Fiyat
Renk
Materyal
Şekil
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Şeffaf Kalemlik

" araması için 417 sonuç listeleniyor

Dekoratif ve İşlevsel Şeffaf Kalemlik Çeşitleri Trendyol’da!

Kalemlik denince akla çoğunlukla kapalı kutular gelse de saydam olarak tasarlanmış ürünler de müşterilerin beğenisini kazanır. Şık, kullanışlı ve yüksek kaliteye sahip olan şeffaf kalemlik sizlerin tercihine göre üretilir. Tek veya çok bölmeli olan bu ürünler birbirinden farklı pek çok kırtasiye malzemelerinin yanında makyaj ve temizlik malzemesi saklamak için de kullanılabilir. Yolculuklarda yanınıza alacağınız eşyaları düzenleyen modeller okul hayatında da öğrencilerin ders alanlarını düzenlerler. Hem masaları hem de okul çantalarının içini düzenli tutmaya yarayan bu organizerler ders çalışmanın verimini artırır. Kullanılan malzeme açısından da kaliteyi yakalayan ürünler plastik sayesinde uzun süreli dayanıklılığa kavuşur. Sivri uçlu modellerin olası zararlarına karşı dayanıklı olan plastik ayrıca su geçirmez olması sebebiyle de tercih edilir. Aynı zamanda geri dönüştürülebilir malzemeden üretilen modeller doğaya ve dönüşüme de katkı sağlar. Masaüstündeki çeşitlerde birbirinden farklı boyutlara sahip modellere sahip olmakla beraber çoğunlukla 8-9 bölmeli organizerler mevcuttur. Pek çok kırtasiye ihtiyacının saklanabildiği bu modellerin bazılarında kalemtıraş da bulunur. Bu sayede başka bir araca ihtiyaç duymadan kurşun kalemlerinizi açabilir ve işinize devam edebilirsiniz. Okul ve dershanelerin dışında çeşitli hobiler için de kullanılabilen şeffaf yıldızlı kalemlik özellikle ilk ve ortaokuldaki çocukların ilgisini çeker. Saydam malzeme üstüne işlenen farklı renklerdeki yıldızlar şık bir görüntü oluşturur. İçinde sim olan modeller ise jel veya su ile hareketli bir görüntü oluşturur. 19-28 cm arasında değişen uzunluklara sahip olan modeller uzun kalemler, küçük makaslar ve hatta küçük kutulu boyalar için bile uygun olabilir. Resim derslerinde ya da karakalem gibi çizim ile ilgili hobilerde hem sizin hem de çocuğunuzun kullanımına uygundur. Birden fazla bölmeye sahip olan ürünler malzemelerinizi organize etmede size yardımcı olurken tek gözlü olanlar aynı türdeki eşyalarınız için uygun olabilir. Örneğin bir kuru boya ya da karakalem çizim seti için tek gözlü bir model kullanılabilir. Bu tarz hobiler için tek gözlü kalemlik şeffaf tasarımını Trendyol’da etraflıca inceleyebilirsiniz.

