Materyal
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
"

Isimli Kalemlik

" araması için 123 sonuç listeleniyor
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kişiye Özel Kaliteli İsimli Kalemlik Çeşitleri Trendyol'da!

Ofiste kullanılan kırtasiye malzemeleri ve diğer tüm eşyalar bir iş yerine kişilik kazandıran önemli detayların başında geliyor. Bu detayların önemlilerinden birisi de isme özel kalemlik çeşitleridir. Kalemlik bir çalışma masasının olmazsa olmaz eşyalarından birisi olarak herkes tarafından kullanılıyor. Yeni bir işe başlamanın sevincini ve heyecanını yürekten hisseden kişiler için çalışma masalarını zevklerine göre düzenlemek büyük bir motivasyon kaynağı oluyor. Yıllarca süren eğitim hayatının sonunda başlayan iş yaşamı yenilikleri de beraberinde getiriyor. İlk iş gününden itibaren ofiste kendisine ayrılan masayı kişisel eşyalarıyla donatmak herkes için oldukça keyifli bir uğraş haline geliyor. Tüm ofis eşyalarında olduğu gibi kalemlikte de sonsuz bir ürün çeşitliliği söz konusu. Farklı tasarımlarda üretilen çeşit çeşit renklere sahip ürünler arasından hangisini seçeceğine karar vermek çoğu zaman kafa karıştırıcı olabilir. Kişiye özel masaüstü kalemlik çeşitlerinin meslek gruplarına özel olarak hazırlanmış modelleri bu meslekleri yapan kişilerin oldukça ilgisini çekiyor. Avukat, doktor, ortodontist, öğretmen, sekreter, mühendis, ebe, yönetici asistanı ve yüzlerce mesleğe özel olarak tasarlanan ürünler çalışma masalarını kişiselleştirmek isteyenlere farklı bir dünyanın kapılarını açıyor. Bu ürünler masa isimli kalemlik ve kupa dışında Türk kahvesi fincanı gibi parçalardan oluşan özel günler için hoş bir set oluşturuyor. Farklı meslekler için özel olarak oluşturulan konseptler bu yaratıcı eşyalarda hayat buluyor. Güçlü meslek dallarının her biri için kendine güvenli silüetler sunan isimli kalemlik ve kupalar, kendi ayakları üzerinde duran her özgür birey için çok şey ifade ediyor. Her türlü ortama rahatlıkla adapte edilebilen özellikleri sayesinde çok geniş bir kitleye hitap ediyor ve sadece bir eşya olmaktan çıkıp çok farklı anlamlar kazanıyor.

