placeholder
"

Haylou Gt1 Pro

" araması için 115 sonuç listeleniyor

Haylou Gt1 Pro

Haylou Gt1 Pr Avantajları

Haylou Gt1 Pr Avantajları

Kablosuz teknolojiler günlük hayatta sağladığı avantajlar sayesinde büyük bir kullanıcı kitlesine hitap etmeyi başarır. Bu avantajlar özellikle kablolu modellerin getirdiği kısıtlamaların kaldırılması ile mümkün olur. Kablo kullanımının zorunlu olduğu kulaklıklar hem ses çıkışını almak üzere hem de enerji ihtiyacını karşılamak üzere bilgisayar ya da telefon gibi cihazlara bağlanır. Bu bağlantı ile genellikle 1 - 1.5 metre uzunluğunda olan kulaklık kabloları hareket kabiliyetini büyük oranda kısıtlar. Kablosuz kulaklıklar ise bu duruma kökten çözüm bularak kablo kullanımını sonsuza kadar kaldırma imkanı sağlar. Özellikle kablolu kulaklıklar ile kıyaslandığında kablosuz kulaklıklar 10 metre mesafeye kadar hiçbir sorun olmadan kullanılabilir. Kablosuz kulaklık modelleri arasında en çok dikkat çeken ürünlerden biri olan Haylou Gt1 Pro, başarılı fiyat/performans oranı ile oldukça yetenekli. Bulunduğu fiyat grubu içinde ileri teknoloji imkanlar sunan kulaklık; ses kalitesi, batarya kapasitesi, ve tasarım detayları ile öne geçmeyi başarır. Xiaomi Haylou Gt1 Pro olarak da bilinen model, günlük kullanım için harika seçeneklerden biri. Haylou Gt1 Pro Tws Kablosuz Bluetooth kulaklık, tüm mobil cihazlara ve tüm bilgisayarlara kablosuz olarak bağlanabilen bir kulaklık modelidir. Kulak içi kullanım özelliği gösteren model, son derece hafiftir. Gün içinde yürüyüş, araçla seyahat ya da çalışma sırasında aktif şekilde kullanılabilir. Sıkı tasarımı sayesinde aktif hareket gerektiren sporlar sırasında bile kulakta durmayı başarır. Üstelik sahip olduğu dahili mikrofon ile rahat bir şekilde telefon görüşmeleri yapılmasına da imkan tanır. Gün içinde yapılan işlerin hiçbirine ara vermeden, sadece tek bir dokunuş ile görüşmenizi başlatabilirsiniz. Yine görüşmeniz bittikten sonra sadece tek bir dokunuşu ile müzik ya da video keyfinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Haylou Gt1 Pro Dokunmatik Kablosuz Bluetooth 5.0 kulaklık sayesinde küçük ve zarif kulaklık üzerindeki dokunmatik tuşların keyfini çıkarabilirsiniz. Bu tuşlar sayesinde aktif kullanım sırasında kulaklık üzerine baskı uygulamaya gerek kalmaz. Bu durum kulaklığın kulak içinde oynamasını engeller ve kullanım sırasında konforun bozulması önlenmiş olur.

  • İç ve dış ortam arasında harika ses yalıtımı
  • 7.2 mm sürücüler ile benzersiz ses deneyimi
  • 32 Ohm empedans değeri
  • 110 dB hassasiyet
  • 10 metreye kadar kesintisiz bağlantı imkanı
  • 3.5 saat aralıksız konuşma ve dinleme imkanı
  • Dahili mikrofon ile rahat şekilde görüşme yapma imkanı
  • IPX5 koruma sertifikası

