placeholder
"

Hologram Kalemlik

" araması için 171 sonuç listeleniyor
Makko Polo Blackpink Hologram Kalemlik
Makko PoloBlackpink Hologram Kalemlik
(9)
43,95 TL
Sepete Git
Şeker Ofisi Dalgalı Hologram Kalemlik
Şeker OfisiDalgalı Hologram Kalemlik
58,40 TL
Sepete Git
Modaroma Güneş & Ay Hologram Kalemlik
ModaromaGüneş & Ay Hologram Kalemlik
49,39 TL
Sepete Git
EFBUTİK Şekilli Hologram Kalemlik
Ef ButikŞekilli Hologram Kalemlik
(4)
44,99 TL
Sepete Git
Modaroma Game Od Thrones Hologram Kalemlik
ModaromaGame Od Thrones Hologram Kalemlik
49,39 TL
Sepete Git
Bakmakistersen Hologram Diyagonal Kalemlik
BakmakistersenHologram Diyagonal Kalemlik
44,99 TL
Sepete Git
EFBUTİK Stitch Kolaj Hologram Kalemlik
Ef ButikStitch Kolaj Hologram Kalemlik
(1)
44,99 TL
Sepete Git
Şeker Ofisi Hologram Kalemlik Mavi
Şeker OfisiHologram Kalemlik Mavi
37,71 TL
Sepete Git

Hologram Kalemlik

Birbirinden Farklı Çeşitleri ile Hologram Kalemlikler

Birbirinden Farklı Çeşitleri ile Hologram Kalemlikler

Hologram lazer ışın dalgalarının birbirine karıştığı üç boyutlu kayıtlar ile oluşturulur. Hareket eden 3 boyutlu fotoğraflar da denilebilir. Hologram teknolojisi ile birçok şey üretilmektedir. Bunlardan biri de hologram kumaşlardır. Hologram kumaşlar tekstil alanında kullanılmaktadır. Bu kumaş içerisinde birçok renk bulunduran özel bir kumaştır. Hologram kumaşla üretilen ürünlerden biri de kalemliklerdir. Hologram kalemlik birçok çeşit ve model bulundurmaktadır. Bu modellerden bazıları bir müzik grubunun ya da film serisinin temalarından oluşan baskılar içermektedir. Dünyaca ünlü bir müzik grubu olan BTS’in çıkarmış olduğu koleksiyon serisi BT21 kendi dünyasına sahiptir ve bu dünyada yaşayan canlılar vardır. İşte bu BT21 koleksiyonundaki karakterlerin baskılarının olduğu kalemlikler farklı tasarımlarıyla bulunmaktadır. BTS hologram kalemlik çeşitlerini tercihleriniz arasında bulundurabilirsiniz. Yine dünyaca ünlü bir müzik grubu olan BLACKPINK’in de grubun temalarından oluşan kalemlikleri mevcut bulunmaktadır. Eğer siz de bu grupları seviyorsanız grubun temalarını içeren baskılı hologram kalemliklerden satın alabilirsiniz. Ayrıca dünyaca ünlü olan bir film serisi Harry Potter ile ilgili figürler içeren kalemlikler de vardır. Filmi sevenler Harry Potter hologram kalemlik tercih edebilirler. Kalemlikler fermuarlıdır ve normal bir kalemlik büyüklüğündedir. Eşyalarınızı güvenli bir şekilde içinde muhafaza edebilirsiniz. Kalemlik olarak kullanabileceğiniz gibi makyaj çantası olarak da kullanmayı tercih edebilirsiniz. Hologram kumaş yapısından dolayı sık sık kirlenmemektedir fakat eğer kirlenirse silinebilir bir kumaş olduğu için kalemliğinizi kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Kalemliklerin desenli modelleri genellikle trendlere uygun biçimde tasarlanmaktadır. Bu yüzden sevdiğiniz bir nesnenin, filmin ya da dizinin baskılarını içeren hologram kalemlikler bulabilirsiniz. Bu kalemlikleri dilerseniz kalem, silgi gibi kırtasiye malzemelerinizi koymak için ya da makyaj malzemelerinizi ve makyaj fırçalarınızı muhafaza etmek için kullanabilirsiniz. İki türlü kullanıma da uygun şekil ve büyüklükte tasarlanmıştır. Birçok farklı figürler içeren hologram kalemlikler sayfamızda yer almaktadır. İstediğiniz ve ihtiyacınız olan herhangi bir kalemlik çeşidini inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Hologram kumaştan üretilen bu ürünler sıkça kirlenmemektedir. Fakat silinebilir bir kumaş olduğundan temizliği oldukça kolaydır. Kalemlikler fermuarlıdır böylece eşyalarınızı içinde rahat ve güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Sayfamızda pek çok baskı çeşidi ve modelleri ile birbirinden farklı hologram kalemlikler bulunmaktadır. İçlerinden birini seçenekleriniz arasında bulundurabilirsiniz.

