"

Gözlük Zinciri

" araması için 5202 sonuç listeleniyor

Gözlük Zinciri Modelleri Trendyol'da!

Gözlük Zinciri ile Daha Pratik ve Daha Şık

Gözlük, genelde güneşten koruma, görüş bozukluğu için ya da dinlendirme amaçlı kullanılır. Özellikle moda severler için son zamanlarda tamamlayıcı bir aksesuar olarak da olmazsa olmazların arasında sayılır. Kullanımını kolaylaştırmak, işlevsellik kazandırmak için bir ürün olan gözlük zinciri de bir aksesuardır. Sahip olduğunuz askıyı sürekli boyunda taşıyarak herhangi bir yerde unutma ya da sık sık takıp çıkarma derdinden kurtulmak için tercih edebilirsiniz. Üstelik masanın üstüne, çantanın içine koyarak taşındığında camında oluşabilecek çizik veya kırık risklerini de eğlenceli bir yöntemle sıfıra indirebilirsiniz. Bunun yanı sıra numaralı ya da güneş gözlüğü kullanıyor olsanız da günlük kombine uygun modeli tercih ederek stilinizi bir adım daha öne çıkarmanız mümkün olur. Bu askılar özellikle 70’li yıllardan beri yaşlılar tarafından kullanılsa da son dönemlerin en trend aksesuarı haline gelmiş durumdadır. Her yaş grubu tarafından ilgi gören ve büyük beğeniyle kullanılan bu ürün, işlevselliği ve aynı zamanda farklı stillere hitap eden eşsiz tasarımlarıyla beğenileri toplar. Değişik materyallerden tasarlanan zincir ya da farklı formlardaki malzemeden üretilir. Yaklaşık 65 - 70 cm aralığındaki bu uzun zincirin, sapların her iki tarafına takılmasıyla tasarlanır. Bu zincir, gözlüğün her iki ucundaki saplarına gözlük zinciri aparatı takılması ile sabitlenmiş olur. Hayata pratik çözümlerle yaklaşmak adına oldukça avantajlı bir aksesuardır. Günlük yaşantıda ister kolaylık sağlaması isterse sadece kombin tamamlayıcı bir aksesuar eşyası olarak kullanıma uygundur. Her kullanıcının bir üründen ortak beklenti içinde olması mümkün değildir. Dolayısıyla bu tarz bir arayışta olan kullanıcıların da farklı özellik ve tasarımlara sahip eşya beklentisi içerisinde olması doğaldır. Geniş tasarım yelpazesinin imkan verdiği, her biri birbirinden özgün stile hitap edebilecek yüzlerce çeşit beğenilerinize sunulur. Yediden yetmişe, farklı yaş gruplarına ve farklı tarza sahip herkesin kendine uygun bir model bulabileceği gözlük zinciri modelleri Trendyol ayrıcalığı ile sizlerle buluşur. Siz de gözlüğünüzü her an takabilmek ve çiziklerden korumak için bunu tercih edebilirsiniz. Tercih edeceğiniz askı sayesinde en sıradan günlük kıyafet kombinini bile eşsiz ve dikkat çekici hale getirebilirsiniz.