Tarzınızı Yansıtan Şeffaf Kalemlik Modelleri

Tarzınızı Yansıtan Şeffaf Kalemlik Modelleri

Okulda, dershanede ya da çeşitli kurslarda sıklıkla kullanılan kırtasiye modelleri, kullanışlı oldukları gibi şık bir tasarıma da sahiptirler. Bu tasarımların önünde gelen şeffaf malzemeler kullandığınız modeli diğerlerinden ayırır. Birbirinden çeşitli hayvan ve meyve desenleriyle işlenmiş ürünler, farklı renk ve modellerde tercih edilebilir. 10x22x5 cm’lik ölçüleri ile ortalama bir boyuta sahip olan avokadolu şeffaf kalemlik ön ve arka yüzündeki avokado baskıları ile öne çıkar. Kalın ve kaliteli fermuarı sayesinde kolay açılıp kapanır ve olası bozulmaların önüne geçer. Kırtasiye ürünlerinin yanında makyaj malzemelerinin de saklanabildiği şeffaf çekmeceli kalemlik ise şık görüntüsü ile mekanınıza uyum sağlar. Eşyalarınızı, fosforlu gereçlerinizi ve çeşitli makaslarınızı derli toplu tuttuğu için masanızın üstü her zaman düzenli kalabilir. Büyük ve küçük farklı boyutlardaki çekmeceler her türlü eşyanız için uygundur. İçindeki malzemelerin görünmesi ise kullanım kolaylığı sağlar. Çekmeceyi açmanıza gerek kalmadan içinde ne olduğunu görür ve vakit kaybetmeden aradığınızı bulabilirsiniz. Çocuklar için ilgi çekici şekilde tasarlanan çizgi film karakterli ürünler ise küçükler tarafından sıklıkla tercih edilir. Tek boynuzlu hayali atları seven çocuklar için unicornlu şeffaf kalemlik okul hayatının önemli bir yardımcısıdır. Açacak, silgi ve her türden modeli rahatlıkla saklayabileceğiniz bu ürün küçüklerin okul çantalarında kendine yer bulur. Bu tarz organizerler, özellikle boya yapmak için çokça tercih edilir. İlkokul çağındaki çocuklar, onlara ait olan boya malzemelerini kaybedebilirler. Hepsini bir arada toplayabildiğiniz büyük şeffaf kalemlik sizi bu dertten kurtarır. Kuru boyaları içine koyabileceğiniz bu ürünü aynı zamanda pastel ve guaj boyalar için de kullanabilirsiniz. Dilerseniz, çocuğunuzun boya fırçasını, sulu boya için kullandığı su küçük su kabını bu modellerin içine koyabilir ve resim derslerini sorunsuz hale getirebilirsiniz. Bazen tek, bazen de birden çok bölmeye sahip olan bu ürünler, eşyalarınızı kolayca organize eder. Farklı renk ve çeşitteki eşyaları iki ayır alanda saklar ve hayatınızı kolaylaştırırlar. Sadece okul çağındaki çocukların değil yetişkinlerin de yararlanabileceği bu ürünler, küçük el çantası olarak da kullanılırlar. Cüzdan, telefon gibi günlük ürünleri bu küçük modellerin içinde saklayabilir ve sıradan işlerinizi halledebilirsiniz. Park ve market gibi yakın mesafede olan yerlere gidilirken el çantanızı yanınıza hızlıca alıp dışarı çıkabilirsiniz. Şeffaf kalem kutular, sizin ve çocuğunuzun hobi araç gereçleri için de satın alınabilir. Karakalem, örgü, takı tasarım gibi ufak tefek malzemelerin sıklıkla kullanıldığı hobileriniz varsa, bu tarz bir ürün tercih edebilirsiniz. Kaliteli malzemesi, uzun süreli kullanım sağlayan fermuarı ile işlerinizi kolaylaştıran bu ürünler, farklı tasarımları ile de hayatınıza uyum sağlarlar. Seçenekler arasından ihtiyacınız olan ürünleri Trendyol üzerinden hızlıca seçip temin edebilirsiniz.