Son Moda Baskıları ile Hologram Kalemlikler

Son Moda Baskıları ile Hologram Kalemlikler

Hologram teknolojisi ile birçok ürün üretilmektedir. Bunlardan biri de hologram kumaşlardır. İçinde birçok renk bulunduran 3 boyutlu bu kumaş tekstil alanında kullanılmaktadır. Hologram kumaş ile üretilen ürünlerden biri de kalemliklerdir. Hologram kalemliklerde bulunan baskılar trendleri takip ederek tasarlanmaktadır. Kalemliklerin hayvan figürlü modelleri bulunmaktadır. Kedi, köpek, flamingo, kaplumbağa ve panda hologram kalemlik çeşitleri mevcut bulunmaktadır. Bu hayvan desenleri minimal boyutlarda basılmıştır. Hayvan baskılı kalemliklerin yanı sıra bitki ve meyve figürleri baskılı hologram kalemlikler de mevcut durumdadır. Bu baskılar arasında kaktüs, ananas, karpuz gibi minimal figürler yer almaktadır. Ananas figürlü hologram kalemliklerin sarı, beyaz ve siyah renk seçenekleri mevcuttur. Dilediğiniz renkte ananas figürlü kalemliklerden birini tercih edebilirsiniz. Herhangi bir figür ya da desen baskılı kalem kutu yerine düz renkli olanlardan isterseniz mavi, gri, pembe, mor hologram kalemlik çeşitleri de Trendyol’da yer almaktadır. Aynı zamanda altın ve gümüş renkte kalemlikler de bulunmaktadır. Kalemliklerde tarz çeşidi olarak farklı bir model tercihi yapmak isterseniz dev fermuarlı hologram kalemlikleri inceleyebilirsiniz. Dev fermuarlı kalemliklerin pembe, yeşil, turuncu, mor ve mavi renk seçenekleri bulunmaktadır. Bu kalemlikler dev fermuarları ile daha ilgi çekici hale gelmektedir. Yine farklı bir tarz çeşidi olan şeffaf hologram kalemlik modelleri mevcut bulunmaktadır. Şeffaf olması ilgi çekici bir özellik sayılabilir. Bu kalemliklerin içine kırtasiye malzemelerini koyarak kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda makyaj malzemelerini koyabileceğiniz bir çanta olarak da kullanabilirsiniz. Powerpuff Girls ve Gumball çizgi filmlerinin figür baskılarını içeren hologram kalemlikler bulunmaktadır. Eğer bu çizgi filmleri seviyorsanız figürlerinin basılı olduğu kalemliklerini tercih edebilirsiniz. Kalemliklerin silindir şeklinde olan modelleri de mevcut bulunmaktadır. Ayrıca standart büyüklükte olan kalem kutularını tercih etmek istemezseniz küçük boylu kalemlikler de sayfamızda yer almaktadır. Birden fazla kalemliğe sahip olmak isterseniz içinde farklı renkleri bulunan set halinde de satılmaktadır. Minimal hayvan figürleri baskılı kalemlikler birden fazla çeşit içermektedir. Köpek, kedi, flamingo, kaplumbağa ve panda figür baskılı kalemliklerden herhangi birini tercihleriniz arasına koyabilirsiniz. Desenli kalemlikler yerine düz renkli olan modellerden istiyorsanız pembe, mor, mavi, gri gibi birçok renk seçenekleri bulunan kalemlikleri inceleyebilirsiniz. Birbirinden farklı tarz ve çeşitte hologram kalemlikleri sayfamızda bulabilirsiniz.