Meslek Gruplarına Özel İsimli Kalemlik Çeşitleri

Meslek Gruplarına Özel İsimli Kalemlik Çeşitleri

Yıllar süren zorlu eğitim hayatı boyunca geçen senelerin ardından edinilen kıymetli meslekler, bu mesleklere mensup olma başarısını gösterenler için her zaman çok değerli oluyor. Üzerlerinde bu meslek gruplarının yer aldığı kişiye özel kalemlik modelleri hem kullanışlı hem de estetik olmalarıyla dikkat çekiyor. İşyerindeki günlük rutini keyifli ve motive hale getiren bu kalemlikleri kullananlar pozitif enerjiyi içlerinde hissediyor. Özel sublimasyon baskı tekniği kullanılarak yapılan isim baskıları uzun yıllar ürünün üzerinde kalıyor. Bu özelliği sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanı sunan bu ürün, tüm meslek hayatı boyunca vazgeçilmez eşyalardan biri olacağını kanıtlıyor. Bir defa alındığında senelerce aynı keyifle kullanma imkanı sunan bu yaratıcı ofis ürünü mesleğine gönül verenler için bulunmaz bir yol arkadaşı haline geliyor. Terfi alan, kıdem derecesi yükselen, işinde güzel mevkilere gelen kişiler yıllar geçse de bu hoş ofis eşyalarından vazgeçemiyor. Bu ürünlere hayat veren mesleklerin başında öğretmenlik geliyor. Branşına göre her öğretmen kendisine uygun bir ürünü mutlaka bulabiliyor. Bilgisayar, Müzik, Sağlık Bilgisi, Türkçe, Psikoloji, Edebiyat, Fizik, Tarih, Biyoloji, Almanca gibi onlarca öğretmenlik branşına hitap eden tasarım koleksiyonu, bu kutsal mesleği icra eden saygıdeğer öğretmenlere hürmetle sunuluyor. Bu mesleklere mühendislik, polislik, gazetecilik, diş hekimliği, diyetisyenlik, bilgisayar programcılığının da aralarında bulunduğu yüzlerce farklı meslek eklenebiliyor. Masaüstü isimli kalemlik diğer eşyaların arasında hemen göze çarpıyor. Çetin çalışma hayatı içerisinde motivasyonunuzu diri tutmak adına bu ürünler her an yeteneğinizi size hatırlatıyor ve kim olduğunuzu yeniden anımsamanızı sağlıyor. Üzerinde mesleğinizin yazılı halde yer aldığı kalemliklerde aynı zamanda ona uygun figürler de bulunuyor. Ürünü kişiselleştiren bu yaratıcı detaylar işyerinde size güç verirken kendinize olan güveninizi de artırıyor. Eliniz kalemliğe her gittiğinde gözünüz üzerindeki baskılara kayıyor ve bu da size mutluluk veriyor. Bu modeller aynı zamanda ihtiyaç duyabileceğiniz kadar kalemi içine alabiliyor ve masanızın olduğundan derli toplu gözükmesine yardımcı oluyor.

Beğeni Toplayan İsme Özel Kalemlik Modelleri

Beğeni Toplayan İsme Özel Kalemlik Modelleri

Yüzlerce meslek ve iş koluna ait dinamikler masa üstünde kullanıma uygun olarak üretilen kalemliklere esin kaynağı oluyor. Bu kalemlikleri ofislerindeki masalarında kullananlar kendileri ve meslekleri adına yepyeni bir ifade biçimi oluşturuyor. Her meslek kolunun kendine has özellikleri ve belli bir karakteri bulunuyor. Bu özelliklerin somut olarak vücut bulduğu seçenekler nitelikli bir koleksiyonun dikkat çekici parçalarını oluşturuyor. Her bir meslek grubu için ayrı bir fikirle yola çıkılarak tasarlanan ve baskısı yapılan ürünler bir nevi bu mesleklere birer saygı duruşunun mesajını da veriyor. Her bir kalemlik ait olduğu mesleğin ismini ve onu çağrıştıran figürleri baskılı halde üzerinde bulunduruyor. Örneğin bir muhasebeci kalemliğinin üzerinde yazan ‘muhasebeci’ kelimesinin yanında para birimi figürleri yer alıyor. Bir bilgisayar öğretmeni için hazırlanan kalemlikte ise ‘bilgisayar öğretmeni’ kelimelerine sevimli bir bilgisayar ve mouse resmi eşlik ediyor. Bir polis kalemliğinde ise ‘polis’ yazısının çevresinde bu mesleği çağrıştıran bir kelepçe ve polis arabası figürü yer alıyor. Bu figürlere sahip olan bir isimli masa kalemliği hem karakterli hem de samimi ve eğlenceli bir görünüm yakalıyor. Bu örnekleri yüzlerce meslek kolu için çoğaltmak mümkün. Bu özel tasarımlı sıradışı kalemlikler seçtiğiniz iş kolunun değerini taşıyor. Bilgisayarınızın yanına çok yakışacak olan tasarımlar zamansız olmalarıyla popülerliğini her zaman koruyor. İşyerlerinde zaman zaman stresli günler yaşanabiliyor. Yoğun iş temposunda görevlerini iyi şekilde yerine getirmeye çalışanlar için kimi zaman içinden çıkılmaz bir hal alan iş hayatı minik moral ve motivasyon kaynaklarına ihtiyaç duyuyor. Böyle zamanlarda kişide olumlu hisler uyandıran ofis masası eşyaları her zaman işe yarıyor ve çalışma şevkini artırmaya yardımcı oluyor. Renkli, hayat dolu, anlamlı ve sizi ifade eden bir obje, kendinize olan güveninize de olumlu etki yapıyor. Neleri başardığınızı, ne için çalıştığınızı ve neyi amaçladığınızı günün her dakikası size hatırlatan isimli kalemliğiniz taşınabilir olmasıyla da size her zaman yanınızda olacağını fısıldıyor. Manevi anlamının yanında asıl işi olan kalemlik görevini de iyi şekilde yerine getiriyor. Tüm gün kullandığınız her türlü parçayı kusursuz bir şekilde toparlıyor ve işinizi çok kolaylaştırıyor.

