"

Hediyelik Yasin

" araması için 36641 sonuç listeleniyor

Hediyelik Yasin Çeşitleri ile Huzuru Paylaşın

Hepimiz hayatının belli dönemlerinde hediyelik Yasin alırız. Genel olarak kalabalık toplantılar için özel olarak alınır. Yani vefat yıl dönümü, cenaze kırk mevlidi, umre, sünnet mevlidi gibi mevlitlerde ve toplantılarda genel olarak bu Yasinler dağıtılır. Hediyelik Yasin kitabı toplu bir şekilde alınırken genellikle kişiye özel hazırlanır. Yani yaptığınız toplantının amacına göre Yasinlerin üzerinde yazan şeyler değişmektedir. Yaptığınız toplantı bir vefat yıl dönümü için yapılıyorsa o zaman Yasinin üzerinde genellikle vefat yıl dönümü anılan kişiye özel bir şeyler yazar. Ayrıca bu Yasinlerin farklı ebatları vardır. Cep boy ve orta boy gibi farklı boyutlardan oluşan Yasinleri sevdiklerinize gönül rahatlığı ile hediye edersiniz. Tabii bunun için hediyelik Yasin aldığınız yere güveniyor olmanız gerekir. Böyle önemli bir şeyin gerçekten kaliteli yapılacağından emin olmanız gerekir ki gönül rahatlığı ile sevdiklerinize verebilesiniz. Hediye vermek için alınan veya sipariş edilen Yasinler farklı çeşitlerde kaplanmış veya hazırlanmış olarak satılır. Sizin seçiminize göre bu kaplamanın hangisi olacağına karar verilir. Ayrıca toplantılar için farklı Yasinler satılır. Yani yapacağınız toplantıya göre alacağınız Yasini belirlemeniz gerekir. Farklı çeşitleri ve farklı renkleri olan Yasinler arasından sizin ihtiyacınız hangisi ise onu alma hakkına sahipsiniz. Böyle bir toplantı düzenliyorsanız, çok geciktirmeden hediyelik Yasin-i Şerif kitaplarını da sipariş etmeniz gerekir. Son ana bırakırsınız yetişememe gibi bir olasılığını olur. Bu yüzden henüz toplantı belirlendiği zaman ilk önce bu işi halletmeniz daha doğrudur. Bilinen ve güvenilen bir yerden sipariş verdiğiniz zaman kafanızda hiçbir soru işareti kalmaz ve sipariş verdiğiniz Yasin-i Şerifler sorunsuz bir şekilde elinize ulaşmış olur. Bu da eksiksiz bir şekilde hazırlanabilmeniz için önem taşır.

Yasin-i Şerif Çeşitleri

Yasin-i Şerif Çeşitleri

Mevlit, vefat yıl dönümü gibi toplantılar yapmayı düşünüyorsanız, hediyelik Yasin bu toplantıların olmazsa olmazıdır. Kaplama olarak farklı çeşitleri olan Yasin kitaplarından dilediğinizi sipariş vermeniz mümkün. Hediyelik Yasin seti içerisinde Yasin kitabının yanında genelde kokulu tesbihlerin bulunduğu bir setten ibarettir. Bu setin içeriğini genişletmek de mümkündür. Yani isteğe göre orta boy Yasin kitaplarının yani cep boy Yasin kitapları da konulur. Mevlit seti Yasin kitaplarının içinde bulunduğu ve Yasinlerin dış kaplamasının farklı renklerden oluştuğu bir settir. Bu setin içeriği de dilerseniz genişletilir. Mevlit hediyelik Yasin genel olarak mevlit bittikten sonra insanlara dağıtılır. Setlerin içerisinde sadece Yasin-i Şerif olabileceği gibi kokulu tesbih, cep bey Yasin olması da mümkündür. Setin içeriği tamamen sizin kendi isteğinize göre belirlenir. Satılan setler arasında içerisinde sizin istediğiniz malzemelerin bulunduğu seti tercih etme şansınız var. Mevlitler için veya düzenlenen herhangi bir toplantı için sipariş edilen Yasinlerin kaplamaları birbirinden farklı olabilir. Özellikle hediyelik Yasin kadife kaplama daha çok tercih edilir. Kadife kaplı Yasinlerin renkleri birbirinden farklıdır. Yani kadife kaplamanın zümrüt yeşili, bordo, mor, pembe, krem gibi renklerden yapılması mümkündür. Siz bu kaplamalar arasında hoşunuza giden ve toplantınıza uygun olduğunu düşündüğünüz seti gönül rahatlığı ile sipariş verirsiniz. Mevlİt hediyelik Yasin fiyatları setin içerisinde bulunan malzemelere göre değişiklik gösterir. Yani setin fiyatını biraz da setin içeriği belirler. Tabii ki Yasin-i Şerif için kullanılan kaplama ve bu kaplamanın üzerindeki işleme de fiyatı etkiler. Yani bu konuda net bir bilgi vermek mümkün değildir. Sipariş vermeden önce alacağınız sete göre bir fiyat araştırması yapmak size doğru bilgiyi verecek ve siparişiniz için doğru hesabı yapmanızı sağlayacaktır.

