Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Materyal
Fiyat
Ortam
Boyut
Desen
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Heybe

" araması için 1318 sonuç listeleniyor

Konforlu Kullanım Sağlayan Heybe Çeşitleri

Çantalar günlük hayatta çeşitli işlevleri ile var olan bir üründür. Eşyalarınızı pratik bir şekilde taşıyabilmenizin yanı sıra kombinlerin tamamlayıcı parçası olarak da yerlerini alırlar. Bundan dolayı birçok farklı model ve boyutta tasarımlar bulunur. Heybe çanta da bu anlamda kullanıcıların sık sık tercih ettiği ve severek kullandığı bir modeldir. Kişisel kullanıma hitap eden heybe çanta tasarımları oldukça çeşitlidir. Çapraz veya omuz askılı şekilde kullanabileceğiniz bu modeller oldukça işlevseldir. Bunun dışında heybe seyahat çanta çeşidi de mevcuttur. Bu ürün bisiklet ve motosikletler için tasarlanmıştır. Her iki araçta da daha fazla depolama alanı ve rahat bir sürüş imkanını kullanıcılara sunar. Bu araçlar ile uzun seyahat yapan kişiler için vazgeçilmez ürünlerdir. Özel tasarımları sayesinde ağırlık tek bir yerde kalmaz, aksine eşit bir şekilde yanlara dağılır. Bu sayede sürücü için de herhangi bir risk oluşmaz. Özellikle bisiklet sürücülerinin kısa veya uzun süreli yolculuklarını büyük ölçüde kolaylaştıran parçalardır. Bisiklet, motosiklet gibi araçlarınıza veya kişisel kullanıma uygun birçok pratik ve zarif tasarıma sahip çanta çeşitlerini dilediğiniz gibi inceleyebilirsiniz. Sizin için işlevsel olabileceğini düşündüğünüz seçenekleri favorilerinize ekleyerek daha sonra kolayca ulaşabilirsiniz. Trendyol'da size hitap eden birden çok modele kolaylıkla ulaşmanız mümkündür. Ayrıca kampanyalı fiyat seçeneklerinden de faydalanarak beğendiğiniz modelleri satın alabilirsiniz.

Heybe Çanta Bisiklet Modelleri Avantajları

Heybe Çanta Bisiklet Modelleri Avantajları

Heybe çanta bisiklet modelleri, bisiklet veya motosikletlere özel olarak tasarlanır. Orta kısmı bisiklet iskeletine denk geldiği için uygun şekildedir. Yan kısımları ağırlığın eşit şekilde dağılmasını sağlayacak şekilde bölmelere sahiptir. Motosiklet veya bisikletlerin yapısına uygun olacak farklı boyutlarda ürünler mevcuttur. Bu araçlarda heybe şeklinde çanta kullanmanın avantajları ise aşağıdaki şekilde sıralanabilir: Özel tasarımları sayesinde araç üzerinde ağırlık dengeli bir şekilde yayılır ve sürüşü olumsuz engellemez. Özellikle bisikletlerde yol boyunca ihtiyaç duyduğunuz eşyaları pratik bir şekilde taşımanızı sağlar. Motosikletlerin kendi depolama alanına ek olarak fazladan alan sağlar. Kısa veya uzun süreli seyahatlerde daha çok eşya taşımayı mümkün kılar. Bazı bisiklet çantalarında telefon koymak için özel bir bölüm vardır. Çoğunlukla su geçirmez şekilde tasarlanan bu bölmeler sayesinde sürüş sırasında telefonunuz güvende kalır. Ayrıca kullanma ihtiyacı duyduğunuzda da kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bisiklet ve motosikletlerde çoğu zaman inmenize gerek kalmadan çanta içerisindeki eşyalara ulaşabilirsiniz. Ürünlerde farklı boyut seçenekleri bulunduğundan dolayı, sizin için kullanımı daha pratik ve işlevsel olacağını düşündüğünüz modeli seçebilirsiniz. Çoğu model su geçirmez olduğundan dolayı eşyalarınız her an güvende kalır. Bisiklet çantalarında hem arka sepet kısmına hem de ön gidon tarafına takılabilecek şekilde modeller vardır. Dolayısıyla bisiklet modeline göre seçim yapmak daha kolay hale gelir. Veya ihtiyaç durumuna göre hem gidonda hem de sepet kısmında kullanabileceğiniz ürünler seçebilirsiniz. Eşya yükünüze göre değişmekle birlikte, çoğu zaman heybe çanta bisiklet modelleri sırt çantası kullanımını ortadan kaldırabilir. Özellikle bisiklet sürerken sırtınızda ağır bir çanta olması sürüşünüzü zorlaştırabilir. Motosiklet ve bisikletlere özel tasarlanan bu çanta modelleri sayesinde sırt çantası taşısanız bile sizi zorlamaz. Bisiklet ve motosikletler için olan heybe çantalar, her iki aracın sürüşünü de oldukça kolay ve keyifli hale getirir. Siz de aracınıza uygun birçok ürün çeşidini Trendyol’da bulabilirsiniz. Özellikler kısmından ürün boyutları hakkında bilgi edinerek daha doğru bir seçim yapabilirsiniz. Cebinize dost fiyat seçenekleri ile dilediğiniz ürünü satın alabilir ve araç sürüşlerinizi daha keyifli ve konforlu hale getirebilirsiniz.

