İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Hamur Silgi

" araması için 183 sonuç listeleniyor
LYRA Hamur Silgi L2091467 3'lü

LyraHamur Silgi L2091467 3'lü

170 TL
Sepete Git

Farklı Renklerde İşlevsel Hamur Silgi Çeşitleri Trendyol'da!

Hamur silgiler, uzun ömür süreleri sayesinde kendi kategorisinde dikkat çeken bir türdür. Uzun süre kullanılacak bir ürün almak müşterilere oldukça avantajlı gelir. Müşterilerin çoğu, düzenli aralıklarla bir ürün satın almaktansa bir kez satın alıp uzun süre boyunca kullanmayı tercih ederler. Hamur silgi satın alarak uzun süre aynı modeli kullanmanız oldukça mümkündür. Yapışkan yapısı sayesinde silerken toz olup ufalanma riski ortadan kalkar. Toz olmaması onun zaman içerisinde kullanıma bağlı tükenmesini önler. Yine yapısı sayesinde kendi kendine kopmaz, siz kendi gücünüzle parçalara ayırsanız bile tekrar tek parça haline getirmek mümkündür. Kendi kendine bitmesi, parçalanması, kopması ve tükenmesi asla mümkün değildir. Oldukça uzun ömre sahip bir ürün kullanmak maddi açıdan da size epey kazanç sağlar. Alışveriş yaparken doğru modeli bulmak, ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve ihtiyaçlarınızı karşılarken de bütçenizi koruyacak şeyler almak herkesin büyük arzusudur. Pazar ve ürün araştırması yaparken fazlasıyla dikkat edilen noktalardan biri de kaliteli ve dayanıklı modeller tercih etmektir. Hamur silgiler son derece kaliteli ve dayanıklı olmaları ile ön plana çıkarlar. Hamur formunu uzun süre kaybetmeden kullanım sağlar. Formunu uzun süre koruyan bu modeller sizi oldukça tatmin eder. Plastik, şeffaf ve kapaklı bir kutu içerisinde satılır. Kullanım sürecinde de bu plastik, şeffaf ve kapaklı kutularda muhafaza etmeniz gerekir. Kendi plastik kutusunda saklanan modeller, sertleşip kuruma riskini ortadan kaldırır. İhtiyaç halinde kutusundan çıkarıp kullanımınız bittikten sonra tekrar plastik kapaklı kutusuna koyarsanız kullanım süresini de arttırabilirsiniz. Kullanımınız bittikten sonra plastik kutusuna sığacak doğru şekli verip kutusuna koymanız gerekir. Kutusuna koyduktan sonra kapağını kapattığınızdan emin olun ve uzun ömürlü modelininiz tadını çıkarın. Şeffaf, plastik ve kapaklı kutusu hava ve su gibi maddeleri de geçirmeden korunur. Hava ve su ile teması kesilen model, yapısını uzun süre korur. Kutusunda yerleştirip kapattıktan sonra kalem kutusu gibi ışık geçirmeyen opak bir yerde muhafaza ederseniz güneş ışığından da koruyabilirsiniz. Bu sayede uzun olan tüketim süresini da arttırmanız mümkündür. Kullanışlı ürünlere ulaşmak için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Uzun Ömrü Sayesinde Dikkat Çeken Modeller

