Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Harry Potter Asa

" araması için 370 sonuç listeleniyor

En Kaliteli Harry Potter Asa Çeşitleri Trendyol'da!

Harry Potter, İngiliz edebiyatçı J. K. Rowling tarafından yazılmış roman serisidir. Seri, yedi fantastik romandan oluşur. Bu seri, adını romanın baş kahramanından alır. Yoğun ilgi gören roman serisi, sinemaya uyarlanır. Sinemaya uyarlanması ile birlikte Harry Potter, dünyaca tanınan bir kahraman haline gelir. Film serisi, 7’den 70’e herkesin ilgisini çekerek bir dünya klasiği olur. İlk film, Felsefe Taşı adıyla 2001 yılında vizyona girer. Film serisinin son bölümü ise, 2011 yılında çekilen Ölüm Yadigarları adını taşır. Baş karakter Harry James Potter, Avada Kedavra lanetinden kurtulan tek insandır ve böylece hikayesi başlar. Filmin baş karakteri, 11 yaşında iken büyücü olduğunu fark eder. Zorlu bir hayatı olan Harry Potter, bu yeteneğini keşfettikten sonra yeni maceralara atılır. Büyücülük okuluna başlayan, bu konuda eğitim alan ve yeni dostlar edinen kahramanın kullandığı aksesuarlar, geniş kitleler tarafından oldukça fazla beğenilir. Roman ve film serisinde baş karakterin ve yardımcı karakterlerin kullandığı aksesuarların başında sihirli asa gelir. Bu asa çeşitleri, roman ve film serisinin tamamında önemli rol oynar. Filmde orijinal Harry Potter asası, olağanüstü güçleri bulunan Mürver ağacından yapılır. Özellikleri ve görünümüyle oldukça dikkat çeken bu aksesuar çeşitleri, herkesin ulaşabilmesi amacı ile kaliteli markalar tarafından üretilerek sizlere sunulur. İlginizi çekebilecek Harry Potter asa çeşitlerine, Trendyol üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Dikkat Çeken Harry Potter Asa Modelleri

Dikkat Çeken Harry Potter Asa Modelleri

Çok beğenilen roman ve film serisinin, hayranlık duyulan kurgusal kahramanlarının kullandıkları asaların, farklı özelliklere sahip modelleri bulunur. Bu modeller arasında bulunan Harry Potter sihirli asa ahşap malzeme kullanılarak üretilir. Görünüşü orijinal asaya çok benzediği için dikkatleri çekebilir. 33 cm uzunluğunda ve özel kutusunda ulaşabileceğiniz bir aksesuardır. Modeller arasında Harry Potter ışıklı asa oldukça etkileyici bir üründür. Pvc malzeme ile üretilen model 35 cm uzunluğundadır. Işıklı olan bu çeşit, pil ile çalışır. Her yaştan insanın ilgisi çeken bir tasarıma sahiptir. Bunun yanında çocukların hayal dünyalarını geliştirerek, eğlenceli oyunlar oynayabilecekleri bir aksesuardır. Işıklı olması, ürüne farklı bir hava katarak tüm dikkatleri üzerine çekebilir. Filmden esinlenerek üretilen ürün, Voldemort’un kullandığı asanın görünümüne sahiptir. Serinin güçlü karakterleri arasında bulunan Voldemort, karanlık bir kişiliktir. Filmde bu asayı Harry’i alt etmek için kullanmak ister ancak gerçek sahibi olmadığı için istediği şekilde kullanamaz. Bu model, Harry Potter asaları ile özel olarak ilgilenen pek çok insanın koleksiyonunda yıldız parça olma potansiyeline sahiptir. Işıklı Harry Potter asasının bir başka modeli ise 33 cm uzunluğunda, özel kutusu bulunan üründür. Bu model, taş tozu ve polyester karışımı malzeme kullanılarak üretilir. Harry potter hayranlarının çok beğenebileceği bir modeldir. Kahramanlardan Sirius Black tarafından kullanılan asa çeşididir. Film serisinde Sirius Black, Harry Potter’ın vaftiz babasıdır ve safkan büyücüdür. Kullandığı asa modeli, meraklılarını oldukça memnun edecek özelliklere sahiptir. Harry Potter asa modelleri arasından bu gizemli çeşidi, dilerseniz kendinize dilerseniz sevdiklerinize hediye ederek, hem onları hem de kendinizi çok mutlu edebilirsiniz. Modeller arasında yoğun ilgi gösterilen ve oldukça kapsamlı olan bir diğer çeşit ise Harry Potter asa setidir. Bu setler farklı objeleri ile çeşit çeşittir. Bunlar arasında asa, defter ve biblodan oluşan set, beğeninize sunulur. Setin içinde yer alan asa, metal çekirdeklidir. Defterin kapağında Harry Potter resmi bulunur. Oldukça şık bir görüntüye sahip olan biblosu raflarınızda yerini alabilir. Hediye almak isteyenler için alternatif olabilecek bu seti, Trendyol’dan temin edebilirsiniz.

