İlgili Kategoriler
Renk
Materyal
Fiyat
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Parça Sayısı
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Ikili Sıvı Sabunluk

" araması için 1189 sonuç listeleniyor

Kullanışlı İkili Sıvı Sabunluk Modelleri Trendyol’da!

Son dönemde dekorasyon ürünleri ev stilini yansıtmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında yer alır. İnsanların hayatını kolaylaştırmayı amaçlayan bu nesneler, teknolojinin ve endüstri sektörünün gelişmesi ile her geçen gün yenilenir. İkili sıvı sabunluk da sözü edilen bu ürünlerden sadece bir tanesidir. Banyo, mutfak ve lavabolarda insanların el yıkama gibi ihtiyaçlarını gideren bu ürün, porselen ya da seramik gibi maddelerden yapılabilir. Temizlik malzemesi olarak hastane, ev ya da çeşitli alanlarda sıklıkla kullanılan sıvı sabunları koymak amacıyla üretilir. Geçmişten beri kirlerden ve mikroorganizmalardan arınmak için katı ya da sıvı sabunlardan yararlanılabilir. Dünyada tıp biliminin ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanların ihtiyaçlarına daha net ve hızlı cevaplar verilir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri her ne kadar çeşitlilik gösterse de sıvı ya da katı sabunların hijyendeki yeri ayrıdır. Banyoda vücudu temizlemekten evlerdeki halıların ya da mobilyaların temizliği de bu malzeme aracılığı ile sağlanabilir. Porselen ikili sıvı sabunluk yapısı ve materyali sayesinde şık bir duruş sergiler. Tasarım harikası olan bu modellerin yüzlerce farklı çeşidi vardır ve insanların zevklerine uyacak şekilde piyasada yer alır. Bu ürünleri koymak için de bir kaba ihtiyaç duyulur. Bu nedenle birbirinden farklı modellerin yer aldığı ikili, tekli ya da daha fazla bölmeye sahip sıvı sabunluklar üretilir. Sizler de bu modellere uygun fiyatlara sahip olmak isterseniz Trendyol’dan siparişinizi kısa süre içinde oluşturabilirsiniz.

Zarafetiyle Öne Çıkan İkili Sıvı Sabunluk Çeşitleri

Zarafetiyle Öne Çıkan İkili Sıvı Sabunluk Çeşitleri

Eskiden katı halde olan ürünlerin insanlar için daha rahat kullanabilmesi için sıvı formları vardır. Kokuları, renkleri ve temizlik amaçlı kullanılmasıyla sabunlar, sıvı formunda olduklarında bir kaba ihtiyaç vardır. Bunlar lavaboların üzerinde ya da duvara monte edilecek şekilde sabit durur. İkili sıvı sabunluk duvara monte çeşitleri ürün bittiğinde koymak için daha avantajlı olabilir. Sabit bir yerde durduğu için kaybolma gibi sorunlar yaşanmaz. Günlük hayatta elleri yıkamak ya da diğer hijyen davranışlarını sergilemek amacıyla insanların en fazla kullandıkları üründür. Farklı model ve tasarımlarda üretilir. Basmalı, kendinden akmalı ve otomatik el sensörlü çeşitleri oldukça işlevseldir. İnsanların hangisine ihtiyaç duydukları değişiklik gösterir. Genelde sensörlü modelleri restoran ve petrol ofislerinin lavabo kısımlarında fazla enerji sarfiyatını önlemek amacıyla tercih edilir. İkili mutfak sıvı sabunluk çeşitleri ise genelde manuel bir şekilde kullanılır. Mutfak tezgahının üzerinde iki farklı bölme mevcut ise bir alana sıvı sabun diğer alana ise bulaşık süngeri konulabilir. Ev hanımları bulaşık deterjanlarını ve sabunlarının sıvı formlarını bu ürünün içine koyarak kullanabilir. Bu sayede daha fazla alan kaplanması da önlenmiş olur. Modellerin farklı tasarımlarda üretilmesi ev dekorasyonlarına da katkıda bulunur. Örneğin; seramiklerle kaplı bir banyoda seramikten yapılmış sabunluğun kullanılması daha uyumlu olur. Seramik modeller dekorasyona ayrı bir hava katar. Desen ve renk açısından zengin bir çeşitlilik mevcuttur. Ancak bazen sadece sabunluk koymak için değil evde ya da yaşam alanında kullanılacak tüm temizlik maddelerini içine alabilir. İkili sıvı sabunluk deterjanlık çeşitleri bu ihtiyacı karşılamak üzere piyasada yer alır. Az yer kaplayan ancak çok fazla sabun ya da deterjanı alabilen bu modellerin renkli, desenli ya da sade çeşitleri bulunur. Bulunduğu alanı ferah ve daha kullanışlı bir hale getiren ürünlerin birden fazla bölmesi de olabilir. Çeşitli tarz ve farklı zevklere hitap eden bu sıvı sabunlukların yüzlerce çeşidine uygun fiyatlarla sahip olmak isterseniz Trendyol’dan siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Şık Tasarımıyla İkili Sıvı Sabunluk Türleri

