İlgili Kategoriler
Fiyat
Fonksiyon
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Fizik Tedavi Cihazları

" araması için 98 sonuç listeleniyor

Kaliteli Fizik Tedavi Cihazları Trendyol’da!

İnsan vücudu, çeşitli nedenlerden dolayı yıpranır ve deformasyonlar meydana gelir. Yaşam standartları, iş hayatı, kaza ve bu gibi birçok çevresel faktör, kişilerin çeşitli sağlık sorunları ile karşılaşmasına neden olur. Yaş ya da cinsiyet fark etmeden, her insanın karşılaşabileceği sağlık sorunları arasında yer alan incinme, doku zedelenmesi, kırık, çıkık ya da yırtık gibi sorunların iyileştirilmesi sırasında bazı ürünler kullanılır. Bu gibi sağlık sorunları ile karşı karşıya kalan kişilerin, etkili şekilde eski güçlerine kavuşması adına fizik uygulamalarından destek alması önemlidir. Fizik tedavi cihazları, ana uygulama yaklaşımından sonra kasların hareket etmesini ve çalışmasını sağlamak amacı ile uygulanan iyileştirme yaklaşımlarından biridir. Vücudun bazı bölümlerinde ortaya çıkan tahribatların giderilmesi için bu ürünler kullanılabilir. Tembel olan kasların çalıştırılması ve hareketliliğin arttırılmasını sağlamak amacı ile kullanılan fizik tedavi egzersiz aletleri, kişilerin yaşam standartlarını yükseltmeyi hedef alır. Kendi içinde birçok farklı grubuna ve kullanım alanına sahip olan bu ürünler, modern ve yenilikçi son teknolojiler kullanılarak üretilir. İnsan sağlığına herhangi bir olumsuz etkisi bulunmayan, elektrik ve titreşimler ile uygulama yapan bu fizik terapi cihazı çeşitleri, profesyonel ve yeni kullanmaya başlayan müşteriler arasında tercih edilebilir. Özellikle bel, boyun, omuz ya da ayak gibi bölgelere uygulayabileceğiz fizik tedavi el aletleri sayesinde, olumsuz tüm fiziksel sağlık sorunlarınızın onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Sağlıklı Kullanım Sunan Fizik Tedavi Masaj Aleti Çeşitleri

Sağlıklı Kullanım Sunan Fizik Tedavi Masaj Aleti Çeşitleri

Fizik uygulamaları, çeşitli sağlık sorunlarının neden olduğu tahribat ve yıpranmaların onarılmasını sağlamak amacı ile yapılabilen bir yöntemdir. Son derece etkili ve faydalı uygulamalardan biri olan bu işlemler, medikal fizik tedavi cihazları aracılığı ile yapılır. Özellikle kırık, çıkık, yıpranma, kaza, kemik incinmesi ya da bu gibi sorunların giderilmesi amacı ile kullanılan fizik tedavi elektroterapi cihazları kendi içinde ayrılabilir. Ürünler kullanım alanları, kişilerin ihtiyaç durumu ve uygulama bölgesi gibi durumlar göz önüne alınarak müşterilere sunulur. Tens, masaj, egzersiz, lazer ve titreşimli cihazlar olmak üzere kendi içinde çeşitlilik kazanan ürünler, kişilerin bireysel kullanımına uygundur. Aynı zamanda profesyonel gruplara da sahiptir. Yaşanılan birçok sağlık sorununun iyileştirilmesi amacıyla kullanılan ve genel olarak olumlu şekilde sonuçlanan uygulamalar, kişilerin kaliteli bir yaşantıya sahip olmasını hedef alır. Tens cihazı, kas spazmı ve ağrılı boyun bölgelerinin onarılmasına imkan tanır. Aynı zamanda bel, diz, kalça, kireçleme, fibromiyalji ve fıtık problemleri sırasında uygulanan yaklaşımlar sırasında kullanılabilir. Hastane ortamında profesyonel şekilde uygulanabilen çeşitleri olduğu gibi ev tipi modelleri de bulunur. ESWT cihazları, vücut dışında oluşturulan şok dalgalarının çelik aplikatörlerin vücuda aktarılması şeklinde uygulanır. Kişilere herhangi bir operasyon uygulanmadan ayakta yapılan bu işlem, ağrı oluşumuna sebep olmaz. Etkisi yüksek olan fizik tedavi ultrason cihazı seçenekleri ile birlikte de uygulanabilir. Hasarlı dokulara yüksek oranlı ses dalgaları gönderilmesi ve dokuların ısıtılarak, genişletilmesini sağlamak amacı ile kullanılır. Bireysel şekilde ev ortamında da uygulanabilen fizik tedavi masaj aleti, kişilerin sorunlu bölgelerinin rahatlamasına ve gevşemesine olanak sunar. Fizik tedavi elektrot cihazı modelleri, elektrik akımı sayesinde ağrılı ya da tutulmuş olan bölgelerdeki problemlerin giderilmesini ve kişilerin gündelik yaşantısında rahat hareket edebilmesini sağlar. Her biri farklı bir sorunu gidermek amacı ile kullanılan ev tipi fizik tedavi cihazları, kullanım alanına ve kişilerin ihtiyaçlarına uygun şekilde seçilir. Hastane ortamı yerine etkili sonuçları elde etmenize olanak sunan elektro terapi cihazı çeşitlerini detaylı bir şekilde Trendyol üzerinden inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri ise güvenle satın alabilirsiniz.