Etkileyici Harry Potter Asa Özellikleri

Etkileyici Harry Potter Asa Özellikleri

Set halinde bulunan ürünler arasında, seçmen şapka biblosu ve asadan oluşan model de oldukça ilgi çekici bir tasarıma sahiptir. Romanda ve filmde yer alan Hogwarts Büyücülük Okulunun olmazsa olmazları arasında bulunan seçmen şapkası, önemli bir karakterdir. Okulda her yıl 1. sınıf öğrencilerinin hangi binaya gideceklerini belirlemek üzere seçim yapılır. Bu seçimin sonucunu, seçmen şapka karakteri belirler. Harry Potter hayranlarının oldukça sevdiği bu karakterin biblosu ile asanın bulunduğu seti incelediğinizde oldukça beğenebilirsiniz. Harry Potter asa özellikleri meraklılarının oldukça fazla ilgisini çeker. Yine set halinde edinebileceğiniz Voldemort, Snape ve Malfoy üçlü asa modeli, farklı özelliklere sahiptir. Üç farklı hayali kahramanın asa özelliklerini taşıyan bu set dikkatinizi çekebilir. Bu ürünler, taş tozu ve polyester malzemelerin karışımından elde edildiği için esnek olma özelliğine sahiptir. Bu özellik kolay kırılmayı önleyerek, rahat kullanım imkanı sunar. Harry Potter asaları ve özellikleri roman ve film takipçileri tarafından çok iyi bilinir. Harry Potter tüm asalar, İngiliz yazar tarafından farklı özelliklere ve işlevlere sahip olarak kurgulanır. Kurgulanmış belirli özelliklere uygun olarak üretilen Harry Potter asa ışıklı çeşidi, sizi hayal ettiğiniz büyülü dünyalara götürebilir. Bu model, pek çok oyunda yada kostüm partilerinde size eşlik edebilecek etkileyici çeşitler arasında yerini alır. Ayrıca sizin için yada sevdikleriniz için özelleştirilebilen Harry Potter kişiye özel asa modellerine, isim yazdırarak sahip olabilirsiniz. Bu özellik, kendinizi özel hissetmenizi sağlayabilir. Harry Potter gerçek asa özelliklerine sahip birçok asa modeline, Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz. Kaliteli markaların ürettiği ürün çeşitlerine rahatlıkla sahip olarak, Harry Potter dünyasına yolculuk yapabilirsiniz.

Avantajlı Fiyat Aralıkları ile Harry Potter Asaları

Avantajlı Fiyat Aralıkları ile Harry Potter Asaları

Harry Potter asa fiyatları, çeşitlerine göre değişkenlik gösterebilir. Kaliteli markaların ürettiği ürünler, gerek malzemeleri gerek üretim aşamaları göz önünde bulundurularak belirlenir. Modeller arasında hayranlarının yoğun ilgi gösterdiği Harry Potter lisanslı asa, orijinal olması özelliği ile koleksiyonerlerin tercihi olabilir. En önemli karakterlerin asalarından oluşan bu lisanslı ürünler, oldukça rağbet görür. Ollivanders’in orijinal asaları olması, ilgi çekmesi için yeterli bir özelliktir. Bu ürünlerin her biri özgün modellerdir. Farklı ağaçlardan yapılan bu çeşitler, ejderha ve anka kuşu gibi pek çok büyücü materyallerinden üretilir. Esneklikleri ile de farkını ortaya koyabilen modellerdir. Tüm bu ürünlerin dışında Harry Potter standlı asa modelleri, evlerde yada ofislerde dekor amaçlı kullanıma uygun olarak hazırlanır. Hayranlık duyduğunuz hayali kahramanı simgeleyen objeler, raflarda yerini alarak sizi mutlu edebilir. Modeller arasında aradığınız özelliklere sahip olan çeşitleri, Trendyol’un filtreleme özelliği ile çok çabuk bir şekilde bulabilirsiniz. Böylece zamandan tasarruf etme imkanınız olabilir. Ayrıca favorilere ekleme özelliğini kullanarak tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz. Almak istediğiniz asa çeşidini, favorilerinize ekleyerek takip edebilirsiniz. Trendyol’un belirli dönemlerde gerçekleştirdiği kampanyalar ve indirim fırsatlarından yararlanma imkanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca asa modellerinin hemen altında bulunan müşteri yorumları, sizin için avantaj sağlayabilir. Karar vermekte zorlandığınız zaman, bu yorumları inceleyerek müşterilerin deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Ürün çeşitlerinin, gerek kaliteleri gerek beklentinize uygun olup olmadığı hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Böylece karar vermeniz kolaylaşırken, kaliteli ve güvenli alışveriş deneyimi yaşamanız sizi memnun edebilir. Trendyol binlerce seçkin markayı bir arada bulundurarak, alışverişlerinizi güvenli ve pratik bir hale getirir. Başarılı markaların Harry Potter asası fiyatlarını inceleyerek, Trendyol’un sizlere sunduğu avantajlarla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.