İlgili Kategoriler
Kapasite
Materyal
Renk
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Içki Matarası

" araması için 165 sonuç listeleniyor

İçki Matarası Modelleri ile İçeceğini Güvenle Taşı

Mataralar dört çeşittir ve bunlar yapı malzemelerine göre ayrılır. Geçmişten günümüze kullanılan malzemeler amaçlarına göre ayrılarak şekillenir. Paslanmaz çelik, cam şişe, plastik ve alüminyum gibi gereçlerden yapılma mataralar vardır. İçine konulan içeceği bozulmadan ve temiz şartlarda saklayabilmesi ile bilinen taşıma kaplarıdır. Sıcak ve soğuk hava koşullarına dayanıklı eşyalar olan yuvarlak içki matarası, günümüzde sıkça tercih edilmektedir. Kullanma amacına göre özellik değiştiren isme özel içki mataraları, her içeceğe uygun düşünülüp tasarlanmıştır.

Mataralar ve Özellikleri

Mataralar ve Özellikleri

Sağlık açısında cam mükemmel bir tercihtir. Cam içki matarası günlük yaşamda rahatlıkla kullanılabilir. Her ne kadar kırılma riski yüksek olsa da en sağlıklı seçenek budur. Paslanmaz çelikten üretilenler ise cep içki matarası olarak kullanmaya, kamp severler için dayanıklılığı ile sevilip tercih edilerek, iyi yalıtımlı sağlam modellerdir. Kullanım kolaylığı ile istediğiniz an ve mekânda içeceğinizi tüketmenize olanak sağlayan gümüş içki matarası pek çok çeşide sahiptir. Kaliteli içki matarası kişinin beklentilerine, zevklerine ve kullanım amacına göre değişir. Ne mutlu ki müşteri memnuniyetini kazanmak için üreticiler ve satıcılar tarafından her şey düşünülmüştür. Size en uygun tasarımları bulmak sandığınızdan daha kolay olacak. Renk, desen ve markaları ayırt etmek için filtreleme opsiyonunu kullanarak sayfamızdan satın alabilirsiniz.

İçki Mataraları

İçki Mataraları

Çeşitli hacim, ağırlık ve boyutlarda bulunan içki matarası pek çok seçeneklerle müşterilere sunulmaktadır. İstediğiniz gün ve saat aralıklarında rahatça içkinizi yudumlayabileceğiniz, tasarımının şıklığı ile sizi eşsiz kılacak kişiye özel içki matarası ruhunuzu yansıtacak. Birbirinden güzel ve iddialı matara çeşitleri bulunmakta. Zevk ve tercihinize göre seçerek sahip olabileceğinizi paslanmaz çelik içki mataralarına ulaşmak oldukça kolay. Renk, kapasite, materyal, marka ve fiyat aralığını filtreleyerek önünüze çıkan listeden kendinize uygun küçük içki matarası bulmak daha kolay olacaktır. Avantajlı fiyatlardan yararlanmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Plastik mataralar, sağlığa olumsuz etkilerinden dolayı pek fazla tercih edilmemektedir. Fakat hava koşullardan, içerisinde tuttuğunuz süreye ve BPA içermediğine dikkat ederek hafif olması avantajıyla kullanabilirsiniz. Hem tarz olmayı, hem de yanında ağırlık istemeyen bireyler alüminyum materyalinden üretilen şişeleri kullanması uygun olacaktır. Paslanmaz çelik içki matarası ise güvenilir, sağlıklı ve şık seçeneklerdendir. Çokça kullanılan bu modeller tarz ve havalı görünmek için birebir tercih olacaktır. Popüler olan içki matarası seti içerisinde bardak opsiyonunu da bulundurarak çok amaçlı hale gelmektedir.İçki Mataraları

İçki Matarası Fiyatları

İçki Matarası Fiyatları

İçki matarası fiyatını belirleyen en büyük faktörlerden bir tanesi materyalidir. Materyal ne kadar kaliteli olursa fiyat da doğru orantılı olarak yükselecektir. Fakat uzun vadeli kullanılacağını ve sağlığınızın önemli olduğunu düşünürsek akıllı bir alışveriş olacaktır. Stilinizi ve tarzınızı yansıtan kişiye özel içki matarası daha kişiselleştirilmiş ve hususi bir eşya olacağından fiyat bir tık daha yükselebilir. Ancak şık görünümü ve farklılığı ile değecektir. İçki içmeyi seven bireylere hediyelik içki matarası satın almak düşünülmüş ve özenli bir armağan olacaktır. Değerli anıların ise fiyatı paha biçilmezdir. Sevdiklerinizi mutlu edecek olan bu hediyeyi kendiniz içinde satın almak birbirinizde gördükçe muhteşem bir anı yaratacaktır. Her yere rahatça taşınabilmesi ise müşterilerden olumlu yorumlar yapmalarına sebep olmuştur. İsterseniz içerisine içki koymak yerine başka bir şey koyarak da kullanım sağlayabilirsiniz. Temizliğine ve kullanımına dikkat ederek uzun yıllar içki mataralarından faydalanabilirsiniz. Tarzınızı yansıtan retro ya da deri içki matarası cool görünümüyle dikkatleri üzerinize çekecek cinsten olacak. İçki matarası fiyatları listesine ulaşmak için dilediğiniz filtrelemeleri yaparak Trendyol üzerinden aratma yapabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.