Her Zevke ve İhtiyaca Uygun Heybe Çanta Modelleri

Her Zevke ve İhtiyaca Uygun Heybe Çanta Modelleri

Heybe çanta modelleri birçok farklı tasarım seçeneğine sahiptir. Ürün yelpazesinde bulunan bu çeşitlilik her kullanıcının kendi ihtiyacına ve zevkine uygun modeli bulmasını daha kolay hale getirir. Heybe tipi çanta çeşitlerinin en yaygın olarak kullanıldığı alan bisiklet ve motosikletlerdir. Bu araçlarda kullanıma uygun şekilde tasarlanan modeller kullanıcıya birçok avantaj sağlar. Ayrıca farklı araç tiplerine uygun olarak ürün seçenekleri de bulmak mümkündür. Bir diğer heybe tipi çanta modeli de günlük kullanıma hitab eden standart çantalarıdır. Postacı modeller ile birbirine çok benzeyen bu tasarım oldukça kullanışlıdır. Uzun askı ile omuzda veya çapraz şekilde kullanılabilen seçenekler mevcuttur. Çapraz kullanım için tasarlanan modeller hareket açısından büyük bir özgürlük ve rahatlık sağlar. Boyutuna göre değişmekle birlikte, çoğunlukla telefon, cüzdan, kulaklık, şarj aleti benzeri sık ihtiyaç duyulan ve az yer kaplayan eşyaları taşımak için idealdir. Omuzda kullanılan çeşitler de aynı şekilde ulaşım açısından kolaylık sağlar. Ancak bu modellerde nispeten daha fazla eşya taşımak mümkündür. Her iki ürün çeşidinde de küçük, büyük ve orta boyutlarda seçenekler vardır. Bu özellik dışında klasik, spor, gündelik gibi tasarım detayları da bulunur. Heybe çanta erkek, kadın ve unisex gibi farklı zevklere hitap eden birçok seçeneği de sizlere sunar. Hayatın her alanında konforlu ve şık bir şekilde kullanabileceğiniz çanta modelini geniş ürün yelpazesi içerisinde bulabilirsiniz. Renk, kumaş, doku, model ve daha birçok özellik açısından bulunan alternatifleri değerlendirerek uzun yıllar severek kullanacağınız modeli belirleyebilirsiniz. Cebinize dost fiyat seçenekleriyle dilediğiniz ürünü kendiniz veya sevdikleriniz için rahatlıkla satın alabilirsiniz. Çanta çeşitleri dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahip olduğundan dolayı aldığınız bir ürünü uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Trendyol’da Bütçe Dostu Heybe Çanta Fiyatları

Trendyol’da Bütçe Dostu Heybe Çanta Fiyatları

Çantalarda heybe modelleri birçok kullanıcının tercihidir. Şık görünüme ve zarif tasarıma sahip pek çok model bulunur. Her yaşa ve zevke hitap eden heybe çanta modelleri, kombinlerinizi şık ve pratik bir şekilde tamamlamak için oldukça uygun ürünlerdir. Tasarım dışında ürün boyutu olarak da birçok seçenek bulunduğu için size hitap eden pek çok çeşit bulmanız mümkündür. Trendyol'da sizlere sunulan cazip fiyat seçenekleri ile dilediğiniz ürünü bütçenize dost bir şekilde sipariş edebilirsiniz. Çantalarda oldukça çok seçenek bulunduğundan dolayı pratik alışveriş yöntemlerinden faydalanabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz özelliklere sahip çanta modelini filtreleme özelliğini kullanarak daha hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Trendyol'da heybe fiyatları için çantalarda bulunan aralıklar değişiklik gösterir. Bu durumun nedeni ise ürünlerin çeşitli özelliklerinde farklılık bulunması olabilir. Bisikletler için olan çeşitlerde ürün boyutları ve tasarımı büyük ölçüde farklı olur. Aynı durum heybe yan çanta çeşitleri için de geçerlidir. Kullanılan malzeme, marka, boyut ve diğer çeşitli unsurlar bir araya gelerek fiyatı oluşturur. Trendyol'da her bütçeye hitap eden birçok tasarım bulmanız mümkündür. İlk olarak ihtiyaç duyduğunuz özellikleri belirleyerek işe başlayabilirsiniz. Bu sayede sizin için daha işlevsel olacak ürünü seçmek kolaylaşır. Örneğin, motosiklet ve bisiklet için olan modellerde öncelik hangi aracı kullandığınızdır. Bu aşamaya kadar seçiminizi yaptıktan sonra sizin ihtiyacınıza daha çok hitap eden ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Trendyol’da her zaman bütçenize dost fiyat seçenekleri ve pratik yöntemler ile alışveriş yapabilirsiniz. Size özel gerçekleşen indirimlerden anında haberdar olmak için hoşunuza giden parçaları favorilerinize ekleyebilirsiniz. Online alışveriş kolaylığı ile dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ürünleri inceleyebilir ve pratik bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Kaliteli, kullanışlı ve şık tasarıma sahip çanta ve heybe ayakkabı çeşitlerine Trendyol ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz.