placeholder
"

İce Box

" araması için 98 sonuç listeleniyor
KALE Termos Ice Box Oto Buzluk 30lt
KARGO BEDAVA
KALETermos Ice Box Oto Buzluk 30lt
540 TL
Sepete Git
Ceren Termos Ice Box 42 Lt
KARGO BEDAVA
CerenTermos Ice Box 42 Lt
799,90 TL
Sepete Git

İce Box Çeşitleri ile Soğuk Kalan İçecekler

Sıcak yaz günlerinde yiyecekleri taze ve içecekleri soğuk tutmak çok daha zor bir hal alır. Özellikle uzun yolculuklarda, pikniklerde götürdüğünüz yiyeceklerin tazeliği için soğuk kalmaları önemlidir. Yiyeceklerin bozulmaması ve kötü bir kokuya sahip olmaması için serin bir ortamda bulunması gerekir. Uzun yolculuklar ve pikniklerde yiyeceklerinizi bozulmaktan korumak ve içeceklerinizi soğuk tutmak için kullanabileceğiniz çeşitli yöntemler bulunur. Bu yöntemler arasında son derece kullanışlı olanlardan biri de ice box kullanmak olur. Outdoor ice box modelleri en sık kullanılan son derece kullanışlı tasarımlardandır. Bu ürünlerin birbirinden farklı tasarımlara sahip seçenekleri bulunur. Bu tasarımlar ürünün kullanım şekli açısından oldukça önemlidir. Ice box termos tasarımları ile ilgili en önemli nokta ürünün olabildiğince fazla materyali içerisinde taşıyabilir özellikte olmalıdır. Ürün tasarımı olabildiğince derin olacak şekilde oluşturulur. Bu sayede içecek şişeleri de ürünün içerisinde rahatlıkla sığabilir.

Kullanışlı Tasarımlarıyla Ice Box Modelleri

Kullanışlı Tasarımlarıyla Ice Box Modelleri

Tutma kolu kutuyu rahatlıkla taşıyacak şekilde tasarlanır. Ürünün tasarımı derinliğe odaklanmış şekilde olduğu için eşyalarınız arasında fazla yer kaplamaz. Böylece ürünü rahatlıkla aracınıza yerleştirebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Böylece dar alanlarda dahi rahatlıkla yiyecek içecekleri soğuk tutma imkanına sahip olabilirsiniz. Ürünün ergonomik tasarım bulunduğu alanlarda minimum yer kaplayacak, içerisinde ise maksimum düzeyde materyal taşıyacak şekilde oluşturulur. Yiyeceklerinizi ve içeceklerinizi soğuk tutmak için kalabileceğiniz bir diğer ürün modeli ise buz aküsü olur. Buz aküleri kutular içerisindeki eşyaların etrafında yerleştirilerek soğuk kalmalarına yardımcı olabileceğiniz türde materyallerdir. Bu ürünler farklı inceliklerdeki kasetlerden oluşur. Kaset şeklindeki bu aküler içerisinde bir sıvı bulunur ve bu sıvı belirli bir ışığın altında donar. Ürünün dışında kullanılan plastik materyal içerisindeki sıvının erime ve çözünme süresini uzatır. Böylece ürünleri kullanarak çok uzun süre yiyeceklerinizi ve içeceklerimizi soğuk tutma imkanı and ahp olursunuz. Tasarımsal açıdan ürünler farklılık gösterebilir. Ürünlerin farklı renklere sahip seçenekleri de mevcuttur. Klasik mavi renk modelleri yanı sıra kırmızı ve siyah gibi modeller bulunur. Plastik buz aküsü modelleri çok farklı ve parlak renk seçeneklerine de sahiptir. Ürünlerin inceliği ve büyüklüğü tasarımsal açıdan da değişiklik gösteren özelliklerden biridir. Siz de bu ürünler arasında inceleme yaparak sizin için uygun tasarıma sahip olanları kullanabilirsiniz.