Uzun Ömrü Sayesinde Dikkat Çeken Modeller

Hamur silgi, adından da anlaşıldığı gibi hamur formuna sahip bir kırtasiye araç gerecidir. Bildiğimiz silgilerin sahip olduğu özelliklerin artı olarak yumuşak ve şekil alan yapısı sayesinde aynı zamanda bir oyuncak görevi görür. Öte yandan karakalem çizimlerinde de oldukça önemli işlevsel özelliklere sahiptir. Karakalem çizimi ile uğraşanlar tarafından oldukça tercih edilen çeşittir. Bu çeşit modeller, kullanıldığı zaman diğer silgiler gibi toz yapmadan kullanılması ile dikkat çeker. Toz olup zamanla azalmadığı için aynı kategorideki diğer modellere kıyasla uzun süre kullanımı mümkündür. Kullanım süresine bağlı olarak zamanla renginde koyulaşma görünür. Bu tarz modellerin bozulması renginin siyaha dönüşmesi ile anlaşılır. Renginin siyaha dönmesine rağmen kullanıma devam edilebilir. Bu silgi çeşitleri, çocuk ve gençlerin dikkatini çekme konusunda büyük başarıya ulaşır. Oyun hamuru formunda olması çocukların ilgisini büyük oranda çeker. Çocuklar, bu ürünü hem bir silgi hem de bir oyuncak olarak görebilir. Keyifli zaman geçirdikleri bu ürüne istedikleri şekli kolayca verebilirler. Pek çok şekle girebilmesi sayesinde oyun hamuru silgiler, çocukların hayal gücünü ve yaratıcılığını geliştirmeye büyük katkı sağlar. Yaratıcı oyunlar kurmaları sayesinde çocukların ufukları genişler. Uzmanlar gelişim dönemindeki çocukların eğlenirken öğrenmelerinin faydalı olduğunu söyler. Aileler çocukları için doğru oyuncağı ararken kararsız kalabilirler. Hem okulda kullanabilecekleri hem de fayda sağlayabilecekleri oyuncağı bulmak oldukça zordur. Hamur silgiler bu konuda tam aranan modellerdir. Öğretmenlerin de sınıfta kullanımına izin verdiği bu modeller çocuklar ve gençler tarafından adeta bir oyuncak gibi görünür. Keyif aldıkları bu oyuncak onların gelişimine ciddi katkılar sağlar. Oyun hamuru formu sayesinde ona yeni şekiller verebilirler. Yaratıcı oyunlar oynayıp bir yandan da gelişimlerine de ciddi bir katkı sağlayabilirler. Birçok farklı renkte hamur silgi mevcuttur. Gri, mor, pembe, mavi, kırmızı ve sarı gibi pek çok renk seçeneği mevcuttur. Kız ve erkek çocukları küçük yaşlarda renkler konusunda epey ayrımcı olabilir. Kız çocuklarının favori rengi genelde pembedir. Bu bağlamda tercihleri de genelde mor, pembe hamur silgi çeşitleri olur. Erkek çocuklarının da favori rengi mavi olsa da pembe gibi canlı görünüme sahip güzel modelleri tercih edebilirler. Aynı zamanda çocuklarda motor kas becerilerinin pozitif yönde gelişmesi de çeşitli faaliyetlerle parmaklarını kullanmalarına bağlıdır. Sevilen silgi sert ama kolaylıkla şekil alır yapısıyla çocukların motor kas becerilerinin gelişmesine katkı sağlar. Oyun hamurlarına nazaran uygun olan bu hamur silgiler hem oyun hamuru görevi hem de silgi görevi görür. Bu nedenle iki modeli bir arada almak aileler için oldukça uygundur. Eğlenceli, kaliteli, uygun, rengarenk ve karakalem çizimi için birebir olan hamur silgi çeşitleri almak için Trendyol üzerinden online alışverişi tercih edebilirsiniz.

