca kullanabilirsiniz.

Fırın Dolabı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ankastre fırın dolabı fiyatları ürünlerin yapısı ve kalitesine göre oldukça uygundur. Demonte olarak satılan model seçeneklerini kişiler uygun fiyatlara rahat bir şekilde temin edebilirler. Farklı boy, model ve renk seçenekleriyle satılmaktadır. Kaliteli malzemesi sayesinde herhangi bir şekilde yıpranma yaşamayan bu ürünler, kişilerin uzun süre boyunca kullanabileceği ergonomik ürünlerden biridir. Çevre ve kişi sağlığına zararı bulunmayan ürünler son derece organik ve kalitelidir. 4 kapaklı fırın dolabı modelleri çok amaçlı olarak rahat bir şekilde kullanılabilir. Salonda, banyoda, mutfakta veya balkonda rahat bir şekilde kullanılabilirler E1 standartlarına uygun olarak üretilmektedir. İçerisinde herhangi bir şekilde zararlı madde bulunmadığından dolayı, çevreye zarar vermemektedir..Üstü kapalı ankastre fırın dolabı modelleri kişilerin rahat bir şekilde kullanabileceği, oldukça ergonomik olan ürünler arasındadır. Birinci sınıf malzemeden imal edilmektedir. Sunta malzemesinden üretilen ürünleri yer boyutuna ve fırın boyutuna göre tercih edebilirsiniz. Özel olarak üretilen dolaplar rutubet, nem, ısı, sıvıya ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. Kişiler bu dolap seçeneklerini kullanarak, evlerini daha şık bir şekilde kullanabilirler. Modern mutfaklarda sıklıkla tercih edildiği gibi aynı zamanda da çok amaçlı olarak kullanılabilir. Salon, balkon, kiler veya banyo gibi yerlerde de bu dolapları rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Kenarları pvc malzemesinden üretilen ürünler kişilerin severek kullanabileceği, kaliteli ürünler arasındadır. Bilgisayar destekli teknolojiden üretildikleri için kolay bir şekilde kurulmaktadır. Tezgah altı ankastre fırın dolabı modelleri ayak ayarlı olarak üretilmektedir bununla beraber tezgah boyutunda rahatça kullanılabilmektedir. Sürekli olarak kullanıma uygun olan bir yapıları vardır, mutfakta oldukça şık bir görünüm oluşturmaktadır. Farklı renklerle ve modellerle üretilen bu ürünler yerden tasarruf etmek isteyen kişilerin tercih edebileceği ürünlerdendir. Kapaklı, çekmeceli ve raflı olarak farklı çeşitlerde imal edilen bu ürünleri yer boyutuna ve fırın boyutuna göre temin edebilirsiniz. Bu dolaplar çeşitli amaçlarla kullanılabilir ve bununla beraber çocuk sağlığına uygun olarak imal edilmektedir. Tamamen ergonomik olarak üretilen bu ürünler, çevre sağlığına uygundur ve geri dönüşüm özelliklerine göre üretilmektedir. Kolay bir şekilde monte edilebilen ürünler bununla beraber pratik bir şekilde temizlenmektedir.