İlgili Kategoriler
Cinsiyet
Fiyat
Renk
Koleksiyon
Boy / Ölçü
Kol Boyu
Kol Tipi
Kullanım Alanı
Kumaş Tipi
Paket İçeriği
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Göbek Üstü Tişört

" araması için 118 sonuç listeleniyor

Göbek Üstü Tişört Modası Trendyol’da!

Göbek üstü tişört tasarımında, karın bölgesi ortaya çıkarılır. Tercih edilen kesim nedeniyle göbeğin belirli bir kısmı açıkta bırakılır. İlk olarak 1900'lü yıllarda moda olan kesim bugün hala giyim sektöründe sıklıkla kullanılır. Göbek üstü t shirt farklı şekillerde kombin yapmaya müsaittir. İlgili parça müşteriler tarafından genellikle yüksek bel giyim ürünleriyle tamamlanır. Bu sayede vücut proporsiyonu şekilli bir hale getirilir. Aynı zamanda bacak boyu uzatılır. Çok yönlü kullanım avantajı sunan tasarımlara göbek üstü tişört online alışveriş seçeneğiyle ulaşmak mümkündür. Aranılan renk, kalınlık ve desene sahip parçalar kolay bir şekilde satın alınır. Siz de aradığınız göbek üstü tişört markaları için Trendyol’u tercih edebilirsiniz.

Her Zevke Hitap Eden Göbek Üstü Tişört Modelleri

Her Zevke Hitap Eden Göbek Üstü Tişört Modelleri

Göbek üstü tişört modelleri renk, tasarım ve hitap edilen mevsim doğrultusunda farklı özelliklere sahiptir. Mevcut ürünlerin boy kesimleri aynıdır. Ancak kol uzunlukları, kalınlıkları ve renkleri birbirlerinden farklıdır. Bu çeşitlilik sayesinde göbek üstü kesim her mevsim giyilebilen bir statüye kavuşturulur. Göbek üstü tişört uzun kollu model sonbahar ve kış sezonu için üretilir. Tasarımların kalınlığı noktasında ise farklılıklar mevcuttur. Sıfır, yarım ve kısa kollu modeller sıcak havaların vazgeçilmezleri arasındaki yerlerini alırlar. Tasarımlar gruplandırılırken hedef kitlenin yaş özellikleri dikkate alınır. Kadın göbek üstü tişört başlığı altında yer alan çok sayıda ürün mevcuttur. Müşterilerin farklı beklentilerine karşılamak adına farklı tasarım çizgileri benimsenir. Siyah göbek üstü tişört kombin çeşitliliği noktasında avantajlı bulunur. Bu nedenle sıklıkla tercih edilir. Siyah hemen hemen her renk ile uyum sağlar. Göbek üstü tişört çocuk modelleri için genellikle canlı renkler kullanılır. Hedef kitlenin beğenisi doğrultusunda farklı desen ve figürlere yer verilir. Siz de aradığınız kriterlere uygun tasarımlara Trendyol aracılığıyla sahip olabilirsiniz.

Göbek Üstü Tişört Satın Alım Fırsatları

Göbek Üstü Tişört Satın Alım Fırsatları

Göbek üstü tişört satın alım fırsatları sayesinde ürünün sunduğu kombin çeşitliliğinden faydalanılır. Etek, pantolon, tayt, şort ve kotlarla tamamlanır. Rahat bir giyim parçası olması gösterilen ilginin önemli nedenlerinden biridir. Göbek üstü parça çoğunlukla tek başına giyilir. Bununla birlikte ceket, gömlek veya hırka ile de kombinlenir. Kadın ve çocuk müşteriler için tasarlanan parçaların özellikleri birbirlerinden farklıdır. 8 9 yaş göbeği açık tişört modelleri canlı renkleri, eğlenceli desenleri ve enerjik tasarımlarıyla dikkat çeker. Ürünlerin ön kısımlarına farklı baskılar yapılır. Bazı modellere kapüşon da eklenir. Bu ekleme genelde uzun kollu tasarımlar için tercih edilir. Göbek üstü tişört tavsiye ve yorumlarında müşteriler, kapüşonlu modellerin kullanım konforundan memnun kaldıklarını ifade eder. Siz de Trendyol tarafından müşterilerin beğenisine sunulan çok sayıda model arasından zevkinizi yansıtan modeli satın alabilirsiniz.

Bütçe Dostu Göbek Üstü Tişört Fiyat Avantajları

Bütçe Dostu Göbek Üstü Tişört Fiyat Avantajları

Müşterilerin gösterdikleri ilgi sebebiyle birçok marka, boyu göbek hizasından son bulan tişör modeli üretimi yapar. Parçalar kişisel zevk doğrultusunda hem klasik hem de spor bir çizgide tamamlanır. Sunulan kombin çeşitliliği ve kullanım konforu yapılan göbek üstü tişört kampanya fırsatları ile desteklenir. Normal fiyat üzerinden belirli oranlarda indirimler yapılır. Böylece müşteriler ekonomik bir alışveriş yapma şansı yakalanır. Herhangi bir model için talep edilen ücret ise marka değeri, üretim kalitesi ve tasarım özelliklerine göre değişiklik gösterir. Genel olarak göbek üstü tişört fiyat belirlemesi makul bir seviyede yapılır. Her müşteriye kendi bütçesine ve tarzına hitap eden ürünü satın alma fırsatı verilir. Siz de bütçe dostu bir alışveriş deneyimi için Trendyol göbek üstü tişört indirim fırsatlarını yakından takip edebilir, beğendiğiniz modelleri ekonomik fiyatlarla temin edebilirsiniz.