Hediyelik Yasin Dağıtılan Yerler

Hediyelik Yasin Dağıtılan Yerler

Sünnet mevlidi, vefat yıldönümleri, cenazeler, kırk mevlidi ve umre gibi toplantılarda Yasin-i Şerif dağıtıldığı bilinir. Bunun yanı sıra yeni doğmuş bebeklerin kırk mevlitleri de Yasin-i Şerif dağıtılan toplantılardandır. Bu mevlitten önce bütün hazırlıklar özenle yapılır ve Yasin dağıtmak için sipariş verilir. Bebek hediyelik Yasin setleri içerik olarak birbirinden farklıdır. Setlerin içerisinde seccade, kokulu tesbih, cep boy Yasin ve orta boy Yasin-i Şerifin bulunduğu bir set vardır. Bunun yanı sıra özellikle bebek mevlitleri içerisinde şekerlemeler olan setler de vardır. Bebeklerin kırkı için okutulan bu Yasinlerde şekerleme bulunan setler daha çok tercih edilir. Üstelik bu setlerde bulunan Yasin-i Şerifler kırk mevlidi okutulan bebekler için özel hazırlanır. Yasin-i Şeriflerin üzerinde bu bebeklerin isimleri yazar. Genelde bu setlerin siparişi daha çok verilir. Bu mevlitler için dağıtılan Yasinler set halinde ve orta boy olmak zorunda değildir. Bu hediyelik Yasin dağıtmak için tek seçenek olmamakla birlikte diğer seçenekler de gönül rahatlığı ile tercih edilir. Cep boyun Yasinler mevlit sonralarında hediye verilmek için kullanılır. Bunun yanı sıra küçük boy Yasinler kullanışlıdır. Özellikle bu boy Yasinleri insanlar rahatlıkla her yere götürür. Bu yüzden de Yasin-i Şerifi bu boyutlarda dağıtmayı tercih eden birçok insan vardır. Hediyelik küçük Yasin fiyatları ne kadardır? Bu Yasin-i Şerifler de farklı şekilde kaplanır ve üzerinde işlemeler görmek mümkündür. Bu da Yasin-i Şeriflerin fiyatını etkiler. O nedenle kesinlikle şu fiyattır demek doğru olmaz. Çünkü fiyatlar değişiklik gösterir. Fiyat hakkında bilgi sahibi olmak için yapılacak şey sipariş vermeye karar verildiği zaman sipariş verilecek Yasin fiyatları hakkında bir araştırma yapmak gerekir.

Hediyelik Yasinler Trendyol’da

Hediyelik Yasinler Trendyol’da

Bu özel günlerimiz için hazırlanan ve misafirlere vermek için sipariş edilen hediyelik Yasin cüzleri hakkında merak edilen şeylerden bir tanesinin hediyelik Yasin fiyatları olduğu bilinir fakat bu fiyatlar hakkında net bir şey söyleyebilmek mümkün değildir. Birbirinden farklı setleri bulunan Yasin-i Şerifleri hediye vermek üzere aldığınızda farklı fiyatlar ile karşılaşmanız mümkündür. Bu setin içerisinde bulunan malzemelerin farklı olmasından, kullanılan malzemeden ve üzerindeki işlemeden kaynaklanır. Bu nedenle seçimlerinizi her şeyi kafanızda netleştirip yapmanız daha doğrudur. Kafanızda bir seçim netleştiği zaman ne alacağınızı da açık bir şekilde bilmiş olursunuz böylece yapacağınız harcama hakkında da ortalama bir miktar öğrenmiş olursunuz. Yani en azından yapacağınız harcamaya yakın bir rakam öğrenmek için önce kafanızdaki fikirleri netleştirmeniz gerekir. Bu şekilde her şeyin fiyatı hakkında bilgi sahibi olursunuz. Hediyelik Yasin cüzü alırken alacağınız sete karar verdiyseniz ve içinde bulunan malzemeler de sizin ihtiyacınız olan malzemeler ise hiçbir şüphe duymadan sipariş verirsiniz. Yalnız bu siparişi vermeden önce hediyelik Yasin-i Şerif fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz bilmeniz gereken birkaç şey var. Yasin-i şerifin kaplaması ve işçiliği önemlidir. Bu nedenle sipariş edeceğiniz sette Yasin-i Şerif isme özel olarak hazırlanacaksa bu fiyatı etkiler. Yani sizin tercihleriniz fiyatı belirler. O nedenle net bir fiyat söyleyebilmek için tercihlerinizi bilmek gerekir. Henüz daha sipariş vermeden tam size uygun olan setlerin fiyat araştırmasını yaparsanız hediyelik Yasin siparişiniz için yapacağınız masrafı öğrenirsiniz. Bu setler arasında özgürce seçim yapmak ve birçok seçenek arasında içinize sineni seçmek için Trendyol’un geniş ürün yelpazesinden faydalanmanız mümkün. Bu sayede alışverişinizi dilediğiniz şekilde yapabilirsiniz ve seçtiğiniz hediyeye hemen ulaşabilirsiniz.