Haylou Gt1 Pro Özellikleri

Haylou Gt1 Pro Özellikleri

Kablosuz bluetooth kulaklıkların en önemli getirilerinden biri olan özgür hareket kabiliyeti, önemli teknolojik iyileştirmeleri de gerektirir. Özellikle kulaklıkların bir kablo desteği dışında enerji ihtiyacını karşılamak zorunda olması, dahili bir batarya bulundurulmasını zorunlu kılar. Kullanım sırasında gereken enerjiyi karşılamak üzere her iki kulaklık bünyesinde 43 mAh kapasiteye sahip dahili batarya bulunur. Üstelik kulaklık taşıma kutusunda bulunan dahili batarya da kulaklıkların taşınırken şarj edilmesini sağlar. Kulaklığın sağladığı avantajlar bunlarla sınırlı değil. Müzik dinlerken ya da video izlerken ses kalitesini maksimum seviyede tutmak için ses yalıtımı büyük önem taşır. Dışarıdaki seslerin kulağa gelmesi rahatsız edici olduğu kadar, içerdeki seslerin dışarı çıkması da ortamda rahatsızlık oluşturabilir. Bu durumu önlemek için Mi Haylou Gt1 Pro’da bulunan kaliteli silikon uçları, kulak yapısına uyum sağlar ve kulak yoluna en iyi şekilde oturarak üst düzey yalıtım sağlar. Buna ek olarak stereo ses sisteminde bulunan pasif gürültü engelleme sistemi de dış ortamdan gelen seslerin minimum seviyeye indirilmesini sağlayarak kulaklığın daha etkili kullanılmasına yardımcı olur. Xiaomi Haylou Gt1 Pro özellikleri yüksek ses kalitesini de barındırır. Özellikle kablolu ya da kablosuz olmak üzere tüm kulaklıklarda dikkat edilen ses unsurları, Gt1 Pro’da da bulunur. Yüksek bas kalitesi, dengeli empedans ve hassasiyet değerleri sayesinde tüm sesler olduğu gibi algılanır. Bu durum müzik dinlerken harika bir his sağlamanın yanında film ve dizilerde de sahnenin daha gerçekçi olmasına katkıda bulunur. Müzik dinleme ve video izleme gibi tüm aktivitelerde pratik bir kullanım sağlamak ve kullanıcı odaklı olmak üzere tasarlanan Xiaomi Haylou Gt1 Pro kulaklık, üzerinde bulunan dokunmatik ekran ile rahatça kontrol edilebilir. Dokunmatik ekran üzerinden basit bir hareket ile müziği durdurabilir ya da başlatabilirsiniz. Üstelik aktivite sırasında gelen aramaları cevaplamak için de dokunmatik ekrana bir kez dokunmanız yeterli. Bu şekilde görüşmelerinizi başlatabilir ya da sonlandırabilirsiniz. Yüksek ses kalitesi sağlayan kulaklıklarda olduğu gibi Gt1 Pro’da da tatmin edici sürücüler bulunur. 7.2 mm çapındaki sürücüler sayesinde bas ve tiz dengesi harika bir şekilde sağlanır. Bu durum müziklerde olduğu kadar dizi ve filmlerde de büyük önem arz eder. Ayrıca sürücülerin bir getirisi olarak 110 dB hassasiyet değerinde ses verebilen bu kulaklık, yüksek ses ile alçak ses arasında bulunması gereken dengeyi harika şekilde sağlar. Bu sayede optimum ses kalitesini elde etmek mümkün olur.