Bütçe Dostu Hamur Silgiler

Bütçe Dostu Hamur Silgiler

Her bütçeye ve her beklentiye hitap eden yumuşak silgi seçenekleri mevcuttur. Bu malzeme, sıradan modeller gibi kurşun izlerini silmenin yanı sıra dikkat çekici yapısıyla müşterileri cezbeder. Yumuşak yapısı sayesinde şekilden şekile girer. Özellikle ilkokul çağındaki çocukların ilgini çeken bu hamur silgi fiyat açısından oldukça uygun, her bütçeye hitap eden aralıklara sahiptir. Genel olarak sabit bir fiyat aralığı olan bu modeller, bütçe dostu olmasıyla tercih edilir. Sevilen malzemeler hem tek tek hem de setler halinde satılır. Set halinde satın alarak kazançlı bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Bu ürün birden çok renk seçeneğine sahiptir. Kırmızı, gri, sarı, mor, pembe ve mavi gibi renk seçenekleri de mevcuttur. Sevilen ürünün setleri aynı renkli ürünlerin bir araya gelmesiyle oluşabilir. Aynı zamanda birden çok renkte malzemenin bir arada satıldığı setler de mevcuttur. Bu setleri tercih ederek hem avantajlı bir alışveriş yaparsınız hem de birden çok renkte ürüne aynı anda sahip olabilirsiniz. Kategorisindeki diğer modellerin aksine toz bırakmadan silmesi kopup tükenmesini engeller. Bu özelliği sayesinde zaman içerisinde oldukça az düzeyde küçülme gösterir. Uzun yıllarca kullanıma müsaittir. Uzun kullanım sonrası üzerinde biriken kurşun lekeleri arttığında yensini alabilirsiniz. Kaliteli formu, küçülüp tükenmemesini ve uzun ömre sahip olmasını sağlar. Tam bir fiyat performans ürünüdür. Müşteriler için alacakları eşyalarda uzun ömürlü olması önemli bir detaydır. Ömür süresi diğer modellerden ayırır ve satışı arttırır. Uzun ömürlü bir ürün için oldukça uygun fiyatlı olan bu modeller dikkatleri üzerine çeker. Çocukların severek kullandığı bu ürüne ulaşmak bütçe dostu fiyatlar sayesinde mümkündür. Hem silme gereci hem de oyuncak ihtiyaçlarını aynı anda karşılayacak şekilde tasarlanmış bu ürünü alarak çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Oyun hamurlarına nazaran oldukça uygun fiyatlıdır. İşlevselliği sayesinde iki ürün bir arada toplanmıştır. Hamur silgi indirimlerini takip ederek bütçenize en uygun ürünü alabilirsiniz. Bu model, karakalem ile uğraşanların büyük ihtiyaçlarından biridir. Sınıfta, ofiste veya evde elinizin altında adeta bir stres topu gibi zaman geçirebileceğiniz forma sahiptir. Herkesin ihtiyacına ve kesesine uyacak fiyatlara sahiptir. Hamur silgi kampanya detaylarını keşfederek dilediğiniz ürüne uygun fiyatlarda ulaşabilirsiniz.

Canlı Renk Seçenekleri ile Hamur Silgiler

Canlı Renk Seçenekleri ile Hamur Silgiler

Canlı renk seçenekleri ile hamur silgiler büyük oranda dikkatleri üzerine çeker. Bu bir çok farklı renk arasından seçim yapmak oldukça zordur. Cıvıl cıvıl renkler arasından kolayca tercih yapmak için kendi zevklerinizi göz önüne alabilirsiniz. Çok çeşit renk arasından tercih yaparken favori veya uğurlu renginize göre uygun modeli alabilirsiniz. Pek çok müşteri kalem kutusunun veya kaleminin rengine göre de ürün tercihi yapıyor. Gri çokça tercih edilen bu seçenekte karşınıza çıkan modeldir. Grinin dışında mavi, mor, pembe, kırmızı ve sarı gibi renk seçenekleri de mevcuttur. Okul çağındaki çocukları yumuşak formu sayesinde cezbeden bu ürün canlı ve çeşit çeşit renk seçeneğiyle de çocukları kendisine çeker. Okul çağındaki çocuklar tarafından sıklıkla kullanılan bu ürün her yaş ve cinsiyete uygun renk çeşidine sahiptir. Genelde küçük kız çocuklarının favori rengi pembedir. Küçük kız çocukları favori rengini bu modelde de bırakmayıp mor, pembe ve kırmızı gibi çeşitlere yöneliyorlar. Erkek çocuklarının tercihi ise genel olarak gri ve maviden yanadır. Ürün temelinde kurşun kalemle yazarken hatalı yazımı silmek için tasarlanmıştır. Kurşun kalemleri kolaylıkla silen yumuşak malzemeler toz olarak değil, boyayı üzerine çekerek kağıdı temizler. Bu nedenle de renginde zamana bağlı olarak karama görünür. Uzun süreli kullanıma sahip bu ürünler kullanıma bağlı olarak kararır. Bu kararmanın dikkati az çekmesini isteyenlerin tercihi gri bu kırtasiye malzemeleri olur. Bu nedenle sıklıkla tercih edilen model gri olanlardır. Doğanın renklerinden ilham alarak tasarlanmış modeller arasından seçim yapmakta zorlananıyosanız set halinde birden çok renkte satılan model çeşitlerine Trendyol üzerinden göz atabilir ve dilediğiniz renkteki modeli kolayca satın alabilirsiniz.

