İlgili Kategoriler
Marka
"

Hp Deskjet 2620

" araması için 103 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

HP Deskjet 2620

Ev ve ofisler için ideal çözümler sunan HP Deskjet 2620 printer seçenekleri, minimal tasarımı ve işlevsel özellikleri ile öne çıkıyor. Wi-Fi özelliği sayesinde tüm akıllı cihazlarla kolayca bağlantı kuran yazıcı, fotoğraf baskılarından belge yazdırmaya birçok fonksiyonu başarıyla yerine getiriyor. Tarayıcı ve fotokopi özellikleri de bulunan HP Deskjet 2620 özellikleri itibarıyla tüm ihtiyaçlara yanıt veren bütünlüklü bir çözüm oluşturuyor. Kırıştırma ya da buruşturma gibi problemleri önleyen yapısı sayesinde kağıtları daha verimli kullanan ve düşük enerji sarfiyatı ile çevre dostu bir çizgide bulunan HP Deskjet 2620 kartuş kullanımı bakımından tasarruflu yapısıyla da öne çıkıyor. HP Deskjet 2620 kartuş dolum seti de seçenekleri oldukça ekonomik çözümler sunuyor.

Kişisel kullanıcılar ve küçük ofisler tarafından yoğun olarak tercih edilen HP Deskjet 2620 yorumlar ve görüşler içeren sayfalarda kompakt tasarımı ve işlevsel özellikleriyle ön plana çıkıyor. Başlangıç düzeyi yazıcılar arasında Wi-Fi özelliği ve kablosuz kullanım olanağı tanımasıyla öne çıkan model, baskı özelliği yanında fotokopi çekme ve görsel tarama özellikleriyle de büyük beğeni topluyor. HP Deskjet 2620 fiyat açısından oldukça makul bir düzeyde bulunuyor. Trendyol’un avantajlarla dolu alışveriş dünyasında bu yazıcı modeli kaçırılmayacak fiyat fırsatlarıyla satın alınabiliyor. Dönemsel kampanyalar ve özel indirimler sayesinde HP Deskjet 2620 kartuş fiyatı ve dolum setleri de oldukça makul bir düzeyde bulunuyor.

HP Deskjet 2620 Özellikleri ve Avantajları

Küçük ofisler ve kişisel ev kullanım için kusursuz bir seçim oluşturan yazıcı modeli, ödevlerin yazdırılmasından çeşitli belgelerin bastırılmasına, fotoğraf ve görsel baskılardan her türlü tarama ihtiyacına pek çok fonksiyonu başarıyla yerine getiriyor. Kompakt tarzda düşünülmüş özel tasarımı minimal ve estetik bir görünüm sunarken, gelişmiş teknik özellikleri eksiksiz bir kullanım deneyimi sağlıyor. Beyaz rengin ağırlıkta olduğu kompakt tasarım, köşe kısımlardaki kavisler ile oldukça şık ve estetik bir görünüm oluşturuyor. 42 cm genişlik ve 30 cm derinlik ölçüsü, 15 cm yükseklik ile oldukça minimalist bir seçenek sunuyor. Sadece 3,42 kg ağırlığındaki yazıcı, hem fazla yer kaplamıyor hem de ihtiyaç halinde kolayca taşınabiliyor.

HP Deskjet 2620 kullanımı yazıcı özellikleri açısından büyük kolaylık sağlarken, fotokopi ve tarama özellikleri de göz dolduruyor. Çok fonksiyonlu bir yapıya sahip olan HP Deskjet 2620 yazıcı, 2 adet kartuşu ile mürekkepli bir baskı sistemi sunuyor. Siyah çıkışlarda 1200x1200 çözünürlüğe kadar render edilmiş baskı yapabilen yazıcı modeli, yazılımsal baskı çözünürlüğü olarak ise 4800 dpi değerini sunuyor. Yüksek kaliteli baskılar almaya ve istenen çözünürlükte tarama yapmaya olanak tanıyan yazıcı modeli, seri çalışma özelliği ile öne çıkıyor. Yazının ilk sayfa çıkış süresi siyah çıkışlarda 14 saniye, renkli çıkışlarda ise 18 saniye sürüyor. Dakikada ortalama 7,3 sayfa siyah ve 5,3 sayfa renkli çıkış hızıyla seri ve pratik bir kullanım sunan HP Deskjet 2620 yazıcı mobil cihazlar dahil olmak üzere hemen her türlü dijital cihaz ile kolayca bağlantı kurabiliyor. Yazıcıda çift taraflı baskı özelliğini manuel olarak gerçekleştirmek gerekiyor.