Hologram Kalemlik Özellikleri, Modelleri ve Fiyatları

Hologram Kalemlik Özellikleri, Modelleri ve Fiyatları

Hologram kumaş genellikle tekstil alanında kullanılan üç boyutlu ve içinde birçok renk bulunduran özel bir kumaş çeşididir. Bu kumaştan üretilen ürünlerden biri de kırtasiye ürünü olarak geçen kalemlikler olmaktadır. Bu kalemlikler normal bir kalemlik boyutundadır ve fermuarlıdır. Hologram kumaş sık sık kirlenmemektedir fakat eğer kirlenirse de silinebilir olduğundan dolayı kolayca temizlemeniz mümkündür. Ünlü müzik gruplarında, dünyaca bilinen dizi ya da filmlerde bulunan karakterlerin, çizgi film karakterlerinin ya da kişilerin figürlerinin baskılı olduğu hologram kalemlik çeşitleri bulunmaktadır. BTS ve BLACKPINK müzik gruplarının, Stranger Things, La Casa De Papel adlı dizilerin, Gumball ve Powerpuff Girls adlı çizgi filmlerin ve Harry Potter film serisinin tasarım baskılarının olduğu birçok kalemlik çeşidi sayfamızda bulunmaktadır. Sevdiğiniz herhangi birini seçenek olarak değerlendirebilirsiniz. Bu kalemlikleri sadece kırtasiye ürünlerinizi koymak için değil makyaj malzemeleri ya da kişisel eşyalarınızı muhafaza etmek için de kullanmayı tercih edebilirsiniz. Uzay temalı ürünler ilginizi çekiyorsa evren, uzay, gezegen, galaksi ve Satürn gibi minimal figür baskılı kalemlikler bulunmaktadır. Kalemlikleri inceleyebilir ve tercihleriniz arasında bulundurabilirsiniz. Eğer figürlü kalemlik yerine düz renkli olanlardan isterseniz pembe, mor, mavi, gri renklerde kalemlikler de sayfamızda yer almaktadır. Altın ve gümüş renkli parlak kalemlikler de ilginizi çekebilir. Hologram kalemlik renkleri ve birçok çeşidi ile mevcut bulunmaktadır. Kumaşının yapısından dolayı kirlenme sorunu sık sık yaşamazsınız. Fakat eğer kirlenir ise silinebilir kumaş olduğundan kolayca temizleyebilirsiniz. Fermuarlı modellerde eşyalarınızı güvenle muhafaza edebilirsiniz. Eğer standart bir kalem kutu büyüklüğünde olan kalemlikler yerine daha küçük bir boyunu tercih etmek isterseniz küçük boy hologram kalemlikler de sayfamızda yer almaktadır. Son moda figürler ve sevilen karakterler düşünülerek hologram kalemlik baskıları tasarlanmaktadır. Kalemliklerde kırtasiye ürünlerinizi, kişisel eşyalarınızı ya da makyaj malzemelerinizi muhafaza edebilirsiniz. Sevdiğiniz dizilerin, film serilerinin ya da müzik gruplarının kalemlikleri tasarım baskılar ile mevcut bulunmaktadır. Ayrıca uzay temalı, hayvan, bitki, meyve ya da yemek figür baskılı kalemliklerin de birçok çeşidi vardır. Kendinize bu kalemliklerden beğendiğiniz bir modelini satın alabilir ya da hediye alternatifi olarak değerlendirebilirsiniz. Hologram kalemlik fiyatları ve birbirinden farklı modelleri ile sayfamızda bulunmaktadır. Dilediğiniz ya da ihtiyacınız olan modellerinden herhangi birini seçenekleriniz arasına koyabilir ve satın alabilirsiniz.

