Renk
Fiyat
Uyumlu Marka
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Haylou Gt1 Pro

" araması için 213 sonuç listeleniyor

Üstün Kaliteli Haylou Gt1 Pro Modelleri Trendyol'da!

Haylou GT1 Pro dokunmatik kablosuz Bluetooth 5.0 kulaklıktır. Xiaomi markasına ait olan bu kulaklık ergonomik tasarımı sayesinde müşteriler tarafından çok fazla tercih edilip, sevilir. Kolay kullanım ve rahat kulak içi tasarıma sahiptir. Uzun bir pil ömrüne sahip olan Xiaomi Haylou GT1 Pro ile kullanım süresini maksimuma çıkarabilirsiniz. Gürültü önleyici özelliği sayesinde müşterilere iyi bir ses kalitesi imkanı sunar. Kulaklık deyince akla ilk olarak ses kalitesinin iyi olması gelir. Bu özellik ürünün temel unsurudur. Gürültü önleyici özellik sayesinde kalite olarak üst sıradayken üst seviyelere ulaşır. Ürün bass ses performansına sahiptir. Eko ayarı yaparak canlı ve yüksek bir sese ulaşabilirsiniz. Haylou GT1 Pro TWS kablosuz Bluetooth kulaklık sayesinde üstün ses kaliteli bir ekipmana sahip olabilirsiniz. Dinlediğiniz müzikler ses kalitesi açısından canlı bir konserdeymişsiniz hissi yaratır. Ses yalıtımı sayesinde dış mekanlarda da rahatlıkla tercih edilir. Dışarıdan gelen gürültüleri önleyerek içerden duyulan seslerin net ve anlaşılır olmasını sağlar. Haylou GT1 Pro kılıf sayesinde hem kulaklıkları güvenle ve steril olarak koruyup, hem de aynı zamanda şarj edebilme özelliğine sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda arka plandaki gürültüyü önleyici DSP akıllı dijital NC modülüne sahiptir. Bu modül gürültü yalıtımı olarak da adlandırılır. Haylou GT1 Pro inceleme yapıldığında üründeki ergonomik tasarıma ve ses sisteminin kalitesine ulaşabilirsiniz.

Kaliteli Haylou GT1 Pro Özellikleri

Kaliteli Haylou GT1 Pro Özellikleri

Haylou GT1 Pro özellikleri kaliteli, kullanışlı ve iyi bir ses yalıtımına sahip olmasının yanı sıra uzun pil ömrüne sahip olması da avantajları arasında yer alır. Ürünlerin dikkat çekici özelliği ise küçük bir ürün olmasına rağmen pro şarj kutusu 800 mAh büyüklüğünde batarya boyutuna sahiptir. Tüm bunların yanı sıra 300 saatlik bekleme süresiyle 26 saatlik pil ömrüne sahiptir. Haylou GT1 Pro tws ile uzun şarj süresince ürünün keyfini çıkarabilirsiniz. Ürün kablosuz 5.0 teknolojisi ile serbest bir şekilde kablolarla uğraşmadan kullanımın önünü açar. Güçlü kablosuz sinyal özelliğine sahiptir. Güçlü sinyal özelliği sayesinde telefon uzakta olsa bile rahatça konuşmaya ya da müzik dinlemeye devam edebilirsiniz. GT1 Pro Haylou ile 10 metre uzaklıkta bile kesintisiz kullanım olanağına sahip olabilirsiniz. Müzik dinlerken aniden telefon çalarsa ya da aynı anda farklı bir arama gelirse kulaklık üzerinde bulunan dokunmatik ekranı sayesinde aramayı kabul ya da reddetme özelliğini kullanabilirsiniz. Xiaomi müşterilere kolay kullanım için dokunmatik ekran tasarımı imkanı sunar. Haylou GT1 Pro yorum kısmında müşteriler ürünün ses kalitesi, dokunmatik ekran kolaylığı ve ses yalıtım özelliğine vurgu yapar. Müşterilere eğlenceli bir deneyim imkanı sunar. Üstün ses kalitesi, gürültü önleme özelliği ve dışarıdan gelen sesleri yalıtma özelliği sayesinde müşteriler hem son teknolojiden yararlanır hem de farklı bir ses deneyimi yaşar. Haylou GT1 Pro kulaklık su geçirmez bir tasarıma da sahiptir. İster yağmurda kulaklığınızla yürüyüş yapabilir, isterseniz de yüzerken müzik dinlemenin keyfine varabilirsiniz. Yanlışlıkla ürünün üzerinde su dökülse bile sıkıntılı bir durumla karşılaşmadan, tamir işleri ile uğraşmadan kulağınıza takıp işlerinize devam edebilirsiniz. IPX5 tasarımıyla su geçirmez özelliği sayesinde müşteriler tarafından çok tercih edilir. Ürünün ergonomik tasarımı sayesinde kulağa rahatça takılır ve uzun süre kullanımda rahatsızlık vermez. Çalışırken düşmez ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Taşınabilir şarj kutusu tasarımı sayesinde pil durumunu kolaylıkla görebilirsiniz ve şarj ederken yerlerine rahatça yerleştirebilirsiniz.