Cazip Fiyatlarıyla Fizik Tedavi Cihazları

Cazip Fiyatlarıyla Fizik Tedavi Cihazları

Yaşanan hızlı teknolojik gelişmeler, sağlık sektörünü de olumlu bir şekilde etkiler. Kaza, çalışma hayatı, yanlış hareket yapma gibi bazı sağlık sorunları yüzünden yaşanan kireçlenmeler rahatsızlık oluşturmaya neden olabilir. Kırık, çıkık, tahribat, yırtılma, boyun, bel fıtığı gibi hastalıkların giderilmesi sırasında, fizik tedavi ürünlerinden destek alınır. Hastalığın hem hızlı hem de etkili şekilde iyileşmesini sağlayan bu uygulamalar, fizik tedavi titreşim cihazı gibi farklı uygulama ekipmanları ile sağlanır. Düzenli ya da doğru şekilde kullanıldığında etkili sonuçları kısa sürede almanızı sağlayacak fizik tedavi lazer cihazı çeşitleri, kişilere kaliteli bir yaşam olanağı sunar. Boyun fıtığı ya da bel fıtığı sorunları bulunan kişilerin, iyileştirme yaklaşımları sırasında sıklıkla tercih ettiği boyun fıtığı fizik tedavi cihazları oldukça popülerdir. Kasların gevşemesini, rahatlamasını ve bu sayede spazm oluşumlarının etkisini kaybetmesini sağlar. Günlük hayatta ya da hafta bir kez olmak üzere uygulanan bu tedavi yöntemi, kişilerin etkili sonuçları elde etmesine olanak sunar. Tüm bu sağlık sorunlarından kurtulmak ya da hızlı şekilde eski sağlığına kavuşmak isteyen birçok insan, fizik tedavi cihazları fiyatları hakkında çeşitli araştırmalar yapar. Fiyatlar, çeşitli durumlara ve özelliklere göre değişebilir. Her cihazın kullanım amacı, kullanım alanı ve kapasitesi birbirinden farklıdır. CPM cihazı gibi travma ya da cerrahi operasyonlar sonrasında kullanılan modeller, özel ve gelişmiş yapısıyla müşterilere sunulur. Robotik fizik tedavi cihazları da hastane ortamında ya da rehabilitasyon merkezlerinde kullanıldığından, profesyonel bir ekipman sayılır. Bu bağlamda ise ürünün fiyatları diğer modellerden oldukça farklıdır. Gelişmiş teknolojiye sahip olan fizik tedavi cihazları satın alarak kaliteli bir deneyim elde edebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olan, sorunların giderilmesi sürecinin hızlanmasını sağlayan fizik tedavi cihazları indirim dönemlerini takip edebilir, Trendyol’dan temin edebilirsiniz.

Son Teknoloji Fizik Tedavi Akım Cihazı

Son Teknoloji Fizik Tedavi Akım Cihazı

Kişilerin çeşitli sağlık sorunlarının giderilmesi amacı ile kullanılan bazı tedavi yaklaşımları bulunur. Fizik uygulamaları, bu yaklaşımlar arasında sağlıklı ve etkili yöntemler arasında yer alır. Fizik tedavi akım cihazı, kişilerin hangi bölgesinde şikayeti varsa sorunun giderilmesini sağlar. Akım ve ısı yayımı sayesinde bölge gevşeyerek rahatlar. Birbirinden farklı amaca ve göreve sahip olan bu ekipmanların doğru bir şekilde belirlenmesi ve bu şekilde satın alınması oldukça önemli bir detaydır. Fizik tedavi vakum cihazı modelleri, sahip olduğu başlıklar yardımı ile uygulama bölgesine negatif basınç gönderir ve alçak frekanslar ile akım uygular. Bu ekipmanlar genellikle boyun, bel ya da bacak gibi birçok bölgeye uygulanır. Fizik tedavi yürüme aletleri, sadece ayak kaslarının çalışması ve tedavi edilmesi amacı ile kullanılır. Hastalığın durumu ve kişilerin ihtiyacına uygun şekilde tasarlanır. Aynı zamanda hem ev hem de hastane ortamında bu modeller kolayca kullanılabilir. Ev ortamında fizik tedavi ayak aletleri gibi ürünler kullanmak isteyen kişiler, detaylı bir araştırma sonucu seçim yapmayı tercih eder. Kişiler, ürün araştırması sırasında diğer insanlardan fizik tedavi cihazı tavsiye ve önerileri alarak, ürünler hakkında önceden bilgi sahibi olma şansına sahip olur. Ayrıca fizik tedavi cihazları yorum ve beğenileri de, kişilerin ekipmanlar hakkında tüm olumlu ve olumsuz yönleri öğrenmelerine destek olur. Hastane ya da ev ortamında fizik tedavi cihazlarını kullananlar, tedavilerinin daha olumlu şekilde sonuçlandığını vurgular. Bu bağlamda pek çok müşteri, fırsatları değerlendirmek adına fizik tedavi cihazları online seçeneklerini Trendyol’dan inceler. Bu sayede kendilerine uygun modeli kolayca bulabilir. Düzenli olarak fizik tedavi cihazları kampanya zamanlarını takip edebilir, son teknoloji ile üretilen ürünleri cazip fiyatlar eşliğinde satın alabilirsiniz.