Farklı Modeller ve Çeşitli Tasarımları ile Hologram Kalemlikler

Farklı Modeller ve Çeşitli Tasarımları ile Hologram Kalemlikler

Son yıllarda hologram teknolojisi birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Hologram kumaş da bu alanlardan biridir. Tekstilde tercih edilen bu kumaş çeşidi içinde birçok renk bulunduran üç boyutlu bir kumaştır. Hologram kumaş kullanılarak farklı ürünler üretilmektedir. Hologram kalemlik bu üretimler yalnızca bir tanesi olmaktadır. Normal bir kalemlik boyutundadır ve fermuarı vardır. Hologram kumaş sıklıkla kirlenmemektedir. Fakat eğer kirlenirse silinebilir bir kumaş olduğundan kolayca temizlenebilir. Kalemliklerin birbirinden farklı renk çeşitleri bulunmaktadır. Pembeden mora, maviden griye, altın renginden gümüş rengine kadar geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Tabii ki çeşitler bununla sınırlı kalmamıştır. Birçok baskılı ve farklı tasarlanmış hologram kalemlikler bulunmaktadır. Baskılı modeller son trendleri takip ederek tasarlanmaktadır. Son trendler herhangi bir figür, dizi, film, çizgi film ya da müzik grubu olabilir. Bunlardan biri Stranger Things adlı dünyaca ünü olan ve oldukça bilinen bir dizidir. Bu popülerliğinden dolayı Stranger Things hologramlı kalemlikler tasarlanmakta ve üretilmektedir. Bu diziyi sevenlerin ve ilgi ile takip edenlerin kalemlik seçenekleri bu çeşitlerden yana olabilir. Yine dünyaca ünlü olan ve ses getirmiş dizilerden biri olan İspanyol dizisi La Casa de Papel’in de baskılı hologram kalemlikleri sayfamızda bulunmaktadır. BTS ve BLACKPINK adlı dünyaca ünlü iki müzik grubunun tasarım baskılı kalemlikleri de tercihleriniz arasında olabilir. Hologram kalemlik ölçüleri normal bir kalemlik boyutundadır. Fakat eğer daha küçüğünü isterseniz küçük boy hologram kalemlikler de bulunmaktadır. Kalemliklerin silindir şeklinde olan modelleri mevcuttur. Farklı bir tasarım arıyorsanız dev fermuarlı hologram kalemliklere de göz atabilirsiniz. Bu kalemliklerin pembe, yeşil, turuncu, mor ve mavi renklerde seçenekleri vardır. Bir diğer farklı tasarım da peluş olan modellerdir. Peluş, tüylü, yumuşak ve parlak bir kumaştır. Dokusu kadifeye benzer. Peluş hologram kalemlikler yeşil, mor, füme, pembe gibi pek çok renk çeşitliliğine sahiptir. İlgi çekici tasarımlardan oluşan bu kalemlikleri çok amaçlı kullanabilirsiniz. Kalemliklerin içinde kırtasiye ürünü dışında kişisel eşyalarınızı ya da makyaj malzemelerini de muhafaza edebilirsiniz. Boyutu normal bir kalemlik boyutundadır. Fermuarlı olduğu için eşyalarını güvenle içinde tutabilirsiniz. Hologram kalemlikler birbirinden farklı model ve çeşitleri ile sayfamızda bulunmaktadır. İhtiyacınız olan ya da beğendiğiniz herhangi bir hologram kalemlik modelini seçenekleriniz arasına koyabilir ve hemen sipariş edebilirsiniz.

Trend Ürünler Arasında Yer Alan Hologram Kalemlikler

Trend Ürünler Arasında Yer Alan Hologram Kalemlikler

Hologram kumaşlar, diğer kumaşlardan farklı bir şekilde üretilmektedir ve içinde birçok rengi barındıran 3 boyutlu bir kumaş çeşididir. Tekstil alanında kullanılan hologram kumaştan üretilen trend bir ürün olan hologram kalemlikler birçok çeşidi ile yer almaktadır. Birbirinden farklı tasarımlar üretilmektedir. Figürlü modeller son moda takip edilerek tasarlanmaktadır. Okul sezonu yaklaştıkça kırtasiye ihtiyaçları da başlamaktadır. Almanız gereken ürünlerden biri kalemlik ise ilgi çekici ve moda olan hologram kalemlikleri inceleyebilirsiniz. Hologram kalemliklerin pek çok farklı modeli bulunmaktadır. Kadifeye benzeyen tüylü yumuşak bir dokusu olan peluştan üretilen çeşitli kalemlikler mevcut durumdadır. Ayrıca bunların pembe, mor, füme, yeşil gibi renk seçenekleri de vardır. Bunun yanı sıra şeffaf hologram kalemlik modelleri de yer almaktadır. Normal bir kalemlik boyutuna sahiptirler ve fermuarlıdırlar. Küçük boyutlu hologram kalemlik tercih etmek istiyorsanız çeşitler arasında küçük boyutlular da bulunmaktadır. Fermuarlı göz sayesinde eşyalarınızı güvenle kalemliğin içinde muhafaza edebilirsiniz. Farklı bir tarz olarak karşınıza çıkabilecek kalemlik modellerinde bir diğeri ise dev fermuarlı olanlarıdır. Dev fermuarlı hologram kalemliklerin de pembe, yeşil, turuncu, mor ve mavi renk seçenekleri bulunmaktadır. Silindir şeklinde kalemlik çeşitleri de vardır. Dünyaca ünlü bir müzik grubu olan BTS’in oluşturduğu BT21 adlı bir koleksiyon vardır. Bu koleksiyonun tasarım baskılarından oluşan BTS hologram kalemlikler sayfamızda birçok çeşidi ile yer almaktadır. Bu kalemlikleri de seçenek olarak değerlendirebilirsiniz. Popülerliğini kazanmış ve başarı elde etmiş olan pek çok film bulunmaktadır. Bunlardan biri ise Harry Potter’dır. Sevenlerinin ilgisini çekebilecek Harry Potter hologram kalemlikler çeşitleri ile bulunmaktadır. Birbirinden farklı model ve çeşitleri ile hologram kalemlikler trend oluşturmaktadır. Kırtasiye ürünlerini, kişisel eşyalarınızı ya da makyaj malzemelerinizi bu kalemliklerde muhafaza edebilir ve her an yanınızda taşıyabilirsiniz. Bu tür eşyalarınız için bir ürün arıyorsanız hologram kalemliklerden tercih edebilirsiniz. Fermuarlı modelleri sayesinde kalemliğin içindeki eşyalarınızı güvenle saklayabilirsiniz. Ayrıca kirlenme yapmayan hologram kumaş size rahatlık sağlamaktadır. Kirlendiğini düşünüp temizlemek isterseniz silinebilir kumaş olduğundan bu işi de kolaylıkla halledebilirsiniz. Birbirinden farklı model ve çeşitleri ile hologram kalemlikler sayfamızda bulunmaktadır. Siz de beğendiğiniz bir modelini ya da çeşidini tercihleriniz arasına koyabilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri de bulunan bu ürünleri hemen sipariş edebilirsiniz.