İlgi Çeken Hediyelik İsimli Kalemlik Seti

İlgi Çeken Hediyelik İsimli Kalemlik Seti

Özel masa üstü isimli kalemlik seti olarak tanımlanan setler; kalemlik, kupa, Türk kahvesi fincanı ve masaüstü isim plakası parçalarından meydana geliyor. Bu özel parçaları içinde barındıran enerjik set ile ofis masaları şenleniyor. Çalışırken çay, kahve içmeyi sevenlerin gönlünü fetheden bu fincanlar gücünü kaliteli ve işlevsel olmalarından alıyor. Set içerisinde yer alan kupa ve Türk kahvesi fincanı, aynı baskılara sahip olan ürünler ile kusursuz bir bütünlük oluşturur. Kalemlik, kupa ve fincan da porselen malzeme tercih ediliyor. Ahşap modellerine yakışan uygun materyallerden biri olarak kalemliğin kapak kısmına hayat veriyor. Setin diğer bir üyesi olan isimli masaüstü plaka ise mermer malzemeden üretiliyor ve plakanın dayandığı bir altlık kısmı da bulunuyor. Bu dikdörtgen masaüstü kalemlik isimli kısmının etrafını çerçeve halinde saran süslemeleriyle öne çıkıyor. Bu haliyle oldukça profesyonel bir hava yakalayan set, yapımında kaliteli malzemelerin kullanılması bakımından tercih sebebi oluyor. Ahşap tabağı ve özel metal çay kaşığıyla birlikte sunulan fincan takımı da bu sette yerini güzel şekilde alıyor. Zevke ve tarza göre seçilebilecek olan bu setler arasından herkes kendisine uygun bir alternatifi mutlaka buluyor. Mutlu bir çalışma ortamına giden renkli yollardan birisi şüphesiz çalışırken kullanılan eşyalardan geçiyor. Hal böyle olunca farklı renklerin hakim olduğu bu yaratıcı ve işlevsel setler ofis hayatına mükemmel bir şekilde ayak uyduruyor. Konsepte uyumlu olarak seçilen rengarenk temalar masalara neşe katıyor. Mavi, turuncu, yeşil, kırmızı gibi canlı renkler klasik beyaz ürünlere sihirli dokunuşlar yapıyor. Görünüm olarak hem kullananları hem de ofisteki diğer çalışanları etkileyen isim yazılı kalemlik çeşitleri ilham kaynağı oluyor. Kalemlik, kupa, fincan ve isimlik bir arada masada yer aldığında birbiriyle uyumlu bir görüntü ortaya çıkıyor. Bu uyum günün büyük bir kısmını geçirdiğiniz ofis masanızda keyifle çalışmanız için tüm yeteneğini konuşturuyor. Siz de Trendyol’dan farklı mesleklere ait yazılı ürünleri inceleyerek avantajlı fiyatlarla istediğiniz tasarıma sahip olabilirsiniz.