İhtiyacınıza Cevap Veren Şeffaf Kalemlik Çeşitleri

İhtiyacınıza Cevap Veren Şeffaf Kalemlik Çeşitleri

Herhangi bir eşya satın alırken dikkat edilmesi gereken ilk şey neye ihtiyacınız olduğudur. İhtiyacınız doğrultusunda temin edilen ürünler hayatınızda bir fazlalık oluşturmadığı gibi yaşamınızı düzenler. Boyutları ve tarzıyla bu tarz ürünler arasında yer alan şeffaf küçük kalemlik başta öğrenciler olmak üzere birçok kişinin yaşamında rahatlık sağlar. Silgi gibi pek çok kırtasiye malzemesini içine kolayca sığdırabilir ve zahmetsizce taşıyabilirsiniz. Dershaneye ya da sınavlara giderken yanınıza alabileceğiniz bu ürün aynı zamanda birden fazla renk seçeneği ile karşınıza çıkar. Açık mavi rengi ile dingin bir hava verirken kırmızı ile de capcanlı bir tasarım ile sizlerle buluşur. Sıcak renkleri tercih edenler için ise sarı ve turuncu uygun olabilir. Hafif ve göz alıcı özelliği ile açık yeşil ise kullanabileceğiniz bir başka renktir. Hem sizin hem de çocuğunuzun çantasına uygun rengi dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Anneler ve babalar için, çocukların ihtiyaçları kadar tercihleri de önemlidir. Özellikle hayvanlar, küçüklerin birçok eşyasında kendini gösteren sevilen figürlerdendir. Bu figürlerin, kırtasiye ürünlerindeki yansıması olan pandalı şeffaf kalemlik eğlenceli görüntüsü ile diğerlerinden ayrılır. Şirin pandalarla dolu ön ve arka yüzü saydam olduğu için içindeki her şeyi kolayca görebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz şeyi aramanıza gerek kalmaz. Büyük boyutta olduğu için makas gibi aletleri de içine koyabilir, diğer derslerin yanında resim dersleri için de hazırlık yapabilirsiniz. Düzenli ve sade bir ortamda ders çalışmak verimliliği artırdığı için, bu ürün çocuğunuzun okul derslerindeki başarısını etkileyebilir. Bu üründen yalnızca bir değil iki adet de sipariş verebilirsiniz. Çokça çizim yapan ya da farklı çeşitte boyalara sahip biriyseniz bu malzemeleri ayırmak isteyebilirsiniz. Sizin ve çocuğunuzun masasını organize etmek çalışma zamanlarınızı kolaylaştırabilir. Satın alacağınız eşyaların, sizin hayatınıza ve işinize uygun olup olmadığı da oldukça önemlidir. Bu gerekliliğin değerlendirmesini yapmak hem bütçenizi fazla masraftan kurtarır hem de doğru eşyaları satın almanıza yardımcı olur. Şeffaf kalemlik yorumlarını okuyarak bunu doğru bir şekilde yapabilirsiniz. Trendyol’daki müşteri yorumlarını inceleyerek kendinize ve sevdiklerinize uygun doğru olan ürünlere ulaşabilirsiniz.

Verimli Çalışmalarda Kullanılacak Şeffaf Kalemlik

Verimli Çalışmalarda Kullanılacak Şeffaf Kalemlik

Her ebeveynin az ya da çok önemsediği okul başarısı birbirinden farklı birçok etkene bağlıdır. Uzun saatler çalışmanın yanı sıra motive bir şekilde çalışabilmek, bu etkenlerin başında gelir. Bir insanın motivasyonunun yüksek olması için ise hem çalışma alanının düzenli olması hem de sevdiği ve tercih ettiği araç gereçlerin kullanılması gerekebilir. İhtiyaç ve tasarım alanında doğru tercihler yapıldığında çalışmanın verimliliği artabilir. Şeffaf desenli kalemlik ise müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Hem masaüstü hem de plastik modelleri ile bir organizer görevi görür. Kaliteli yapısı ile öne çıkar ve pratik bir kullanım sağlar. Masanızı, çantanızı ve hayatınızı düzenli tutmaya yarayan şeffaf plastik kalemlik düzenli olarak kullandığınız eşyaları bir arada tuttuğu için vakit kaybının önüne geçer ve çalışma verimliliğini artırır. Motivasyon kazanmanın bir başka yolu da çalıştığınız mekanlardan geçer. Ara sıra masanızı, odanızı ya da bulunduğunuz mekanı olduğu gibi değiştirmek size faydalı olabilir. Bunu yaparken de mekanı doğru seçmek atacağınız ilk adımdır. Geniş, yakın ve mümkünse sessiz mekanları tercih etmek verimliliğinizi artırmaya yardımcı olur. Eşyalarınızı taşımak için ise kullanışlı bir eşyaya ihtiyacınız olabilir. Şeffaf renkli kalemlik size bu konuda yardımcı olur. Tek ya da çift gözlü modelleri ile ihtiyacınız olan her şeyi için toplar ve organize eder. Organize olan eşyaları bulmak ise kolaylaşır. Hem taşıma kolaylığı sağlar hem de vakitten tasarruf etmenize yardımcı olur. Bu sebeple bu ürün, şeffaf kalemlik kullananlar tarafından sıklıkla tavsiye edilir. Düzenli ve organizeli ortamlardan hoşlanan müşteriler için üretilir ve ihtiyaçlara cevap verir. İhtiyaçlara cevap vermenin yanında renkli ve şık tasarımları ile çalışma hayatınıza renk katar. Uzun çalışma saatlerine eğlenceli hale getirmek isteyenler, birbirinden çeşitli modellere Trendyol aracılığıyla ulaşabilirler.