Yüksek baskı kalitesi fotoğraf baskısı yapmayı mümkün kılan yazıcı modeli, canlı renkler ve istenen netlikte fotoğraflar sunuyor. Daha etkili sonuçlar almak için özel fotoğraf kağıtları ve özel mürekkeplerin de kullanılabildiği yazıcı, profesyonel düzeyde fotoğraf baskılarıyla tatmin edici sonuçlar veriyor. 216x297 mm ölçülerinde, yani A4 kağıt boyutunda taramaları başarıyla yerine getiriyor. İstenen belge ve fotoğrafları yazdırma, fotoğraf, belge ve görsel tarama, fotokopi özelliği ile her türlü belgeyi çoğaltma özelliklerini bir araya getiren yazıcı modeli, çok yönlü kullanımı ile hem pratik hem tasarruflu bir seçenek sunuyor. Esnek ve kablosuz bağlantı seçenekleri de yazıcının kullanım kolaylığını artırıcı bir rol üstleniyor. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar, tablet ve akıllı telefon modelleri kolaylıkla yazıcıya bağlanabiliyor ve oldukça hızlı biçimde çıkış alınabiliyor. Kusursuz biçimde tasarlanmış pratik kullanım panelleri, HP yazıcının tüm fonksiyonlarına kolayca erişim olanağı veriyor.

İşlevsel Özellikler, Pratik Kullanım

HP Deskjet 2620 yorumlar ve görüşler içeren forum sayfalarında kolay kullanım özellikleri ve pratik yapısıyla sık sık adından söz ettiriyor. Daha ilk aşamadan itibaren kurulumu kolayca yapılabilen, sürücüleri kolayca yüklenebilen yazıcı modeli, kullanıcı dostu kullanım özellikleriyle öne çıkıyor. Dünyaca ünlü HP güvencesi sayesinde herhangi bir sorun durumunda sürücüleri online olarak hızlı ve pratik biçimde yüklemek mümkün oluyor. Her türlü yazıcı sorununa anında ve online olarak müdahale olanağı sunan HP, en güncel yazıcı sürücüleriyle kullanıcılara etkin bir destek sağlıyor. Kompakt yapısı ve minimal tasarımıyla çok az yer kaplayan ve oldukça rahat bir kullanım sunan yazıcı, çalışma masalarında kendine kolayca yer bulabiliyor. Küçük boyutlu tasarımı ve ince yapısı sayesinde her ortamda estetik bir görünüm sağlayan HP yazıcı seçenekleri, şık tasarımlarıyla göz dolduruyor.

Deskjet 2620 yazıcı modelleri HP Termal Mürekkep Püskürtme teknolojisi sayesinde net ve kaliteli çıkış alma olanağı sağlıyor. 360 MHz işlemci hızı ile oldukça seri bir çalı��ma sunan yazıcı modeli, otomatik kağıt algılayıcısı ile seri biçimde çıkış alma olanağı sunuyor. A4, B5, A6, DL zarf ve benzeri kağıt boyutları ile kolaylıkla kullanılabilen yazıcı, flatbed türü yazıcısıyla etkili sonuçlar veriyor. Tarama dosyası biçimi olarak tercihe göre JPEG, TIFF, PDF, BMP ve PNG formatlarını kullanan HP yazıcı, 1200 dpi’a kadar optik tarama çözünürlüğü sunuyor. Fotokopi işlevinde ise 600x300 dpi’a kadar çözünürlük sunan yazıcı, hem renkli hem siyah beyaz belgeleri kolaylıkla çoğaltabiliyor. Hızlı ve etkili çoğaltma yöntemi ile oldukça fonksiyonel çözümler sağlayan yazıcı, evde ve küçük iş yerlerindeki değişik ihtiyaçları kolayca karşılıyor.