Farklı Kolajlar İçeren Baskılı Hologram Kalemlikler

Farklı Kolajlar İçeren Baskılı Hologram Kalemlikler

Lazer ışın dalgalarının birbirine karıştığı üç boyutlu kayıtlar ile oluşturulan hologram teknolojisi pek çok yerde kullanılmaktadır. Hologram kumaşlar da bu şekilde üretilmeye başlanmıştır. Hologram kumaş tekstil alanında kullanılmasının yanı sıra kırtasiye ürünü olarak geçen kalemliklerde de kullanılmaktadır. Hologram kalemlikler birbirinden farklı model ve çeşitleri ile sayfamızda bulunmaktadır. Mavi, gri, mor, pembe hologram kalemlik çeşitlerini inceleyebilir ve değerlendirebilirsiniz. Sadece renkli bir kalemlik yerine desenli kalemlik isterseniz kolajlar içeren modeller de bulunmaktadır. Evren temalı uzay, gezegenler, galaksi ya da Satürn çizimli kolajları ile baskılı modelleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanında flamingo, kaplumbağa, kedi, köpek ya da panda gibi hayvan kolajlarından oluşan birbirinden farklı kalemlikler bulunmaktadır. Bu modellerden herhangi birini satın almayı da düşünebilirsiniz. Ayrıca kaktüs, ananas, karpuz, ananas gibi meyve kolajları içeren hologram kalemlikler de ilgilinizi çekebilir. Avokado baskılı olanların sarı, beyaz ve siyah renk seçenekleri bulunmaktadır. Farklı boyutlarda nota baskılı hologram kalemlikler müzik severlerin dikkatini çekebilir. Bunlardan farklı olarak E=mc2 kolajları ve renkli unicorn baskılı hologram kalemlikleri de mevcut bulunmaktadır. Çeşitli sayıda kolajlar içeren baskılı kalemliklerin yanı sıra peluş hologram kalemlikler vardır. Peluş, kadifeye benzeyen yumuşak tüylü bir kumaş çeşididir. Hologram kalemliklerin bir kısımları peluş ile süslenmiştir. Bu modellerin yeşil, mor, füme ve pembe renk çeşitleri de bulunmaktadır. Pek çok modeli bulunan kalemliklerin silindir şeklinde olanları da vardır. Hacim alanı diğer hologram kalemliklerinden farklılık göstermemektedir. Başka bir seçenek olarak değerlendirebileceğiniz kalemlik modeli olan dev fermuarlı hologram kalemlikleri de değerlendirebilirsiniz. Dev fermuarlı modellerin pembe, yeşil, turuncu, mor ve mavi renk seçenekleri bulunmaktadır. Hologram kalemlik çeşitleri ve modellerini sayfamızdan inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Birbirinden farklı model ve çeşitleri bulunan uygun fiyatlı ya da indirimli kalemlikleri tercih edebilirsiniz. Dış yüzeyi hologram kumaş olan bu kalemlikler kolay kolay kirlenmez. Fakat eğer kirli olduğunu düşünür ve temizlemek isterseniz silinebilir bir kumaş olduğundan kalemliğinizi kolay bir şekilde temizleyebilmeniz mümkündür. Hologram kalemlik fiyatları ile sayfamızda bulunmaktadır. Birçok çeşit ve modele sahip hologram kalemliklerden zevkinize uygun ya da ihtiyacınız olan herhangi birini sayfamızda inceleyebilir, değerlendirebilir ve bir seçenek olarak tercih edebilirsiniz.