Bluetooth 5.0 İle Benzersiz Kablosuz Bağlantı Deneyimi

Bluetooth 5.0 İle Benzersiz Kablosuz Bağlantı Deneyimi

Kablosuz bağlantı teknolojisinin ana kahramanı olan Bluetooth teknolojisi, 5.0 sürümü ile daha iyi bağlantı kalitesi sağlar. Özellikle kulaklık ile cihaz arasındaki bağlantı sağlandıktan sonra tepkime süresi son derece kısadır. Hem iki kulaklık arasında hem de kulaklıklar ile cihaz arasında kullanılan Bluetooth 5.0, kulaklıkların birbiri ile daha hızlı ve otomatik bir şekilde eşleşmesini sağlar. Bu eşleşme işleminde sol kulaklık otomatik olarak sağ kulaklığa bağlanır. Cihaz üzerinden ses aktarımını sağlamak üzere de sağ kulaklık ile cihaz arasında bağlantı kurulur. Sağ ve sol kulaklıklar kutusundan çıkarıldıktan sonra öncelikle kulaklıklar birbirine bağlanır ve ardından sağ kulaklık ana cihaza bağlanır. Bluetooth 5.0 teknolojisi sayesinde bu işlem o kadar kısa sürede gerçekleşir ki kulaklıklarınızı taktığınız anda ses almaya hazır hale gelebilirsiniz. Bu noktadan sonra sesi ya da görüntüyü başlatmak üzere Haylou Gt1 Pro üzerinde buluna dokunmatik tuşa bir kez dokunarak aksiyonu başlatabilirsiniz. Tüm bu özellikler düşünüldüğünde Haylou Gt1 Pro kullanımı son derece pratiktir. Önceki Bluetooth sürümlerinde olduğu gibi iki kablosuz cihaz arasında bağlantı kurma çabalarına gerek kalmaz. Otomatik bağlantının sağladığı imkan ile sadece kulaklıkları kutusundna çıkarıp kulağınıza götürene kadar tüm bağlantılar tamamlanır ve kulaklıklar kullanıma hazır bir şekilde sizi bekler. Üstelik kulaklıkları teker teker kullanmanız da mümkündür. Sadece sağ ya da sadece sol kulaklığın ses kaynağı cihaza bağlanarak kullanılması yine Bluetooth teknolojisi sayesinde mümkündür. Bu işlem için sadece kullanmak istediğiniz kulaklığı kutusundan çıkarabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz kulaklık sağ kulaklık ise cihaz ile bağlantı otomatik olarak sağlanır. Sol kulaklık için de kutudan çıkardıktan sonra kısa bir eşleştirme işleminden sonra rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tüm bu özellikler ve bağlantı detayları Haylou Gt1 Pro kullanma kılavuzu ile kullanıcılara sunulur. Cihaz kutusunda bulunan kullanma kılavuzuna aynı zamanda internet üzerinden de rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kulaklığın kullanımı sırasında gerekli olacak resetleme, şarj etme ve benzeri kullanım detaylarının tamamına kullanma kılavuzu üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yüksek Kapasiteli Batarya Sayesinde Kesintisiz Kullanım Keyfi

Yüksek Kapasiteli Batarya Sayesinde Kesintisiz Kullanım Keyfi

Haylou Gt1 Pro kulaklık sahip olduğu yüksek kapasiteli batarya sayesinde uzun süreler boyunca hizmet verebilir. Cihazda entegre olarak bulunan toplam 3 adet batarya bulunur. Bu bataryalar birer adet sağ ve sol kulaklıklar üzerinde ve bir adet kulaklık kutusu üzerinde olmak üzere ayrılır. Kulaklıklar üzerinde bulunan bataryalar, kulaklıkların çalışması için ana gücü sağlar. Bu bataryaların çok küçük ve hafif olması gerektiği için 43 mAh değerindedir. Kulaklık üzerinde bulunan bu bataryaların tam kapasite olarak kullanılmasıyla 3.5 saate kadar kesintisiz müzik dinleme ya da görüşme yapma keyfi mümkündür. Kulaklık kutusu bünyesinde bulunan 800 mAh kapasiteye sahip batarya ile birlikte bu kullanım süresi 26 saate kadar uzatılabilir. Gün içinde kulaklıkları taşımak için kullanılan kulaklık kutusu, taşımanın yanında kulaklıkların şarj olmasını da sağlar. Bu durum sayesinde kulaklıklar kutudan her çıktığında tam kapasite dolu bataryaya sahip olur ve bu durum kulaklıkları şarj etmek için ekstra zaman kaybetmekten kurtarır. Haylou Gt1 Pro kulaklıklarda kullanılan batarya kalitesi sadece yüksek kapasiteden ibaret değil. Kulaklıklarda bulunan dahili bataryalar yüksek hızda şarj olmayı destekler. Bu yüksek şarj olma hızı sayesinde kulaklıklar çok kısa taşıma sürelerinde bile kulaklık içinde şarj olabilir. Üstelik gün içinde sadece 5 dakikalık şarj ile 30 dakikadan uzun süre boyunca boyunca kullanım sağlanabilir. Bu durum beklenmedik anlarda kulaklık şarjının bitmesi durumunda hayat kurtarıcı bir özellik olarak değerlendirilebilir. Kulaklık kutusunun sağladığı üstün batarya kapasitesi kullanım süresi açısından da sınırları zorlayacak nitelikte. Özellikle 800 mAh gibi yüksek bir kapasiteye sahip olan kulaklık kutusu 26 saatlik kullanım süresine ek olarak 300 saatlik bekleme süresi sağlayabilir. Bu süre de hesaba katılınca piyasada bulunan benzer kategorideki kulaklıklara kıyasla Haylou Gt1 Pro’nun üst düzey bir şarj performansı sergilediği sonucuna varılabilir. Kutuda bulunan yüksek batarya kapasitesinin ne kadar şarj imkanı kaldığını anlamak için de şarj seviye paneli bulunur. Bu panel sayesinde kulaklık kutusunun şarj durumu anlaşılabilir ve kulaklıkları en fazla kaç kez daha şarj edebileceği görülebilir.

