placeholder
"

Işitme Cihazı Pili

" araması için 741 sonuç listeleniyor

Pilli İşitme Cihazı Modelleri ile Onaylı Sağlık Ürünleri

İşitme cihazı pili, bu cihazları için özel bir şekilde üretilen ve diğer pillere kıyasla çok daha minik bir boyuttadır. Bu çeşitteki piller pek çok farklı boyut ve numara seçeneği ile müşterilere sunulur. Her cihazın ihtiyacı olan özellikler farklı olduğu için üretimi de bu doğrultuda yapılır. Müşterinin ihtiyacı olan her modeli ve numarayı Trendyol sayesinde bulabilirsiniz. Bazı modelleri şarj edilemezken bazı modeller şarj edilebilir bir şekildedir. Bir işitme cihazı pili satın alırken kullandığınız cihazın numarasına dikkat edip satın almakta fayda vardır. Doğru numaralı pille cihazınızı tam performans çalıştırabilirsiniz. Bu piller kendi içinde dört ana çeşide ayrılır. Bu ayrımı iyi bilip doğru ürünü satın almak önemlidir. İşitme cihazı pili 13 numara çeşidi 10 numaralı pilin kullanıldığı cihazlarda kullanılamaz. Bu ayrımlara da dikkat etmekte fayda vardır. İhtiyaç duyduğunuz işitme cihazı pili 10 numara fiyatları kendi içinde değişiklik gösterebilir. Bu durumda Trendyol’da her bütçeye uygun bir pil bulabilirsiniz. İhtiyacınız olan her çeşide Trendyol ile sahip olabilirsiniz.

İşitme Cihazı Pil Modelleri

İşitme Cihazı Pil Modelleri

İşitme cihazı pil çeşitleri, şarj edilebilir ve tek kullanımlık şeklindedir. İşitme cihazları için normal pillerden farklı ürünlere ihtiyaç vardır. Özel bir işlemle üretilen ürünlerin pek çok farklı boyut seçeneği bulunur. Kullandığınız cihaz için gerekli olan modeli ve numarasını bilip ürünleri bu doğrultuda satın almak cihazın doğru çalışması için önemli unsurlardandır. Müşteriler, ürünler arasında ayrım yapabilmek için üzerinde yer alan etiketlere bakabilirler. Ürünlerin üzerinde yer alan renkli kodlar ile ihtiyacınız olanı kolayca bulabilirsiniz. 5 numaralı olanın kodu kırmızı, 10 numaralı olanın kodu sarı, 312 numaralı olanın kodu kahverengidir. İşitme cihazı pili 13 numara olanın rengi turuncu ve 675 numaralı ürün ise mavi koda sahiptir. 13 numara, yaklaşık olarak 6 ile 14 gün kullanım ömrü sunar. Boyutları küçüldükçe kullanım süreleri de buna paralel olarak kısalır. Şarj edilebilir işitme cihazı pili seçeneklerine ve markaların diğer ürünlerini inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz modeli kolaylıkla satın alabilirsiniz. Trendyol desteği ile dilediğiniz ürünleri kolayca bulabilirsiniz.

Kullanışlı İşitme Cihazı Pili Fiyatları

Kullanışlı İşitme Cihazı Pili Fiyatları

Markalar her gün müşterilerin ihtiyaç ve isteklerini takip edip, ürün yelpazesini artırır. İşitme cihazı pili fiyatları üretildiği malzeme ve paket adeti olarak değişiklik gösterir. Markalar arasında da işitme cihazı pilleri fiyatı değişiklik gösterebilir. Şarj edilebilir ürünler tahmini olarak iki saatte şarj olur. Bir şarj ile 1 güne yakın kullanım süresi elde edebilirsiniz. Bu ürünler kullanılmadığı zamanlarda performanslarından kayıp yaşamamak için kutusunda muhafaza edilmelidir. Düzgün bir şekilde muhafaza edilmeyen ürünlerde bozulma ya da benzeri sorunlarla karşılaşılabilir. Siz de Trendyol’un sunduğu en ucuz işitme cihazı pili 10 fiyatlarına bakabilirsiniz. Ürün çeşitlerini inceleyebilir, ihtiyaçlarınız ve kriterleriniz doğrultusunda dilediğiniz markanın ürününe satın alabilirsiniz.

Avantajlarıyla İşitme Cihazı Pili ve Çeşitleri Trendyol’da

Avantajlarıyla İşitme Cihazı Pili ve Çeşitleri Trendyol’da

İşitme cihazı pili nerede satılır sorusu aklınızda dolaşıyorsa, Trendyol onlarca farklı marka ve ürün çeşidiyle ihtiyacınızı giderebilir. İşitme cihazları için özenle üretilen bu ürünler her zaman size en iyi performansı sunar. Şarjlı ve tek kullanımlık ürünler de mevcuttur. Bu modeller farklı boyutlarda ve numaralarda özel olarak üretilir. Ürünlerin boyları küçüldükçe kullanım süreleri azalır. İşitme cihazı pil numaraları cihazlara göre çeşitlilik gösterir. İşitme cihazı pili 10 numara olanını ve daha fazlasını arıyorsanız Trendyol’da kolayca bulabilir, modellerin bütün özelliklerini, çeşitlerini ve müşteri yorumlarını inceleyebilirsiniz. Markaların fırsat ve indirim dönemlerini takip ederek modellere göz atabilirsiniz.