Farklı Tarzlara Hitap Eden Şeffaf Kalemlik

Farklı Tarzlara Hitap Eden Şeffaf Kalemlik

Kıyafet, mobilya gibi eşyalarda olduğu kadar çalışma hayatındaki eşyalarda da bir tarz yakalamak oldukça önemlidir. Hem ders çalışmayı benimsemek hem de kendi düzeninizi oluşturmak için bir tarz belirleyebilirsiniz. Özellikle çocuklarda bunu yakalamak, onların okulda derslerindeki heveslerini artırır. Bir tarz oluşturmak için öncelikle size uygun renkleri benimsemeniz gerekir. Renk uyumu sizin kendi alanınızı belirlemenize yardımcı olur. Bu alanı beyaz, pembe, mor, siyah şeffaf kalemlik arasından bir tercih yaparak oluşturabilirsiniz. Beyaz renk çoğunlukla saydam olanlara yakın bir görüntüye sahiptir. Fermuarı da beyaz renkten yapılan bu ürünler desensiz olabildiği kadar, üzerine baskılanmış çeşitli desenlerle de üretilebilir. Bunlar arasından yıldız desenli olanlar şık bir görünüme sahiptir. Pembe, mavi, turuncu ve siyah olabilen küçük yıldızlar gümüş renkte basıldığında bambaşka bir şıklık oluşturarak göz doldurur. Bunların dışında 7-10 yaş arasının beğenisini kazanan meyve desenli modeller ise canlı renkleri ile öne çıkar. Kırmızı meyve desenleri ile göz alıcı tasarıma sahip olan şeffaf karpuzlu kalemlik ilkokul çağındaki bireylerin zevkini yansıtır. Dış görünüşünün yanında boyutları ile de kullanışlı bir özelliğe sahiptir. 19x6 cm’lik ebatları ile ortalama bir kalem kutunun boyutlarıyla uyuşur. Gündelik hayatta rahatça kullanılabilir. Kalemlerin yanında içine küçük boyutta makas da sığdırılabildiği için etkinlik derslerinde öğrencilerin kullanımına imkan verir. Plastik malzemesi sayesinde esnek bir yapıya sahip olan bu tarz ürünler, olası yırtılmalara karşı dayanıklıdır. Öğrencilerin çantalarında uzun süre kaldıklarında bile zarar görmezler. Tarzınıza uygun şeffaf kalemlik online alışveriş kolaylığı ile hızlıca sipariş verilebilir. Trendyol aracılığıyla zahmetsizce yapabileceğiniz bu işlem sayesinde ihtiyaçlarınıza anında ulaşabilirsiniz.

