İlgili Kategoriler
Ürün Tipi
Fiyat
Kapatma Tipi
Garanti Süresi
Ağırlık
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Gömme Klozet

" araması için 158 sonuç listeleniyor

Kaliteli Gömme Klozet Çeşitleri Trendyol'da!

Yenilikçi yapısıyla dikkat çeken klozetler, estetik ve modern görünüme sahiptir. Sağladığı kullanım kolaylığı ile öne çıkan modeller duvara monte edilir. Özellikle yaşlı ve engelli bireylere tuvalette rahatlık sağlar. Tuvaletlerin arka bölümüne yerleştirilen rezervuar çeşitleri, temizlik için kullanılan suyun bulunduğu küçük depo olarak nitelenir. Farklı boyutlarda olup birçok banyoya kolayca yerleştirilebilir. Hijyenik yapısıyla dikkat çeken fotoselli rezervuar, otomatik boşaltma özelliği sayesinde elle olan teması azaltır. Zarif tasarımlarıyla dekora farklı bir hava katan eşyalar, sade veya desenli modellere sahiptir. Kolay temizlenebilen gömme klozet modelleri, sifon benzeri ek gereçler olmadan kullanılabilen yapısı sayesinde hızla temizlenebilir. Monte edilme süreci oldukça kolay olan ürünler tesisatlara uyum sağlar. İşlevsel tasarımı sayesinde konfor hissini deneyimlemeye imkan sunan ürünler, estetik görünüme sahiptir. Kaliteli markalar tarafından tasarlanan ev eşyaları, dayanıklı yapıları sayesinde uzun süre verimli bir şekilde kullanılabilir. Banyo dekorasyonu için önemli olan klozet çeşitleri, oval ve dikdörtgen başta olmak üzere birçok alternatif tasarıma sahiptir. Markalar, farklı modeller arasından seçim yapmaya imkan sunar. Yenilikçi tasarımlardan klasik tasarımlara oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan markaların tasarladığı modeller, işlevsel özellikleriyle dikkat çeker. Modern ve estetik evlerin önemli bir parçası olan gömme klozet online alışverişe özel fırsatlar sayesinde ev bütçesini koruyarak satın alınabilir. İdeal boyutları ve kapladığı alanın küçüklüğü sebebiyle birçok mekana kolayca uyum sağlar. Pratik yapısıyla kullanımı kolay olan dayanıklı ürünleri Trendyol'dan uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Dayanıklı Gömme Klozet Modelleri

Dayanıklı Gömme Klozet Modelleri

Duvar içine yerleştirilen su haznelerine sahip modeller, estetik anlamda beğeni toplar ve klozetlerin kapladığı alanı küçültür. Mekandan tasarruf etmeyi mümkün kılan ürünler, özellikle küçük tuvaletlerden üst düzey verim almaya olanak sağlar. Gizlenen iç aksamı sayesinde darbe ve aşınmalara karşı dayanıklı olan gömme rezervuar modelleri, banyodaki nem ve buharla doğrudan temas etmeyen yapısıyla küf oluşumunu engeller. Özel tasarıma sahip olan kanalsız klozetler, tıkanma benzeri olumsuz durumları engellemeye yardımcı olur. Hijyenik yapısıyla dikkat çeken kanalsız modeller, yenileme veya inşaat halinde büyük avantaj sağlar. Rezervuar, sifon, su giriş vanası başta olmak üzere gömme klozet parçaları klozetlerin tesisata uyum sağlaması için gerekir. Gömmeli tasarımlarda büyük öneme sahip olan rezervuar çeşitleri, suyun tuvalet içerisinde depolanmasını sağlar. Ayarlanabilen kelepçe, yaylı ayak benzeri parçalar montaj sürecini hızlandırır. Kaliteli ham maddelere sahip olan modeller, nemin sebep olduğu küf ve rutubete karşı dirençlidir. Zemine teması azaltan tasarımı sayesinde temizliği kolaylaştıran ürünler, estetik duruşu sebebiyle modern bir görünümü mümkün kılar. Kullanımı pratik olan gömme klozet takımı, kapak ve rezervuardan oluşur. Yavaş kapanan kapaklar, kolay takılıp sökülen yapısı sayesinde hijyenik bir deneyim sunar. Farklı duvar tiplerine uyum sağlayan rezervuar çeşitleri, hızlı dolum özelliği ve sessiz çalışma sistemiyle müşterileri avantajlı hale getirir. İhtiyaca göre takım halinde veya parça halinde bulunabilen ürünler dar alanları genişletir. Atıkların etkili bir şekilde uzaklaştırılmasına imkan sunan gömme klozet iç takımı, su tasarrufu ve hijyen konusunda doğrudan etkili olur. Klozetin içerisindeki su miktarını kontrol eden yüzen mil seviyenin artması durumunda vananın kapanmasını ve gereksiz su girişinin önlenmesini sağlar. Klozete ek olarak sifon, rezervuar, kapak benzeri iç aksam ürünleri doğrudan tekli olarak satın alınabilir. Dayanıklı tuvalet kapağı modelleri, çizilme ve kırılmaya karşı dirençli olan duroplast veya termoplast malzemeden yapılır. Dayanıklı iç malzemeler kolayca takılıp çıkarılabilir. Bu sayede zarar gören parça pratik bir şekilde değiştirilebilir. Avantajlı gömme klozet indirim fırsatları sayesinde kaliteye uygun fiyatlarla ulaşabilir, dekorunuza uyum sağlayan modellerin özelliklerini Trendyol'dan inceleyebilirsiniz.