Gözlük Zinciri ile Daha Pratik ve Daha Şık

Özellikle yoğun bir hayat temposuna sahip olunca, gün içinde telefon, anahtar gibi parçaları dalgınlıkla bir yerlerde unutmak kaçınılmaz bir durum olur. Güneş gözlüğü ya da numaralı fark etmeksizin her ikisini de her an hızlıca takmayı sağlayan askı, kullanmaya alışan ve konforunu deneyimleyen kullanıcılar tarafından vazgeçilmez bir parça haline gelir. Özellikle son dönemlerde yükselen bir trend haline gelmesi, sadece pratik olması değil, aynı zamanda bileklik, saat, kolye gibi tamamlayıcı bir aksesuar olması da tercih edilmesinde önemli bir etkendir. Dileyenlerin her iki amaçla kullanabilmesi de büyük bir avantaj sağlar. Gözlük zinciri kadın ya da erkek farketmeksizin herkes tarafından kullanıma uygun olan tasarımlara sahiptir. Her sezon değişen trendlere ve modaya ilgi duyan herkesin zevkle kullanacağı bu ürünler, kullanıcılarına daha pratik bir hayat sunarken aynı zamanda daha şık bir tarz elde etme fırsatını da beraberinde getirir. Retro, klasik, spor ya da şık stil tarzlarını benimseyen farklı kitleleri ortak noktada buluşturur. Günlük hayat, özel günler, sosyal ortamlar, iş ortamı ya da ofis günü gibi her ortamda tercih edebileceğiniz bir model bulmak oldukça kolaydır. Üstelik tasarım çeşitliliğinin yanı sıra birbirinden özel renkleriyle de zevkinize hitap edebilir. Üretimde tercih edilen farklı materyaller pastel tonlar, ara ve ana renklerin yanı sıra gold ve gümüş renk seçenekleri ile zengin bir görünüme kavuşur. Yine zincir üzerine eklenen göz alıcı çiçeklerden yıldıza, deniz kabuğundan ponpona kadar çeşitli figürler de fazlası ile çekici bir görünüme kavuşturur. Siz de kullanım yeri ve amacına uygun bir ürün belirleyerek gözlük zinciri sahibi olabilirsiniz. Sahip olunan zevk, bazen kıyafet gibi büyük parçalarda değil de küçük detaylarda yer bulan ve kendini belli eden bir olgudur. Sezonun en dikkat çeken aksesuarını kullanarak bulunduğunuz her ortamda sahip olduğunuz estetik zevki ve tarzı küçük detaylarla gösterebilirsiniz. Kendinize özgün bir stil oluşturmak için iyi bir seçenektir. Aslında küçük bir detay gibi görünse de sıradan ve salaş giyindiğiniz bir günde dahi sizi bir kaç adım ön plana taşıyabilir. Zincir askı çeşitleri arasında birbirinden iddialı modeller olduğu gibi sade ve zarif tasarımıyla da beğenileri toplar. Zincir gözlük askısı tercih ederken, satın alacağınız üründen memnun kalmak için beklentilerinizi belirlemeniz gerekir. Genel anlamda gardırobunuza, özgün tarzınıza göre uygun olabilecek ürünü belirlemeniz mümkündür. Trendyol sayfasındaki her biri ayrı ve özgün tarzda olan modelleri inceleyip aralarında karşılaştırma yapabilir ve kendiniz için en uygun olana karar verebilirsiniz.