Suya Dayanıklı IPX5 Sertifikalı Haylou Gt1 Pro

Suya Dayanıklı IPX5 Sertifikalı Haylou Gt1 Pro

Kulaklıkların özellikle dış mekanlarda kullanımı sırasında basit su temasları çok sık görülür. Yolda yürürken ya da dışarıda spor yaparken bir anda başlayan yağmur ile kulaklıkların ıslanması sık görülen bir durumdur. Bu gibi durumlar özellikle eski yıllardan beri kullanıcıların korkulu rüyası olarak değerlendirilebilir. Kulaklıkların su ile temas etmesi, bozulmalarına sebep olabileceği için bu durumdan korkulsa da, Haylou GT1 Pro ile bu korkulara gerek kalmaz. IPX5 olarak adlandırılan, püskürtme şiddetine kadar olan sıvı temaslarına dayanıklı olan kulaklık özellikle dış mekanlarda kullanım sırasında yağmurdan korunmak üzere tasarlanır. Dış yüzeyinde bulunan kompakt tasarım sayesinde su ve diğer sıvıların geçişine izin vermeyecek şekilde üretilen gövde, uzun süreli su temaslarını engelleyemez ancak kısa süreli su temaslarından korkmaya gerek kalmaz. Üstelik yağmur altında yürüyüş yaparken de kulaklıkları kapatarak kutusuna koymaya gerek kalmaz. IPX5 sertifikası ürünün sadece suya karşı dayanıklı olduğunu kanıtlamaz. Buna ek olarak IPX5 sertifikasına sahip ürünler, yapılan testler sonucunda toza karşı da dayanıklı olduğunu kanıtlar. Elektronik cihazların mekanik ve dijital aksamlarının bozulma sebepleri arasında ilk sıraya yerleşen su ve toz teması, Haylou Gt1 Pro ile bir sorun olmaktan çıkar. Özellikle toz temasının da kulaklığı etkilemediği düşünülürse, açık alanlarda hatta doğa yürüyüşlerinde bile gönül rahatlığıyla kulaklarınızı takarak müzik dinlemenin keyfini sürebilirsiniz. Kulaklık almadan önce değerlendirilmesi gereken çok fazla parametre bulunur. Başta ses kalitesi olmak üzere değerlendirilse de kulaklıkların kablosuz olmasıyla birlikte daha çok değerlendirme kriteri bulunabilir. Özellikle kablosuz kullanım sırasında kulaklığın ne kadar süre boyunca sorunsuz enerji sağladığı, üretici verileri ile gerçek kullanıcı deneyimlerinin kıyaslanması sayesinde anlaşılabilir. Bu noktada gerçek kullanıcı deneyimlerinin önemi büyüktür. Bunun dışında bir kulaklıktan en çok beklenen özellikler olan yüksek ses kalitesi ve ses yalıtımı gibi parametreler de gerçek kullanıcıların elde ettikleri deneyimler ile anlaşılabilir. Uzun ve kısa süreli kullanım tecrübelerini aktaran bu kullananların yorumlarına göre ürünün olumlu ve olumsuz yönlerini görebilirsiniz. Bu durum karar verme aşamasında son derece yardımcı olur. Xiaomi Haylou Gt1 Pro yorum seçenekleri sayesinde kulaklık ile ilgili kullanıcıların yaşadıkları tüm deneyimleri öğrenebilirsiniz. Alım aşamasından başlayarak ürünün kullanılması ve test edilmesi süreçlerini kapsayan bu yorumları Trendyol üzerinde bulabilirsiniz. Ürün hakkında yapılan yorumlar sayesinde olumlu ve olumsuz yönlerini öğrenebilir, kararınız verirken bu bilgilerden yararlanabilirsiniz. Trendyol‘da yapılan ve kulaklığa ait olan değerlendirmeler gerçek kullanıcılar tarafından yapılır ve bu kullanıcıların ürünü satın almış olması gerekir. Bu sayede sadece bilgilendirici ve yeterli bilgi seviyesine uygun kişilerin yorum yapması sağlanır. Üstelik yorum yapılırken verilen puanlar ile ürünün 5 üzerinden kaç puan aldığı da rahatlıkla görülebilir. Bu sayede hem kıyaslama hem de değerlendirme aşamasında ürünün ortalama puanı kullanıcılara yardımcı olabilir.