Bütçe Dostu Gömme Klozet Fiyatları

Bütçe Dostu Gömme Klozet Fiyatları

Askılı, ayaklı, dikdörtgen, oval başta olmak üzere birçok alternatif tasarıma sahip olan klozet modelleri, banyo dekorasyonuna modern ve yenilikçi bir dokunuş katmaya yardımcı olur. Müşterilerin geneli ürünleri olukça beğenir ve tavsiye eder. Gömme klozet yorum bölümünde müşteri genelinin ürünlere olan memnuniyeti görülebilir. Hastalık durumunda kolaylık sağlayan ev eşyaları, dar alanları işlevsel şekilde kullanmaya imkan sunan tasarımı sebebiyle öne çıkar. Çift boşaltma özelliği sayesinde avantaj sağlayan eşyalar, yenilikçi tasarımlarıyla beğeni toplar. Sade yapıya sahip olan gömme klozet kullananlara kolaylık sağlar. Müşteriler, temizliği kolay olan ürünlerden övgüyle bahsedebilir. Fiyat aralığı sayesinde yüksek not alan ev eşyaları, sağladığı su ve mekan tasarrufu nedeniyle verimli olarak nitelenir. İstenen yüksekliğe yerleştirilebilen duvara gömme klozet modellerine ek olarak şık görünümüyle dikkat çeken ayarlanabilir ayaklı modeller bulunur. Set halinde satılan ürünlerin pratiklik sağlayan montajı müşterilerin beğenisini kazanır. Yumuşak kapakla konforu deneyimleme imkanı sunan ev eşyaları, özellikle zarif görünüme sahip olan slim kapak çeşitleriyle öne çıkar. Müşteriler tarafından bütçe dostu olarak nitelenen gömme klozet tavsiye edilir. Bunun sebepleri arasında su tasarrufuna elverişli yapısı bulunur. Uzun süreli kullanıma uygun yapısı ve mekandan sağladığı tasarruf sebebiyle verimli olarak nitelenir. Uygun fiyatları sebebiyle tercih edilen ürünler, estetik görüntüsü sayesinde mağaza, restoran benzeri mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Duvar içine monte edilen rezervuar tasarımı sayesinde banyo dekorunun estetik görünmesini sağlayan ürünler, şık duruşuyla beğeni toplar. Dayanıklı yapısıyla uzun yıllar boyunca kullanılabilen gömme klozet fiyatları sebebiyle bütçe dostu olarak nitelenir. Yenilikçi tasarımıyla işlevsel hale gelen gömme klozet modelleri hakkında detaylı bilgiye Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kullanışlı Gömme Klozet Modelleri

Kullanışlı Gömme Klozet Modelleri

Sağlıklı yaşamın temel gerekliliklerinden olan hijyen, özellikle bakteri ve mikropların fazla bulunduğu banyolarda oldukça önemlidir. Özel tasarımı sayesinde hijyenin korunmasına olanak sunan klozet çeşitleri, bütçe dostu fiyatlarıyla beğeni toplar. Çift boşaltma düğmesine sahip olan gömme tuvalet çeşitleri, gereken miktarda su harcama seçeneği sunarak tasarruf etmeye olanak sağlar. İstenen su yoğunluğunu seçmeyi mümkün kılan tasarımlar sayesinde oldukça az miktarda su harcanır. Bu sayede uzun vadede faturaların azaltılmasına imkan sağlanır. Suyu tazyikli bir şekilde boşaltan mekanizması sayesinde temizliğin etkisini artırarak hijyenik bir ortam sunar. Otel, restoran benzeri işletmelerde sıklıkla tercih edilen ürünler, kapalı su deposuyla bakteri ve mikropların oluşumunu azaltmaya yardımcı olur. Dar mekanları işlevsel olarak kullanmaya imkan sunan gömme klozet modelleri, geniş ürün yelpazesine sahip olup istenen tasarımı kolaylıkla seçmeye olanak sağlar. Pürüzsüz yüzeye sahip olan seramik modeller, kir tutmayan yapısı sayesinde hijyenik ortama kavuşmayı kolaylaştırır. Alternatif renk seçeneklerine sahip olan ev eşyaları, siyah ve beyaz renkleriyle öne çıkar. Özel dolum tekniğine sahip olan rezervuar modelleri sessiz çalışır. Uzun süreli kullanıma uygun olan gömme klozet kampanya ve fırsatlar sayesinde kaliteye ulaşmaya yardımcı olur. Seramik malzemeden yapılan asma tuvaletler, kimyasallara karşı dayanıklı olup aşınma benzeri durumları engeller. Kanallı ve kanalsız, iki alternatif seçeneğe sahip olan ev eşyaları, ihtiyaca göre seçim yapma imkanı sunar. Ayrı olarak satın alınabilen klozet kontrol paneli, çift boşaltma özelliğini ayarlama amacıyla kullanılır. Müşterilerin beğenisini kazanan uygun fiyatlı ürünler çevre dostu yapıya sahiptir. Trendyol’dan kolay bir şekilde gömme klozet satın alabilirsiniz.