Son Teknoloji Teknik Özellikleri ile Haylou GT1 Pro

Son Teknoloji Teknik Özellikleri ile Haylou GT1 Pro

Haylou GT1 Pro beyaz renk ve siyah renk seçeneği ile piyasada bulunur. Aynı özelliklere sahiptir. IOS ve Android cihazlarla uyumlu çalışır. 800 mAH kapasitesi sayesinde 26 saat kullanım sağlar. Mikrofona sahiptir. Ürünün iletim süresi 10 metredir. Bluetooth sürümü v5.0’dır. Haylou GT1 Pro Bluetooth kulaklık hassasiyet alma seviyesi 110 db’dir. Bir buçuk saat içerisinde şarj olma kapasitesine sahiptir. Bekleme süresi 300 saattir. Çalışma süresi 26 saattir. Haylou GT1 Pro şarj kutusu ile şarj edebilir ve aynı zamanda pil durumunu kutunun içinden görebilirsiniz. Kulak içi modele sahiptir. Dokunmatik kontrol ve mikrofonu vardır. Akıllı DSP özelliği sayesinde gürültü azaltma özelliğine sahiptir. Ses yalıtımı özelliği sayesinde dış mekan kullanımı için idealdir. 1o metrelik mesafe içerisinde istenilen şekilde özgürce hareket edebilirsiniz. Ürün içerisinde yedek silikon ve şarj kablosu bulunur. Bluetooth kulaklık Haylou GT1 Pro üstün ses kalitesi sayesinde müziğin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Müşteriye kişisel bir arama deneyimi sağlar. Kolay dokunma ve tutma fonksiyonuna sahiptir. Müşterilerin kulakları için kablosuz kullanım deneyimi sunar. Bluetooth 5.0 teknolojisi profesyonel çip seti ile desteklenir. Kulaklıklar kutusundan çıktığı anda yan yana getirilerek eşleşme kolay bir şekilde sağlanır. Şarj kutusu cebinizde taşıyabileceğiniz bir ruj ya da çakmaktan bile küçük boyuttadır. Haylou GT1 Pro kutusu mini çanta veya cep kadar küçük bir alanda bile taşınır. Tek şarjla dört saat müzik dinleme ve üç buçuk saat konuşma olanağı sağlar. Yüksek hassasiyetli dokunmatik sensör sayesinde aramaları cevaplayıp durdurabilirsiniz. Aynı şekilde birçok fonksiyonu kolayca ve teknik bir desteğe ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz. Suya dayanıklı olması sayesinde aktivitenize ara vermeden devam edebilirsiniz.

Cazip Haylou GT1 Pro Fiyatları

Cazip Haylou GT1 Pro Fiyatları

Haylou GT1 Pro yeni versiyon geliştirilmiş bir teknoloji ile kullanıma sunulur. Hızlı şarj özelliği, batarya süresinin uzunluğu ve ses sistem kalitesinde iyileştirmelerle karşımıza çıkar. Haylou GT1 Pro yeni sürüm müşterilere kalitesine yeni özellikler ekleyerek avantajlı kullanım seçeneği sunar. Kolay dokunma ve tutma özelliği ile kullanımda kolaylık sağlar. Rahat bir kulak içi tasarıma sahip ürün aynı zamanda uzun bir pil ömrüne de sahiptir. Ses kalitesi açısından oldukça etkilidir. Bünyesinde bass performansı bulunur ve eko ayarı yapılarak efektif bir müzik dinleme kalitesi oluşturulur. Gürültüyü ortadan kaldıran özel DSP teknolojisine sahiptir. Özel şarj kutusu sayesinde hem kolayca taşıyabilir hem cihazı şarj edebilir hem de batarya süresini kontrol edebilirsiniz. Marka konforlu bir deneyim yaşamak isteyen müşterilere Haylou GT1 Pro satın al sloganıyla seslenir. Ürün piyasada bulunan muadillerine göre cazip fiyat avantajlarına sahiptir. Fiyat performans ürünü olan kulaklık müşteriler tarafından oldukça çok tercih edilir. Haylou GT1 Pro fiyat olarak orta segmentte yer alır. Bununla birlikte performansıyla müşterilerin ihtiyacını karşılar. Uzun pil ömrü, kaliteli müzik deneyimi, suya dayanıklılık özelliği ve hızlı şarj olma özellikleri açısından bir kulaklığa dair her şeyi içerisinde barındırır. Müşterilere 10 metreye kadar telefonun yanından uzaklaşma imkanı verir. Örneğin bir evin içerisinde kolaylıkla şarj bitmeden ve özgürce müşterilere işlerini yapabilme imkanı verir. Ürün, sadece gençlere ya da yaşlılara değil her yaştan müzik dinlemeyi seven ve kablosuz kullanımı tercih eden müşteriye hitap eder. Pil ömrü sayesinde ev dışında da uzun soluklu bir kullanım deneyimi sunar. Gelişmiş teknoloji ürünü olan kaliteli ve ergonomik tasarımlı bu ürüne cazip fiyat avantajıyla Trendyol’dan sahip olabilirsiniz.