Kablosuz yazıcı seçenekleri arasında hızlı kurulum, kolay kullanım ve düşük maliyet özellikleri ile öne çıkan yazıcı, HP Deskjet 2620 kartuş açısından da avantajlı koşullar sunuyor. Temel düzeyde fotokopi ve tarama özellikleri ile ev tipi kullanım için mükemmel bir tercih oluşturan yazıcı, bilgisayarların yanı sıra akıllı telefon ve tablet yazıcısı olarak da rahatlıkla kullanılabiliyor. Cep telefonları, tabletler ve bilgisayar Wi-Fi ağı aracılığıyla yazıcıya kolayca erişebiliyor ve farklı odalardan dahi kolayca belge yazdırabiliyor. PC ve Android ürünlerin yanı sıra iOS tabanlı bilgisayar, tablet ve telefonlar da HP yazıcı modellerine sorunsuz olarak bağlanıyor. HP markasının otomatik kablosuz bağlantı özelliği ile hızlı ve etkili bir kullanım mümkün olabiliyor.

HP Deskjet 2620 Kartuş Fiyatı

All-In-One özelliği taşıyan yazıcı modelinde HP markasının orijinal kartuş modelleri rahatlıkla kullanılabilirken, ayrıca HP Deskjet 2620 kartuş dolum seti seçenekleri yoluyla çok daha ekonomik çözümler de bulunabiliyor. HP markasının orijinal kartuş modelleri Trendyol aracılığıyla oldukça makul fiyat seçenekleri ile satın alınabiliyor. HP yazıcı modelleri ile uyumlu orijinal siyah ve renkli kartuşlar, uzun kullanım süreleri ve yüksek kaliteli baskı özellikleri ile öne çıkıyor.

Pratik biçimde dolum yapmaya olanak tanıyan siyah ve renkli kartuş dolum setleri içinde farklı mürekkeplerin yanı sıra vakum aparatları ve ihtiyaç duyulması halinde kullanılabilecek contalar da bulunuyor. Kartuş tıkandığında, kuruma görüldüğünde ve hava tespit edildiğinde bu contalar kullanılarak sorun kolayca giderilebiliyor.

Kapsamlı dolum setleri içinde hem vakum hem dolum için kullanılan farklı enjektörler, renkleri belirlemek için ihtiyaç duyulan kürdanlar, bas bırak özellikte ıslak temizleme mendilleri gibi pek çok işlevsel parça da yer alıyor. Kartuş doldurma işlemi esnasında etrafı koruma amaçlı olarak sıvı geçirmez bir örtü de setlerde yerini alıyor. Aynı biçimde elleri korumak ve daha sağlıklı bir dolum yapmak için uygulama eldivenlerine de bu özel dolum setlerine yer veriliyor. Yazıcı mürekkepleri oldukça güçlü olduğu ve cilde teması halinde birkaç gün çıkmadığı için eldiven kullanılması tavsiye ediliyor. Sıvı temasına dayanıklı ve yapışınca kolayca kopmayan kartuş etiketleri ise pratik fayda sağlıyor. Doğru bir dolum yapabilmek için gereken bilgilerin yer aldığı kullanım kılavuzu da setlerin içinde bulunurken, öğretici videolar ile ilgili adreslere de HP Deskjet Kartuş setleri içinde yer veriliyor. “Kartuş doldurmak zor mu?” diye kaygılananlar için hem pratik hem de işlevsel çözümlere kolayca ulaşılabiliyor. İçinde ihtiyaç duyulan tüm ürün ve aparatların yer aldığı dolum setleri sayesinde ilk defa kartuş dolduranlar dahi zorlanmadan istedikleri sonuçları elde edebiliyor.