Bir Trend Olarak Gözlük Zinciri

Bir Trend Olarak Gözlük Zinciri

Yeni bir ürün trend olarak yükseldiğinde, ürünü beğenen ve tarzına yakıştıran kişiler ürüne nasıl ulaşabileceklerini düşünür. Yükselen ve her kitleden yoğun ilgi gören gözlük zinciri nerede satılır diye düşünenler için Trendyol ayrıcalığıyla bu ürüne kolayca sahip olmak mümkündür. Birbirinden özgün ve özel yüzlerce farklı çeşit Trendyol’da kullanıcıların beğenisine sunulur. Ürünler, farklı zevk ve beklentilere sahip alıcıların istediği düşünülerek tasarlanır. İster spor ister klasik isterse şık bir giyim tarzına sahip olun, size göre bir model mutlaka bulunur. Ürünlerin tasarım ve modeli değişkenlik gösterdiği gibi üretiminde kullanılan materyallerde de değişiklik görülür. Örneğin, akrilik gözlük zinciri farklı form ve renklerdeki akrilik halka malzemelerin iç içe geçmesi ile üretilen bir askı modelidir. Zincir üretiminde kullanılan bir diğer malzeme ise boncuklardır. Bir dizi boncuktan tasarlanan boncuklu gözlük zinciri de eşsiz modellerden biridir. Kırmızıdan pembeye, beyazdan yeşile her renkte farklı boncuklar kullanılarak tasarlanır. Tek renk boncuktan üretilen zincirlerin yanı sıra çeşitli renklerin belirli sırada dizilmesiyle kendiliğinden desen oluşturan tasarımlar da mevcuttur. Trendyol gözlük zinciri ürünlerindeki sayısız tasarım seçeneği sayesinde değişik kitlelerden birçok kullanıcıyı ortak noktada buluşturur. Dışarıda saatlerce süren ürün arama ve seçme zorluğundan hoşlanmayanlar için online alışveriş büyük bir kurtarıcı rolündedir. Güvenilir, kaliteli ve memnuniyet sonuçlu bir alışveriş deneyimi yaşamak için Trendyol ayrıcalıklarından istifade etmek mümkün olur. Son modanın çarpıcı aksesuarlarından biri olan zincirler, her biri biricik tasarımlarıyla farklı stillere sahip kullanıcıların beğenilerine hazırdır. Siz de tarzınızı yansıtacak küçük dokunuşlar yapmak için askı çeşitlerine sahip olabilirsiniz. Genel anlamda beğenilerinize, stilinize hitap eden en doğru ürünü bulmak için ürün sayfasındaki modeller arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Dilerseniz işi daha da kolaylaştırmak için sayfanın sol bandında bulunan filtreleme seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Böylelikle fiyat, marka, ürün özellikleri gibi kriterleri belirleyerek kendinize en yakın ürünleri bir arada görme imkanı bulursunuz. Aralarından zevkinize ve bütçenize en fazla hitap edenleri sipariş verebilirsiniz.

İddialı ve Gösterişli Gözlük Zinciri Modelleri

İddialı ve Gösterişli Gözlük Zinciri Modelleri

Kimi bireyler sadelik ve spor tarzı kendine daha yakın bulurken bazıları ise daha şık, iddialı ve gösterişli bir tarzı benimser. Her an her yanda şık olmayı tercih eden ya da özel günlerde, enerjik ve dinamik günlerde dikkat çekici bir kombin seçimi yapanlar için birbirinden farklı askı modelleri mevcuttur. Altın gözlük zinciri de bu stile uygun ürünlerden biridir. Altın kordonlu saat, altın renkli yüzükler, kolye ve bilekliklerle beraber bu ürünü kullanarak tek renk uyumu yakalayabilirsiniz. Tek renkten bir uyum sağlamak yerine de gümüş gözlük zinciri tercih ederek altın renkli diğer aksesuarlarınız ile sıra dışı bir uyuma sokabilirsiniz. Yine sade ve spor kıyafet kombinlerinde de bu iddialı modeller seçilebilir ve ezber bozan bir şıklık yakalanabilir. Bakışları tek parçada toplamayı sevenler için ise kalın gözlük zinciri modelleri iyi bir alternatif olabilir. Farklı renk ve tonlarda tasarlanan bu modeller, en sıradan günde bile sizi bir adım öne çıkarmaya yetebilir. Gün boyu boynunuzda taşıyabileceğiniz güneş gözlüğünüzü hem çizilme ve kırılmaya karşı muhafaza etmiş hem de stilinize ve tavrınıza özgün bir dokunuş yapmış olursunuz. Özgün tasarımlı çeşitler, kadın ya da erkek farketmeden her kitle tarafından kullanıma uygun olur. Eşsiz modellerin ilgi topladığı ürün sayfasını inceleyerek şık ve gösterişli ürünlere erişebilirsiniz. Beğeni ve ihtiyaçlarınıza yanıt vereceğini düşündüğünüz doğru ürüne karar vererek işlevsellik ve görselliği bir arada barındıran bu zincirlere sahip olabilirsiniz. Her bütçeye hitap edebilecek güçlü ürün yelpazesi arasında bir modelde karar kılabilirsiniz. Modası yıllardır geçmeyen bu yeni askı trendini deneyip tarzınıza yeni bir soluk katabilirsiniz.