Müşteri Yorumlarıyla Doğru Alışveriş Deneyimi

Müşteri Yorumlarıyla Doğru Alışveriş Deneyimi

Önceden hiç hamur silgi kullanmamış müşteriler için önerisi ve değerlendirmeleri son derece önemlidir. Hamur silgi yorum ve detayları sayesinde ürünün kalitesi, işlevi, donanımları ve konforu hakkında kapsamlı bilgi edinebilirsiniz. Çok fazla ürün rengi ve marka seçeneğini bir arada görmek karar verme sürecini zorlaştırabilir. Normal silgi formundan farklı olan bu ürünü alacakların kafasında soru işaretleri de olabilir. Bu nedenle her ürün özelinde yapılan yorum ve puanlamalar, müşterilerin satın alma kararını kolay hale getirir. Ürünleri ekran üzerinden görsel ve detaylara bakarak değerlendirme yapılan online alışveriş sürecinde ürünleri önceden satın almış olanların yorumları sayesinde oldukça bilgi sahibi olabilirsiniz. Ürünün kalitesi, ömrü, formu ve işlevleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Karakalem çalışanlar için bu malzeme olmazsa olmazdır. Normal silme aracınının keskin siliş özelliğinden farklı olarak çiziminize derinlik katacak bu ürün hakkında çok bilgi alabilirsiniz. Müşteri yorumlarında karakalem çizimi ile uğraşanların deneyim ve memnuniyetini okumak karakalem hobinize yeni fikirler katacaktır. Hamur silgi kullananlar satın aldıkları ürünlerin altına yorum bırakarak memnuniyetini veya yaşadığı çeşitli durumları ifade eder. Pek çok kişinin severek tercih ettiği ekipmanlar ihtiyaç duyulan alanlarda kullanılabilir. Kırtasiye ekipmanları arasında alan modellerden müşterileri uzun süre faydalanabilir. Genellikle öğrencilerin tercih ettiği modeller olumlu yorumlar alır. Hamur silgi tavsiyesi sayesinde ürünü almayı planlayan müşterilerin aklındaki soru işaretleri silinir ve bilgi sahibi olarak doğru alışveriş deneyimi yaşayabilirler. Yorumlar sayesinde ürünün kullanım amacını ve özelliklerini ürünü yakından görmüş kadar iyi bir şekilde anlar. Detaylı müşteri yorumları sayesinde ürünü kullanmış kadar yakından tanıyor olurlar. Trendyol üzerinden tüm incelemeleriniz sonucu farklı renk seçenekleri arasından size yakın gelen modeli alıp keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Keyif Verici Oyun Hamuru Silgiler