Günlük Hayatı Kolaylaştıran Şeffaf Kalemlik Çeşitleri

Günlük Hayatı Kolaylaştıran Şeffaf Kalemlik Çeşitleri

Satın almak istediğiniz eşyalarda renk, model ve desenlerin yanında kullanılan malzemenin dayanıklılığı da önemlidir. Özellikle pergel, makas gibi sivri uçlu malzemeler için kullanılan modellerin dayanıklı bir malzemeden yapılmış olması gerekir. Bu dayanıklı malzeme ise çoğunlukla plastiktir. Kesici aletlere karşı sağlam olduğu için bu modellerin yapımında sıklıkla tercih edilir. Dayanıklılığı ölçen bir başka etken ise, ürünün suya karşı sahip olduğu dirençtir. Yağmurlu günlerde, yürüme mesafeniz olduğunda çantanızın içine su girmesi olası bir durumdur. Böyle zamanlarda sahip olduğunuz ürünün suya karşı dirençli olması hayatı bir nebze de olsa kolaylaştırır. Şeffaf kalemlik modelleri yalnızca kırtasiye ürünleri için değil aynı zamanda makyaj malzemeleri için de kullanılabilir. Makyaj fırçası, far, pudra gibi bakım ürünlerinin içine su girmemesi oldukça büyük önem taşır. Bu durum düşünüldüğünde ise ürünün su direnci, önemini artırır. Masaüstü organizerler için ise geri dönüştürülebilir malzeme kullanılır. Cam şeffaflığında, kokusuz GPPS malzemeden üretilen organizer kalemlik şeffaf tasarımı ile müşteriye sunulur. Dokuz bölmeli bu organizer makas,kağıt, silgi, ataç gibi birçok eşya için kullanılabilir. Sert ve dayanıklı ham maddesi sayesinde olası kırılmaların önüne geçer. 9x20x14 cm’lik ölçüleri ile masanıza kolaylıkla uyum sağlar. Bu ürünlerin boyutları ve bölme sayıları modelden modele değişiklik gösterir. Masaüstü ürünlerdeki bir diğer kolaylık, kendiliğinden kalemtıraşa sahi olan setlerdir. Başka hiçbir araca ihtiyaç duymadan masanızın üstünde ihtiyaçlarınızı giderebilir ve çalışmaya devam edebilirsiniz. Kalemtıraş çöpleri için ayrı bir bölmeye sahip oldukları için size temiz bir çalışma ortamı sunmaya da yardımcı olurlar. Aynı şekilde bu ürünleri bant, zımpara ve kağıt deliciler için de kullanabilirsiniz. Çalışırken ihtiyacınız olan her türlü yardımcı araç gereci bulabileceğiniz Trendyol üzerinden şeffaf kalemlik satın alarak ihtiyaçlarınızı kısa sürede karşılayabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Şeffaf Kalemlik Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Şeffaf Kalemlik Fiyatları

Ürünlerin fiyatları; yapıldıkları malzemenin kalitesine, markasına ve modeline göre çeşitlilik gösterir. Şeffaf kalemlik fiyatları ise tüm bu kriterlerin uygunluğuna ve bütçenizin yararına olacak şekilde belirlenir. İster çantalarınızın içinde isterseniz de çalışma masanızın üstünde ihtiyaç duyduğunuz bu ürünler hem müşterilerinin taleplerine uygun şekilde üretilir. Renkli olabildiği gibi saydam şekilde de sizlerle buluşabilen şeffaf masaüstü kalemlik ideal boyutlarda ve uzun süreli kullanıma uygun kalitededir. Çalışma masalarını toparlayarak hem büyükler hem de çocuklar için uygun bir çalışma ortamı sağlayan bu ürünler verimli çalışmanın ilk adımını oluşturur. Fermuarlı olan modellerin tasarımında yalnızca desen değil aynı zamanda sim gibi ürünler de kullanılır. Bu şekilde tasarlanan ürünler çocukların dikkatini çektiği için tercih edilebilir. Bu şekilde tasarlanan şeffaf simli kalemlik hem renkleri hem de içindeki jel malzeme ile diğerlerinden ayrılır. Bu jel malzeme içinde bulunan simler hareketli bir görüntü oluşturur. Dış görünüşü ile göz dolduran tasarımlar hem çocukların hem de yetişkinlerin ilgisini çeker. Kaygan jelin içindeki simler ve renkli taşlar, ürünü kullandığınız sırada parıldar. Işıkta hoş bir görüntü oluşturur ve içinizdeki renkleri yansıtır. Ürünün içine yerleştirdiğiniz kırtasiye gereçleri ise adeta simin içinde yüzüyormuş gibi görünebilir. Çocuğunuz, masasına eşyalarını yerleştirirken tüm sınıfın merakla izlediği bu güzel modeller diğer çocukların da tercihi haline gelir. 18x23 cm boyutundaki bu ürün aynı zamanda makyaj çantası olarak da kullanılabilir. Kurşun kalemleri ya da makyaj fırçalarını içine rahatça sığdırıp çantanıza atabilirsiniz. Yalnızca kalite değil fiyat olarak da size yardımcı olan bu modelleri tercih ederek bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her çeşitten ürün ve cebinize kolaylık sağlayan şeffaf kalemlik indirim avantajlarını Trendyol üzerinden takip edebilirsiniz.