Sahip Olduğu İşlevsel Özelliklerle Ice Box

Sahip Olduğu İşlevsel Özelliklerle Ice Box

Yiyecek ve içecekleri soğuk tutmak için kullanacağınız materyalleri belirlerken dikkat edeceğiniz noktalarda biri ürünlerin özellikleri olur. Ürünlerin sahip olduğu işlevsel özellikleri kullanım açısından büyük öneme sahip olduğundan dikkat edilmesi gereken önemli noktalardandır. Evinizde kullandığınız buzdolapları taşınma imkanı olmadığından işlevsel açıdan oldukça kullanışsızdır. Ancak yolculuklarda ve pikniklerde buzdolabı taşıma imkanınız olmadığı için yiyecekleri rahatlıkla taşıyabileceğiniz ve serin kalmalarını sağlayacak olan ice box son derece kurtarıcı olur. Trendyol’da bulabileceğiniz ice boxları inceleyerek sizin için en uygun seçeneği rahatlıkla belirleme imkanına sahip olabilirsiniz. Buz aküsü kullanımı son derece kolay olan materyallerden biridir. Buz aküsü özellikleri kullanıcıların ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterir. Ürün modellerinin birbirinden ayrılmasını sağlayan özellikler arasından ölçüler en başta gelir. Buz aküsü ölçüleri dayanıklı olacağı saatleri belirler. Ürünlerin ölçüleri dahilinde inceliği değişiklik gösterir. Büyük buz aküsü modeller genellikle çok uzun süre dayanıklı olan seçeneklerdir. Bu tür modelleri özellikle uzun araba yolculuklarında tercih etmek önemlidir. Buz aküsü ince modeller birden fazla kullanılmak için tercih edilecek sçenekerldendir. İnce modellerden birkaç tane edinerek yiyecek ve içecekler birçok noktadan serinletme imkanına sahip olabilirsiniz. Ice boxlar da farklı işlevsel özellikler sahip modeller bulundurur. Bu modellerin sahip olduğu işlevsel özelliklerin değişiklik göstermesi farklı kullanıcıların farklı istek ve ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlar. Ice box mini modeli ölçüleriyle farklılık oluşturan ürünlerdendir. Kamp ve piknik gibi aktivitelerde az miktarda yiyecek ve içecek taşımak için bu mini modeller oldukça kullanışlıdır. Bu tür ürünleri taşımak son derece kolay olacağı için istediğiniz yere götüreibilirsiniz. Ürünlerin önemli özelliklerinden biri üretildigi materyaller olur. Ice box’ın üretildiği materyal ısı yalıtımı açısından çok önemlidir. Kaliteli plastik materyalden üretilen ürünlerin uzun süre yalıtım sağlayarak içerisinde konulan ürünlerin ısı almasını engeller. Ayrıca üretilen materyalin hafif ancak dayanıklı olması çok önemlidir. Hafif yapıda materyaller taşımayı çok daha kolay hale getirir. Böylece ürünü istediğiniz yere rahatlıkla taşıyabilirsiniz ve içerisine koyduğunuz eşyalar ne kadar ağır olursa olsun ürünün kendisinin ekstra yükünü de taşımak zorunda kalmazsınız. Ürünlerin kaliteli yapısı dışarıda yaptığınız aktivitelerde taşıma sırasında zarar görmeden kullanılabilmesinin ağar. Böylece ürün uzun süre kolay kolay hasar almaz. Siz de Trendyol’da rahatlıkla bulabileceğiniz bu ürünleri tercih ederek uzun süre kullanabilirsiniz.

Farklı Fiyat Seçenekleriyle Ice Box Ürünleri

Farklı Fiyat Seçenekleriyle Ice Box Ürünleri

Ice box ve buz aküleri gibi ürünler tercih ederken dikkat edeceğiniz önemli özelliklerden biri de ürünlerin bulunduğu fiyat aralığı olur. Ürünlerin bulunduğu fiyat aralığının genişliği hitap edeceği kullanıcı çeşitliliğini belirler. Ice box fiyatları oldukça geniş bir aralığa sahiptir. Ürünlerin fiyatlarını etkileyen bazı nitelikler bulunur. Bu niteliklerin başında ürünün sahip olduğu genişlik ve hacim gelir. Ürünün hacmi içerisindeki kullanım alanı açısından belirleyicidir. Ice box 60 litre oldukça geniş hacme sahip olan modellerdendir. Bu tür bir model özellikle uzun yolculuklarda yiyecek taşımak için son derece kullanışlı olur. Bu tür bir ürünü buz ile doldurarak içerisinde sayısız içeceği ve yiyeceği soğuk tutma imkanına sahip olabilirsiniz. Ice box 2 lt ise kamp ve piknik gibi kısa süreli aktivitelerde kullanmak için kullanışlı modellerdendir. Bu tür model oldukça küçüktür ve genellikle içeceklerinizi taşımak için kulalnbielcğeiniz seçnekerldendir. Bu tür seçenekler taşımak çok kolay olduğu için outdoor aktivitelerinde böyle boyutlarır ahatlı kal kullan birisiniz. Farklı hacimlere sahip olan ürünler farklı amaçlar için kullanılırlar. Bu durumda ürünlerin fiyatlarında değişiklik olması gayet normaldir. Buz aküsü fiyatları da ürünlerin ölçülerine göre değişiklik gösterir. Buz aküsü ince modelleri kısıtlı alanlarda rahatlıkla kullanılabilecek seçenekler nedir. Bu tür seçenekleri evinizde dolabınızda da rahatlıkla bulundurabilirsiniz. Bu sayede buz ihtiyacınız olduğunda bu tür bir ürünü kullanma imkanına sahip olursunuz. Buzdolabınız küçükse ince modeller son derece kullanışlı olur. Daha kalın modeller daha fazla yer kaplarlar ancak çok uzun süre soğuk kalırlar. Ürünlerin fiyatlarını değiştiren önemli özelliklerden biri de ürünün üretildiği materyal olur. Ürünlerin üretildiği materyalin kalitesi kullanım süresi açısından belirleyicidir. Üstün kaliteye sahip olan ürünler çok daha uzun süre kullanılabilirler. Bu tür ürünler çok uzun süre kullanabildikleri için uzun vadede bütçeniz üzerinde son derece avantajlı etkilere sahip olur. Siz de birbirinden farklı fiyat senetlerine sahip ürünler arasından seçim yapabilir ve içeceklerinizin çok daha uzun süre soğuk olmasını sağlayabilirsiniz.