Dolum setleri kapasitelerine göre farklı sayılarda dolum imkânı sunuyor. Siyah ve renkli kartuşlar değişik zamanlarda bitebildiği için farklı kapasitelerde satın almak ya da tek tek mürekkep almak mümkün olabiliyor. Güvenli biçimde, HP yazıcılar ile uyumlu olarak üretilen dolum setleri kartuşlara herhangi bir zarar vermiyor ve güvenli biçimde kullanılabiliyor. Parlak ve canlı çıkışlar almaya olanak tanıyan kaliteli mürekkep yapısı ideal netlikte baskılar elde etmeyi sağlıyor. İçeriklerindeki özel kimyasallar kartuş uçlarında birikme ve tıkanmanın önüne geçebiliyor. Baskı yapıldıktan sonra hızlıca kuruyan mürekkep yapısı özellikle seri baskılarda bulaşma ve dağılma gibi sorunlara yol açmıyor.

Temizleme Spreyleri ve Özel Aksesuarlar

HP Deskjet 2620 özel dolum setleri içinde ayrıca kartuş temizleme spreyi gibi ürünlere de yer veriliyor. Kuruma, tıkanma gibi sorunlarda kartuşun uç bölümlerine sıkılarak kullanılan spreyler kusursuz çözüm seçenekleri oluşturuyor. Kartuş temizleme spreyleri sayesinde önceki kullanımlardan kalan kurumuş mürekkepler kolayca temizlenebiliyor. Temizleme spreyleri ayrıca uzun süre kullanılmadan beklemiş kartuşların uç kısımlarındaki tıkanıklık, baskı kafasının kuruması ya da silik baskı gibi problemlerin giderilmesine de yardımcı oluyor. Kartuşun ağız kısmına temizleme spreyi sıkılarak kanalların açılması sağladıktan sonra bir mendil yardımıyla bu bölge siliniyor ve kartuş yeniden kullanıma hazır hale geliyor.

Kartuşların doğru biçimde saklanması ve korunması da sağlıklı bir kullanım için büyük önem taşıyor. Sallamak, düşürmek, üzerine bir şey koymak, bantlamak gibi uygulamalar kartuşlara ciddi zarar verebiliyor. Elektronik bölümlerine ve baskı kafasına dokunulmaması gereken kartuşların oda sıcaklığında saklanması tavsiye ediliyor. Kullanılmayan kartuşların bantlarının baskı kafasından çıkarılmaması daha uzun süre saklanmalarını kolaylaştırıyor. Kartuş tam olarak bitmeden mürekkep uyarısı görüldüğünde hemen doldurulması gerekiyor. Eksik mürekkep ile kullanmak kartuşların baskı kafalarına zarar verebiliyor. İhtiyaç olmasa dahi haftada bir renkli ve siyah baskı alınması kartuş kafalarında yaşanabilecek kuruma ve tıkanmaların önüne geçebiliyor.

Dolum setleri içinde yer alan ya da ayrıca satılan HP Deskjet 2620 siyah kartuş ve renkli modeller ile evde kolayca dolum yapılabiliyor. HP Deskjet 2620 renkli kartuş, mürekkep fiyat bakımından da avantajlı seçenekler sunuyor. Kartuş dolum seti içinde bulunan mürekkep ve diğer aksesuarlar güvenli bir dolum ve kullanım için gereken tüm özellikleri taşıyor. Doldurma işlemi yazıcı kartuşlarının üretim esnasında dolum yapılan kanalları kullanılarak gerçekleştiriliyor. Bu nedenle defalarca dolum yapmanın dahi kartuşlara herhangi bir zararı bulunmuyor. Yüksek kaliteli mürekkep kullanılarak yapılan dolumlarda baskılardaki renk kalitesi ve parlaklık korunuyor. Zamanla tıkanan kartuşları açmak için ise özel kartuş açıcı solüsyon ürünlerine başvurmak gerekiyor. Trendyol’daki bazı dolum setleri içinde yer alan, ayrıca tek olarak da satılan alınabilen özel kartuş ve kafa açıcı solüsyonlar hemen her yazıcı modeli ile uyumlu biçimde kullanılabiliyor. Kartuşları baskı kafalarını ve mürekkep kanallarını etkili biçimde temizleyen sprey ve solüsyonlar, hem yazıcı modellerini hem de dolum kartuşlarını daha uzun süre kullanma imkânı sağlıyor.