Keyif Verici Oyun Hamuru Silgiler

Hamur silgi yapısı dolayısıyla oyun gerecine benzer. Malzeme, şekilden şekile girerken ufalanma veya yapışma problemi ile karşı karşıya gelmeniz mümkün değildir. İşinizi yaparken veya dersinizi çalışırken ufak molalar vermek biraz kafa dağıtmak isteyebilirsiniz. Tam da bu anlarda hem masada oturmaya devam etmek hem de kafanızı dağıtacak eğlenceli bir aktivite ile uğraşmak hamurlu silgi sayesinde mümkün. Masanızda oturmaya devam ederken kalem kutunuzdaki küçük oyuncağınız size arzu ettiğiniz keyfi verir. Bu sayede masadan kalkmadan mola verebilir ve dinlenirken eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Yer değiştirmediğiniz için dikkatiniz de dağılmamış olacak ve çalışma motivasyonunuz artacaktır. Yoğun çalışma temposunda pratik bir ürün size büyük bir keyif sunabilir. Bu ürün sayesinde yaratıcılığınızı da konuşturabilirsiniz. İster bir çiçek ister çöp adam isterseniz de top şeklini vererek ürününüzü keyifli bir oyuncağa çevirebilirsiniz. Sizin hayal gücünüze ve yeteneğinize bağlı olarak yüzlerce şekle girebilen bu model güzel bir oyuna dönüşür. Farklı renk çeşitlerini kullanarak yaratıcılığınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Örneğin, sarı renk model ile insan figürü yaparken pembe ile de ona bir kıyafet yapabilirsiniz. Yeşille çimen, gri ile top, kırmızı ile de elma figürü oluşturarak keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Ürün, küçük çocuklar için eğlenirken öğreten bir oyuncaktır. Renkler ve nesneleri öğretmek için güzel bir seçenektir. Dikkatleri hızlıca çeken yapısı sayesinde uzun süre çocuklarınızı oyalamanız mümkündür. Bu sayede çocuklarınız oyalanırken kendi günlük işlerinizi gönül rahatlığıyla tamamlayabilirsiniz. Çocuklar bu tasarımdaki modeller sayesinde hem eğlenerek oynarlar hem de öğrenirler. Aynı zamanda esnek formu sayesinde çocukların kas gelişimine de katkı sağlar. Küçük çocuklarda kaslarını çalıştırmak oldukça önem taşır. Onların gelişimine katkı sağlarken keyif veren bu ürünleri Trendyol üzerinden satın alarak hayat kalitenizi oldukça arttırabilirsiniz.

Hamur Silgi Modelleri

Hamur Silgi Modelleri

Hamur silgiler, sıradan silgilerin aksine size farklı kullanım deneyimi sunan modellerdir. Kullanırken onu şekilden şekile sokarak eğlenebilirsiniz. Hayal gücünüz ve yaratıcılığınız sayesinde onunla oyunlar yaratıp oynamak mümkündür. Yoğun iş ve çalışma hayatında ufak bir mola vermek ve kafa dağıtmak için hemen elinizin altında bulunan bu model sizler için tabiri caizse bir stres topudur. Ayrıca karakalem çalışanların da sıklıkla kullandığı bir modeldir. Karakalem çalışmalarınızda normal malzeme kullanmak hatalı bir tekniktir. Bu seçenekler ise karakalem tekniği ile resim çizenlerin adeta güvenebileceği bir dosttur. Keskin silme izleri yerine çalışmanıza zarar vermeyecek şekilde yapmak bu ürün sayesinde mümkündür. Birçok farklı renk seçeneğinde sevilen malzeme mevcuttur. Gri, sarı, kırmızı ve mavi gibi renk seçeneklerinden favori renginizde modeli seçebilirsiniz. Özellikle çocuklar için hem bir oyuncak hem de oldukça ihtiyaçları olan bir araç gereçtir. Gerek ödevlerinde gerek sınıf içi ders çalışmalarında hatalarını düzeltmeye yarayacak bir araç gereçtir. Arzu ettiğiniz modeli ister size yakın olan kırtasiyeden alın isterseniz de yakın olan cep telefonlarınızdan bir tık ile satın alabilirsiniz. Pandemi ile hızla hayatımıza giren online alışveriş pratikliği müşterilerin favorisi haline gelir. Bir tık ile tüm bu malzeme çeşitlerini tek bir ekranda görmek mümkündür. Farklı markalar ve renklerdeki hamur silgi modelleri inceleyip size uygun olan ihtiyacınızı alabilirsiniz. Dilediğiniz gerece online bir şekilde kısa sürede kolayca sahip olabilirsiniz. Bu ürün tam bir fiyat performans ürünüdür. Uygun fiyatlara bu modeli satın almanız oldukça avantaj sağlar. Trendyol ile istediğiniz renkte ve size uygun fiyat aralığındaki hamur silgi online olarak günün her saatinde kolayca satın alınabilir.