İlgili Kategoriler
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Hellim Peyniri

" araması için 64 sonuç listeleniyor
MERİÇ Hellim Peyniri 225 Gr

MERİÇHellim Peyniri 225 Gr

(1)
165 TL
733,33 TL
/kg
Sepete Git

Kaliteli Hellim Peyniri Trendyol'da!

Günlük hayatın bir parçası olan ve uzun saatlerin geçirildiği bir yer olan mutfak aynı zamanda tüm aileler için özel bir buluşma alanıdır. Yemek yapmak ve hazırlamak için mutfakta saatlerce bulunmak gerekebilir. Saatler süren alanda, göze hitap edecek bir sofra olduğu kadar sofra çeşitliliğine önem verilir. Sabah öğünlerinin içinde tüketilen ve kahvaltılarda genellikle istenilen hellim peyniri geleneksel yöntemle üretilen ve müşteriler için favori seçeneğinin içerisinde yer alan ürünler içerisinde yer alır. Marka, kaliteli sütlerden yaparak ve hijyenik koşullara da uyarak bu ürün sağlık açısından bir zararı bulunmamaktadır. Her sofrada genellikle, bulunan ürünler arasında yer alır. Marka bu ürünü müşterilerin beğenisine sunar ve tüm beğenileri kendi üstünde toplar. Hellim peyniri 250 gr, 1 kg olup damak lezzetine uygun bir besin olarak üretilen yemeklerinize enfes lezzetler katan bir üründür. Kahvaltı sofrası çeşitliliğinde daima bulunur. Kaliteli sütlerden yapılıp eşsiz bir görüntüye sahip olan ürüne kolaylıkla Trendyol'dan sahip olabilirsiniz. Hellim peyniri markaları ve çeşitleri bulunur. Damak tadınıza uygun ve sofranıza ahenk katan bu besin türlerinden istediğinizi seçebilir ve inceleyebilirsiniz. Farklı çeşitli modellerde olup geniş seçme imkanı sağlar. Sofranıza renk ve sunumlarınıza farklılık katacak bir besindir. Hafif yapıya sahip ağır olmayan, harika sunumlar sağlayan, yemek masalarına ahenk katan ve duruşuyla göze hitap eden bu enfes besine Trendyol’dan kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Lezzetli Hellim Peyniri Markaları

Lezzetli Hellim Peyniri Markaları

Raflarda ön sıralarda yer alan, damak tadına lezzet veren ve çeşitli yemek yapımında kullanılan besinler, müşteri tarafından sıklıkla istenilen besinlerdir. Sağlıklı yaşam açısından önemli, protein yönünden zengin ve insan bedenine oldukça faydalı olan bu ürün sıklıkla tercih edilir. Kaliteli yapıda bulunan ürünler içerisinde yer alır. Lezzetli olup koyu beyaz renkte sık dokuya sahiptir. Markanın bu önemli besininin özelliği çiğ sütten kültür kullanılmaksızın yapılmasıdır. Sadece kahvaltılar da değil, birçok hamur işinin, tatlının içerisinde de yer verilebilir. Damak tadına lezzet verdiği için sofraların olmazsa olmazlarındandır. Marka, kaliteli sütlerden ürettiği peyniri organik olarak sofralara sunar. Farklı çeşitlerde olması sofralara renkli lezzetler katar. Tuzsuz hellim peyniri tuzsuz olup birçok ara öğünde ve yemekte kullanılır. Besinin farklı özelliği içine tuz koyulmayan bir yapıda olmasıdır. Bir süt ürünü olup yarı sert ve sık dokulu bir yapıdadır. Diğer çeşitlerinden az tuzlu hellim peyniri damak lezzetine göre üretilerek göze hitap eden besinler içerisinde yer alır. İnsan sağlığına oldukça faydalı bir besindir. Kolay sindirilebilen ve besin değeri oldukça yüksek bir gıdadır. Bu besinler koyun sütü, keçi sütü, ve inek sütünden yapılır. Keçi hellim peyniri doğrudan yenilebildiği gibi tercihe bağlı olarak tavada yada ızgarada kızartılarak da tüketebilirsiniz. Çiğ sütten yapılması önemli özellikleri arasında yer alır, bu nedenle ürünün yapısı ve aroması sütün doğal mikroflorasına bağlı olarak gelişir. Ürünü diğer ürünlerden ayıran önemli özelliği süzülmüş olan pıhtının peyniraltı suyunda haşlanmasıdır. Telemenin haşlanması işlemi, tipik özelliğinin oluşmasında etkili olan önemli aşamasıdır. Doğal yollardan organik bitkisel özütler kullanarak raf ömrünü uzatır. Zengin protein olmasının nedeni fazlaca süt türü içinde olmasından kaynaklanır. Protein eksikliğini gidermek için ölçülü oranda tüketebilirsiniz. Sofranıza farklı çeşitler sunan ürün yelpazesinden kendi tarzınıza göre enfes bir şekilde oluşturabilirsiniz. Yemeklerde ve pasta çeşitlerinde kullanılan bu ürün sıklıkla tercih edilir. Trendyol'un geniş ürün yelpazesinden yararlanabilir, istediğiniz çeşitleri sofralarınızın bir parçası haline getirebilirsiniz. Bu sayede size uygun ürünü alabilirsiniz.