Haylou Gt1 Pro Kulaklık Avantajlı Seçeneklerle Trendyol’da

Haylou Gt1 Pro Kulaklık Avantajlı Seçeneklerle Trendyol’da

Kulaklık alırken göz önünde bulundurulan önemli parametreler genellikle ses kalitesi ve batarya kapasitesi ile ilgili olsa da ürünün fiyat değeri da en merak edilen noktalardan biridir. Özellikle çok yüksek fiyat etiketine sahip modellerin tatmin edici ses kalitesine ulaşması beklenen bir durum olsa da fiyat/performans oranı olarak harika işler çıkaran kulaklıklar daha çok tercih edilir. Bu noktada adından söz ettirmeyi başaran Haylou Gt1 Pro kablosuz kulaklık, sağladığı imkanlar ile sahip olduğu fiyat etiketinin çok üstünde kalmayı başarır. Yüksek batarya kapasitesi, 7.2 mm sürücüler ve hızlı bağlantı imkanı sunan Bluetooth 5.0 teknolojileri sayesinde hemen her alandan kullanıcıları tatmin etmeyi başaran ürün, oldukça avantajlı seçenekler ile bulunabilir. Üstelik kulaklığın avantajlı olmasını sağlayan daha pek çok özellik de mevcut. Dahili mikrofonu sayesinde sadece müzik dinlemek için değil amatör ya da profesyonel tüm görüşmelerinizi yapmak için de harika bir araç niteliğindedir. Haylou Gt1 Pro Kablosuz Bluetooth kulaklık sağladığı tüm özelliklere rağmen oldukça avantajlı fiyatlara bulunabilir. Haylou Gt1 Pro satın almak için Trendyol üzerinden yılın her döneminde yapılan farklı kampanyaları takip ederek avantajlı Xiaomi Haylou Gt1 Pro fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Bu avantajlar sayesinde kulaklığınızı olduğundan daha ekonomik şekilde alabilir hatta yanında farklı aksesuarları ve cihazları da çok uygun şekilde alabilirsiniz. Dengeli empedans değeri ve yüksek giriş hassasiyeti sayesinde keyifli kullanım sunan Haylou Gt1, her kullanıcı grubuna hitap eder. Gençler için harika bir müzik dinleme aracı olurken gün içinde aktif hareket gerektiren tüm aktiviteler sırasında kullanılabilir. Aynı zamanda tasarım detaylarıyla da gençlere hitap edecek seviyededir. Bunun dışında toplantı ve iş ortamlarında pratik bir kulaklık kullanmak isteyenler için zarif ve ciddi bir tasarım sunar. Sağldığı özelliklerle beklentilerin üzerine çıkan bu kulaklık, aynı zamanda her ortama ayak uydurmayı başarır. Tüm işlerinize uygun tek bir kulaklık kullanmak isterseniz siz de Haylou Gt1 Pro modelini tercih edebilirsiniz.