Retro Tarz Sevenlere Özel Zincir Modelleri

Retro Tarz Sevenlere Özel Zincir Modelleri

Eğlenceli bir trend haline gelen gözlük zinciri furyası aslında yakın geçmişte de sık kullanılan ürünlerden biridir. Anneannelerden akılda kalan bu askı türleri şimdi en modern ve trend haliyle gençler tarafından büyük bir ilgi görür. Yaş grubu farketmeden moda sevenlerin beğeniyle takip ettiği, en çarpıcı kombinlerin parçası haline gelen her zevke hitap edebilecek farklı dizayna sahiptir. Geçmişin estetik zevkini güncel bir yorumla yeniden canlandırmayı sevenler retro gözlük zinciri çeşitlerini inceleyerek kendine uygun bir ürün bulabilir. Şimdilerde en modern haliyle cazip gelen ve dikkatleri üstüne toplayan bu askılar, boyut olarak ne kadar küçük olsa da büyük bir etki bırakır. 80’ler ve 90’ların ruhunu taşıyan kemik gözlük zinciri de yine dönemin renklerini taşıyan modelleriyle beğenilere sunulur. Eskilerin estetik zevkleri ve modern dokunuşlar ile beraber yeni bir tarz yakalama fırsatı veren gözlük zinciri erkek ya da kadın farketmez her kesimden büyük bir ilgi ile karşılanır. Her ne kadar eskilerin eşyası olarak bilinse de şimdilerde tasarımları sayesinde kişiye modern bir görünüm kazandırır. Basit bir tişört ve kot pantolonla beraber kullanacağınız askılar havanızı bir anda değiştirir. Numaralı ya da güneş farketmez, gün boyu boyunda bir kolye gibi taşıyacağınız bu ürün çabasız bir şıklık sağlamış olur. Bir bluz ile beraber etek ya da pantolonla hazırlayacağınız kombinde de askı tercih edebilirsiniz. Böylelikle kıyafetlerde başlayan şık görünümü yine şık ve tarz bir aksesuarla tamamlamak mümkün olur. Boyunda sarkıtıldığında bir kolye gibi dikkat çeken askılar hem hayatınızı kolaylaştırır hem de tarzınızı ve zevkinizi ifade etmenin yeni bir yolu olarak sizlere sunulur. Trendyol’un beğenilere sunduğu birçok model arasından siz de kendinize en yakışanları seçebilirsiniz.

Renkli ve Dikkat Çekici Gözlük Zinciri Fiyatları

Renkli ve Dikkat Çekici Gözlük Zinciri Fiyatları

Gözlük zinciri arayışı içinde olan kullanıcı adaylarının merak ettiği detaylardan biri, ürünlerin fiyatlarıdır. Ürünlerin fiyatlarını etkileyen bazı etkenler vardır. Dolayısıyla her ürün kendi kriterleri özelinde bir fiyatlandırmayla kullanıcılara sunulur. Bu etkenlerden ilki tasarımda kullanılan malzemelerdir. İnci ile tasarlanan bir gözlük zincirinin fiyatı, akrilik zincirden farklı olabilir. Bu farkı yaratan etken de maliyettir. Tasarım gereği kullanılan materyallerin maliyeti, modelin fiyatını doğal olarak etkiler. Yine modele göre eklenen yıldız, kalp, çiçek, deniz kabuğu gibi figürler de gözlük zincir fiyatları konusunda önemli bir belirleyicidir. Geniş bir fiyat aralığına sahip olan ürünler arasında herkese uygun tasarımlar bulunur. Önemli olan doğru fiyatla zevkinize uygun karar vererek sonuçtan memnun kalacağınız bir alışveriş gerçekleştirmektir. Bunun için öncelikle üründen beklentilerinizi belirlemeniz gerekir. Genelde tek renk giyinmeyi seven ve kombinlerine küçük parçalarla hareket vermekten hoşlanan biri için renkli gözlük zinciri muhteşem bir seçenek olabilir. Bu ürünü aksesuar olarak kullanmak niyetinde değilseniz bile yine de zevkinize ve kıyafetlerinize uygun bir model seçerek yıldızınızı yükseltebilirsiniz. Hem işleviyle hem de tasarımıyla özellikle sürekli gözlük kullanmayı sevenler tarafından kolayca benimsenecek olan gözlük askısı fiyatlarını Trendyol’dan inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz modellerin arasında fiyat karşılaştırması yaparak bütçenize ve gözünüze hitap eden doğru ürünü kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Belirli bir bütçe ayırmanız halinde filtreleme kısmından ürün fiyatlarını istediğiniz aralıkta filtreleyebilir, uygun olanlara erişebilirsiniz. Farklı renk ve modellerde yüzlerce gözlük askısı arasında beğendiğiniz ürünlerin yorumlarını okuyup değerlendirebilirsiniz. Daha önce ürünü satın alıp deneyimleyen kullanıcıların geri dönüşleri karar verme aşamasında size fikir olabilir. Böylelikle aklınızdaki ürüne kolayca karar verebilir ve kısa sürede alışveriş işlemini tamamlayabilirsiniz.

