"

Iphone Kulaklık Dönüştürücü

" araması için 1180 sonuç listeleniyor

İphone Kulaklık Dönüştürücü Modelleri ile Pratik Aksesuarlar

iPhone orjinal kulaklık dönüştürücü yenilenen iPhone modellerinde kulaklık girişinin kaldırılması sonucu satışa çıkmıştır. 3.5 mm kulaklık girişini lightning portuna dönüştüren bir adaptör şeklinde dönüştürme işlemi yapılır. iPhone 7 kulaklık dönüştürücü olmasının sebebi iPhone 7 ve 7 Plus modellerinde 3.5 mm kulaklık yuvası kaldırılmıştır. Orjinal kutunun içerisinde lightning portu bir kulaklık bulunmaktaydı. EarPods kulaklıkların kullanımı iPhone 7 ile birlikte lightning ile olmaktadır. Bunun dışında kutunun içerisinde lightning’e dönüşümü sağlayan bir adaptör bulunmaktaydı.

iPhone XR Kulaklık Dönüştürücü Avantajları

iPhone XR Kulaklık Dönüştürücü Avantajları

Adaptör sayesinde eski kulaklıkları kullanmak isteyen kullanıcılar kullanabilmektedir. Yeni dönüştürücü lightning portuna sahip tüm cihazlarda uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir. Artık bu dönüştürücüler ayrı bir şekilde satılmaktadır. Birçok iPhone, ipad ve ipod modelleri ile uyumlu olan bir adaptördür. Apple, iPhone 12’den başlayarak akıllı telefon kutularında şarj cihazı ve kulaklık sunmayacağını açıklamıştır. Bu nedenle iPhone şarj ve kulaklık dönüştürücü bleutoothsuz almak gerekebilir. Uyumluluk ve kullanışlı olmasının yanında dayanıklı bir kabloya sahiptir. Kıvrılmalardan doğacak hasarların en aza indirilmesi amacıyla üretilmiştir. Çantada ve ceplerde taşınmasını kolaylaştıracak bir yapıya sahiptir.

iPhone Kulaklık Dönüştürücü Özellikleri

iPhone Kulaklık Dönüştürücü Özellikleri

Apple markası tarafından geliştirilen iPhone 8 kulaklık dönüştürücü aparatları, birçok iPhone kullanıcısı tarafından talep edilmektedir. Daha ince iPhone modellerinin tasarlanabilmesi için bu yola başvuran Apple, 3.5 mm kulaklık jakının kaldırılması sonrasında bu ürün yerine lightning portlu kulaklık modellerini satışa çıkarmıştır. Bu iki kulaklık arasındaki en büyük fark da bağlantı noktaları olmuştur. Normalde yuvarlak olan 3.5 mm’lik girişin aksine lightning portlu kulaklıkların bağlantı noktası, Apple cihazlarında yer alan kare şeklindeki lightning konnektörü ile mükemmel bir şekilde uyum sağlayan düz ve kısa kare yapıda bir şekle sahiptir. Ancak 3.5 mm kulaklık jakı kullanan iPhone cihazlarını, iPhone x kulaklık dönüştürücü ile tam uyumlu bir şekilde bağlamak mümkündür. Lightning konektörüne sahip tüm cihazlarda çalışan bu adaptör ile iPhone İOS 10 ve daha üstü modellerde, iPod Touch ve iPad aygıtlarında kullanabilmeniz mümkündür.

iPhone Kulaklık Dönüştürücü Fiyatları

iPhone Kulaklık Dönüştürücü Fiyatları

iPhone 11 kulaklık dönüştürücü aygıtlarını kullanmak çok pratiktir. 3.5 milimetrelik kulaklık girişleri, iPhone 7 ve sonraki cihazlarda bulunmasa da geleneksel şarj girişi olan ve Lightning girişi olarak da bilinen girişler ile eski tip kulaklıkları kullanmak hala mümkündür. Kulaklık jakı adaptörünü, iPhone cihazınızdaki USB-C bağlantı noktasına diğer ucunu da kulaklık girişine takarak kullanabilirsiniz. Lightning girişine takılan dönüştürücüler ile standart kulaklıkları kullanabilirsiniz. iPhone 3.5 mm kulaklık dönüştürücü fiyat aralıkları modellerine ve özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Dayanıklı bir kablodan ve kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Kalitesi yüksek ürünlerde fiyat yüksek olabilir. Ancak uzun ömürlü bir kullanıma sahip olması, dayanıklı malzemelerden imal edilmiş olması ile mümkündür. Birçok farklı markanın kulaklık dönüştürücü modelleri bulunmaktadır. Marka ve kaliteye bağlı olarak farklı fiyat seçenekleri mevcuttur. Telefonlara, Apple modellerine ( telefon, tablet gibi ) uyumlu iPhone 7 plus kulaklık dönüştürücüsü sayesinde çok daha rahat bir kullanıma sahip olabilirsiniz. iPhone usb kulaklık dönüştürücü evde, araba, ofiste her yerde pratik bir şekilde kullanmak mümkündür. Farklı model, marka ve fiyat seçenekleri oldukça fazladır. Bütçenize ve telefonunuza uygun olan kulaklık dönüştürücü için Trendyol’u ayrıntılı inceleyebilirsiniz.