Damak Tadınıza Uygun Lezzetli Hellim Peyniri

Damak Tadınıza Uygun Lezzetli Hellim Peyniri

Yöresel çeşitlilik yönünden zengin olan ve hemen hemen ülkenin her bölgesinde birbirinden farklı aromalara sahip olan ürünler, favori ürünler arasında olmayı ve raflarda ön sıralarda yer almayı başarır. Sık tüketilen süt ürünlerinden ve kahvaltı sofralarının vazgeçilmez lezzetlerinden biridir. Çiğ sütten üretildiği için yoğun bir süt aroma tadı vardır. Pıhtılaşma başladığında süt içinde bölünür ve ayrılır. Mayalanmış süt, kalıplara dökülür ve baskı detayına girer. Genellikle dikdörtgen şeklinde kesilir ve kalıplara alınır ardından tuzlanarak salamuraya yatırılır. Çeşitlerin çokluğundan dolayı tatları ve görünümleri birbirine benzeyebilir. Çeşitlerin çokluğundan dolayı müşteriler, önceden tattıkları ve bildikleri damak tadına uygun ürünü bulmaları da kolay olur. Hellim peynirlerin hijyenik koşullarda üretilmesi oldukça önemlidir. Hellim peyniri yorum ve değerlendirmeleri ürünü satın alma aşamasında oldukça yol göstericidir. Gerekli incelemeyi yaptıktan sonra ürün hakkında bilgi sahibi olabilir ve güvenle alışveriş deneyimi yapabilirsiniz. Yorumlar sayesinde birçok çeşit arasından damak tadınıza uygun olanı ve beklentilerinize cevap veren ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Hellim peyniri satın al işleminden müşteri değerlendirmelerine bakarak, çok çeşitlilik seçenekler arasında damak zevkinize uygun olanı bulabilir ve evinizin konforunda kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Trendyol müşterilere özel kolaylıklar sunmayı başarır. Beğendiğiniz ürünleri favorilerinize ekleyerek tekrar kolayca bulabilir ve Hellim peyniri indirimleri fırsatlarından haberdar olabilirsiniz. Trendyol' a özel indirimli çeşitleri karşılaştırabilir, aralarında size uygun olanı bulabilirsiniz. Genellikle yağlı yada yağsız tavada ya da börek çeşitlerinde tüketebilir ve tatlılarda kullanıldığı gibi genellikle kahvaltıda tost olarak yoğun şekilde ve çeşitli salatalarda, pizza, hamburger ve makarnalarınıza istediğiniz yoğunlukta katabilir, damak lezzetinize göre ekleyebilirsiniz. Tamamen damak zevkinize ve renkli sofralarınıza göre yapılmış bir üründür. Çok yönlü ve farklı çeşitlerde bir besin olup tamamen doğaldır.

Bütçe Dostu Hellim Peyniri Fiyatları

Bütçe Dostu Hellim Peyniri Fiyatları

Hellim peyniri fiyatları ürünün ergonomik, doğal yollardan yapılması ve bütün detayları göz önünde bulundurularak belirlenir ve her bütçeye hitap eder. Ürünün fiyatları çok çeşitli ve gramaj oranı gibi detaylara bakılır ve ona göre belirlenir. Bu tip detaylar göz önünde bulundurulup bir fiyat skalası belirlenir. Siz de alışveriş yapmadan önce her bir detayı yakından inceleyebilirsiniz. Tamamen yaratıcılığınıza ve göz zevkinize kalmış dilimleri, istediğiniz düzeyde ince yada kalınlıkta keserek sofranıza görsel şölen sunabilir ve göz zevki konforunuza ulaşabilirsiniz.Tamamen kendinize göre dilimlediğiniz peynirleri, sofralarınızda istediğiniz gibi sunabilir ve çok çeşitli yemeklerin içine zevkinize göre koyabilirsiniz. Her yerde kullanıldığı gibi et ürünleri içerisinde de sıklıkla tercih edilen ve kullanılan ürünler arasında yer alır. İstediğiniz et besini ile kullanabilir ve arzu ettiğiniz sebzelerle de soteleyerek minimal dokunuşlar yaparak leziz bir yemek haline getirebilirsiniz. Hellim peyniri tavsiye ve değerlendirmelerinde bulunarak farklı dilimlerle tariflerinize nefis bir lezzet katabilirsiniz. Hamur işlerinde sıklıkla kullanabilir ve farklı enfes lezzetler tadabilirsiniz. Sofranızı renklendiren yiyecekler arasında olup yoğun bir kıvama sahip olan ürüne avantajlı olanaklarla kolaylıkla Trendyol'dan sahip olabilirsiniz. Ürünler, salamuraya yatırıldığından dolayı son derece uzun ömürlü olarak kullanılır ve hemen bozulmaz. Bu sayede rahatlıkla uzun zaman içinde kullanabilirsiniz.Temiz ve kaliteli malzemelerden yapılan saklama kabı, özellikle kuru ve kapağı kapalı bir şekilde olarak kapatılarak buzdolabında kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz. Bozulmaması için ağzını kapattığınız saklama kabının hava almadığına son derece emin olmanız gerekmektedir. Hellim peyniri online alışverişlerde çok çeşitli ürün seçenekleri sunan ve müşterilerine enfes damak lezzeti yaşatan Trendyol ile siz de güvenli bir alışveriş deneyimi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede sofralarınıza görsel şölen sunarak ve harika yemek tatma imkanına sahip olarak bütçenize uygun ürünü rahatlıkla alabilirsiniz.