Şık Tasarımıyla İkili Sıvı Sabunluk Türleri

İnsanlar temizlik ve hijyen noktasında daha bilinçli bir hale geldikçe bu alanda kullanılan malzemelerin çeşitliliği ve işlevselliği de orantılı bir şekilde artar. Eskiden yalnızca katı el sabunları varken şimdi ise sıvı sabunların her türlü kokudan olanı üretilir. Fiyatları da uygun aralıklarda yer alır. İkili sıvı sabunluk fiyatları modellerin renklerine, büyüklüklerine ve ham maddesine göre değişir. Seramikten yapılanlar plastiklere göre daha farklı fiyattadır. Benzer şekilde büyük hacimliler küçük hacimli modellerden daha farklı fiyatlara satılabilir. Evde mutfak tezgahlarının üzerine konulabilen bu modeller banyo veya tuvalette lavabo kenarlarına sabit konulabilir ya da duvara monte edilebilir. Farklı ebatlarda ve kullanım alanına göre değişik çeşitlerde olabilen bu ürünlerin şık ve ilgi çekici türleri vardır. Büyük sektörlerde ve sanayi, endüstri gibi alanlarda çalışan insan sayısı fazla olduğu için sıvı sabunlukların boyutları da artar. İkili olarak da satılabilen sabunlukların değişik desenli çeşitleri mevcuttur. İkili sıvı sabunluk kullananlar ürünlerden memnun kaldıklarını dile getirir. Çünkü gerçekten hayatı kolaylaştırıcı bir özellikleri vardır. Pratiklik ve tasarruf sağlamakla kalmaz, hijyen alanında da insanların ihtiyacına karşılık verir. Çoğunluğu seramik ya da porselenden üretilebildiği gibi plastik ya da ahşaptan üretilen çeşitleri de vardır. Uzun süre dayanabilen bu aksesuarların bir diğer özellikleri ise kararma ya da paslanma gibi deformasyona uğramamalarıdır. İnsanlar günlük hayatlarında hızlı bir şekilde bu ürünleri kullanarak ellerini yıkayabilir ya da diğer temizlik işlerini yapabilir. Duvara sabitlenebilmesi de ayrı bir avantajdır. Üstten basıp sıkılarak kullanılanları haricinde sensörlü çeşitleri de olan bu modellerin bir diğer avantajı da sudan ve deterjanlardan tasarruf sağlamasıdır. Günlük hayatı kolaylaştıran ikili sıvı sabunluk yorumlarına bakarak sahip olmak isterseniz Trendyol’dan çeşitlerine bakarak satın alabilirsiniz.

İkili Sıvı Sabunluk Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İkili Sıvı Sabunluk Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Günlük hayatta ikili sıvı sabunluk tavsiye eden kişilerin yorumlarına bakılarak ihtiyaç duyulan modelin tercih edilmesi sağlanabilir. Bunu yanında kullanım alanına göre de hangi türün alınacağı değişir. Örneğin; mutfakta kullanılacaksa plastik modelleri tercih edilebilirken banyo gibi alanlarda ihtiyaç varsa seramik ya da porselen tiplerine bakılabilir. Diğer yandan insanlar küçük alanlar için daha çok duvara monte edilebilen türlerini tercih eder. Çünkü alan dardır ve bu yerde hijyenin sağlanması için bir kap koymak gerekir. Bu gibi durumlar karşısında ikili veya daha fazla bölmeye sahip modellerin duvara monte edilen sensörlü çeşitleri satın alınabilir. İkili sıvı sabunluk indirim zamanlarında satın alınırsa daha uygun fiyatlı olabilir. Banyo ya da tuvalette yer alan dekorasyona uyum göstermesi de dikkat edilmesi gereken bir diğer detaydır. Kaliteli ve uzun yıllar boyunca kullanılan sıvı ürün çeşitlerinin matkap yardımı olmadan duvara ya da fayansa yapıştırılabilen türleri de vardır. Arkasında yer alan kağıt kaldırılarak ürün direkt olarak yapıştırılabilir. Ancak bu modeller suya temas etmemelidir. Çünkü yapışkan kısmı kısa sürede fayanstan veya seramikten ayrılarak yere düşebilir. İkili sıvı sabunluk online olarak satın alınabilir. İhtiyaca uygun şekilleri online bir şekilde seçilerek karar verilebilir. Zaman zaman indirime giren bu ürünler piyasaya göre daha uygun fiyatlara satılabilir. Plastik gibi ham maddelerden yapılan modelleri seramik ya da ahşaptan üretilenlere göre farklı avantajları vardır. Suya değdiğinde renk kararması gibi sorunlar yaşanmaz. Sizler de günlük hayatta işe yarayan ikili sıvı sabunluk satın almak için Trendyol’dan farklı modellerine bakarak siparişinizi kısa sürede oluşturabilirsiniz.