Özel Baskı Mürekkepleri ve Fiyat Seçenekleri

HP Deskjet 2620 kullanımı yazıcı özellikleri ile birlikte kullanılan sarf malzemelerine göre de değişebiliyor. İstenen fotoğraf ve baskı kalitesine ulaşmak için yüksek kaliteli ve uygun sarf malzemelerinin satın alınması gerekiyor. Özellikle fotoğraf baskısı söz konusu olduğunda fotoğraf kağıdı seçimi büyük önem taşıyor. HP Deskjet 2620 renkli kartuş, mürekkep fiyat seçenekleri gibi, çok özel fotoğraf kağıdı seçeneklerine de Trendyol aracılığıyla ulaşılabiliyor. Profesyonel fotoğraf kağıdı ürünleri su, nem, güneş ışığı ve zamanın yıpratıcı etkilerine karşı uzun süre dayanabiliyor. Aynı biçimde fotoğraf baskıları için farklı mürekkep seçimleri de yapılabiliyor. HP yazıcı modellerini çoğunlukla fotoğraf baskısı için kullanacaklar bu işleme uygun mürekkep seçimi yaparak daha verimli sonuçlar elde edebiliyor. Püskürtmeli yazıcılar için özel olarak geliştirilen akıllı mürekkepler daha kaliteli fotoğraf baskıları sunmanın yanı sıra daha dayanıklı sonuçlar da sağlıyor. Biten kartuşları yeniden doldurmaya imkân tanıyan ve oldukça ekonomik çözümler sunan fotoğraf için tasarlanmış özel kartuş dolum mürekkepleri çevre dostu yapılarıyla da beğeni topluyor. Fotoğrafın dışında günlük baskılar almak için de kullanılabilen yazıcı dolum mürekkepleri 100 ya da 200 ml’lik şişelerde satın alınabildiği gibi daha yoğun kullanımlar için 1000 ml’lik özel paketlerle de tercih ediliyor. Daha yüksek kapasitelerde satın alınan mürekkepler daha avantajlı fiyat seçenekleri sunabiliyor. HP yazıcı mürekkepleri siyah ve renkli mürekkeplerin yer aldığı setler halinde satın alınabiliyor. Yazıcı kartuşlarının bitiş süreleri kullanım alışkanlıklarına göre değiştiği için renkli ya da siyah kartuşları ayrı zamanlarda doldurmak da mümkün olabiliyor. Yoğun olarak siyah kullananlar sadece siyah dolum mürekkepleri alarak ihtiyaçlarını kolayca karşılayabiliyor.

Ev ve ofis kullanımı için ideal seçenekler sunan Deskjet yazıcı modelleri oldukça makul fiyat düzeyleri ile her bütçeye hitap ediyor. Hem ilk satın alma esnasında hem de sonrasında kullanım sırasında ekonomik çözümler sunan HP yazıcılar, çok özel tasarımları ve yüksek teknolojik özellikleri yanında fiyatları ile de göz dolduruyor. All-In-One özellikli Deskjet 2620 modeli baskı, fotokopi ve tarama özelliklerini tek cihazda buluşturduğu için küçük ofisler için de kusursuz bir tercih oluşturuyor. Trendyol’da avantajlı yazıcı fiyatlarının yanı sıra HP Deskjet 2620 siyah kartuş ve renkli dolum mürekkebi almak isteyenler için de sayısız seçenek bulunuyor. HP marka yazıcılara özel fiyat seçenekleri yanında orijinal kartuşlar ve aksesuarlar ile kartuş dolum setleri de oldukça uygun fiyatlarla satın alınabiliyor. HP marka farklı yazıcı modelleri ile uyumlu mürekkep ve aksesuarlar arasından ihtiyaç duyulan ürünleri bulmak ve Trendyol güvencesi ile kolayca satın almak mümkün oluyor. Trendyol’un özel kampanyaları ve dönemsel indirimleri sayesinde kaçırılmayacak HP Deskjet 2620 fiyat seçenekleri elde ediliyor.