Sadeliğiyle Gözlük Zinciri Modelleri Trendyol’da

Sadeliğiyle Gözlük Zinciri Modelleri Trendyol’da

Şıklık herkes tarafından aynı ölçütte algılanmadığı için göreceli bir kavramdır. Kimi bireyler sadeliği zarif ve şık olarak tanımlarken kimi bireyler daha iddialı parçaları bir arada bulundurmayı ve kullanmayı tercih eder. Dolayısıyla kullanıcıların gözlük askısı çeşitleri arasında karar verirken dikkate alacağı kriterler de farklılık gösterebilir. Sade ve zarif bir hava yakalamak isteyenler incili gözlük zinciri modellerini inceleyebilir. Her zaman zarif bir görünüm kazandıran inci; kolye, bileklik, küpe gibi aksesuarlarda olduğu gibi bu üründe de özelliğini yansıtır. İncilerin sık dizildiği modellerin yanı sıra inciler arasında altın ya da gümüş renkli zincir eklenerek tasarlanan çeşitler de kullanıcı beğenisine sunulur. Yine sade ama kendini gösteren modellerden biri de taşlı gözlük zinciri çeşitleridir. Tek başına da zarif ve düz görünümüyle oldukça ilgi gören bu model, daha iddialı tarzı sevenler tarafından da tercih edilebilecek bonus bir üründür. Farklı renklerdeki taşlarla tasarlanan askılar sayesinde gardırobunuza uyumlu bir zincir edinmeniz mümkün olur. Her kitleden kullanıcın ortak zevkte buluşacağı en garanti model ise siyah gözlük zinciri olabilir. Siyah genelde de her renge uyum sağlayan ve uyum konusunda risk taşımayan joker bir seçenek olarak bilinir. Dolayısıyla siyah askılar da modeli taşlı, boncuklu ya da incili olsun hiç farketmeden tüm kullanıcılar tarafından beğenilecek modeller arasındadır. Zevkiniz, tarzınız ne yönde olursa olsun geniş ürün seçeneği sayesinde kendinize uygun bir ürün mutlaka bulabilirsiniz. Farklı kitlelerden farklı bütçe aralıklarına da hitap eden model yelpazesi sayesinde uygun ve avantajlı bir online alışveriş deneyimi yaşamanız da mümkün hale gelir. Siz de keyifli bir alışveriş deneyimleyip memnuniyet dolu bir sonuç yaşamak için Trendyol’u tercih edebilirsiniz. Trendyol’un sunduğu avantajlardan, sayfayı takip ederek haberdar olabilirsiniz. Dilerseniz beğendiğiniz modelleri favoriye ekleyerek indirim olduğunda anında bilgi edinerek dilediğiniz modele kampanyalı fiyatlarla ulaşabilirsiniz.