Çalışma Masasına Uygun Kişiye Özel Kalemlik

Çalışma Masasına Uygun Kişiye Özel Kalemlik

Yeni bir işe de başlasanız, mevcut işinizi değiştirip başka bir yerde işe de girseniz isimli ürün sizinle birlikte her yere gelebiliyor. Ofisiniz, işyeriniz değişse bile mesleğinize özel ürün çeşitleri her zaman beraberinizde taşıyabileceğiniz kişisel eşyalarınız arasındaki önemli yerini muhafaza ediyor. Ofis masaları için üretilen eşyalar fonksiyonel olmaları bakımından çok iş görüyor. Klasik olanın dışına çıkıp farklı dokunuşlarla hayatı güzelleştirmek insana mutluluk veriyor ve yaşama sevincini artırıyor. Haftanın hemen hemen her gününü geçirdiğiniz ve size ait izler taşıyan çalışma masanıza da benzer dokunuşları yapmak çoğu zaman keyif verici oluyor. Bilgisayardan ajandaya, dosyalardan kalemlere kadar her şeyin kendine ait bir fonksiyonu bulunuyor ve tarzınızı yansıtıyor. İsimli kalemlik ofis çalışma masalarındaki değişikliğe yardımcı olan yenilikçi ürünlerden biri olarak hayli öne çıkıyor. Ürünün üzerindeki yazıların karakterleri de alışılmışın dışındaki stilleri ve bu yazılara eşlik eden illüstrasyonları ile kalitesini uzaktan belli ediyor. Sürekli kullanılan tükenmez, kurşun ve dolma kalem gibi her türden modelin konulabileceği bu yeni nesil ürünlere eşlik eden isim yazılı plaka da çok havalı duruyor. Örneğin bir şubenin müdürlüğünü yapıyorsanız, üzerinde ‘müdür’ yazan mermer tasarımlar masanızın baş köşesinde durarak gelen kişilere kim olduğunuzu tanıtıyor ve size hitap edilmesini de kolaylaştırıyor. İsimliğinizi masanızda herkesin görebileceği bir yere konumlandırıp rahat fark edilmesini sağlayabilirsiniz. Kalemlik ve isimlik masada sabit olarak duran eşyalardan olurken, yazılı kupa ve fincanlar her yere götürülebiliyor. Kahvenizi veya çayınızı çalışma esnasında yudumlayabilir, isterseniz ofis içerisindeki herhangi başka bir alana götürebilir, kahve keyfinizi dilediğiniz yerde yaşayabilirsiniz. İsimli kupa bardakların üzerindeki baskılar her ne kadar uzun yıllar çıkmıyor olsa da ürünün bulaşık makinesine atılmaması, elde yıkanması tavsiye ediliyor. Özel sublimasyon tekniğiyle yapılan bu baskılar elde yıkanmaya müsait bir yapıya sahip olmasıyla biliniyor. Siz de bu dikkat çekici ürünlere masanızda yer vererek ofiste fark yaratabilir, çalışma arkadaşlarınızdan iltifat alabilirsiniz.

Şık ve Kaliteli İsimli Masa Kalemliği

Şık ve Kaliteli İsimli Masa Kalemliği

Yeni işe başlayan bir arkadaşa, aile üyesine veya tanıdığa alınabilecek ideal hediyelerden birisi şüphesiz iş hayatına dair bir hediye oluyor. Onun işine yarayacak, ofiste hayatını kolaylaştıracak ve baktıkça alan kişiyi hatırlatacak bir hediye her zaman makbule geçiyor. İsimli ürünler sadece işe yeni başlayanlar için değil, görevinde terfi alanlar veya başka bir kuruma atanıp yeni bir başlangıç yapanlar için de kusursuz bir kutlama armağanı olarak kabul görüyor. Kalemlikle birlikte oluşturulan set de aynı şekilde hediye edilen kişiyi memnun ediyor. Sevdiklerini hoş bir sürprizle mutlu etmek isteyen herkes hediyelik isimli kalemlik setlerine yöneliyor. Son derece titizlikle tasarlanan bu ürünlerin hitap etmediği meslek dalı yok denecek kadar az. Yüzlerce mesleğin onlarca dalını bünyesinde barındıran nadide bir koleksiyon olarak bu setler tüm iş kollarını kucaklıyor. Türk kahvesini çok seven bir dostunuz için içinde kalemlik, isimlik ve Türk kahvesi fincanı bulunan setlere göz atabilirsiniz. Koleksiyonda yer verilen renkler de yine aynı şekilde herkes için geçerli olan ve herkesin istisnasız seveceği türden tercih ediliyor. Bu ürünlere önemli özelliği katan şey ise üzerindeki mesleklere uygun olarak resmedilen figürler oluyor. Örneğin bir anestezi uzmanına hediye edilecek olan ürünler ve kupanın üzerindeki ‘anestezi uzmanı’ yazısının etrafında anestezi malzemelerinin çizimlerinden oluşan bir kompozisyon yer alıyor. Bu da kişinin kendisini özel hissetmesini sağlıyor. İşini çok seven ve onu hakkıyla icra edenler bu kişiselleştirilmiş ürünlere bayılıyor. Doğum günü, mezuniyet, yılbaşı gibi özel günler de bu hediyenin tercih edilmesi için son derece uygun zamanlar oluyor. Yeni yaşında başarılı, mutlu ve huzurlu olmasını istediğiniz herkesi bu hediyeyle sevindirebilirsiniz. Bu güzel hediye alternatifini sevdikleriniz için değerlendirebileceğiniz gibi, kendinize de armağan edebilirsiniz. Bir işi başarmış olmanın ve hedeflerinize ulaşmanın verdiği haklı gururu kutlamak için kendinize alabileceğiniz bu kullanışlı set ile günlerinizi enerjik ve pozitif bir hale getirebilirsiniz.

Dikkat Çekici İsme Özel Kalemlik Seçenekleri

Dikkat Çekici İsme Özel Kalemlik Seçenekleri

Ofis isimli kalemlik modellerinin sıklıkla kullanıldığı yer ofis olsa da, home office çalışanlar da bu pratik ürüne oldukça ilgi gösteriyor. İşi gereği herhangi bir ofise ihtiyaç duymayan kişiler evlerinde kendi çalışma alanlarını oluşturuyor. Evde çalışmak her ne kadar ofis ortamına göre nispeten rahat gözükse de, yine de kendi içinde bir disipline ihtiyaç duyuyor. Yapılan işten verim alabilmek çalışma ortamında kurulan düzene bağlı oluyor. Bu düzeni yaratmak adına evdeki çalışma masalarının da tıpkı ofistekiler gibi düzenli ve tertipli olması gerekiyor. Bir çalışma masasının olmazsa olmaz tüm malzemelerinin yer aldığı evdeki çalışma masaları için de son derece gerekli olan isimli kalemlik home office düzenini benimseyenlerin de tercihlerinden biri haline geliyor. Serbest zamanlı çalışanlar da günlerinin büyük bir kısmını evlerinde oluşturdukları çalışma ortamlarında geçiriyor. Durum böyle olunca evlerinin rahatlığını iş hayatının ciddiyetiyle birleştirmiş oluyorlar. Örneğin serbest zamanlı çalışan bir grafiker tasarımlarını bilgisayarının başında yapıyor. Evde geçen bu saatleri eğlenceli hale getirmek için ise kendi mesleğine özel olarak üretilen isimli modeller masasında yer veriyor. Bir ofis ortamında çalışan, ancak evinde de kendine ait özel bir alan kurmak isteyenler için bu tip eşyalar çokça önem arz ediyor. Yoğun bir tempoda gece gündüz demeden çalışan modern insanı mesleğini hayatının merkezine alıyor. Evde, plazada, iş merkezinde, fabrikada bir amaç uğruna çaba sarf eden kişiler etraflarını güzelleştirerek yaptıkları işten fazla keyif almak istiyor. Bunun için ideal yollardan birisi de kişisel eşyalarda yapılan tercihler oluyor. Pek çok alternatifi bulunan bu tasarımlar tam da bunun için yaratılmışa benziyor. Siz de farklı tasarımlara sahip ürün çeşitlerini incelemek, özenle oluşturulan setlerin detaylarına ulaşmak ve geniş ürün yelpazesine göz atmak için Trendyol’u hemen ziyaret edebilir, güvenli alışverişi evinizin konforunda deneyimleyebilirsiniz.